medyum aslan
Kas
15

Medyum Hoca

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

En etkili medyum hoca Oğuz Aslan sizlerin her türlü problemlerinde yanınızdadır kardeşlerim.

Medyum hoca hakkında genel birkaç bilgi verelim. Medyum hoca profesyonel medyumun aksine hem hoca olan yani din ile bir bütün olan insanların icra ettiği bir meslek olarak görebiliriz. Medyum hocalar genellikle Müslümanlık ile bir bütün içerisindedirler ve cinler ile sürekli iletişim halindedirler. En büyük meziyetleri ise diğer profesyonel medyumların aksine iyi huylu cinlerle de iletişim halinde olabilmeleridir. Bu gerçekten herkesin başarabileceği bir şey değildir çünkü genelin aksine iyi huylu medyumlar insanlarla iletişim içerisinde olmazlar ve insanlarla iletişime girmeyi sevmezler fakat şunu da biliyoruz ki cinlerin de insanlar gibi gayrimüslim, Hıristiyan, dinsiz olanı ve tabii ki Müslüman olanı da bulunmaktadır. Bu da demektir ki eğer bir cin Müslüman ise ve gerçekten insanlara yardım etmek istiyorsa Müslüman birisi aracılığıyla iletişime geçebilir, burada da medyum hocalar devreye girmekte tabii ki.

Medyum hocalar genel olarak iyi cinlerle birlikte çalışır, iş birliği içerisinde olur ve yeryüzündeki insanların iyi işlerini halletmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sayede Müslüman, Müslümana yardımcı olmuş olur ve Allah tarafından da buyur olan bu olduğu için her ne kadar aynı kandan ve candan olmasak da cinler ile insanlar arasında böyle bir iletişim olabilmektedir. Medyum hocalar genel olarak her mahalle ve sokakta bulunabilir fakat bunu çevresine bildirmeyen insanlar da mevcuttur, bunun bilinmesini istemezler ve ölene kadar bunu bir sır olarak saklarlar.

medyum-hoca

Medyum hoca bulmak için şehir şehir karış karış gezmenize gerek yok tüm sorunların çözüm adresi olan Medyum Oğuz Aslan sizlerin her türlü yanında yer almaktadır kardeşlerim. Gerçek medyum hoca olarak yılların verdiği bilgi ve tecrübeler sayesinde üstesinden gelinmeyecek hiç bir manevi sorun yoktur kardeşlerim.

Bir önceki makalemiz olan Medyumlar Ne Yapar? yazısını okuyabilirsiniz.

 

1 Yorum : “Medyum Hoca”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan