medyum aslan
Kas
20

Büyü Belirtileri

Bir süredir yapılan ak büyü, kara büyüler ile ilgili farklı görüşlere şahit olduğum için, Medyum Aslan Hocanız olarak sizleri; üzerinizdeki büyüleri nasıl anlarsınız, büyü belirtileri nelerdir konusunda uyarma ihtiyacı hissettim. Sizlere bahsedeceğim büyü belirtileri üzerinizde etkili olan kara büyüler sayesinde görülecek işaretlerdir.

Ruh halinizde her zamankinden farklılık, değişiklik hissetmeniz, vesveseli olmaya başlamanız; örneğin dışarı çıkıp evinize döndüğünüzde üzerinizdeki her şeyi çıkarıp yıkama, bedeninizi temizleme arzusunun yoğunlaşması gibi durumlar büyülendiğinizi gösterir. Kendinizi tanıyamaz hale gelmeniz, yani olaylara her zamankinden farklı bakmaya başlamanız ve tepki vermeniz büyü belirtisidir. Gece yatarken korkulu rüyalar görüp sık sık uyanmanız, yattığınız yerde sıçramanız, rüyanızda kedi köpek gibi hayvanları görmeniz, yüksek bir yerden düşüyor hissine kapılmanız, uyurken dişlerinizi sıkıp gıcırdatmanız da en bilinen büyü belirtilerindendir. Medyum Aslan olarak, bu gibi ruhsal sıkıntılar yaşamaya başladığınız anda geleceğiniz en güvenilir medyum olduğumu bilmenizi isterim dostlarım. Size özel bilgilerle yapacağım hesaplamalar ve uzmanı olduğum havas ilmi sayesinde üzerinizdeki kara büyü en kısa zamanda etkisiz hale gelecektir. Ayrıca boğuluyormuş gibi hissetmek, göğsünüzde bir baskı, midenizde kramp, kalbinizde sıkışma hissi başlaması, ensenizde ağrı, kasıklarınızda bir şişkinlik ve baskı oluştuysa, saçlarınızda sürekli bir elektriklenme varsa da size kara büyü yapıldığını söyleyebilirim. Tüm bunların yanı sıra; gözlerinizde ağrı, aşırı terleme, yorgunluk, hayattan bezme, isteksizlik, yaşama sevincinin kaybolması, şiddetli sinir halleri, tedirginlik, yalnızlıktan korkma ya da tam tersi sürekli yalnız kalma, insan içine çıkmama, tembellik, ayaklarda ve yüzde yanma hissi gibi normalin dışında durumlar yaşıyorsanız bilin ki kara büyü etkisi altındasınız kardeşlerim.

Sizlere bu kadar detaylı bilgi vermemdeki sebep, bu durumları normal olarak karşılayabileceğiniz ve gereken önlemi kısa zamanda almayabileceğiniz düşüncesidir. Anlattığım belirtilerden bir ya da birkaçına maruz kalıyorsanız vakit geçirmeden bana ulaşmalısınız. Uzun yıllardır yaptığım çalışmalar ve edindiğim tecrübeler sayesinde manevi sıkıntılarınızın ilacı; benim özel formüller ve güçlerimle hazırlayacağım yüksek etkili büyü, vefk ve dua hizmetlerimdir. Dünyanın neresinde olursanız olun bana bir telefonla ulaşabilir, mail yoluyla derdinizi anlatabilirsiniz. Dertlerinizin dermanı Medyum Aslan, güvenilir ve işinin ehli bir medyum hocadır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan