medyum aslan
Tem
17

Dualı Vefk ve Tılsım Ayrımı

By medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Dualı vefk ve tılsım ayrımı konusunda Medyum Aslan hocanın kişiye özgü hazırlamış olduğu el yazması vefklerle hayatınızın değişmesi sağlanmaktadır. Dualı vefk; kişinin olmasını istediği olayların kendi lehine çevrilmesini sağlayan ve Medyum Aslan hocanın ağzından çıkacak duaların vefk üzerine sıkı bir şekilde etki etmesiyle meydana gelen işlemlerdir. Vefkler oldukça fazladır ve her konuda özel vefk yapılmaktadır. Örnek verecek olursam bağlama büyüsü vefki benim en çok yaptığım vefk çalışmasıdır. Ayrılan ya da sevgilisi tarafından terk edilen çiftlerin bir araya gelmesini sağlayan bağlama büyüsü vefki oldukça başarılı sonuçlar göstermektedir. Kısa zaman içerisinde dualı vefkin tesiri altında kalan ayrılan sevgili tekrar dönmeye çalışacaktır. Rüyasında ve manevi dünyasında gördüğü haller değişecek, ayrıldığı sevgilisine karşı büyük bir sevgi ile bağlanarak geri dönecektir.

Medyum Aslan tılsım çalışmalarının neticelerini en kısa zamanda alan ilim adamıdır. Tılsım yazmak her önüne gelen “medyum” ya da hoca efendinin yapacağı bir iş değildir. Aynı zamanda yapılan bir tılsımı bozmak da medyumlar için marifet isteyen bir durumdur. Dualı vefk uygulamalarında aldığım başarılı sonuçların yanında özellikle tılsım gibi çekim gücü yüksek çalışmalarda da kısa zamanda sonuç aldığımı beyan etmek istiyorum. Yazdıracağınız tılsımlar ve dualı vefkler kesinlikle Medyum Asla tarafından el yazısı ile yapılan çalışmalardır. Asla fotokopi ya da kopyalı değildir. Dualı vefkler ya da tılsımlar kişinin durumuna, gezegen vakitlerine, haftanın hicri günlerine ve anne adına göre yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalardan kısa zamanda sonuçlar aldım. Sizlerinde sorunlarına ciddi yardımlarda bulunacağım.

Dualı vefk ve tılsım ayrımında dikkat edilecek en önemli etkenler; çalışmaların ebced değerine göre çıkartılan havas ilmi şemasına göre yapılmasıdır. Kişiye özel anne adları içermeyen tılsım ya da vefk işlemlerinden kimseye fayda gelmez. En doğru vefk için resmi ruhsatlı medyum Aslan Hoca sizlerin bir telefon kadar yakınınızda bulunuyor. Uzmanından kişiye özgü vefk başarıları için güvenilir medyum sizlerin hizmetindedir.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan