medyum aslan
Eki
18

Hayatınıza Gizli İlimler ile Yön Verin

By medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Olmasını istediğiniz herşeyin sizin lehinize sonuçlanmasını istemezmisiniz ? Hayatınıza gizli ilimler ile yön verin ve sonsuz saadete kavuşun. Adından da anlaşılacağı gibi az sayıda insan tarafından bilinen gizli ilimler bulunmaktadır. Gizli ilimler geçmişten bu yana gizliliğini korusa da, bazıları toplumlar tarafından kabul görmüş, bazıları ise zaman içerisinde unutulmuşlardır. Gizli ilimlerin genelde kahinler, medyum hocalar, bilginler ve ermiş kişiler tarafından yapıldığı bilinmektedir. Bu kişilerin bir takım ruhani güçlere sahip olduğu ve doğuştan gelen içsel yeteneklere sahip oldukları söylenilmektedir. Bazıları zararsız gibi görünse de, gizli ilimlerin bir çoğu tehlikelidir. Bu bakımdan yanlış kişiler tarafından uygulanmaması gerekmektedir. Aksi halde kötü sonuçların meydana gelmesine neden olmaktadır. Bazı büyülerin, gizli ilimlerden faydalanılarak yapıldığı söylenilmektedir. İnsan tarihinde büyüler her zaman var olmuştur. Öyle ki, büyük imparatorlukların gizli ilimlere başvurarak geleceklerini tayin ettikleri tarih kitaplarında yer almaktadır.

Gizli ilimlerin birçok kişi tarafından kötü olarak tabir edilse de, insanlar için faydalı olanları da bulunmaktadır. Faydalı olarak insanlara hizmet veren medyumlar gizli ilimler üzerine çalışmalarda bulunmaya devam etmektedir. Özellikle bir medyum hocayı güvenilir medyum yapan konulardan en başında sahip olduğu gizli ilimler bilgileri yer almalıdır. Aynı zamanda bu ilimler, sadece ruhani güçlere sahip olan kişiler tarafından yapıldığından herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Gizli ilimlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Her gizli ilimler herkes tarafından uygulanmadığı unutulmamalı ve bu doğrultuda hareket edilmelidir.

Letrizim ya da diğer adıyla hurufilik olarak adlandırılan gizli ilimde, konuşma esnasında kullanılan bazı kelimelerin ve yazı yazma sırasında yazılan kelimelerin tılsımlı olması anlamına gelmektedir. Bu ilimde usta olan bir kişi, karşısında konuşan birinin ağzından çıkan her kelimeden aslında içinden ne geçtiğini anlayabilir. Ayrıca konuşma yaptığı kişinin seçtiği cümlelerine bakarak, o kişinin geleceği hakkında kehanetlerde bulunabilir. Bazı sözcüklerin olağanüstü etkilere sahip olduğu hurufilikte, sözcüklerin doğru yer ve zamanda kullanılması sonucunda, bu kişiler gizli güçlerle iletişime geçebilmektedir. Böylece bu üstün varlıklarla iş birliği yapılarak, sorunların ana kaynağına ulaşılabilmektedir.

Sözcüklerin büyüsü olduğu anlayışını benimseyen hurufiliğin, batıdaki adı Letrizmdir. Letrizm hem bir sanat akımı, hem de toplumsal bir sistem olarak meydana gelmiş bir öğretidir.

Diğer bir gizli ilim olan kabala ise, Yahudi simgeciliğine verilen isimdir. Aslında Arapların ‘kalb’ ve Türklerin ‘kabul etmek’ sözcükleri kabaladan türemiştir. Kabala zamanla tüm Orta Doğu dillerine girerek kullanılan bir sözcük haline almıştır. Kabala Kudüs şehrinin kurulmasında duvar ustası olarak çalışan Hiram ve arkadaşlarının kendi aralarında oluşturdukları fikir sistemine verilen isimdir. Buna göre Hiram ve arkadaşları yer yüzünün tüm sırlarına hakim olmuşlar ve bu sırları bir sandığa kilitlemişlerdir. Günümüzde bu sırlar sadece seçilmiş insanların bildikleri sırlardır ve dünya bu sırlar çerçevesinde yönetilmektedir.

Havas ilmi ise İslam dini gelenekleri ile oraya çıkan bir gizli ilimdir. Bunun yanı sıra arkaik büyülerinin karışımı olarak da meydana gelmektedir. İlmi havasın iki türü bulunmaktadır. Havas üstadı medyum hocalar Türkiye de özellikle büyük şehirlerde ve internet dünyasında bulunmaktadır. İlk olarak İslam dinine uygun olarak yazılan duaların, ayetlerin ve esmaların sesli olarak okunması ve söyletilmesidir. İkincisi ise, bunların bir kağıda yazılarak kişilerin üzerilerinde taşımasıdır. Buna muska adı verilmektedir. Muskalar ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yazılmaktadır. Hastalara şifa veren, maddi ve manevi sıkıntı içerisinde bulunan her kişiye özel olarak yazılan dua, ayet ve esmalar bulunmaktadır. Kişiler bunları üzerilerinde taşıyarak kendilerini kötülüklerden korumaktadır. Fakat her konuda olduğu gibi, muskaların da konusunda usta olan kişilerin yazması gerekmektedir.

Gizli ilimlerden bir diğeri bilinç okuma ve bilinç yönlendirme ilmidir. Bilincin bazı olağan üstü varlıklardan yararlanılarak yönlendirilmesi yapılmaktadır. Bununla birlikte nail ve konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından da yapılabilen bu eylem, aynı zamanda kişilerin bilinçlerini okuma konusunda da fayda sağlamaktadır.

Bahsedilen gizli ilimler ve daha bilinmeyen birçoklarının sırlarına nail olan Medyum Aslan Hoca, bilgi ve yeteneklerini insanların faydası için kullanarak bugüne kadar pek çok kişinin hayatına iyi yönde dokunmuş ve dualar almıştır. Hayatınızın şekil alması ve içerisinde bulunduğunuz durumlardan kurtulmanız için gizli ilimler üstadı Medyum Aslan hoca ile iletişim kurabilirsiniz. Türkiye’nin uzman gizli ilimler üstadı Medyum Aslan bir telefon kadar sizlerin yakınındadır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan