medyum aslan
Kas
7

Gizli İlimler Hakkında

By medyum  //  Gizli İlimler  //  1 Yorum

Gizli ilimler üstadı Medyum Aslan her türlü sorunlarınıza karşı yanınızda bulunuyor.

Gizli ilimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkan havas ilmi birçok ayet ile destekleniyor ve farklı kitaplar da bu ilimden bahsediliyor. Sıradan bir fen ilmi ya da kimya ilmi gibi basit bir ilim olmadığını belirtmek gerekiyor çünkü yapılacak hataların sonuçları gerçekten çok büyük oluyor. Gizli ilimler ve medyum hakkında sizlere sayısız makale sunduk ve bu makalelere rağmen hala büyü konusunda ısrarcı olan insanların olduğunu görüyoruz. Havas ilmine sahip olan bir kişi gerçekten bu dine uygun hareket ediyorsa ve ilmin gerektirdiklerini yapıyorsa eğer büyü yapma konusunda kimseye yardımcı olmaz ancak büyü çözmek için sizlerin huzuruna çıkar. Medyumlar yardım etmek ve insanlığa doğruları öğretmek için hizmet vermelidir ve profesyonel kişiler de bunu en iyi şekilde yapmaktadır.

gizli-ilimler-medyum

Havas ilmi İslam dinine bağlı yaşamayı öğretir ve büyü yapmayı değil, büyü bozmayı söyler. Büyü bozmak ya da büyü çözmek günah değildir çünkü bir insana yardımcı olmak yanlış yapılan bir şey değildir. Birçok medyum bu konuda sizlere yardımcı olacaktır çünkü gerçek amaçları budur. Kişinin hakim olduğu ilim sürekli olarak iyiliği emreder ve buna vurgu yapar. Kötü niyetli ve insanları kandırmak için bu işten para kazanmayı seçen insanlar ise bu alan büyücü ya da medyum olarak değil, dolandırıcı olarak adlandırılmalıdır çünkü iyi niyetli insanların da adını karalamak medyumları da kötü insanlar olarak tanıtmaktadır.

Bir önceki makalemiz olan Medyumluk ismi makaleyi okumanızı tavsiye ediyorum.

1 Yorum : “Gizli İlimler Hakkında”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan