medyum aslan
Kas
13

Cin Musallatı Belirtisi

Cin musallatı belirtisi olarak cinler rüya anında yada gözünüzün önünden ışık patlaması şeklinde geçerler.

Genel olarak herkes cinin bir insana musallat olması hakkında bilgiye sahiptir fakat bu bilgiler gerçekten pek aydınlatıcı değildir. Bu yüzden bu konu hakkında az da olsa birkaç bilgi vermem gerektiğini düşünmekteyim.

Cinin bir insana musallat olması normal şartlar altında pek mümkün değildir. Genel geçer hurafelerde ilk sırayı çeken olay ise tabii ki de incir ağaçlarının yanında dolanmaktır. Bunun asıl sebebi ise incir ağaçlarının altında cinlerin oturmasıdır. Herkesin bildiği gibi cinler de insanlar gibi iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. İncir ağacı altında oturan cinler ise kötü cinler olarak adlandırılırlar çünkü ağaç altında alkol sofralarının olduğu dile getirilir. Bu yüzden küçük erkek çocuklarına hep incir ağacından uzak durması söylenir fakat bu sebepten dolayı cin musallatı asla ve asla olmaz. Cin musallatı olacağı durumlar gerçekten büyü veya lanet gibi durumlarda gerçekleşmektedir.

cin-musallati-belirtisi

Herkesin de bildiği gibi bazı insanlar cinler ile iletişime geçebilmektedir ve onlarla çok rahat bir şekilde, tıpkı insanların konuştuğu gibi konuşabilmektedir. Bu gibi insanlar bizim başımıza kötü cinleri musallat edebilirler. Musallat olmasına örnek verecek olur isek; herhangi gündelik zamanlarımızın birisinde hiçbir şey yokken, evde öylesine oturuyor iken sebepsizce irkilmemiz ve bir şekilde içimizin kötü bir hisle dolmasıdır. Bu cin musallatına örnek olarak gösterilebilir, bunun dışında da birçok cinin musallat olma örneği mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Dua Okumanın İnsanlara Verdiği Faydaları makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Cin Musallatı Belirtisi”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan