medyum aslan
Eki
5

Medyum ilmi

By medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Medyum ilmi

Medyum ilmi sayesinde insanların üzerine yapılan manevi sorunları kaldırmaktadır. Medyum ilmi her medyum hocaya doğuştan gelmesi gereken bir yetenektir.

Medyum ilmi, sonradan kazanılan bir ilim olmadığı gibi kesinlikle doğuştan gelen bir ilim olmalıdır. Medyum Aslan hoca doğuştan gelen ilim bilgisi sayesinde insanların üzerlerine yapılan manevi sorunları kaldırmaktadır. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan hoca 26 yıl boyunca ilmi bilgisini insanların şifa bulması için kullanmıştır. 26 yıl boyunca medyum ilmini kullanarak yaptığım çalışmalar arasında evi barkı dağılan kardeşlerimizin sorunlarını ortadan kaldırdığım, aşk büyüsü ile sevgilisiyle arasındaki sorunları bitirdiğim, büyü çözümü yaparak İslami usullere göre bir kişinin üzerine yapılan en etkili kara büyüleri temizlediğim, beş kişinin zapt edemediği delirmiş bir halde bulunan hasta kardeşlerimize ağzımdan çıkan dualar şifa olarak geri döndü o tür hastalarımı kurtardığım, işi rızkı kesilenlere yaptığım çalışmalar gösterebilir. Medyum ilmi başta da söylediğimiz gibi sonradan kazanılmayan ve medyumlara doğuştan gelmesi gereken bir ilim türüdür. Gizli ilimler içerisinde yer alan havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi gibi konuların medyum ilmi ile alakası yoktur. Çünkü o tür ilimler sonradan da öğrenilebilir. Aralarındaki tek fark medyum ilminin hoca efendiye doğuştan gelmesidir.

medyum ilmi

medyum ilmi

Medyum Aslan, yılların verdiği bilgi birikimini ve öğrendiği tüm ilimleri insanların manevi sorunlarının ortadan kalkması için kullanan güvenilir ve resmi ruhsatlı medyum hoca efendidir. Sevgilinize aşk büyüsü yaptırarak onun sizi daha çok sevmesini ve size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Eşinizle veya nişanlınızla aranızdaki sorunlara çözüm için kuvvetli bir bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum ilmi kullanarak çalışmalar yaptığını iddia edenlere fazla aldırış etmeyiniz. Tek yapmanız gereken biraz araştırma yaparak hangi medyum hocaya çalışmalarınızı yaptıracağınıza gönül rahatlılığı ile karar verebilmenizdir.

Bir önceki Medyum Aslan Hakkında Yorumlar sayfasına ulaşarak medyum ilmi yapan Aslan Hoca hakkında çıkan yorumları okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan