medyum aslan
Oca
6

Çaresiz Kaldığınızda Aslan Bey Yanınızda

By medyum  //  Aşk Büyüsü  //  Yorum Yok

Uzun yıllardır medyumluk mesleği yönünde ilerlemiş, birçok insanın derdine derman aramasına yardımcı olmuş medyumlar arasından sadece bir tanesiyim değerli kardeşlerim. Bizler, her sıkıntınızda sizlerin dertlerine ilmi ve bilimsel bilgilerimizin ışığında çözüm bulmakla vicdanen yükümlü kimseleriz. Medyumlar, belirli deneyim, edinilmiş bilgi ve yeteneklerini kullanarak problemlerin çözümlerinde mistik bir yol haritası izleyen ilmi şahsiyetlerdir. Sizlere bu tanımdan da anlayabileceğiniz gibi mistik yani Tanrısal bir yol haritası çizerek yardımcı oldum. Bunu yaparken de uzun bir süre üzerinde araştırmalar yaptığım dini ve ayet kaynaklı bilgiler, astrolojik ve fiziksel kanunların yanında kendi düş gücümü ve özel yetenekler bakımından yetkinliğimi kullandım, kullanmaya da devam etmekteyim. Diğer birçok büyü tabanlı uygulamalarımda olduğu gibi aşk büyüsü konusunda da farklı durumlara yönelik farklı kanıtlanmış tecrübelerim mevcuttur. Medyum Aslan hoca olarak, bana danışan ziyaretçilerimin öncelikle hayatlarında sorun gördükleri şeyin açıklamalarını dinledim. Daha sonra bakım yaptım ki en az büyü tabanlı bir uygulama veya dua seansı kadar bakım yapılmasının da önemi büyüktür.

Peki, Medyum Aslan hoca nasıl bir çalışma sistemi izlemektedir:

Ben, çalışmalarıma başlamadan önce kişilere görüşme sırasında yapılacak olanı kişiye anlatırım. Bir medyum sadece kendisi çalışarak her şeyi düzeltemez. Birçok çalışmada olduğu gibi yaptıracağınız gizli ilimler çalışmalarında kişinin de inançlı ve istekli bir biçimde medyum büyüyü uygularken ona destek olması ve yapılması gereken çalışmalarda medyuma yardımcı olması gerekir. Bana yardımcı olacağına, bir şeyleri başarabileceğimize inanırsa çalışmayı başlatırız. Çalışmamı başlatmadan önce her şeyi ayarlamış olmam gerekmektedir. Prensip olarak asla planını çıkarmadığım veya eksiklik olacağını sezdiğim bir uygulamaya başlamam ve bana güvenmediğini düşündüğüm bir şahsa yardımcı olmak içimden gelmez. Tüm bunların yanında sizler için dileğim, bir medyum aramanıza gerek kalmadan sorunlarınızı atlatmanızdır. Çaresiz kaldığınız anlarda Medyum Aslan Hoca, sizin için elinden gelenin en iyisini yapacaktır, sakın unutmayın.

Sevgili kardeşlerim, bildiğiniz gibi büyü veya büyüye benzer uygulamaların ya da dua seanslarının aldığı emek ve zaman biraz fazladır. Elbette bir bedeli olabilir, ama bu konu ticaretle eşdeğer tutulmamalıdır. Bir medyum, her şeyden önce Allah’ın rızası için insanlara yardımcı olur. Ödenecek olan bedel, en son konuşulması gereken konudur. Bazı büyüler için alınacak malzemelerin tutarı olarak başta da konuşulabildiği durumların olmasıyla beraber, medyum Aslan hoca olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki aramadan, yapmadan sorununuzu irdelemeden işi paraya getiren bir medyuma güvenmeyiniz. Ortalama bu tür bir sorun için ne kadar giderinizin olduğunu merak edebilirsiniz, ortalama bir meblağ belirtilmesi medyum olduğunu iddia eden şahsın iddiasını yalanlamaz ama siz bir şey sormadan ve sorununuz anlatılmadan konu paraya getiriliyorsa biraz daha düşünmenizi öneririm.

Bir önceki Hocanın Çalışmaları ve Çözümlerine göz atabilirsiniz. Medyum Aslan Çaresiz Kalanların Yanındadır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan