medyum aslan
Kas
15

Gerçek Hoca

By medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Gerçek medyum çalışmalarıyla karşınızda olan gerçek medyum Aslan sizlerin yanında.

Etrafımızda, aslında daha öncesinden, birçok insan medyum olarak insanları kandırıyor ve onları çeşitli işlerini yapmak için kullanıyordu fakat zaman içerisinde bunların soyu tükendi diyebiliriz. Yalancı medyumlara itibar etmeyiniz. Eğer büyü yaptıracaksanız gerçek medyum seçmeye özen gösterin.

Gerçek medyumu tanımlamak gerekirse, şöyle tanımlayabiliriz: gerçek medyumun kim olduğunu herkes bilmez, herkes tarafından bilinmeyeni elzemdir ve bu sayede toplum içerisinde rahatlıkla hareket edebilirler. Gerçek medyumlar gerçekten öbür taraf ile iletişim halinde değildirler, sadece bazı işlerini gören cinler mevcuttur. Tıpkı Hz. Süleyman’ın cinlerinin olması gibi, medyumların da cin arkadaşları vardır. Herkesin bildiği gibi cinler insanlardan yaklaşık olarak 1000 kat daha hızlı varlıklardır buna örnek verecek olursak; cinler dünyanın çevresini bile saniyeler içerisinde dolanabilirler. O yüzden gerçek medyumlar bazı işlerini cinlerine yaptırır ve bunlarla da normal insanlar üzerinden geçimini sağlamaya çalışır.

gercek-medyum-hoca

Gerçek medyumlar gereksiz kasılmalara girmezler ve insanları asla yanlış yönlendirmezler. Gerçek medyumlar güvenilir ve ahlaki bir yapıya sahiptir. Her ne kadar gerçek medyum olduğunu düşünmeyen insanlar olsa da, bazı insanlar cinler ile bir şekilde etkileşim halinde olabilir ve bunun farkında olmayabilir. Her şeyin Allah’tan geldiğini düşünen bu insanların bazı işlerinin gereğinden kısa sürede hallolması, yardım isteyince hemen gelmesi gibi bir takım özellikleri mevcuttur. Özellikle kendisine ve daha sonra da başkalarının işlerini gördürtebilir bu cinlere.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hoca makalesini okuyabilirsiniz.

 

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan