medyum aslan
Kas
24

Medyum Aslan Star Gazetesinde

By medyum  //  Medyum  //  2 Yorum

Medyum Aslan Star Gazetesinde verdiği röportajda büyü, dualar ve medyum hizmetleri hakkında çok önemli açıklamalar da bulundu.

Medyum Aslan Türkiye’nin en büyük gazetelerinden birisi olan Star Gazetesine röportaj vererek yine kendisinin kalitesini binlerce kişiyle paylaştı. Medyum Aslan ile birebir yapılan röportaj da büyüler, dualar ve gerçek bir medyum hocanın nasıl olması gerektiği hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Röportaj ilk başta kendisinden bahsedilmesiyle başladı.

Medyum Aslan Kimdir? Kaç Yıldır Medyumluk Yapmaktadır?

Ben Medyum Aslan yaşım 48 Türkiye’nin hemen hemen her tarafında ikamet ettim. Yıllarca şehir şehir dolaşarak insanların sorunlarına karşı manevi destek oldum. Yani nefesi kuvvetli hoca diye tabir edilen kişiler günümüzde medyum olarak adlandırılmaktadır ben de kendi çabam ve gayretimle medyum hizmeti vermekteyim. Söylediğim gibi benim asıl görevim insanların sorunlarına karşı manevi bir destek sağlamaktadır. Şükürler olsun ki 25 yıldan fazladır binlerce vatandaşımızın sorunlarını çözdüm ve çözmeye de devam edeceğim.

medyum aslan star gazetesi

medyum aslan star gazetesi

Medyum Hizmeti Verdiğiniz En Çok Sorunlar Nelerdir?

En çok aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler bana başvuruyor. Kısmet açtırmak isteyenler, büyü çözümü yaptırmak isteyenler de en çok medyum hizmeti verdiğim sorunlar içerisinde yer almaktadır. Eşiyle evde arasına soğukluk giren kişilere yaptığım özel aşk büyüsü formülleriyle ortadaki soğukluğu kaldırmaktayım. Eşiyle mutlu, huzurlu bir evlilik hayatı sürer. Bazı dualar sayesinde psikolojik sorunları bulunan kardeşlerimi rahatlatmaktayım.  Medyum hizmeti içerisinde her türlü manevi sorunlara yardım etmekteyim.

Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü Nedir Biraz Açar mısınız?

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü dediğimiz bazı çalışmalar vardır. Bu çalışmaları ayrıldığı sevgilisine, kocasına yaptırarak geri getirmek isteyen kişilere yapıyorum. Bunların neticesinde ayrıldığı sevgilisiyle tekrar birleşme söz konusu olabilmektedir. Aşk büyüsü ayrılanlar ve geri birleşmek isteyenler için yapılan bir çalışmadır. Bağlama büyüsü ile sevgilinizi kendinize aşkla, muhabbetle, sevgiyle bağlayabilirsiniz. Etkili birkaç bağlama büyüsü çalışması vardır. Bunların en bilindiği canbar bağlama büyüsü olarak yaptırılan büyüdür.

Manevi Sorunları Bulunan Kişilere Ne Tavsiye de Bulunmak İstiyorsunuz?

Öncelikle hiç bir medyum hocaya gitmeyecek kadar huzurlu ve mutlu olmalarını diliyorum. Fakat eğer içlerinden aşılmaz bir problem varsa ve güvenilir medyum arıyorlarsa hemen benimle iletişim kurabilirler. Resmi ruhsatlı medyum ve bu konularda tecrübeler yapmış medyum hoca efendilere başvurmaları konusunda tavsiye de bulunuyorum.

Star gazetesine verdiğiniz röportaj ve sohbet için teşekkür ederim.

Star gazetesinin internet sitesinden yaptığım röportaja ulaşabilirsiniz.

Ayrıca da günlük çıkan Star gazetesinin 4. sayfasında da röportajım yer almıştır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Aslan makalesini okuyarak alanında uzman ve tecrübeli medyum Aslan hocanın hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

2 Yorum : “Medyum Aslan Star Gazetesinde”

  • […] önceki yazımız olan Medyum Aslan Star Gazetesinde makalesini okuyarak Medyum Aslan hoca ile yapılan bir diğer röportaja göz […]

  • […] üzerine çekmiştir. Daha önce Medyum Aslan Kanal D haberde makalesinde belirttiğimiz gibi Medyum Aslan Star Gazetesinde de aynı cümleleri tekrar etmiş ve her şey bir sebeple yaratıldı demiştir. Çözümsüz […]

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan