medyum aslan
Kas
30

Gizli İlimler Gizli Kalmalıdır

By medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Gizli ilimler sadece çok az kişinin bilip kullandığı, fakat etkilerinden dolayı medyumlar dışındaki insanlardan saklanması gereken bilgilerdir. Gizli ilimler, insanlık tarihi kadar eskidir. Biraz düşünüldüğünde dünyamızdaki her şeyin basit kurallarla yürümediği görülmektedir. Gizli ilimlerin var olduğunu, daha doğrusu gizli âlemlerin bulunduğunu söyleyen sayısız konuşmalar yapılır ve buna en iyi şahit olanlar da benim gibi medyumlar olarak bilinir. Gizli ilimler kendi arasında da çeşitlilik gösterebilir. Bir amaç doğrultusunda uygulandığı ve yapıldığı takdirde sonuçlarını çok kısa sürede göstereceğinizi bilmelisiniz. Medyum Aslan da tam da bu noktada hayatınıza misafir olarak geliyor. Sorunlarınızın ortadan kalkması, bunlar için kesin çözümler ile kapılarınızın arkasında yaşadığınız sorunları artık yaşamayın diye yapılması gerekenin çok fazlasını yaparak sizlere hayat ışığı olmak adına ne gerekiyorsa onun doğruluğunda ilerliyorum ve kesin sonuçların etkilerini gün geçmeden fark edip çözümünü sağlıyorum kardeşlerim.

Çok eskilerden günümüze kadar uzanan gizemli ve uzman gizli ilimler ile en çok merak ettikleri şeylerden biri de zihin dünyasında neler olup bittiğidir. Karşımdaki insan ne düşünüyor acaba diye içinden geçirmeyen kimse yoktur herhalde. Zihninden geçenleri bilen kişiler bütün tarih boyunca var olmuşlardır. Büyük imparatorların hepsi yanlarında böylesine zihin okuyan insanları bulundurmuştur. Gelen elçilerin sahte olup olmadığını, düşmanının ve dostun kafasında neler olup bittiğini hep bu sayede öğrenme fırsatları olmuştur. Zihin okuma işlemi sayesinde birçok durumdan kendilerini kurtarmışlardır. Medyumlar genellikle bu gibi durumları sır olarak saklarlar.

Gizli İlimler gizli kalmalıdır. Çünkü her şeyin bilinmemesi gerekir ve her doğru her yerde söylenmez sevgili dostlarım. Sorunlardan kurtulmak için hayatınıza gizli ilimler ile yön verin siz de rahata kavuşun. Hayatımızda bile hala gizli ilimlerin yanı sıra bilmediğimiz birçok konu vardır. Mesela örnek verilmesi gerekirse atom bombasının nasıl yapıldığı hala sır olarak saklanır. Ya da insan yapısının haritasının nerede ve nasıl çıkarıldığını kaç kişi bilir ki? Bu da bu gibi durumlar için geçerlidir. Hayat boyu sır olarak kalması gerekir. Medyum Aslan olarak ben de bu sırra dahil olmak, bunların gerektirdiklerini yapmaktan gurur duyuyorum. Biz medyumların amacı insanoğluna en iyi şekilde hizmet edebilmek ve gerektirdiklerini en doğru şekilde başarmaktır. Gizli ilimlerin en güzel tarafı da istediğiniz şeye ulaşabilmeniz. Yapılan işlemin hangi sonuçlar elde edeceği bilinir. Ancak neler ile yapıldığı bilinmese de olur. Çünkü gizli ilimler bunu gerektirir.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan