medyum aslan
Mar
1

Eşimi Kendime Bağlattım

By medyum  //  Yorumlar  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hocaya ulaşan bir kardeşimizin hakkımda yapmış olduğu yorumu olduğu gibi size aktarıyorum. Medyum Aslan sizlerin her türlü sorunlarında yanınızdadır.

“Eşimle çok ama çok güzel giden bir nişanlılık döneminden sonra eşimle güzel bir düğün eşliğinde evlendik. Evliliğimizin ilk aylarında nişanlılık dönemimizi aratmayan aktiviteler ve eğlencelerde bulunduk.  Evim ayrıydı. Çok şükür aynı ev içerisinde eşim ve ben vardık. Eşimin de ailesi Allah var bize hiç karışmıyorlardı. Yine bir gün eşimin akrabalarından birisi eşime mesaj attı ve ziyarete gelmek istediklerini söyledi. Kabul ettik ve bize geldiler. Eşimin akrabası olan gözleri şeytan gibi bakan kadın kocamla sanki asker arkadaşı gibi her türlü muhabbeti yapmaya başladı. Ben bu duruma üzüldüm ses etmedim.  Aradan zaman geçti fakat o kadın eşime devamlı mesaj atıp duruyordu. Bir gün eşim eve çok geç geldi. Bana karşı ağır küfürler etti durduk yere. Ben çok üzüldüm kavga ettik. Beni evden attı. Annemin babamın evine gittim. İnternette eş birleştirme duaları ararken birkaç medyum hoca ile iletişim kurdum. Kurmaz olaydım çünkü medyum diye geçinen kişiler bana sahte ve fotokopi kağıtlar gönderdiler ve bir daha telefonlarını açmadılar. Sonradan öğrendim sahtekar medyumlar içerisinde yer alıyorlarmış. Tekrar internette araştırmalar yaparken karşıma Medyum Aslan hoca geldi kendisine yapılan yorumlar ve yaptığı çalışmaları internet sitesinde paylaşması beni çok etkiledi. Hemen kendisini telefonla aradım. Durumumu iyice anlattım. Sanki karşımda beni yıllardır tanıyan bir kişi varmış gibi her türlü sorunlarıma çözüm bulacağını söyledi ve beni çok etkiledi. 1 hafta sonra bana kargo ile çalışmalar gönderdi. Medyum Aslan hocam üzerine yazmış nasıl kullanılacağını ben hemen yapmaya başladım. Eşimin bağlanması ve bana geri dönmesi için yapılmıştı çalışma. Tahta kaşık büyüsü, nohut büyüsü, harmura aşk büyüsü, acı biber büyüsü çalışmaları vardı. Ben bunları yaktım, gömdüm, suya attım… Bir gün evde otururken bir anda telefonum çaldı arayan kocamdı. Beni eve çağırdığını söyledi. Ani bir şok geçirdikten sonra ben hemen Medyum Aslan hocamı aradım durumu anlattım. Çok mutluyum Allah razı olsun hocamdan. Bu yorum gerçektir isteyen bana telefonla ulaşıp bilgi alabilir. Deniz ŞAHİN – İstanbul

eşimi kendime bağlattım

eşimi kendime bağlattım

Medyum Aslan; sorunlar vardır çözüm bekler. Manevi ve ruhsal tüm sorunlarınızın çözümü, ayrıldığınız eşinizle birleşmek için aşk büyüsü ve bağlama büyüsünü uzmanına yani güvenilir Medyum Aslan hocanıza yaptırın.

Bir önceki yazımız olan Hollanda Medyum makalesini okuyarak hollanda medyum Aslan hocanın eş bağlama büyüsüne göz atabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan