medyum aslan
Nis
24

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü medyum hocalar içerisinde sadece Medyum Aslan tarafından yapılan özel bir çalışmadır. Kaşık büyüsü hem bağlamak için hem de ayırmak için yapılır.

Kaşık büyüsü, ayrılanları birleştirmek amacıyla yapılan ve Medyum Aslan hocanızın çok güvendiği etkili bir çalışmadır. Hatta bağlama büyüsü çalışmalarımın olmazsa olması arasındadır. Yapmış olduğum ayrılanları birleştirme aşk büyüsü çalışmalarında mutlaka kaşık büyüsü uygulamasını da yapmaktayım. Beni bilen biliyor çalışmasını yaptığım kardeşlerime özel olarak hazırladığım kaşık büyüsü ile ayrıldığı sevgililerini tekrar geri getirdim. Binlerce ayrılmış terk etmiş kişiye en etkili medyum hizmeti verilerek sorunlarına çözüm ürettim. Bu zamana kadar diğer medyum hocalardan dili yanmış, umutsuzluğa kapılmış, amacını ve umudunu kaybetmiş vatandaşlarımıza kaşık büyüsü, bağlama büyüleri ve aşk büyüsü çalışmaları yaparak sorunlarını çözdüm.

kaşık büyüsü

kaşık büyüsü

Tahta kaşık büyüleri etkili ve son derece sağlam bir büyü çeşididir. Hem sevgilinizi bağlamak için kullanılır hem de iki sevgili ayırmak için kullanılır. Başta belirttiğim gibi kaşık büyüsü hem ayırmak için hem de bağlamak için yapılan eşi benzeri olmayan etkiye sahip kuvvetli bir büyüdür. Sevenlerin kavuşması kaşık büyüsü çalışmalarıyla mümkün olmaktadır. Sevenleri kavuşturmak için yaptığım kaşık büyüsü çalışmalarından her zaman olumlu sonuçlar aldım. Sevgilinizin sizin sözünüzü dinlemesi için etkili tahta kaşık büyüleri yaptırarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili tahta kaşık büyüleri adından anlaşılacağı üzere tahta kaşıklardan yapılmaktadır. Tahta kaşık büyüsü yaparak sorunları çözen medyum hocanıza resmi web siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Değerli kardeşlerim altta ve üstte bulunan resimlerin üzerine kendi reklamlarımı eklemem doğaldır. Bunu sizlere daha önceden de belirttim kendisini medyum zanneden kişiler sitelerimdeki yazıları ve medyum çalışmalarımın resimlerini çalarak kendi sitelerine ekliyorlar. Bu çalışmaları kendileri yapmış gibi insanlara mal ediyorlar. Bu yüzden resimlerin üzerinde kendi adım ve cep telefonu numaram yazmaktadır. Tahta kaşık büyüsü için müracaat edeceğiniz güvenilir medyum Aslan Hoca binlerce ayrılan sevgiliyi geri birleştirmiştir.

tahta kaşık büyüsü

tahta kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsünün Hangi Amaçlara Göre Yaptırabilirsiniz?

  1. Sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz
  2. Bir kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz
  3. İki sevgiliyi birbirinden ayırabilirsiniz
  4. Eşinizi ömür boyunca kendinize bağlayabilirsiniz
  5. Sevgilinize sözünüzü dinletebilirsiniz.

Kaşık büyüsü üzerine yazılan aşk tılsımları ile güçlendirilir. Kişiye özel olarak yapılan aşk tılsımı çalışmalarında sonuç almanız kısa zamanda gerçekleşmektedir. Tahta kaşıkların üzerine etkili tılsımlar yazıldıktan sonra kaşığın üzerine gerekli okuması da yapılır ve çalışma sonlandırılır. Daha sonra bu kaşık büyüsü kişiye verilir. Kaşık büyüsü, mezara gömülür, ağaç dibine gömülür, suya atılır, boş bir tarla toprağına gömülür, kor ateşte yakılır ya da boş bir kuyuya atılır.

Bir önceki Aşk Tılsımı makalesini okuyarak tahta kaşık büyüsü yapan Medyum Aslan hocanın kaşık üzerine yazdığı aşk tılsımı formüllerine göz atabilirsiniz.

 

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan