medyum aslan
Mar
7

Medyum Aslan Yorumları

By medyum  //  Yorumlar  //  Yorum Yok

Medyum Aslan yorumları tamamen gerçek olup diğer medyum yorumları ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Çünkü güvenilir Medyum Aslan tecrübesiyle herkesin yanında olmuştur.

“Bundan yıllar önce evimizde eşimle çocuklarımla mutlu mesut şekilde yaşıyorduk. Tipik Türk ailesi gibi hayatımıza normal şekilde devam ediyorduk. Çocuklarım çok başarılı ve eşim işinde neredeyse bir numaraydı. Evimize eşimin akrabaları çok sık gelip gidiyordu. Durumumuzun çok iyi olmasını ailemin tarafı hiç istemiyordu. Hep haset ve dedikodu yapılıyordu. Eşim bir anda felç geçirdi. Arkasından çocuklarımın başarısı yerini her türlü pisliğe bıraktı. Hayatımız alt üst oldu neler çektiğimi kelimelerle bile ifade edemem. Evin çatı katını temizlerken eski bir sabun üzerine Arapça yazılar yazılmış ve iğne batırılmış bir durum da buldum. Poşete sarılmış ağzı bağlanmıştı. Cami imamlarına götürdüm buna sabun büyüsü denen zararlı bir büyü çeşidi olduğunu ve büyücü medyum hocalar tarafından yapıldığını söylediler. Hemen eve geldim internette büyü çözümü yapan medyum hocalar yazarak bazı internet siteleriyle karşılaştım. Medyum diye geçinen birkaç kişiyi aradım benden neredeyse ev alınacak kadar para istediler. İnternette araştırırken medyum aslan yorumlar sayfasını gördüm. Oradan hemen güvenilir Medyum Aslan hocayı aradım. Benim aile sıkıntılarımın ve kocamın felç geçirmesini yapılan bu büyü işlemine bağladı. Kendisine güvendim ve çalışmaya başladık. 1 Hafta sonra kargo ile bir takım çalışmalar gönderildi. Tuz ile banyo yaptım, eve koruyucu muska astım, gülsuyu ve safranla yazılan kâğıtları evin içerisinde yaktım dumanıyla bütün odaları tütsüledim, ciddi bir medyum tarafından yapıldığı belli oluyordu çünkü paketi açar açmaz bu çalışmanın ne kadar faydalı olacağını anladım. Allah’ın izni ile çocuklarım kısa zaman içerisinde eskisi gibi başarılı oldu ve kötü alışkanlıkları bıraktılar. Evin içerisinde bir anda huzur geldi rahatladım. Çok şükür büyü bozuldu ve bende sıkıntılarımdan kurtuldum. Teşekkür ederim Aslan Hocam.” Şeyma CAN – Ankara medyum hizmeti

medyum aslan yorumları

medyum aslan yorumları

Medyum Aslan hocamla tanışmam yüz yüze oldu. Kendisi tanınmış medyumlar hocalar içerisinde yer aldığı için ben kendisiyle yüz yüze görüşmek istedim. Bu talebime olumlu cevap verdi. Hem yüz yüze görüştüm hem de medyum aslan yorumları sayfasından kendisine güvendim. Bazı sorunlarım vardı eşimle alakalı. Hem de çok büyük sorunlar. Eşimin etrafında dönen bir erkek vardı eşimi rahatsız ediyordu ve kafasını karıştırıyordu. Eşimle aramız buz gibi soğuk olmuştu. Medyum Aslan hocayla görüştüğümde eşime ayırma büyüsü yapıldığını ve benden büyü ile ayrıldığını söylemişti. Eşimle aramız yapılan bu soğutma büyüsü ile iyice bozulmuştu. Bende büyü yapıldığından kesin şüpheleniyordum ve şüphem doğru çıktı. Medyum Aslan hocam üzerimize yapılan bu soğutma büyüsünü bozdu ve eşimi bana bağlama büyüsü ile bağladı. Bağlama büyüsü için bir çok malzeme kullandım. Medyum Aslan hocam eğer bu bağlama büyüsünü kullanırsan eşinin gözleri senden başkasını görmez seni büyük bir aşkla sever saygı duyar demişti. Hemen bende bağlama büyüsü çalışmasını tarif ettiği şekilde kullandım. Kısa zaman içerisinde eşimde değişmeler meydana geldi. Bu değişmelerden en önemlisi tekrar annesinin evinden kendi evine gerçek yuvasına benim yanıma geri döndü. Ciddi ciddi soğukluk gitmişti. Etrafında bulunan o zalim erkek düşman bağlaması ile medyum Aslan hocamın çalışmalarıyla bağlanmış ve eşimle görüşmeyi tamamen kesmişti. Eşim bana karşı çok saygılıydı neredeyse her dediğimi yapıyor ve ağzımın içine bakıyordu. Evliliğimiz sanki yeniden alevlenmiş gibi birbirimizi seviyorduk. Eşimle sorunlarım çok şükür bitti. Benim Aslan hocaya güven duymamı sağlayan en önemli etken ruhsatlı resmi medyum olmasıydı. Asla yarı yolda bırakmadı. Diğer medyumlar gibi telefonları kapatmadı ve ortadan kaybolmadı. Hem yüz yüze görüştüm ve güven duydum hem de her ne zaman arasam Medyum Aslan hocayla telefonla görüştüm. Allaha şükürler olsun eşime yaptırdığım bağlama büyüsü ile sorunlarımdan kurtuldum.” Cihan Yapıcı – İstanbul medyum hizmeti

Bir önceki Soğutma Büyüsü makalesini okuyarak sevgilinize musallat olan üçüncü kişilerin Medyum Aslan hoca tarafından soğutma büyüsü yapılarak uzaklaştırıldığına göz atabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan