medyum aslan
Kas
15

Gerçek Medyum İşle İlgili Sorunlarımızı Çözdü

By medyum  //  Yorumlar  //  Yorum Yok

Bu maili size göndermekteki amacım, telefonda şahsınıza bizzat ettiğim teşekkürleri bir de yazılı olarak belirtmek istediğimdendir. Sevgili medyum Aslan hocam, sizin de bildiğiniz gibi son 5 aydır büyük bir çıkmazdaydım. Hayatımda her şey yolunda giderken bir anda her şey tepetaklak oldu sanki ve neyim var neyim yoksa teker teker kaybetmeye başladım. Bildiğiniz gibi özel bir şirkette yönetici asistanı olarak çalışmaktaydım. Çok iyi bir patronum, iş arkadaşlarım ve oldukça yüksek bir gelirim vardı. Fakat beş ay önce bir gün iş yerimde öyle bir hata yaptım ki, patronum iflasın eşiğine geldi. Normalde böyle bir hatayı yapmam mümkün değildir, çünkü bu işi aynı yerde tam 15 yıldır layıkıyla yapmaktaydım. Patronum onu çok sarsan bu hatayı affedemedi haklı olarak ve işime son verdi. Olayın şokuyla işten çıkıp arabama bindim ve eve doğru yola çıktım. Kırmızı ışıkta dururken arkamdan son hızla gelen bir araba arabama çarptı ve ne yazık ki aracım hurdaya döndü. Polisti, tutanaktı derken arabam hurdaya çıktı. Taksiye atlayıp eve gittiğimde, 8 yaşındaki kızım gözyaşları içinde kapıda beni bekliyordu. Sakin ve iyi huylu melek kızım gitmiş yerine bir canavar gelmişti sanki. Bu kadar kötü bir günü hiç yaşamadım diye düşünürken eşim eve geldi. Kızımızı sakinleştirip yatırdıktan sonra artık benimle olamayacağını, soğuduğunu ve hayatına yalnız devam etmek istediğini söyledi. Tam bir hafta boyunca ağladım durdum, kimseyle konuşmayıp içime kapandım. Üzerimdeki ağırlığı size ilk görüşmemizde anlatmıştım hatırlarsanız. Ne yapmalıyım diye düşünürken internette gezinmeye başladım. İsminizi daha önce uzak bir akrabamdan duymuştum. Sanki bilinmeyen bir güç beni direk sitenize yönlendirdi. Sitenizi iyice inceledim ve gerçek medyum olduğunuzdan size karşı içimde bir güven duygusu oluşmaya başlamıştı. Daha fazla beklemeden verdiğiniz telefon numarasından sizi aradım. Karşımdaydınız. Başıma gelenleri tek tek anlattım size, bana sorduğunuz soruları da tüm detaylarıyla cevapladım hatırlarsanız. Benden 15 gün izin istediniz. Önce yıldızname bakacak oradan çıkan sonuca göre de sorunumu çözecek çeşitli büyü çalışmalarıyla bana geri döneceğinizi söylediniz hocam. 15 gün geçmek bilmedi sanki, beni arayıp hazırladığınız büyüler ve dualar konusunu anlattınız. Yapmam gereken uygulamaları açıkladınız. İki gün sonunda sizi çok daha farklı bir moda arayacağımı söylediniz. Gerçekten sizin yönlendirdiğiniz şekilde bana yaptığınız tavsiyeleri harfiyen yerine getirdim hocam. Bir günde alt üst olan hayatım sizin sayenizde ikinci günün sonunda eski haline dönmeye başladı. Önce eşim geri dönüp özür diledi, ardından eşimle kızımın sorununu çözdük. İşin en ilginci kasko şirketi yepyeni bir arabayla kapımdaydı. En güzeli de patronum benimle tekrar görüşmek istediğini belirten bir mail atmıştı. Gidip görüştüm hemen ve bir hata yüzünden seni harcamak bana yakışmadı kızım, lütfen özrümü kabul et, masanın başına geç otur yeniden dedi.

Sevgili Medyum Aslan hocam sayenizde sanki hayatıma büyülü bir değnek dokunmuştu ve kaybettiğim her şey eskisinden daha derin ve güçlü halde bana geri dönmüştü. Size olan minnettarlığımı kelimelerle anlatmam imkansızdı hocam. Allah sizi başımızdan eksik etmesin ve medyumluk mesleğini sakın bırakmayın ihtiyacı olan herkese bana olduğu gibi yardım elinizi uzatın bir ömür boyu.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan