medyum aslan
Kas
11

Büyü ile Neler Yapılabilir?

By medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Büyü ile neler yapılabilir? Bir kişinin sevgilisi döndürülebilir, bir kişinin sevgilisinden büyü ile ayrılması da mümkündür.

Büyü, İnsanın iradesini etkileye bilme yoludur. İnsan iradesini yön verebilmeniz mümkün hale gelir. Kişiyi değiştirebilir, yönlendirebilir, düşüncelerine tesir edebilirsiniz. Büyülerin yapılabilmesi için cinlerin varlığından destek alınmaktadır. Kalıcı veya geçici olarak etki yapabiliyorlar. Büyüler enerjisel varlıkların yardımı olmadan amacına ulaşamazlar. Büyü ile medyumlar bir çok şey yapabilirler. Bunları maddeler halinde sıralamak mümkün değildir. İnsanlarla ilgili aklınıza gelebilecek her konuda medyum desteği ile büyüye başvurabilirsiniz. Bu durumlara günümüzden bir kaç örnek vermek gerekirse karı koca arasındaki küslüğü bitirmek, erkeğini kendine bağlamak, kısmet açmak, erkek evlat sahibi olmak istemek, bir adamı veya bir kadını kendine bağlamak, Yapılan bir büyüyü bozma, rızk kapılarını açma ve bol kazanç sağlama gibi bir çok kişisel irade problemlerine hükmedebilirsiniz. Tabi bu başlıklara nicesini de eklememiz mümkündür.

buyu-ile-neler-yapilabilir

Büyü tesir süresi 3 aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar kısa süreli, uzun süreli ve ömürlük şeklinde sınıflandırılmaktadır. Başlıklardan da belli olduğu gibi kısa süreli büyü bir zaman sonra kendiliğinden yok olur, uzun süreli ise belli bir zaman kişinin hayatını olumsuz yönde etkiler, ömürlük ise kişinin yaşamı boyunca yakasını bırakmayacak büyü türüdür. Bu nedenli büyüye başvurduğunuz zaman kesinlikle işi bilir medyumlar ile muhatap olun. Aksi takdirde yapılan yanlış bir büyü kişinin hayatı boyunca ruhsal açıdan onu etkileye bilir. Ve bu tarz büyülerin bozulmama olasılığı da yüksektir.

bir önceki yazımız olan Dil Tutulmasına Çözümler makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Büyü ile Neler Yapılabilir?”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan