medyum aslan
Ara
27

Medyum Aslan ile Su Bakımı

By medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Su bakımı doğaüstü varlıklar aracılığı ile yaptığım ve kesinlikle yanıltmayan bir bakım şeklidir. Uzman medyumlar tarafından yapıldığı takdirde etkili sonuç alınabilir. Aksi takdirde su bakımı hiçbir anlam ifade etmez. Su bakımı işlemi cinler yada rahmaniler aracılığı ile yapılır. Öncelikle cinler ya da rahmaniler olarak bilinen benzeri varlıklarla ilişki kurmak üzere tılsımlar hazırlanır. Tasa su koyulur ve belirli şifreler telaffuz edilir. Belirli sayılarda okunması gereken bu şifreler okunduktan sonra tasın içine herkes tarafından görülemeyen varlıklar gelir. Su cinleri olarak da adlandırılan bu varlıklar kesinlikle zararlı değildir.

Su bakımı yaptıran kişi tarafından hayatı ve geleceği ile ilgili merak edilen sorular su bakımı yapan medyumlar tarafından bu cinlere sorulur. Alınan cevaplarda kesinlikle yanılma payı yoktur. Ama işin özü benim gibi uzman ve su bakımı konusunda da deneyimli ve bilgili bir medyum tarafından bu işlemin yapılıyor olmasıdır.

Dünya üzerinde bilinen en zor bakım türlerinden olan su bakımı yapabilmek için öncelikle işlemi yapan medyum kişinin kalbinin temiz olması ve ilminin çok kuvvetli olması gerekmektedir. Eğer bu şartlar tamam ise su bakımı yaptırmak isteyen kişinin her sorusuna yanıt alınabildiği gibi, isimlerin baş harfleri, yaşanacak olaylarla ilgili zaman bilgisi alabilme gibi detaylara ulaşılabilinir. Dolayısıyla da bu bakımı yaptıran kişi bu bilgilere güvenerek hayatına o şekilde yön verebilir. Başına gelecek olan iyi ya da kötü olayları önleyebilir ya da önünü açabilir. Kişinin etrafında bulunan hatta belki çok yakın çevresinde olan ancak kendisine kötülük yapma kapasitesi bulunan tanıdıklarını da su bakımı sayesinde öğrenebilme şansı vardır.

Medyum Aslan adım ile yıllardır yapmakta olduğum su bakımı işlemleri ile pek çok kişiyi aydınlatmış ve hayatına yeniden yön vermesini sağlanmışlığım vardır. Sizler de eğer geleceğinizle ilgili bazı şeyleri merak ediyorsanız ve su bakımı yaptırmak istiyorsanız bana her daim ulaşabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken en önemli şeyi tekrar ediyorum ki; su bakımı ile geleceği görebilmek her medyumun işi değildir. Yanılmamak ve doğru bilgiler alabilmem adına Medyum Aslan’ın ilminden faydalanmanız sizlerin yararına olacaktır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan