medyum aslan
Nis
17

Gözlerinin Kimseye Bakmamasını Sağladım

By medyum  //  Yorumlar  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hocanıza çalışmalar yaptırarak sevgilisini kendine bağlatan bir kardeşimizin bana göndermiş olduğu yorumu aynen sizinle paylaşmak istiyorum. Tecrübeli ve etkili çalışmalar için kişiye özel hizmetlerimle Medyum Aslan hoca olarak sizlerin bir telefon kadar yakınızdayım.

“Lise yıllarında tanıştığım sevgilimle 8 yıldan fazla görüşmekteydik. Birbirimizin ilk aşkı olmasından dolayı karşılıklı sevgi ve saygı vardı. Ben onu kırmamaya özen gösteriyordum o da beni… Fakat 8 yılın sonunda aramıza giren bir adam sayesinde sevgilim 180 derece ters dönerek benimle iletişimi kesti, artık görüşmek istemediğini söylüyordu. Araştırmalarım sonucunda ortada bir adam olduğunu anladım. Bu kişi sevgilimi kandırarak kendisiyle görüşmesini sağlamak istiyordu. Sevgilim çok saf bir kız ama bu saflık içinde kötülük olmadığını gösterdiği içindir. Ben adeta evlilik arefesinden döndü derler ya hani işte o an o şekilde kala kaldım. Sevgilimi bir türlü ikna edemiyordum ve benim yüzümü dahi görmek istemiyordu. İnternet de araştırmalar yaparken dua ve büyüleriyle meşhur medyum Aslan hoca efendi makalelerine rastladım. İlk başlarda pek inanmıyordum bu şekilde bir şeylerin olacağını fakat çaresizlikten aradım ve kendisine durumu anlattım. Telefon ile iletişim kurduğumda Aslan Bey benimle çok güzel bir sohbet etti adeta beni rahatlattı. Adamı sevgilimden uzaklaştırmak için ayırma büyüsü tılsımı yapacağını ve sevgilimin de benden başkasına gözlerinin bakmayacağını söyledi. Bu beni çok etkiledi. Hemen çalışmalara başladım ve sabırla Medyum Aslan beyin bana teslim ettiği çalışmaları uyguladım. Tam 1 ay içerisinde sevgilim adamdan nefret ettiğini benden ayrıldığı için bin pişman olduğunu söyledi ve tekrar devam edelim dediğini duyunca adeta sevinçten havalara uçtum. Medyum Aslan hoca sayesinde sevgilimin gözlerinin kimseye bakmamasını sağladım çok şükür elhamdülillah.” Koray Albayrak – Samsun

Eğer siz de sevgilinizin gözlerinin sizden başka kimseye bakmamasını istiyorsanız kişiye özel el yazması çalışmalarımla ve her şeyin gizlilik içerisinde kalacağına güven vererek Medyum Aslan hocanızla iletişim kurmanızı tavsiye ediyorum kardeşlerim.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan