medyum aslan
Eyl
5

Kurdele Büyüsü

By medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Kurdele büyüsü olarak bilinen aslında yeşil, kırmızı veya siyah kurdelelerin üzerine yazılan celbi tılsım ayetlerinin sevgilinizin kalbine ve düşüncesine girmenizi sağlayan kuvvetli bir sevgi çekme işlemidir. Medyum Aslan binlerce çalışma içerisinden ebcedi kebir değerine göre hazırladığı bu tılsımlı ayetleri kurdelelerin üzerine yazarak sevgilinizin kalbinden bir an olsun çıkmamanızı sağlıyor. Çok uzun zamanlardan beri yapılan “kurdele büyüsü” hoca efendiniz sayesinde kişiye özel olarak hazırlanan aşk bağlama çalışmanızın hızlandırılmasını sağlamaktadır. Renkli kurdelelerin üzerine yazılan tılsım ayetleri sevgilinizin beyin dalgalarına sinyal göndererek bir an olsun düşüncelerinden sizin adınızın çıkmamasını sağlamaktadır. Gözlerinin bir yere takıldığı anda sevgilinizi sizi düşünür aklına ve gözlerinin önüne sizin portreniz adeta gelir dikilir karşısına… Ciddi anlamda yapılan tılsım ayetleri yazılan kurdele büyüleri sevgi çekiminin çok hızlı bir şekilde akışa geçmesini sağlamaktadır. Hasret çeken sevgililerin kavuşması noktasında yaptığım çalışmalarda resmi ruhsatlı medyum hizmeti sunmaktayım.

Medyum Aslan hocanızın yaptığı gizli ilimler araştırmaları neticesinde kuvvetli aşk büyüleri ile sevgililerin bir araya geri gelmesini sağladım. Eşini ve evini terk eden bay – bayanların evlerine geri dönmelerine vesile oldum. Tüm bu çalışmaları yaparken de tılsımlı celp işlemleri uyguladığım kurdele büyüsü işlemini de uyguladım. Benim gücümü ve kuvvetimi bilen biliyor bu zamana kadar binlerce kardeşimizin aile ve aşk sorunlarının çözümü noktasında ciddi şekilde sonuçlandırdım. Allah’ın izni ile dualar ve okuma yöntemlerim sayesinde sizlerin de en kısa süre içerisinde sorunlarınızı netliğe kavuşturarak sizin içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanızı sağlayacağım. Kesinlikle kurdele büyüsünü yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Kurdele Büyüsü Nasıl Yapılır

Kurdele büyüsü kişiye özel olarak Medyum Aslan tarafından hazırlanıp çalışması bitirildikten sonra uygulamayı yapacak kişiye verilir. Kişinin durumuna göre kurdele büyüsü çalışmasında kullanılan kurdeleler; gül dalına bağlanır, mezara gömülür, kapının altında bulunan paspasın altına konur, evin gizli bir yerine konur, denize – akarsuya atılır ya da dikenleri olan kalın bir ağacın dallarına bağlanır.

Kurdele büyüsü; yeşil, kırmızı veya siyah kaygan kumaş parçalarının üzerine kişinin anne adına göre ebced tılsımlarıyla çıkartılan ayetlerin yazımı ile yapılan etkili bir çalışma yöntemidir. Özellikle sevgililerin sıkça yaptırmış olduğu bağlama büyüsü veya aşk büyüsünün etkisinin artmasına ve olumlu sonuca doğru hızlı bir şekilde meyil etmesini sağlayan kişiye özel uygulamamdır. Türkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyorum. Sevgilinizin gönlünde taht kurabilmeniz için uyguladığım kurdele büyüsü son derece etkili ve hızlı sonuç doğuran işlemlerin arasında gelmektedir. Bu zamana kadar medyumlar içerisinde yer alarak aşk ve gönül işlerinde hazırladığım büyülerin içerisine mutlaka tılsımlı kurdele çalışmasını da eklemişimdir. Çok az güvenilir hoca efendinin bildiği bu işlem yeşil, kırmızı ya da siyah kurdelelerin üzerine safran veya boyalı mürekkepli kalemlerle yazılan tılsımlar sayesinde yapılmaktadır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan