medyum aslan
Ara
3

Kars Medyum

Kars medyum hoca sizlerin sorunlarına artık Kars medyumlar ihtiyacı olmadan yanıt vermektedir.

Ortada bulunan ve aracı görevi gören kişi anlamı ile karşımıza çıkan medyum kelimesi aslında Latin kökenli bir kelimedir ancak günümüzde anlamı büyü yapan ve fal bakan kişi olarak yorumlanmıştır. Tam manasıyla aracı doğru kelimedir ancak insanlar onları yaptıkları işlere göre tanımlıyor ve hal böyle olunca da medyumlar büyü yapan kişiler olarak karşımıza çıkıyor. Gizli güçleri olan ve farklı dünyalar ile sürekli iletişim halinde olan medyumlar sizlere bazı bilgiler verir ve bu da genellikle karakter analizleri olarak karşımıza çıkar. Psişik güçler medyumlara ait özel güçlerdir ve bu sayede az önce de belirttiğimiz gibi karakteriniz ile ilgili analizler yapmak bu kişiler için hiç de zor olmayacaktır. Falcı, cinci, üfürükçü olarak da tanımlanan medyum hoca aslında bu kategorilerden çok uzak profesyonel kişilerdir çünkü onlar sıradan bir iş yapmıyor ve bu mesleği sektörel bir çerçevede değerlendiriyor. Medyumların uzman olduğu konulardan bir tanesi de vefk yazmaktır. Kars medyum en iyi şekilde vefk yazar ve kişiye özel hizmet verir çünkü vefklerin asıl amacı budur ve karakter analizinin yanı sıra sıkıntılarınıza göre yazılmalıdır.

kars-medyum-kars-medyumlar

Medyumlar cansız varlıklar ile de iletişim kurabilir ve birçokları bu varlıklar ile birlikte yaşar.. Kars medyum bu konuda en özel isimler arasında yer alır ve bu varlıklar ile bağlantı kurarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışır.

Bir önceki yazımız olan Kastamonu Medyum makalesini güvenle okuyabilirsiniz.

 

1 Yorum : “Kars Medyum”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan