medyum aslan
Kas
17

Medyum Bir Aracıdır

By medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Astroloji  gezegen ve yıldızların hareketlerinin insan üzerindeki etkilerini inceleyen ve yorumlayan  bir bilim dalıdır. Medyum kelimesi de Latince bir kelime olup “ arada bulunan “ “aracı kişi” gibi anlamlara gelmektedir. Olağanüstü yetenekleri olduğu varsayılan gerçek dünya ile metafizik alem arasında ilişki kuran kişiye verilen isimdir. Medyum kelimesi on altıncı yüzyılda süreçte buluna şeyleri aktaran anlamında da kullanılmıştır. Işığın medyumu yani taşıyıcısı şeklinde kullanımlarda bulunulmuştur. Hatta iyi resim yapan bir kimsenin de resmin medyumu olduğu düşünülmüştür.

Günümüzde ise medyum ruhlarla irtibata geçebilen kişiye verilen isimdir. Ülkemizde büyücüler ve çeşitli falcılar tarafından kötü bir algılamaya sebebiyet verilmektedir ve eleştirilere yol açılmaktadır. Medyum gerçek dünyada cismi olarak var olmayan fakat yaratılmış varlığı bilinen çeşitli alemlerde yaşayan ruhani varlıklarla irtibat kurabilen kişidir. Medyumlar genellikle hislerine ve anlattıklarına güvenilen kimselerdir. Kişi hangi topluma ait olursa hangi statüde bulunursa bulunsun geleceği ile ilgili bu belirsizlikten rahatsız olur ve merak ile medyumlara başvurmaktadır. Bakılan falların ortak bir yönü vardır ki bu da bir yönde baktıran kişiye iyi şeyler söyleyerek olumlu bir enerjiyle birlikte umut verecek ya da umutsuzluğa ve olumsuz enerjiye yönlendirilecektir kişi. Bu iki yön neticesinde insan her iki türlü de karar vermede daha kolay olacaktır. Medyum sözlerine itibar eden kimse kararsız kaldığı durumda buna başvuracak ve bir seçim yapma şansı yakalayacaktır. İnsanoğlu genellikle kararsız olduğu emin olamadığı durumlarda medyum hocaya başvurmaktadır. Ne olursa olsun insan emin olduğu bir şeyden medyum hocanın söyleyeceği şey olumsuz da olsa vazgeçmeyecektir. Bu nedenle genelde insanlar bunalım içerisinde olduğu dönemlerde ve kararsız kaldığı durumlarda bir denge sağlayabilmek için medyum araştırmaları yapmakta ve onlara başvurarak bir karar vermeye çalışmaktadırlar.

Bir önceki Etkinlik Alanları makalesinde Medyum hocanın aracı çalışmalarına bakabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan