medyum aslan
Nis
1

Maneviyatı Yüksek Medyum

By medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Maneviyatı yüksek medyum Aslan hocanıza yaptıracağınız çalışmalarla siz de bir daha medyum hoca arayışında olmayacaksınız.

Maneviyatı yüksek medyum, gizli ilimlerin tamamını bilen onlarla alakalı tecrübe ve emek vermiş kişilere denir. Doğaüstü güçler olarak bilinen rahmaniler ve cinleri kullanarak olması gereken olayların sizlerin istediğiniz şekilde yönlenmesini medyum hocanın kendisi sağlamaktadır. Maneviyatı yüksek medyum özellikle ledunni ilmini kullanarak sırlara mazhar olabilmektedir. Bu sırlara mazhar olan medyum için artık kapılar tamamen açık olmaktadır. Bir manevi sorunun çözüme kavuşmasını sağlayan medyum son derece etkili ve kuvvetli olmaktadır. Diğer insanların yapacağı şekilde okuma ve dua ile ledunni ilmine mazhar olan medyum hocanın yaptığı okuma ve dualar arasında dağlar kadar fark bulunur. Tecrübeli ve güvenilir medyum hoca sizlerin sorunlarınızı en ince ayrıntısına kadar inceleyip ledunni ilmini kullanarak sorunlara müdahale etmektedir.

Ledunni ilmi, yüce yaratıcı tarafından bazı insanlara doğuştan verilen büyük bir güçtür. Ledunni ilmi kullanarak çalışma yapan medyum hocanın yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlar ortadan kalkmaktadır. Nefesi kuvvetli olan ledunni ilmi uzmanı medyumlar son derece etkili ve sayıları da çok azdır. Bulunduğumuz boyuttan farklı olan başka bir boyut ile ilgili bilgiler kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim ‘de de geçmektedir. Yani bulunduğumuz boyut soyut varlıklarını görmese de varlıklarından bahsetmiştir. İşte bu konu da uzmanlaşan belli bilgi birikimi ve alışmalar sonucu bu boyut geçişini ve enerjiyi yönetebilen kimseye medyum denilmektedir. Ülkemizde de uzmanlaşmış çok sayıda medyum mevcuttur. Ancak bu konuda destek almak için maneviyatımızın yüksek olması gerekir. Maneviyatı eksik, inanmayan kişiler bu konuda fayda alamazlar. Hiçbir şekilde de uygulama gerçekleştiremezler.

maneviyatı yüksek medyum

maneviyatı yüksek medyum

Maneviyatı yüksek medyum hocanın ledunni ilmi uzmanı gerekmektedir. Zaten ledunni ilmine mazhar olan bir medyum hocanın maneviyatı diğer insanlara göre kat kat yüksektir. Büyü konularında ledunni uzmanı medyum hoca en doğru sonucu almaktadır. Büyü yaptırmak veya büyü bozmak için medyumdan destek almanız gerekir. Peki, büyü nedir? Büyü bir anlamda enerjinin belli olgu içerisinde yoğunlaşmasıdır. Bir çok çeşitte yapılan büyüler farklı amaçlara hizmet etmektedir. Genel olarak kötülük yapmak için büyü yaptıran kimselere yardımcı olan medyumlar etik davranmamış olurlar. Medyumlar dendiğinde, büyüler ve muskalar ilk olarak akla gelmektedir. İnsan için doğal olan yeteneklerin dışındaki olaylar olağan üstü olarak tabir edilir ve normal bir kişi bu konuyla ilgili çok fazla bilgi ve yeteneği olmadığı için ayrı özellikte olduğu düşünülürler. Büyüler ile ilgili de bilgi verecek olursak sizlere, sadece medyumların yapabildiği bir olgu olduğunu ve enerji yoğunlaşması sonucunda oluşan bir vukuat olduğunu söyleyebiliriz.

Medyumlar manevi yönü ağır basarsa olayları istediği gibi yönlendirir. Manevi yönü ağır basan kişiler metafizik alanında başarılı olabilirler. Hatta benzerlik gösteren diğer uygulamalar da önceden bir diyet gerektirir. Buradaki diyetten kasıt olarak yaşam Tarzı ve diğer alışkanlıklardan arınmaktır. Aslında insanoğlunun bünyesinde bu tür enerji bulunur. Bu enerjinin üzerine uzun yıllar çalışan kişiler medyum olurlar. Az önce de belirttiğimiz gibi birikim gerektiren bir aşamanın sonucu olarak oluşur medyumluk. Bu aşama kolay bir alan değildir. Bu yüksek enerjiye sahip olan medyumlar, özel yeteneklere de sahip olurlar. Bu enerjiyi yetenek haline dönüştüren kişiler, paranormal güçlere sahip olurlar. Bu bahsedildiği kadar kolay değildir bilgi birikimi ve özel yeteneklerin gerçekleştirmek için uzun bir zamana ihtiyaç vardır. İşte bu doğaüstü yeteneğe sahip olan kişilere medyum denilmektedir. Yine de kısmen bilgi edinebileceğimiz bu konuda özellikle destek almadan önce iyi bir araştırma yapmamız gerekmektedir.

Bir önceki Büyüler makalesini okuyarak maneviyatı yüksek medyum Aslan hocanın yaptığı büyüler ve çalışmalara göz atabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan