medyum aslan
Kas
11

Cinler Alemi

Medyumlar ve cinler alemi hakkında bilmek istediğiniz her şey Medyum Aslan hocada saklıdır.

Medyumlar ve cinler alemi iki sıkı dost desek sanırım yanlış bir cümle ile karşınıza çıkmış olmayız! Birçok medyum cinler ile irtibat halindedir ve birçoklarının cinleri de vardır. Ön sezgileri kuvvetli olan medyumlar zaman zaman cinlerinden yardım alır ve onları kullanırlar. Sıradan insanların da cinleri olabilir ancak iletişim konusunda yaşanacak problemler büyük sıkıntılar doğurabilir. Cinlerle iletişim kurmak çok zor değildir bunu unutmayın fakat az önce de belirttiğimiz gibi yapılacak bir hata olumsuz sonuçlar doğurabilir. Medyumlar ve cinler hakkında çok fazla bilgi var ve bu bilgilerden en ilginç olanları da medyumların cinlerle aynı yerde yaşadıklarıdır. Bu bilgiye sahip olduğumda şaşkınlığımı gizleyemedim ancak gerçekten günlük hayatta birlikte vakit geçirmelerinin bile mümkün olduğunu gördüm.

medyumlar-cinler-alemi

Özellikle büyü yapmak ve yaptırmak için araç olarak kullanılan cinler medyumlara sahibi gözü ile bakıyor ve onların sözünü dinliyor. Bu ruhani varlıklar özel güçleri olan varlıklardır ve havas ilmine sahip olan birçok kişi cinlerle iletişim kurma konusunda sorun yaşamamaktadır. Cinler medyumlara da musallat olabilir ancak medyumlar nasıl korunacaklarını çok iyi bildikleri için bu tarz bir sorunla çok fazla karşılaşmaz! İki yakın arkadaş gibi olmasa da patron işçi ilişkisi örneği doğru örnek olacaktır çünkü bazı şeyleri öğrenmek ve haber almak için medyumlar cinlerini kullanır ve cinlerin özel yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanırlar.

Bir önceki yazımız olan Etkili Canbar Aşk Büyüsü yazısını okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Cinler Alemi”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan