medyum aslan
Kas
13

Gideni Geri Getirme Büyü Çalışması

Ayrılanlar için ve gideni geri getirme büyü çalışması isteyenler için özel hazırlanmış formüller Medyum Aslan hoca da saklıdır.

Sevdiğimiz o kadar çok insan var ki, belki de saymaya kalksak saatlerimizi alacak. Sevdiklerimiz bizler için çok değerli fakat maalesef yaşadığımız olaylar sonucunda bizi terk edip gidenler de var. Giden kişileri geri döndürmek amacıyla yapabileceğiniz birkaç seçeneğiniz var. Bunlardan ilki iletişime geçip, onu çağırmak olacaktır. Diğeri ise medyum hocaya gidip, gideni getirme büyüsü yaptırtmak olacaktır.

Gideni getirme büyüsü sadece alanında uzman medyum hocalar aracılığı ile yapılmalıdır çünkü tutması çok zor bir büyüdür ve hiçbir hoca yüzde yüz tutacağının garantisini veremez. Sizden ayrılan sevdiğiniz bir kişiyi geri getirmek için bu büyüyü yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için öncelikle hocaya giderek yaşadığınız olayları ve aranızdaki ilişki sürecini detaylıca anlatmalısınız. Detaylara değinirken utanmamanız en önemli yerlerde çünkü her bir fazla detay büyünün tutma olasılığını arttıracaktır. Medyum Hoca sizin yaşadığınız olayları dinledikten sonra bir analiz yapacaktır ve büyüyü ona göre ayarlayacaktır.

gideni-geri-getirme-buyu

Gideni getirme büyüsünü hazırladıktan sonra sizden malzemeleri isteyecektir. Malzemeleri temin ettikten sonra hocaya teslim ederek büyünün tamamı ile hazır olmasını bekleyin. Eğer büyü tutarsa, genelde 10 günlük süreç içerisinde kendini belli eder. Bu konuda sabırsız olmamanız gerekiyor zira 10 gün olan bu süreç 20 güne de uzayabilir.

Büyü tuttuktan sonra, büyülediğiniz kişi sürekli sizi ve yaşadıklarınızı düşünecek, sizi görmek, sizle konuşmak arzusunda bulunacağı için geri dönmek isteyecektir.

Bir önceki yazımız olan Manevi Sorunlar için makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Gideni Geri Getirme Büyü Çalışması”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan