medyum aslan
Kas
12

Hocalık Nedir

By medyum  //  Parapsikoloji  //  1 Yorum

Manevi sorunlar karşısında çalışma faaliyetlerinin genel adına medyumluk denir. Bunu yapanlara da medyum denir.

Medyumluk mesleğini icra edenlere medyum hocalar denir.

Ruhsal amaçlar için kullanılan medyumlar dünyalar arasında kurduğu bağ ile öbür dünya ile bilgi alışverişi yapmayı sağlayan kişilerdir. Etrafımız enerjiyle çevrili olmuş olup trans halde olan bir medyum bu enerjiden aldığı her türlü mesajı bedensiz varlıklardan bedenli varlıklara iletebilir. Medyumluk mantal ve fiziksel olmak üzere iki kola ayrılır. Mantal medyum bedenini kullanıma sokarak ruhsal olaylar içerisine girer. Fizik medyum ise daha çok ellerini ve kollarını kullanmak olmakla birlikte müzik, resim gibi nesnelere de başvurabilir. Bazı medyumlar kişinin avuç içi, fincan yada küre gibi materyaller kullanırlar. Bunların kullanım amaçları ilettikleri haberin daha açık olmasıdır. Medyumluk bir nevi ruhsal rehberlik demektir.

medyumluk-nedir

Medyumlar genellikle diğer alemle iletişim kurmaya çalıştığı trans durumundaki hallerde başka bir kişiliğe geçiş yaparak hiç bilmediği belki de daha önce hiç duymadığı dillerde konuşma yapabilir. Hatta öyle ki medyumun yüz ifadesinin bile değiştiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu durum medyumun geçtiği trans halinin aşamaları ile alakalıdır. Hafif transta medyum hareketlerinin bilincinde iken kısmi transta bilinç dışı çağrılara kulak verebilir. Medyumluk beden üstü varlıklarla yoğun bir radyasyon iletisi ile iletişime geçmekten başka bir şey değildir. Hayatımız boyunca yanımızda olan bedenlerini yanımızda hissettiğimiz bedenli olan varlıklarla bedensiz hale geçtikleri zaman da hissetmemiz çok da inkar edilecek bir eylem olmadığı gibi bu durumu kabul etmek hiç de zor değildir.

Bir önceki yazımız olan Hoca makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Hocalık Nedir”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan