medyum aslan
"Ayırma Büyüsü" Kategorisindeki Yazılar
Kas
27

Sevgilileri Birbirinden Ayırma Çalışması

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  Yorum Yok

Ayırma büyüleri ne amaçla yapılır diye sorduğunuz zaman alacağınız cevap; iki kişiyi birbirinden ayırmak amaçlı geniş kapsamlı bir büyü çeşididir. Eşleri ve ya sevgilileri ayırmak amacıyla yapılan büyülerin tamamına ayırma büyüleri denir. Çok fazla çeşitli büyüler olmasının yanı sıra ne amaç doğrultusunda kullanılmış olması burada daha büyük önem taşımaktadır. En etkili ayırma büyüleri ile günümüzde çok da sık kullanılan amaçları doğrultusunda ilerlenip hedefe ulaşılmak istenir. Yapım aşaması epey zor olan ayırma büyüleri, geçmişten gelmiş olmasına rağmen günümüzde de devamlılığını sürdürmektedir. Eskiler de çok sık kullanılan eşleri birbirinden koparmak amaçlı uygulanan ve her seferinde kesin sonuçlar elde edilmesi hedeflenen büyüler gerçekliğini öncelerden ispat etmiştir. Eski zamanlarda eşler ile aralarındaki sorunlar giderilmediğinde ya da kadın aileye bir çocuk veremediğinde uygulanmasını doğru bildiklerinden yapılırdı. Amaç genel anlamda eşleri ayırmak ve başka biriyle evlenip çocuk yapmasını sağlamaktı. Çok kez şahitliği yapılmış kesin ayırma büyüleri çeşidinin günümüzde de oldukça rağbet gördüğünü söylemek isterim. Medyum Aslan hocanın çalışma usulleri kesinlikle kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ayırma büyüleri uzmanı medyum Aslan yanınızdadır.

Günümüzde de çok sık yapılmak istenen büyüler, eşleri birbirinden, sevgilileri ayırmak amaçlı uygulanmaya devam ediyor. Sevgili dostlarım zaman içinde ne kadar büyük ve önem taşıyan yerlere geldiğimi çok iyi bilirler. Dünyanın dört bir yanına yayılmış olan namım ile Medyum Aslan olarak sizlere hayat ışığı, yol göstericisi olmak zamanımı alsa da bugünlerde yapmış olduğum ve kendime hedeflediklerim doğrultusunda ilerlememe borçluyum. İyi bir medyum olabilmek için yerine getirilmesi gereken birçok husus vardır. Bunlar gereği gibi yapıldığında gerçekten iyi işler çıkarıldığı gözler önündedir. Zaman içinde birine ya da birilerine güvenmek oldukça zordur. Ancak bana gelen dostlarım şükürler olsun ki; bana güven duyduklarını dile getirince onlar için yapılması gereken ne var ise fazlasını yapmaktan kendimi alı koyamıyorum. Güçlü ayırma büyüleri yapıldığında etkileri çok hızla yayılarak yapılması istenen büyü etkisini göstermektedir.

Ayırma büyüleri kendi aralarında da çeşitlilikler göstermektedir. Uzaktan ayırma büyüsü, boşanma büyüsü, ayrılık büyüsü, sevgilileri birbirinden ayırma büyüsü, soğutma büyüsü ve ters bağlanmış kaşıkla ayırma işlemi ile daha sayamadığım kadar çeşitleri vardır. Sevgili dostlarım için doğru olan ne ise o uygulanmaktadır. Bazen eşler kendi aralarında sorun yaşadıklarında çözümü başka bir kadına ya da başka bir erkeğe gitmekte bulurlar. İyi bir medyum ile çalışmak son akla gelen durumdur. Bu sefer ikinci şahıstan ayırma büyüsü ile bir de bağlama büyüsü ile beraber uzun bir zaman dilimine yayılır. Çok fazla geç kalınmadan önlem almak amaçlı başvurulması doğru bir çözümdür. Web sitem medyumaslan.com üzerinden ulaşarak ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz. İstenilenler doğrultusunda yapıldığında çok kısa süre içerisinde etkilerini gözleriniz ile görme şansı yakalayacağınızdan hiç şüphem yok. Bazen hayata geç kalmamak gerekir. Siz de geç kalanlardan olmak istemezseniz çözüm belli. Bir telefon kadar Medyum Aslan hocanız sizlere yakındır.

Kas
17

Büyü Hakkında Tüm Merak Edilenler

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  Yorum Yok

İlkçağlardaki yaratılışından bu yana, her çağda bilinmez olanın sınırlarını zorlamak, yaşam ve ölüme dair sırları çözmek, doğaüstü güçlere sahip olma istek ve merakını yenememiştir insanoğlu. Büyü ise çeşitli usuller ve formüller kullanılarak insanın iradesi dışındaki bazı olayları bozmak veya düzeltmek için yapılan uygulamaların tümüne verilen addır. Medyumlar tarafından yapılan büyüler, çağlar boyu insanlığın bazen iyiliğini bazen de kötülüğünü amaç edinmişlerdir. Büyünün temelinde etkileme ve telkin yatmaktadır. Günümüzde kendini medyum olarak ilan eden kişiler olmakla beraber, gerçek medyumları diğerlerinden ayırabilmek de mümkündür. Gerçek olarak hizmet veren Medyum Aslan 26 yıllık medyumluk tecrübesiyle hizmet veren, kendine ait formülleri kullanan, sezgisel ve doğaüstü güçlere sahip, Allah inancı tam bir medyum hocadır.

Büyü işlemlerini sadece insanların iyiliği yönünde hazırlayan Medyum Aslan, bugüne kadar on binleri aşan sayıda ihtiyaç sahibi kişilere yardımcı olup, sorunlarını çözmüştür. Resmi ruhsatıyla çalışıp, devlete düzenli olarak vergi veren Medyum Aslan, herhangi bir ruhsal sorununuzda bir telefon uzağınızdadır.

Büyüler kendi aralarında ak büyü ve kara büyü olarak iki ana maddede incelenebilir. Ak büyü iyilik adına yapılan olumlu kara büyü ise kötülük için yapılan olumsuz büyülerdir. Büyü yapan medyum çalışmasına kendinde bulunan enerji sayesinde değer katar. Yüksek etkili büyüler yapabilen Medyum Aslan gibi medyumlar; ilmi bilgilerini, doğaüstü güçlerini ve enerjilerini katarak bu seviyeye ulaşmaktadır. Medyum Aslan sahip olduğu enerjiyi hazırladığı çalışmalara o kadar iyi transfer eder ki, başı zora düşmüş olan kişinin sorunu en kısa sürede çözüme ulaşır. Büyünün gerçek amacı doğanın organik gücünü sahiplenmek, içinde hissetmek ve bunu ihtiyaç sahipleri için gerekli şekilde kullanabilme kudretidir.

Medyum Aslan hocanız medyumluk hayatı boyunca ak büyüler yapmış, kesinlikle Allah yolundan ayrılmamıştır. Amacı şifa dağıtmak ve manevi sorunlarda insanlara destek olmak olan ünlü medyum; iyi niyetli, temiz ruhlu, dindar kişiliği ile tanınmaktadır. Başınız dara düştüğünde Medyum Aslan hocanın size özel formüllerle hazırlayacağı aşk, bağlama, kısmet açma, geri döndürme, iş bulma ve benzeri konularda hazırlayacağı size özel büyü ve hizmetlerden faydalanmak için web sayfasından, mail adresinden ve telefonumdan; dünyanın neresinde olursanız olun ulaşabilirsiniz.

May
2

Ters Bağlanmış Kaşıkla Ayırma İşlemi

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  Yorum Yok

Ters bağlanmış kaşıkla ayırma işlemi adından da anlaşılacağı gibi kaşıklarla yapılan ve iki insanı bir birinden ayırmak için yapılan büyüdür. Ayırma büyüsü çok çeşitli malzemeler kullanılarak uygulanan bir çalışmadır. İki insanı ayırmak için medyum hocaların en sık yaptığı işlem kaşık büyüsüdür. Kaşıkların ters bağlanarak yapılan ayırma çalışması meşhurdur. Ciddi şekilde ayırma büyüsü ihtiyacı olanlara Medyum Aslan özel ve kişinin ebced-i kebir değerine göre en sağlamını uygulamaktadır.  Sevgililerin birbirine karşı ters düşmesi için yapılan “ters bağlanmış kaşıkla ayırma işlemi” kısa zamanda sonuç vererek sevgililerin bir anda birbirinden soğuyup ayrılmasına neden olmaktadır.

Kaşık büyüsü, hem ayırma hem de bağlama çalışması yapmak için kullanılan en etkili çalışmalardan birisidir. Etkili bir işlem olarak dikkat çeken tahta kaşık büyüleri Anadolu’da sıkça başvurulan bir büyü çeşididir. Dünyanın her tarafından uzman Medyum Aslan hocaya ulaşan kardeşlerimize uyguladığım bu büyü çeşidi kısa zamanda sonuç veren işlemler arasındadır. İşlemi uyguladıktan çok kısa bir zamanda sevgiliniz üzerinde etkisini göreceksiniz. Soğutma büyüsü olarak ters bağlanmış kaşıkla ayırma işlemi yaptırdığınız takdirde sizi bir başkası ile aldatan ya da iki insanı ayırmak isteyenlerin emellerine ulaşması sağlanacaktır. Ayrı kaldığınız sevgilinizle tekrar bir araya gelmek ve onun size adeta kalbinin, gönlünün aşkla yanarak tutuşmasını istiyorsanız kaşıkla yapılan bağlama büyülerini yaptırmalısınız.

Ters Getirilerek Yapılan Ayırma Büyüsü

Ters Getirilerek Yapılan Ayırma Büyüsü

Ters getirilerek yapılan kaşık büyüsünün kullanım amaçları çok farklıdır. Bağlama çalışması ya da ayırma işlemi olarak bu büyüyü medyum hocaya yaptırdıktan sonra size gerekli olan reçete nasıl kullanılacağıdır. Medyumlar kaşık büyüsünü uyguladıktan sonra genellikle sıkça mezara gömdürülme, ağacın dibine gömdürülme ya da bir akarsu kenarına gömdürülme şeklinde kullandırmaktadır. Ayrı kaldığınız sevgilinizin sizi arama isteği duyması, rüyalarında sizi görmesi, beyin olarak sizi düşünmesi ve gözlerinin bir yere takıldığında sizin hayalini görmesini sağlayacağım. Diğer bir amacı olan ayırma büyüsü şeklinde kullandığım takdirde de birbirinden nefret etmesini, gözüne şeytan gibi gözükmesini, devamlı olarak iki sevgili arasında kavga etmesini ve sonunda da ayrılmalarını sağlayacağım. Kaşık büyüsü son derece etkili olan büyü işlemleri arasında yer almaktadır.

Kişiye özel olarak hazırlanan kaşık büyüsü 30 gün içerisinde etkisini göstererek ne amaçla yapıldıysa amacına uygun olarak etki göstermeye başlamaktadır. Ebced-i kebir değerlerine göre çıkarttığım kişilerin kendi adları ve ana adlarına göre ters kaşık büyüsü işlemini kısa zaman içerisinde uyguluyorum. Her çeşit büyüyü uzman bir şekilde uygulayıp amacı ne ise kısa zamanda etki göstermesini sağlıyorum. Bu konuda yapmış olduğum çok sağlam referanslı çalışmalarım mevcuttur. Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin hiç fark etmez beni telefonla arayın ve sorunlarınızı paylaşın. Ayırma büyüsü hakkında yaptığım referanslı çalışmaların resimlerini kendi web sitelerimde paylaşıyorum. Güvenerek ve inanarak manevi çalışmalarınızı yaptırdığınız zaman etkilerini çok az bir zamanda göreceksiniz. Binlerce kişiye uyguladığım ters kaşık büyüsünden şimdiye kadar olumlu geri dönüşler aldım. Uzman ilim adamı sizlerin bir telefon kadar yakınındadır.

Nis
29

Soğutma Büyüsü Sonucu Eşinden Ayrılanlar

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  Yorum Yok

Soğutma büyüsü sonucu eşinden ayrılanlar veya evlerini terk edenlerin geri getirilmesi – döndürülmesi konusunda vefk ve büyü hizmetimle sorunu ortadan kaldırıyorum. Eşi ile problemleri olanların genel nedeni haline gelen soğutma büyüsü kişiler arasındaki muhabbet bağının bozulmasına, çiftlerin eskisi kadar birbirine karşı sıcak davranmamasına ya da her iki tarafında birbirine karşı aşklarının bitmesine neden olmaktadır. Böyle durumlar içerisinde bulunan kardeşlerim varsa benimle irtibat kurdukları takdirde usulüne en uygun çalışmayı yaparak soğutma büyüsünün etkilerinden sizleri kurtaracağım. Soğutma büyüsü sonucu eşinden ayrılanlar merak etmesinler Medyum Aslan hoca bir telefon kadar yanınızdayım. Eşinizin geri dönmesini ve sizi daha çok sevmesini sağlayacağım. Eşinizin üzerine yapılan soğutma büyüsünün etkilerini kaldıracağım. Resmi ruhsatlı faaliyet göstererek medyumluk hizmetlerimi yapmaktayım.

Ayırma büyüsü iki çiftin ayrılmasına neden olduğu gibi soğutma büyüsü de iki sevgilinin birbirinden soğuyarak ayrılmasına neden olan büyülerdir. Bu büyülerin çözümünü sağlıyorum. Ayrıca sizlerin isteği doğrultusunda soğutma büyüsü ya da ayırma büyüsü de yapıyorum. Kısa zaman da sonuç veren kişiye özel tılsımlı çalışmalarımın içerisinde yer almaktadır. Türkiye’nin her köşesinden bana kolaylıkla ulaşarak ister ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz isterseniz de ayırma – soğutma büyüsünü bozdurabilirsiniz. Güvenilir çalışmalarım kapsamında sizlere en kısa zamanda sonuç garantisi vermekteyim. 26 yıldır havas ilmi ile araştırmalarım ve tecrübelerimle ruhani dünya hakkında sizlerin problemlerine yardımcı oldum. Cenab-ı Allah ömür verdiği müddetçe de sizlerin her zaman sıkıntısının yanında olacağım kardeşlerim. Bana güvenerek ve inanarak sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

Üçüncü şahıslar diye tabir edilen sizin önceki görüştüğünüz erkek ya da kızların, sizin şuan ki ilişkinizi kıskanması üzerine ilişkinize veya sizin üzerinize soğukluk büyüsü ile zarar veriyor olabilir. Üçüncü şahısların ilişkinize yapmış olduğu soğukluk büyüsünü kaldırdığım gibi size zarar vermek isteyen üçüncü şahıslarında hem siz den hem de ilişkinizden uzaklaştırılmasını sağlamaktayım. Soğukluk büyüsü sonucu eşinden ayrılanlar kısa zamanda tekrar birleştirilmesi için öncelikle kişinin üzerine yapılan kara büyülerin ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Tecrübeli medyum hoca efendi olarak İslami usullerin el verdiği tekniklerle büyü bozumu yapıyorum.  Öyle durumlarla karşılaşıyorum ki; “önceki sevgili tarafından yapılan soğukluk büyüleri sonucunda evlenen çiftlerin ayrılması” en sık durumdur. Ayrıca eşlerin ayrılması da ayırma büyüsü ile sağlanmaktadır. İki sevgiliyi ayırmak için yapılan büyü ya da duaların tek amacı iki kişi arasındaki sevgi ve muhabbetin bitirilmesine yöneliktir.

 

Mar
2

Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Çalışmalar

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  Yorum Yok

Medyum Aslan uygulamalarını hiçbir yerde bulamazsınız çünkü titizlik ve özenle hazırlamaktadır. Medyum çalışmaları denilince aklınıza resmi ruhsatlı Medyum Aslan hocanın yapmış olduğu kişiye özel havas ilmi çalışmaları ve büyüleri gelmektedir. Bu büyülerden en çok yaptırılan ise aşk büyüsü ve bağlama büyüsü çalışmasıdır. Hiçbir yerde bulamayacağınız çalışmalarına bir telefonla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birbiri ile ters orantıda çevrilen kaşıklarla yapılan ayırma büyüsü uygulaması çok kısa zamanda sonuç vermektedir. Diğer bir en etkili çalışma usulü ise kurt yada tilki derisi üzerine yazılan tılsımın ağacın gövdesine bir çivi ile çakılarak yapılan bağlama büyüsü işlemidir. Her iki çalışmada medyum Aslan tarafından en etkili şekilde kişiye özel olarak saatlerine, zamanlarına dikkat edilerek yapılmaktadır.

Tahta kaşık büyüsü son dere etkili ve çok hızlı sonuç veren büyülerin başında gelmektedir. Tahta kaşık büyüleri ile hem aşk büyüsü hem de ayırma büyüsü yapılabilmektedir. Kaşık büyüsünün de kendi içinde en az on tane çalışma usulü vardır. Bu çalışma usullerinin tamamını medyum Aslan efendi olarak çok iyi derece uygular ve bilirim. Sevdiğiniz insana yaptıracağınız etkili tahta kaşık büyüleri sayesinde o kişinin muhabbetle ve aşkla size karşı bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ters çevrilen tahta kaşık büyüsü şekli ile de iki insanı birbirinden ayırabilirsiniz. Bu yüzden tercih edeceğiniz büyü ters çevrilen kaşık işlemi olmalıdır.

Ters Kaşık Büyüsü

Ters Kaşık Büyüsü

Medyum Aslan hocanızda büyü çalışmaları bitmek tükenmek bilmez. Bir diğer kişiye özel olarak hazırladığım kurt ya da tilki derisi kullanarak yaptığım bağlama büyüsü işlemimi sevgilinizin size bağlanması için yaptırabilirsiniz. Özelliklerinden bahsedeceğim kurt derisi büyüsü son derece etkili ve sırlı bir işlemdir. Sevgili bağlamak için yaptırılan bağlama büyüsü işlemlerinden bir tanesi olan ağaç gövdesine çakılan tilki derisi çalışmasını ne yazık ki internet medyum hocaları içerisinde sadece tarafımdan uygulanmaktadır. Siz de etkili ve kısa zamanda sonuç veren bu bağlama büyüsü işlemini yaptırmak istiyorsanız telefonla bana ulaşabilirsiniz kardeşlerim.

Kurt Derisi Büyüsü

Kurt Derisi Büyüsü

Bağırsak büyüsü en güçlü büyüler içerisinde yer alan bir bağlama büyüsü örneğidir. Sevgiliniz ister erkek ister bayan olsun hiç fark etmez. Resmi medyum hocanıza kişiye özel bağırsak büyüsü yaptırarak sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Bağırsak büyüsü medyum tarafından etkili şekilde yapılarak geri dönmesi istenilen sevgilinin kısa zamanda çevrilip gelmesi için yapılmaktadır. Sevgilinizin her şeyini bağlayacağınız bağırsak büyüsü işlemi çok çabuk tutan büyüler içerisinde en sağlamıdır.

Türkiye medyum hocalar içerisinde güvenilir hizmet veren Medyum Aslan hoca efendiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızın en etkili şekilde çözüme kavuşması için kişiye özel olarak hazırladığım tılsımlar ve büyüler sayesinde içinden çıkılmaz hal alan sıkıntılardan sizleri kurtarıp feraha çıkartıyorum.

Bir önceki Çaresiz Kaldığınızda Aslan Bey Yanınızda makalesinde yapılan güvenilir medyum çalışmalarına göz atabilirsiniz.

Eki
9

Ayırma Büyüsü Yapanlar

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  Yorum Yok

Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar bulunmaktadır. Ayırma büyüsünde son derece etkili sonuçlar almak için Medyum Aslan sizlerin yanındadır. Sevgilinizle aranıza üçüncü kişiler tarafından yapılan ayırma büyüsü illetinden kurtulmak ve bu sorunu ortadan kaldırmak için resmi ruhsatlı medyum hocalar içerisinde güvenilir Aslan Hoca efendiden yardım alabilirsiniz. Güvenilir ve resmi ruhsatlı medyum Aslan hoca efendiye ayırma büyüsü konusunda oldukça fazla müracaat gelmektedir. Sevgilisi ile mutluluğunu ve huzurunu kıskanan üçüncü kişilerin ayırma büyüsü yaptırarak mutluluğunuza engel olabileceğini hiç düşündünüz mü? Böyle durumlar da devreye Medyum Aslan girerek büyüyü bozup sizlerin rahata kavuşmasını sağlayacaktır.

Medyum Aslan hocaya hem ayırma büyüsü hem de soğutma büyüsü hakkında oldukça fazla sorular gelmektedir. Kişileri birbirinden ayırmak ve soğutma büyüsü yaparak soğutmak için çalışmalar isteyenlerin neredeyse sayıları binlerce kişiye ulaşmıştır. Sevgilinizle aranıza soğutma büyüsü mü girdi o zaman hiç şüphe etmeden Medyum Aslan hocayı arayarak yardım alın. Eşinizle ya da sevgilinizle birlikte ayırma büyüsü gibi dış etkenlere maruz kaldığınızı düşünüyorsanız Medyum Aslan hoca sizlerin yanındadır. Böyle durumlarla neredeyse her gün karşılaşan Medyum Aslan hoca ayırma büyüsü konusunda da size en güvenilir hizmeti verecektir. Sizlerin bu konuda yapacağı tek şey; Medyum Aslan hocaya tam anlamıyla içten, samimi bir şekilde güvenmektir. Güven her şeyin başıdır. Eğer bu medyum hoca da ayırma büyüsünü yapamadı, edemedi derseniz zaten işlemleriniz tutmaz. Güvenerek yaptıracağınız bir ayırma büyüsünden çok etkili dönüşler alabilirsiniz. Resmi ruhsatlı medyum Aslan hoca ayırma büyüsü ve soğutma büyüsü çalışmalarında çok etkili ve olumlu geri dönüşler almaktadır.

ayırma büyüsü yapan medyum hocalar

ayırma büyüsü yapan medyum hocalar

Ayırma büyüsü; iki kişinin birbirine karşı soğukluk besleyerek ayrılmalarına neden olan bir büyüdür. Ayırma büyüsü çalışmasını medyum hocalar yapmaktadır. Medyum hocaların yapacağı ayırma büyüsüne güvenmeniz için öncelikle hoca efendinin resmi ruhsatlı medyum olduğunun araştırılması ve bilinmesi ilk etap da çok fayda sağlayacaktır. Aksi halde ayırma büyüsü işlemi oldukça ters tepki yapan bir büyü çeşididir. Her köşe başında bulunan medyum hoca unvanıyla ün, şan, şöhret peşinde koşanları ciddiye almayın. Çalışmalarınızı yaptıracağınız gerçek medyum hoca tam anlamıyla havas ilmi bilgisine sahip olmalıdır. Ayrıca gizli ilimlere münhasır olarak tamamını bilmelidir. Kişiye özel olarak çalışmalarını hazırlamalıdır. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan hocanız olarak her makalemde olduğu gibi ayırma büyüsü yazımda da sizlere bazı uyarılar da bulunuyorum lütfen ciddiye alınız. Özellikle ayırma büyüsü yapacak olan medyum hocanın ciddi şekilde bilgisi ve tecrübeleri olmalıdır. Medyum Aslan hoca 26 yıl boyunca tecrübeli ve güvenilir hizmetleriyle sizlerin yanındadır.

Bir önceki Saç Kılı Büyüsü makalesini okuyarak Medyum Aslan hocanın saç kılı büyüsü yaparak etkili sonuçlar aldığını öğrenebilirsiniz..

Eki
26

Sabun Büyüsü

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  1 Yorum

Sabun büyüsü uzman profesyonel bir medyum hoca tarafından yapıldığı takdirde çok etkili ve hızlı sonuçlar alınmaktadır.

Sabun büyüsü hakkında herkesin az çok kafasında bir takım bilgisi bulunmaktadır. Hem bir kişinin bağlanması için yapılan sabun büyüsü ayrıca etkili kara büyü yapımında da kullanılmaktadır. Sabun büyüsü yapan medyum öncelikle bu büyüyü hangi amaçla yapacağını tespit etmelidir. Eğer bir kişiyi kendinize bağlatmak istiyorsanız sabun büyüsü işlemi yapılır ve o kişinin kalbi gönlü size karşı aşkla, muhabbetle bağlanır. Sabun büyüsünün bir diğer yapılış amacı kara büyü formatıdır. Yani bir kişiye zarar vermek için yapılan büyülerin başında sabun büyüsü gelmektedir. Sabun büyüsü ile aileler ayrılmasına, yuvaların yıkılmasına neden olunmaktadır. Sabun büyüsü çözüm gerektiren bir büyü çeşididir. Sabun büyüsünün bozulması için resmi ruhsatlı uzman Medyum Aslan hoca İslami usullere göre bazı teknikler uygulayarak bu büyünün tamamen bozulmasını sağlamaktadır. Gerçekten bu işi bilen ve havas ilmi üstadı olan Medyum Aslan binlerce kişinin üzerine yapılan büyü, sihir, nazar gibi manevi sorunları ortadan kaldırmıştır. Sabun büyüsü genellikle evlerin çatı katına ve balkon duvarlarının aralarına saklanır. Sabun orada durduğu müddetçe yapılış amacına göre kişiyi etkiler. Etkileri ve sonuçları çok kuvvetli olan sabun büyüsü ayırma büyüsü amacıyla kullanılır. Yani bir ailenin bozulması için karı koca arasına ayırma büyüsü nifak tohumları katılarak ve sabun büyüsü yapılarak amaca ulaşılır. Sabun büyüsü etkili ve kuvvetli sonuçlar alınarak yapılan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsünü yapan medyum çok deneyimli ve bilgili bir ilim adamı olmalıdır.

Sabun büyüsü, büyü çeşitleri içerisinde etkili ve hızlı sonucun alındığı bir büyüdür. Evinize, hanenize, ticarethanenize, ilişkilerinize, kısmetinize, sağlığınıza herhangi bir büyü yapıldıysa mutlaka resmi ruhsat sahibi medyum hocalar tarafından bozulmalıdır. Günümüz de doğru düzgün bir hoca arayanlar yılların tecrübe ve bilgi birikimi olan Medyum Aslan hocayı tercih etmektedir. İslami literatürlere göre yapılan büyü çözümü tekniklerinde en kuvvetli ve olumlu sonuçlar aldım. Büyü yapıldığında onu başka bir büyü ile bozmak, çözmeye teşebbüs etmek kesinlikle yanlış ve haramdır. Bir kişiye büyü, sabun büyüsü vb yapıldıysa bu işlemlerin etkisi İslami usullere göre giderilmelidir. İslami usuller ve ayetler kullanılarak yapılan büyü bozumu işleminde güvenilir hızlı sonuç alınır.

sabun büyüsü

sabun büyüsü

Büyüler içerisinde etkileri hızlı bir şekilde görülen sabun büyüsü adından da anlaşılacağı üzere sabun kullanılarak yapılan bir büyüdür. Sabun üzerine sivri bir kalemle gerekli tılsımlar yazılır. Sabun üzerine tılsımlar yazıldıktan sonra medyum okumalar yapar. Bu okumaların sonrasın da kullanılmamış bir dikiş iğnesi sabuna tılsım okunarak batırılır. İğne batırma işleminden sonra sabun büyüsü tamamlanır. Sabun büyüsünün nasıl kullanılacağı hakkında birkaç cümlelik açıklama not kağıdına yazılır ve poşetin içerisine konulur. Son aşamadan sonra çalışmayı yaptıran kişiye güvenilir bir şekilde büyü teslim edilir. Sabun büyüsü genellikle mezara gömülür, yaşlı bir ağaç dibine gömülür, ayak basmayan bir yere konulur ya da akarsu, dere gibi yerlere atılır.

Ayırma büyüsü konusunda sabun işlemi tam anlamıyla çok etkilidir. İki kişinin ayrılması için yapılan ayırma büyüsü çalışmalarında sabunlar kullanılmaktadır. Sabun işleminin yapıldığı bir başka çalışmada bağlama büyüsü uygulamalarıdır.  Kendinize bağlatmak istediğiniz kişiye yapılan bağlama büyüsü çalışmasının içerisine etkili olması açısından sabun çalışması da eklenmektedir. Sabun eridikçe o kişinin kalbi gönlü de size karşı erir aşkla bağlanır mantığı vardır. İlk başta söylediğim gibi sabun büyüsü hem bağlamak hem de ayırma büyüsü çalışmalarında kullanılan ve çok etkili sonuçlar alınan büyülerin en başında gelmektedir.

Bir önceki makalemiz olan Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar yazısını okuyarak doğru ve güvenilir medyum arayanlara tavsiyeler bulunmaktadır.

Eyl
1

Ayırma Büyüsü

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  3 Yorum

Ayırma büyüsü iki sevgilinin veya evli çiftlerin birbirine ters düşüp ayrılmaları için yapılan büyüye verilen isimdir.

Ayırma büyüsü yapacak medyum gizli ilimler ve büyü çalışmalarını kesin ve doğru olarak tecrübeyle sabitlemelidir. Ayırma büyüsü herkes tarafından yaptırılan bir gereksinim haline gelmiştir. Çünkü öyle durumlar olmaktadır ki evli çiftler arasına üçüncü şahıslar denilen insanların girmesiyle yuvalar dağılmaktadır. Bu durumda üçüncü kişilerin devreden çıkması için ayırma büyüsü yani soğutma büyüsü uygulanmaktadır. Ayırma büyüsünü medyum hocalar genellikle bir kişinin hayatında söz sahibi olmak isteyen, onu rahatsız eden üçüncü art niyetli kişilerin soğuması için yapmaktadırlar. Ayrıca ayırma büyüsü yaptıracak olanlar da bu büyünün kesin olarak yaptıracağına karar vermelidir. Aksi bir durumda kararlarından dönenler ya da kararlarında kesin olmayanların yaptırdığı ayırma büyüsü istenildiği sonuca ulaşmaz. Medyum Aslan hocanıza ulaşan mesajlar içerisinde ayırma büyüsü yaptırarak evliliğini kurtarmak isteyen kardeşlerim başta gelmektedir. Evli çiftlerin bir tanesine tabiri caizse musallat olan üçüncü kişinin ortadan gitmesi, uzaklaşması için ayırma büyüleri tercih edilmektedir.

ayırma büyüsü

ayırma büyüsü

Ayırma büyüleri, ayırmak ve soğutmak için yapılan büyülere denir. Değerli kardeşlerim öyle durumlar olmaktadır ki hayrete düşersiniz. Evli olan ya da sevgili hayatı yaşayan kardeşlerimizden gelen mesajlar beni ayırma büyüsü hakkında bilgi vermeye tetikledi. Çünkü evin içerisinde ister kadın olsun ister erkek olsun evli değil de o evliliği zehir etmek için elinden geleni yapmaktadır. Eşine karşı dünyayı zehir eden, evin içinde durmadan huzursuzluk çıkartan eşler de ne yazık ki bulunmaktadır. Bu durumda bana ulaşan kardeşlerime de istekleri doğrultusunda yardımcı olmaktayım. Aşk ve gönül işlerinde uzman medyum olarak binlerce vatandaşımızın sorunlarını ortadan kaldırdım. Her türlü aşk ve bağlama gönül işlerinde herkesin yanında oldum. Fakat öyle durumlar bulunmaktadır ki evin içerisinde huzursuzlukları çıkartanların amaçları farklıdır ve amaçları farklı olanlara uzman medyum tarafından ancak ayırma büyüsü ile çözüm üretilebilmektedir. Kesinlikle ayırma büyüsü yapacak kişinin yani hoca efendinin tam anlamıyla uzman medyum olması ve bu işte yaptıklarının tecrübeyle sahip olması gerekmektedir. Tecrübeli uzman medyum, ayırma büyüleri olarak malzemeleri doğru seçeceği gibi büyünün yapılacağı saat ve zamanı da çok iyi hesaplamalıdır.

Ayırma Büyüsü Ne İçin Yapılır?

  • Evliyken bir başkasının sizi rahatsız ettiği durum da
  • İki sevgiliyi birbirinden ayırmak için yapılır.
  • İlişkiniz de üçüncü kişiler varsa bunların sizden uzaklaştırılması için.
  • Eşiniz size dünyayı dar mı ediyor ayırma büyüsü ile eşinizden ayrılırsınız.
  • Ayrılmak istediğiniz de eşinizle kavgasız, gürültüsüz bir şekilde ayrılmanız için.

Medyum Aslan hoca gizli ilimler konularında yaptığı çalışmaları kesinlikle tecrübeyle sabitlenmiş ilim adamıdır. Gerek ayırma büyüsü gerek soğutma büyüsü ne olursa olsun hangi şehirde olursanız olun bir telefon kadar yakın olarak sorunlarınızın çözümünü sizlere ulaştıracağım kardeşlerim. Ayırma soğutma büyüsü yaptırarak üçüncü kişileri ilişkinizden uzaklaştırmak veya eşinizle ayrılmak istiyorsanız uzman medyum bu işi çözmelidir.

Bir önceki makalemiz de Afyon Medyum hakkında bilgiler ve Medyum Aslan hocanın afyon da medyum arayanların sorunlarına çözüm bulduğuna bakabilirsiniz.

Nis
11

Etkili Tahta Kaşık Büyüleri

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  1 Yorum

Bağlama büyüsü veya ayırma büyüsü çalışmalarında kullanılan tahta kaşık büyüleri Türkiye’de sadece Medyum Aslan tarafından yapılmaktadır.

Medyum Aslan hocaya en çok müracaat edilen sorunların başında sevgilisinden ayrılanlar, evli çiftler arasına giren soğukluklar veya ayırma büyüsü yaptırmak isteyenler gelmektedir. Çok eski zamanlardan beri tahta kaşıklarla yapılan büyü çalışmaları mevcuttur. Her kendisini medyum zanneden bu tahta kaşık büyüsü çalışmalarını yapamaz. Tahta kaşık büyüsü çalışması tahta kaşıklarla yapılan ve çok etkili sonuçlar alınan büyü çeşitlerindendir. Türkiye’de resmi ruhsatlı medyum Aslan Hoca tarafından yapılan tahta kaşık büyüsü çalışması iki aşamalıdır. Birinci aşaması ayrılanların birleşmesi için yapılan bağlama büyüsü çalışmasında kullanılır. İkinci aşaması ise iki sevgilinin arasını açıp sevgilileri birbirinden ayırmak için yapılır. Tahta kaşıkla ayırma büyüsü yapılır. Özellikle ayrılan sevgililerin bana ulaşarak tahta kaşık büyüsü yaptırdığı ve kısa zaman sonra tekrar birleştiklerini internet sitelerimde yazan veya medyum aslan hoca hakkında yorumlar sayfalarındaki yorumlar vasıtasıyla öğrenebilirsiniz. Bu konularda uzman olan Aslan Hoca sizlerin en etkili şekilde tahta kaşık büyüsü ile istediğinize kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

medyum-tahta-kasik

Tahta kaşık büyüsü medyum hocalar tarafından pek fazla bilinmez çünkü Türkiye de ve dünya da resmi ruhsatlı medyum sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Herkes tahta kaşık büyüsü çalışmasını yapamaz. Ayrılan sevgilileri birleştirmek ve sevgilileri bağlamak için yapılan tahta kaşık büyüsü formülünde tahta kaşıklar üzerine özel saatler de yazılan tılsımlar sonucunda tahta kaşıklar yüz yüze getirilerek birbirine sıkıca bağlanır veya yapıştırılır. Buradaki amaç arasında soğukluk bulunan kişilerin birbirlerini sım sıkı şekilde sevip bağlanması içindir. Bir diğer medyum çalışmalarından olan ayırma büyüsünde de tahta kaşıklar kullanılır. Yine özel saatlerinde tahta kaşıkların üzerine yazılan tılsımlardan sonra bu kez tahta kaşıklar sırt sırta gelecek şekilde sıkıca bağlanır veya yapıştırılır. Bu sırt sırta bağlanan kaşıklardaki amaç ise o iki sevgilinin birbirine sırtını çevirmesi arasına soğukluk girip ayrılmaları içindir. Çok etkili tahta kaşık büyüleri yaptırmak için hizmetinizdeyim kardeşlerim. Dediğim gibi tahta kaşık büyüsü hem ayırma büyüsü uygulamalarında hem de bağlama büyüsü çalışmalarında kullanılan ve çok etkili sonuçlar veren büyü çalışmalarının başında gelmektedir.

medyum-kasik-buyusu

Tahta kaşık büyüsü hazırlandıktan sonra yine tahta kaşık büyüsünü hangi amaçla yapan medyum hoca tarafından bir not kağıdına nasıl kullanılacağı hakkında bir not yazılır ve bu tahta kaşık büyülerini yaptıran kişiye güvenilir şekilde teslim edilir. Tahta kaşık büyüsü bağlama büyüsü işlemlerinde ve ayırma büyüsü çalışmalarında kullanıldığı zaman kaşıklar erkek ya da kadın mezarlarına gömülmektedir. Çalışma bittikten sonra kısa zaman içerisinde sonuçları açığa çıkmaktadır. Her çalışma kişiye özel yapılmaktadır. Medyum Aslan hoca sizlerin bir telefon kadar yakınınız da bulunmaktadır kardeşlerim arayın görüşelim.

Bir önceki yazımız olan Ceviz ile Yapılan Bağlama Büyüsü makalesini okuyarak Medyum Aslan hocanın sevgilileri birleştirmek için yaptığı cevizle bağlama büyüsü işlemi hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Kas
7

Büyücüler

Yazar: medyum  //  Ayırma Büyüsü  //  1 Yorum

Büyücüler ayırma büyüsü başta olmak üzere her türlü büyü işlerini yaparlar.

Hayatından memnun olmayan sayısız insan büyü yöntemi ile bazı şeyleri değiştirmeye karar veriyorlar ve bu karar ile birlikte büyücülerin yolunu tutuyorlar. İyi niyetli büyücüler daha doğrusu medyumlar bu işi para ile yapmaz ve en önemlisi büyü yapmazlar. Büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduğu apaçık ortada ancak insanlar bu konuda ısrarcı davranıyor ve kötü niyetli büyücüler de bu ısrarı en iyi şekilde kendi lehine çevirerek paraya dönüştürüyor. Asırlar önce tarihi dönemlere de göz atıldığında büyücülerin olduğunu görüyoruz ancak bu gizemli dünyanın geleceği olmadığını da belirtmek gerekiyor. Büyücüler insanlığı bilgilendirmek ve olumlu yönde hizmet sunmak için bu işi yapan insanlardır ancak kötü niyetli büyücülerin de piyasada olduğunu belirtmek gerekiyor.

buyuculer

Tılsımların varlığına inanan büyücüler bu tılsımların özel güçler tarafından yönetildiğini savunuyor. Bu sizlere saçma ya da anlamsız gelebilir ancak emin olun gerçek büyücüler hayatlarınızı değiştirebilir ve onlar da bu tılsımların gücüne inanan insanlardır. Etrafınızda muhakkak büyü yaptıran birileri vardır ve birçokları da hiçbir şeyin değişmediğini söyler çünkü piyasada yer alan birçok medyum bu işi insanları kandırmak adına yapıyor. Büyü yaptırmak istiyorsanız bu piyasayı en iyi şekilde araştırmanız gerekiyor ve gerçek bir medyum sizlere bunun ne kadar büyük günah olduğunu ve başınıza farklı olayların gelebileceği uyarısında bulunur ve bu uyarıya rağmen ısrarcı davranırsanız da sonuçlarınıza katlanmak zorunda olduğunuzu unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Havas ilminin İçeriği makalemizi okuyunuz.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan