medyum aslan
"Bağlama Büyüsü" Kategorisindeki Yazılar
Şub
11

Bağlama Büyüsü ve Medyum İşlemi

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Halk arasında en fazla tercih edilen bağlama büyüsü bir başka adıyla aşk büyüsü olarak da nitelendirilir. Platonik aşık olanlar, sevip de söyleyemeyen ya da belli edemeyenler, kendilerini tam olarak ifade edemeyenler ve duygularını açmakta zorlanan herkes bu büyüyü yaptırtabilir. Ancak tesirli bir bağlama büyüsü için bu ilimde benim gibi yıllarını vermek ve ilim öğrenmek şarttır. Ancak bu vesileyle herhangi bir yanlış sonuca ya da kayıtsızlığa mazhar olmadan söz konusu büyü aşıkları kavuşturup saadetli bir yuva kurmalarına vesile olmaktadır. Günümüzde erkeklerden ziyade hanımlar daha çok bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bunun en büyük nedeni de hiç kuşku yok ki bayanların hislerini karşı tarafa aksettirmede utangaç ve ürkek davranmalarıdır. Ancak kimi durumlarda erkeklerin de bu büyü çaresine başvurdukları görülmüştür. Erkek olun, kadın olun siz de aşkınıza karşılık almak ve mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız medyumluk ilmimden faydalanabilir ve çok kısa bir süre içerisinde mutlu sona ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bir diğer adı da aşk ya da sevda büyüsü olan bağlama büyüsü en çok ayrılık sonrası yaptırılır. Çiftler arasında yaşanan şiddetli bir tartışma ya da kavgadan sonra bir tarafın diğer tarafla barışma isteği doğrultusunda da yaptırılan bağlama büyüsü aynı zamanda platonik aşıkların ve sevip de söyleyemeyenlerin de başvurabileceği bir ilim çaresidir. Boşanmak istemeyen karı kocalar da aynı şekilde aşk büyüsünün faziletlerinden faydalanabilir.

Bağlama Büyüsü ve Medyum İşlemi

Bağlama Büyüsü ve Medyum İşlemi

Bağlama Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler?

Söz konusu bağlama büyüsü için bana getireceğiniz en temel eşya kendinize ve büyüyü yaptırıp kendinize bağlamak istediğiniz zatın birer adet fotoğrafı olmalıdır. Birlikte çekilen fotoğraflardan ziyade ayrı ayrı ve net olan fotoğraflar aşk büyüsünün tesirini aynı oranda arttırmaktadır. Bu resimlerin dışında üzerine özel tılsımlarımı ve dualarımı yazacağım kağıtlar ile aşk büyüsünü dakikalar içerisinde istenilen kişiye yapabilirim. Size ve aşık etmek istediğiniz kişilerin fotoğrafları ve isimlerinin yazılı olduğu özel kağıtlar büyünün akıbeti için yeterli olmaktadır. Gerekli gördüğüm takdirde ise yazdığım ve yanınızda taşımanız gereken muskalar ile büyünün etkilerini daha da arttırabilirim.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Bu alanda yıllarını vermiş ve ilim öğrenmiş bir medyum olarak çok kısa bir süre içerisinde aşk büyüsünün olumlu sonuçlarını göreceğinize sizi temin ederim. Söz konusu kişi evli ya da başkasına aşık değil ise büyünün etkileri kendisini çok daha kısa süre içerisinde gösterir. Bununla birlikte aranızda yeni gerçekleşmiş bir kavga, bir küskünlük ve buna benzer dargınlık var ise sonuca ulaşmak birkaç gün kadar ileri gidip kısa bir süre için ertelenebilir. Ancak sonuç olarak yaptığım aşk büyüleri birkaç hafta içerisinde etkilerini gösterecek ve istediğiniz kişi size aşık olarak geri dönecektir.

Bağlama Büyüsü Etkilerini Nasıl Gösterir?

İsteğiniz ve talebiniz doğrultusunda bana müracaat ederek yaptırdığınız aşk ve sevda büyülerini çok kısa bir süre içerisinde etkilerini çeşitli yönlerden gösterecektir. Aşk büyüsüne uğrattığım kişi nereye baksa sizi görecektir. Aynı zamanda rüyalarında da sizi görecek ve sabah uyanır uyanmaz aklına düşen ilk kişi siz olacaksınızdır. Birkaç gün içerisinde ise size mesaj atabilir ya da doğrudan görmek ve buluşmak istediğini söyleyerek sizi arayabilir.

Her Aşk Büyüsü Tutar Mı?

Medyumluk hayatım boyunca en fazla karşılaştığım bir soru olan her aşk büyüsü tutar mı sorusunun cevabını hayır olarak verebilirim. Ancak benim gibi hayatını medyumluğa ve bu ilmin sırlarına adamış kişilerin yaptığı, tamamen deneyime ve ilmin kurallarına dayanarak yapılan büyüler tutabilir.

Medyum Aslan Hoca gerçek bir bağlama büyüsü üstadı olarak 27 yıldır bu hizmeti ile binlerce kişinin ayrıldığı eşini ya da sevgilisini tekrar barıştırmış veya birleştirmiştir.

Ara
6

Medyumluk ile Negatif Etkilerden Kurtulun

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Sorunu olan ve sorunlarını çözmem için ricada bulunarak bana başvuran kardeşlerimin arasında mutlaka yapacaklarımı kestiremeyenler ya da neler yapabileceğimi bilmeyenler oluyor. Ben bu arkadaşlarıma ilk tanıştığımızda ve sadece beni dinleyip, dediklerimi yapıp sabretmelerini söylüyorum. Beni dinleyip söylediklerime uyanlar sonunda kazananlar oluyor. Yapabildiklerimi, düzeltebildiğim sorunları görenler tam bir şok haline bürünüyorlar. Yaptığım aşk büyüsü ile birbirine sonsuz aşkla bağlanıp, bundan sonraki hayatını mutlu mesut geçirenler mi ararsınız? Yoksa kocasıyla ya da karısıyla sorunlu olup ondan soğuma aşamasına gelenlerin bağlama büyüsü sayesinde iyileşen evlilikleri mi ararsınız? Evliliğinizdeki negatif etkilerden sizleri kurtaracağım. Her türlü büyü ve nazara maruz kalanlar için şifa çalışmaları gerçek medyum Aslan hocanızdadır.

Yaptığım etkili büyüler ile birlikte yalpan kötü niyetli büyüler büyü bozma işlemi de yapmaktayım. Yaşamında olan kişilerle, eşiyle, eşi dostu akrabasıyla ya da iş yerindeki arkadaşları ile sorun yaşayanlar da bana başvuruyorlar. Sorunlarının adını kısa sürede koyabiliyoruz eğer orada böyle bir sorun varsa. Yani eğer o kişiye kısmet bağlama büyüsü ya da kötü niyetli papaz büyüsü yapılmışsa bunu hemen söylüyorum. Büyü bozma konusunda da tecrübelerim sınırsızdır ve bunlar yine sizlerin yararınıza kullanmaktan mutluluk duyuyorum. Büyü bozma hususu da benim içimdir yani kısacası.

Üzerinde kötü niyetli büyü bulunanların bu problemini kendi problemim gibi algılıyorum ve en kısa sürede büyü bozma işlemimi gerçekleştirerek bunu çözüyorum. Yine bu kişilerin de hayatlarında yaşadıkları olumlu gelişmeler ile şaşırmaları söz konusu oluyor. Ben Medyum Aslan olarak sizleri şaşırtmaya devam edeceğim. Ömrüm yettiğince medyumluk mesleğini yapmaya ve hayatı düzensiz, huzursuz, mutsuz devam eden arkadaşlarımı mutlulukla buluşturma ilkemden de vazgeçmeyeceğim.

Sizin yapmanız gereken ise aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü yaptırılmak üzere halleriniz varsa bana ulaşmak. Telefon ettiğinizde zaten ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Her medyum gerçek medyum olamayacağı gibi medyumlar arasındaki her gerçek medyum da Medyum Aslan olamaz. Bunu da unutmamanızda yarar görüyorum.

Kas
14

Evli Çiftlerin Kavuşması için Yapılacak Büyüler

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hoca dertlerinize derman olmaya çalışırken, bir yandan da dert ortağınız olduğumun farkında olarak bu işe devam etmekteyim. Sevdiğinden ya da eşinden ayrı kalan evli çiftlerin kavuşması için yapılacak büyüler şunlardır; aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, bağırsak büyüsü, tahta kaşık büyüsü vb. başta gelmektedir. İnsanların iyiliği, ikili ilişkilerin huzurlu ve mutlu bir şekilde devam etmesi, kıskanarak araya nifak tohumları sokanların bertaraf edilerek ilişkinin en sağlıklı şekle getirilmesi ile ilgili bir medyum olarak yaptım çalışmalar bellidir. İşin aslı zaten medyumlar denildiğinde bu gibi yaralı işlerin yapılması gerekir. Ben de bu bilinçle sizlerin yanında olmaya devam ederken yüzlerce çeşit soruna ve derde de şahitlik ediyorum. Bu dertlere çare olmanın yanı sıra insaniyetim gereği Medyum Aslan olarak tavsiyelerde de bulunuyorum.

Günümüz şartlarında sosyal hayatın yoğunluğu, maddi sıkıntılar, kişilerin kendileri ile ilgili psikolojik problemler evli çiftleri de zorluyor. Bana gelen, benden yardım isteyen evli kişilerin sayısı da oldukça fazla. Elimden geldiğince, ilmin de yardımıyla herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Gerçek ve bir o kadar da güvenilir medyum istiyorsanız sizlere sadece bir telefon kadar yakınım. Tabii, bu yardımlarım sırasında büyü adı verilen işlemi de yapıyorum. Evli çiftlerin aralarında yaşadıkları çeşitli sorunlardan kurtulup refaha kavuşmaları, çocukları ile birlikte mutlu bir hayata devam etmeleri için benden yardım almaları gerekiyor. Ben de elimden geleni Allah’ın da izni ile kimseden esirgemiyorum.

Evliliklerinde problem olan çiftlere yaptığımız büyülerden biri olan bağlama büyüsü sayesinde çiftler birbirine eskisinden daha da bağlanıyor, hiçbir dış etkenden etkilenmeden evlilik hayatlarının devamını sağlıyorlar. Bana da; bana inanıp, gönül vererek tavsiyelerime uyan kardeşlerimi huzura kavuşturmuş olmanın haklı gururunu yaşamak nasip oluyor.

Bazı kişilerin evlilikleri onları sevmeyen ve mutlu olmalarını çekemeyen kişiler tarafından yapılan kötü büyülerle sekteye uğrayabiliyor. Çaresiz kalan bu çiftler de bana ulaştıkları takdirde onlara aşk büyüsü yapıyorum. Bu büyü sayesinde ise çiftlerin aralarındaki kenara itilmiş olan aşk kıvılcımları canlanıyor, yeniden alevleniyor. Birbirlerine ilk günkü aşkla bağlanarak mutluluğa yeniden adım atmalarını sağlıyorum.

Adımı güvenilir ve yaptığı işlerde bir numara olarak tanınan bir medyum olarak duyurmuş olmam elbette ki; beni memnun ediyor. Ama işin en önemli kısmı problemli hayatları ya da kişileri düzene sokup, onların yeniden mutluluk bulmasını sağlamamdan geçiyor. Ben Medyum Aslan Hoca olarak ömrüm elverdiği müddetçe de sizlerin sorunlarına çözüm olup, sizleri sonsuz huzura kavuşturacağım.

Eyl
16

Medyum Adet Kanı Büyüsü Yapar mı ?

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Medyum adet kanı büyüsü yapar mı sorusunun cevabını veren Medyum Aslan hoca papaz büyüleri işlemlerinde zaman zaman bu tekniği kullanmaktadır. Adet kanı büyüsü, son zamanlarda internet aleminde özellikle medyum hocaların web sitelerinin baş köşesine eklemiş olduğu bir çalışma olarak dikkat çekmiştir. Medyum Aslan, adet kanı büyüsü yapmaktadır. Papaz büyüleri içerisinde her zaman olmasa da bazı durumlarda baş vurduğum bu teknikle bir çok kişinin sorununun üstesinden geldim. Aslında adet kanı büyüsü olarak bilinen çalışma çok önceki zamanlarda da yapılan ve medyumlar tarafından uygulanan bir papaz büyüsü tekniğidir. Her konuda etki sağlayan çalışmalarım vardır. Siz yeter ki içinizde bulunduğunuz sıkıntılı durumlardan kurtulmak istiyorsanız benimle iletişime geçin yeter kardeşlerim.

Adet kanı büyüsü yapıldıktan sonra tutacağına tam inanıldığı vakit gerçekten işlemden olumlu bir geri dönüş alabilirsiniz. Medyum adet kanı büyüsü yapar ve sonuçlarının kısa sürede oluşması için çok kuvvetli okumalarla uygulamanın üzerine gider. Yılların vermiş olduğu tecrübeleri sayesinde Aslan Hoca binlerce kişiye uyguladığı papaz büyüsü çalışmasıyla üstesinden gelemeyeceği çalışmaları bile kısa zamanda neticeye kavuşturdu. Papaz büyülerini yapan medyumlar içerisinde ciddi ve güvenilir hizmetim ile yanınızdayım. Telefon numaramı ya da e-mail adresimi kullanarak benimle iletişim kurabilirsiniz. Aslında ciddi bir süreç ve deneyim isteyen adet kanı büyüsü olarak bilinen papaz büyüleri kişiye özel olarak vaktine ve günlerine özen gösterilerek yapıldığı zaman etkili sonuçlar vermektedir. Örneğin; adet kanı büyüsü yapılan bir kişi sizi rüyasında görür, eşi varsa eşinden ayrılır size bağlanır, sevgilisi bulunuyorsa o sevgilisinden ayrılır, düşüncesinden bir an olsun çıkmazsınız vb. durumlar meydana gelmektedir. Türkiye de papaz büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman ulaşacağınız adres Aslan Hoca Efendi olmalıdır.

Papaz büyüsü; sevgililerin bir daha ayrılmamaları ve onların gözünün bir başkasına bakmaması için yapılabilen en etkili çalışmadır. Bu kategoriye giren adet kanı büyüsü yapılan bir kişi de meydana gelen manevi haller bir başka hoca çözmeye uğraşsa da sadece benim tarafımdan bozulabildiği için hiçbir şekilde etkisi geçmez ve ömürlüktür. İsimlerin ebced analizine göre hazırlanan büyüler de olduğu gibi adet kanı büyüsü yaparken de Medyum Aslan hocanız dikkat etmektedir. En ince ayrıntısına kadar hazırlanan bu büyü son derece kısa zamanda fayda sağlayarak isteğinize ulaşmanıza vesile olacaktır.

May
23

Rüyasında Sizi Görür, Sizi Düşünür

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Kuvvetli bağlama büyüsü uzmanı Medyum Aslan hoca olarak sevgilinize yaptığım işlemler sonucunda rüyasında sizi görür, sizi düşünür ve eğer ayrı iseniz size geri dönmek ister. Sevgilinizin sizi rüyalarında görmesini ve devamlı sizi düşünmesini istiyorsanız bağlama büyüsü sayesinde isteğiniz gerçekleşecektir. Eşinizin ya da sevgilinizin sizi daha çok severek bağlanmasını ve rüyalarında sizi görmesini istiyorsanız kişiye özel bağlama büyülerim ile yanınızdayım. Sevgilinizin isminin ve annesinin adının ebced değerine göre hesapladığım en uygun vefk ve büyü çalışmasıyla sonucunu kısa sürede alacağınız işlemlerin formüllerine ulaşmak için benimle iletişim kurabilirsiniz kardeşlerim.

Bağlama büyüsü yaptığım bir çok vatandaşımızdan gelen olumlu yorumlar neticesinde ayrıldıkları sevgilileri ile birleştikten sonra sevgilisiyle sohbet ettiği esnada duyduğu kelimeler aynen şu şekilde olmaktadır; ayrıldıktan sonra seni rüyamda gördüm, iş yaparken ya da evde otururken devamlı seni düşündüm, aklım sendeydi vb. Ayrılan sevgiliye uyguladığım aşk büyüleri ile sevgilinizin aklına ve kalbine yerleşiyorsunuz. Medyum Aslan tarafından uygulanan aşk bağlama büyüsü ile terk eden sevgiliniz devamlı sizi düşünüyor, gözleri bir yere takıldığında aklına siz geliyorsunuz, sizinle geçirmiş olduğu mutlu anılarınız ayrıldığınız eşinizin gözünün önüne geliyor, derin bir pişmanlık duyuyor ve netice de sizi arayarak aranızın tekrar eskisi gibi düzelmesini istiyor. Sevgiliniz rüyasında sizi görür, sizi düşünür duruma gelmesi için etkili bağlama büyüsü formüllerim bulunmaktadır. Dünyanın hangi ülkesinde ikamet ederseniz edin hiç fark etmez bulunduğunuz yere en etkili büyü çalışmalarınızı ulaştırarak manevi sorunlarınızdan ve her türlü problemlerinizden sizi kurtaracağım.

Canbar bağlama büyüsü, harmura aşk büyüsü, papaz büyüsü gibi çalışmalarla sevgiliniz rüyasında sizi görür, sizi düşünür hale gelebilmektedir. Özellikle ayrılan eşlerin ve sevgililerin geri getirilmesi noktasında yaptığım bu işlemler son derece olumlu geri dönüşler yapmaktadır. Çok kısa süre içerisinde ayrılan kişiler tekrar birleşmektedir. Ayrıldığı sevgilisinin düşüncesine hakim olmak isteyen kardeşlerimize güvenilir medyum olarak son derece etkili çözümler sunmaktayım. Telefonla ya da internet üzerinden benimle irtibat kurduğunuz takdirde sorunlarınızdan bütünüyle kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz. Gerçek kişiye özgü bağlama büyüsü yaparak ayrılanları kısa zaman içerisinde birleştiren en iyi medyum sizlerin yanındadır.

Nis
10

İlişkinizi Kurtaracak İşlemler

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Büyü deyince aklımıza bir çok farklı konu gelmektedir. Bu konular içinde en çok dikkat çeken ise aşk büyüsüdür. Büyünün en çok tercih edilen büyü çeşididir. Aşk büyüsü sevenleri kavuşturan , sevip de bir türlü bir araya gelemeyenlerin büyüsüdür. Bu yüzden de seven insanın ilk veya son başvurduğu yoldur bu. Genellikle de olumlu sonuçların alınması sevenlerin yüzünü güldürmektedir. Sizlerde gülen taraf olmak için beklemeyin. Uzun yıllardır birlikte olduğunuz veya ilişkinize çok büyük emekler verdiyseniz ve buna rağmen eşimi yanında tutamayanlardansanız sizler için bağlama büyüsü devreye girmektedir. Oldukça etkili olan bu büyü ile belki de yıllardır uğraşıp karşılığını alamadığınız harika bir ilişkiye yeniden başlama imkanı bulacaksınız. Baylar ve bayanlar kaybetmek artık sizin için kader olmaktan çıktı. Kaderinizi baştan birlikte yazabiliriz.

Büyü ile aşık etme , bağlama gibi sevdiklerinize yaptırabileceğiniz bir çok büyü çeşidini en profesyonel olarak yapan kişi Medyum Aslan’dır. Bu konuda kendisine güvenebilir ve kendisinden büyü hakkında bütün yardımları alabilirsiniz.

Büyülerin uzmanı olarak dikkat çeken Aslan Hoca bir nedenden dolayı ayrıldığınız sevgiliniz ya da partnerinizle tekrar birleşebilmeniz için etkili ve kuvvetli çalışmalar yapmaktadır. Kısa zaman içerisinde etkisini göreceğiniz bu çalışmalar sayesinde sevgiliniz adeta koşa koşa size geri dönecektir. Türlü türlü çalışmaları en hızlı ve güvenilir şekilde uygulanmasını istiyorsanız hemen iletişim kurabilirsiniz.

İlişkinizi kurtaracak işlemlerin bazıları şunlardır;

 1. Aşk büyüsü
 2. Bağlama büyüsü
 3. Ceviz ile yapılan bağlama büyüsü
 4. Papaz büyüsü
 5. Celbi tesir işlemleri
 6. Vefk ve tılsım uygulamaları
 7. Duasal çalışma teknikleri

Her ne olursa olsun sevgilinizi asla kaybetmek istemiyorsanız yukarıda sıralanan işlemlerden en az bir tanesini yaptırmalısınızdır. Türkiye de ve dünya da adından sıkça söz ettiren Aslan Hoca sizlerin sadece bir telefon kadar yakınında bulunuyor.

 

Eyl
2

Aşk Bağlama

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hoca olarak büyü ile aşk bağlama sorunlarınıza en etkili çözümleri üretiyorum. Gerçek medyum olduğumu anlamanız için bağlama büyüsü yaptıranların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Büyü ile aşk ve bağlama çalışması yaptırmak için Medyum Aslan hocayla iletişim kurunuz. Sevgilinizden aniden bir şekilde ayrıldıysanız yaptıracağınız bağlama büyüsü ile sevgilinizin tekrar size geri dönmesine vesile olacağım. Kişiye özel hizmet veren resmi ruhsatlı medyum hocalar içerisinde yaptığım çalışmalarla sizlere güven verebiliyorsam ne mutlu bana kardeşlerim. Çünkü son zamanlarda o kadar çok medyumlar türedi ki artık benim de aklım almıyor. Hele hele aşk ve bağlama büyüleri yaptırırken çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Çalışmalarınızı yaptıracağınız medyum hocaların resmi ruhsatlı mı değil mi olduğuna dikkat ediniz. Bir de bağlama büyüleri herkese yaptırılacak büyü çeşitleri içerisinde değildir. Kişiye özel yapılan bağlama büyüsü ile etki görebilirsiniz. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan hocanıza yaptıracağınız bağlama büyüsü ile son derece olumlu etkiler göreceksiniz. Yıllardır binlerce kişiye uyguladığım aşk bağlama büyüsü çalışmasında her zaman olumlu sonuçlar aldığımı buradan yorumlayabilirsiniz. Türkiye de ve dünyada safran ve miski amber kullanarak bağlama büyüsü yapan tek medyum hoca olduğumu beyan etmek istiyorum. Kişiye özel hazırlanan çalışmalarla etkili sonuçlar almak istiyorsanız hemen benimle iletişim kurun.

Medyum Aslan hoca aşk ve bağlama büyüsü çalışmalarında etkili sonuçlar almaya devam etmektedir. Sevgilisi tarafından terk edilenlere özel hazırlanan bağlama büyüsü tılsımları sayesinde ayrılanların geri döndürülmesi sağlanmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun nişanlınızı kendinize bağlama büyüsü ile bağlatmak istiyorsanız medyum Aslan ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Aşk bağlama büyüsü çalışmanızı en güvenilir şekilde dünyanın neresinde olursanız olun size ulaştıracağım. Özellikle mum büyüsü veya ceviz ile yapılan bağlama büyüsü çalışmalarında çok etkili sonuçlar almaktayım. Büyü ile aşk ve bağlama yaptıracağınız hocaya dikkat edin. Eşinizin sizi daha çok sevmesi ve onu kendinize bağlatmak istediğiniz takdirde yapacağım özel medyum tılsımları sayesinde bu istediğinize kısa zamanda sahip olabilirsiniz.

Büyü ile Aşk Bağlama, bağlama büyüsü, medyum

Büyü ile Aşk Bağlama, bağlama büyüsü, medyum

Aşk bağlama büyüsü, seven iki insan arasına giren soğukluk nedeniyle ya da bir başka kişi tarafından yapılan ayırma büyüsü sonucu ayrılan çiftlerin geri birleştirilmesi için kullanılan ve Medyum Aslan hoca tarafından yapılan etkili bir işlemdir. Bu işlemde medyum Aslan hocanız olarak ceviz kullanmaktayım. Ceviz ile yapılan bağlama büyüsü çalışmasını artık herkes bilmektedir. Çünkü etkili ve bir o kadar da sağlam bir büyü çalışmasıdır. Kişiye özel ceviz ile yapılan bağlama büyüsü kişilerin ebced değerlerine göre çıkan sayılar ve tılsımlarla hazırlanmaktadır. Kısa zaman içerisinde sevgilinizle tekrar birleşip eski, mutlu, huzurlu sevgili hayatınıza devam edebilirsiniz. Aşk ve bağlama çalışmalarınızı resmi ruhsatlı Medyum Aslan hocanıza güven içerisinde gizlilik prensibi dâhilinde yaptırabilirsiniz.

Bir önceki Aşk Büyüsü makalemizi okuyarak etkili ve sağlam bir aşk büyüsü yaptırmak için detaylarını öğrenebilirsiniz.

Tem
3

Bağlama Büyüsü

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Bağlama büyüsü uzmanı Medyum Aslan hoca tarafından yapılırsa kısa zamanda etki eder. Bağlama büyüsü için medyum arayanların ilk tercihi Medyum Aslan hoca efendidir.

Medyum hocalara başvurulan konular arasında ilk başta bağlama büyüsü gelmektedir. Sevenlerin ayrılması sonucunda kişiler güvenilir medyum hocalara ulaşmaktadır. Bunun sebebi ayrıldığı sevgilisiyle tekrar birleşmek için bağlama büyüsü adı verilen celbi tesir işlemlerini yaptırmaktadır. Söz konusu bağlama büyüsü çalışmaları olunca akla ilk olarak Medyum Aslan hoca efendi gelmektedir. Güvenilir ve etkili bağlama büyüsü hizmeti veren medyum sayısı o kadar fazladır ki hangisinin güvenilir olduğu bilinmemektedir. On binlerce kişiyle görüşen ve binlerce sorunu ortadan kaldıran Türkiye’nin 26 yıldır vazgeçilmez medyum hocası Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır. Ayrılanları birleştiren bağlama büyüsü tılsımları sayesinde bu zamana kadar herkes olumlu sonuçlar almıştır. Ayrıldığınız ya da terk edildiğiniz sevgilinizin geri dönmesini istiyorsanız Medyum Aslan hocaya etkili bir bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü, Bağlama Büyüsü Tılsımları

Bağlama Büyüsü, Bağlama Büyüsü Tılsımları

Bağlama büyüsü bazı malzemeler kullanılarak yapılır ve ayrılan kişilerin geri birleşmelerine vesile olmaktadır. Böylesine etkili ve kuvvetli bağlama büyüsü çalışmasını Medyum Aslan hoca yıllardır uygulayıp sonuç almaktadır. Büyü hazırlanırken medyum hocanın dikkat ettiği önemli noktalar vardır. Bu önemli noktalardan bazıları şunlardır; kişilerin isimlerinin ve anne adlarının ebced hesabına göre çıkartıldıktan sonra gerekli dua ve tılsımların safran ve miski amber ile saat ve zamanına dikkat edilerek yazılması ve okunması işlemleridir. Terk ederek ayrılan sevgili ve ya kocanın geri gelmesi için kişiye özel olarak hazırlanan bağlama büyüleri sayesinde kısa zamanda sonuç vererek ayrılan kişilerin tekrar sevgililerine dönmesi an meselesidir. Çünkü etkili ve kuvvetli şekilde hazırlanan bağlama büyüsü vefkleri ve tılsımları kısa zaman da etki göstermektedir. Şunu da belirtmek isterim ki bazı medyumlar bu büyüleri yaptıktan sonra ters etki yaptı diyerek vatandaşlarımızı oyalamaktadır. Kesinlikle aldırış etmeyiniz usulüne göre hazırlanan bağlama büyüsü tutar! Siz de işi uzmanına verin gerisine karışmayın. Bağlama büyüsü ile sevgilisini dizinin dibine getirmek isteyenler iletişim kurun Medyum Aslan hoca olayları sizin istediğiniz şekilde sonuçlandırsın.

Bir önceki Tılsımları makalesini okuyarak Bağlama Büyüsü uzmanı Medyum Aslan hocanın yaptığı kişiye özel medyum tılsımlarına göz atabilirsiniz.

Nis
24

Kaşık Büyüsü

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  Yorum Yok

Kaşık büyüsü medyum hocalar içerisinde sadece Medyum Aslan tarafından yapılan özel bir çalışmadır. Kaşık büyüsü hem bağlamak için hem de ayırmak için yapılır.

Kaşık büyüsü, ayrılanları birleştirmek amacıyla yapılan ve Medyum Aslan hocanızın çok güvendiği etkili bir çalışmadır. Hatta bağlama büyüsü çalışmalarımın olmazsa olması arasındadır. Yapmış olduğum ayrılanları birleştirme aşk büyüsü çalışmalarında mutlaka kaşık büyüsü uygulamasını da yapmaktayım. Beni bilen biliyor çalışmasını yaptığım kardeşlerime özel olarak hazırladığım kaşık büyüsü ile ayrıldığı sevgililerini tekrar geri getirdim. Binlerce ayrılmış terk etmiş kişiye en etkili medyum hizmeti verilerek sorunlarına çözüm ürettim. Bu zamana kadar diğer medyum hocalardan dili yanmış, umutsuzluğa kapılmış, amacını ve umudunu kaybetmiş vatandaşlarımıza kaşık büyüsü, bağlama büyüleri ve aşk büyüsü çalışmaları yaparak sorunlarını çözdüm.

kaşık büyüsü

kaşık büyüsü

Tahta kaşık büyüleri etkili ve son derece sağlam bir büyü çeşididir. Hem sevgilinizi bağlamak için kullanılır hem de iki sevgili ayırmak için kullanılır. Başta belirttiğim gibi kaşık büyüsü hem ayırmak için hem de bağlamak için yapılan eşi benzeri olmayan etkiye sahip kuvvetli bir büyüdür. Sevenlerin kavuşması kaşık büyüsü çalışmalarıyla mümkün olmaktadır. Sevenleri kavuşturmak için yaptığım kaşık büyüsü çalışmalarından her zaman olumlu sonuçlar aldım. Sevgilinizin sizin sözünüzü dinlemesi için etkili tahta kaşık büyüleri yaptırarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili tahta kaşık büyüleri adından anlaşılacağı üzere tahta kaşıklardan yapılmaktadır. Tahta kaşık büyüsü yaparak sorunları çözen medyum hocanıza resmi web siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Değerli kardeşlerim altta ve üstte bulunan resimlerin üzerine kendi reklamlarımı eklemem doğaldır. Bunu sizlere daha önceden de belirttim kendisini medyum zanneden kişiler sitelerimdeki yazıları ve medyum çalışmalarımın resimlerini çalarak kendi sitelerine ekliyorlar. Bu çalışmaları kendileri yapmış gibi insanlara mal ediyorlar. Bu yüzden resimlerin üzerinde kendi adım ve cep telefonu numaram yazmaktadır. Tahta kaşık büyüsü için müracaat edeceğiniz güvenilir medyum Aslan Hoca binlerce ayrılan sevgiliyi geri birleştirmiştir.

tahta kaşık büyüsü

tahta kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsünün Hangi Amaçlara Göre Yaptırabilirsiniz?

 1. Sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz
 2. Bir kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz
 3. İki sevgiliyi birbirinden ayırabilirsiniz
 4. Eşinizi ömür boyunca kendinize bağlayabilirsiniz
 5. Sevgilinize sözünüzü dinletebilirsiniz.

Kaşık büyüsü üzerine yazılan aşk tılsımları ile güçlendirilir. Kişiye özel olarak yapılan aşk tılsımı çalışmalarında sonuç almanız kısa zamanda gerçekleşmektedir. Tahta kaşıkların üzerine etkili tılsımlar yazıldıktan sonra kaşığın üzerine gerekli okuması da yapılır ve çalışma sonlandırılır. Daha sonra bu kaşık büyüsü kişiye verilir. Kaşık büyüsü, mezara gömülür, ağaç dibine gömülür, suya atılır, boş bir tarla toprağına gömülür, kor ateşte yakılır ya da boş bir kuyuya atılır.

Bir önceki Aşk Tılsımı makalesini okuyarak tahta kaşık büyüsü yapan Medyum Aslan hocanın kaşık üzerine yazdığı aşk tılsımı formüllerine göz atabilirsiniz.

 

Oca
28

Çamaşırla Bağlama Büyüsü

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  1 Yorum

Çamaşırla bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız aşk ve bağlama üstadı güvenilir Medyum Aslan hocayı arayın.

Eşinizi kendinize bağlamanın onlarca yolu vardır. Bunlardan birisi de eşinizin çamaşırına yapılacak çalışmalarla eşinizi kendinize bağlamaktır. Bu büyü çeşidini herkes duymuştur. Fakat internette bulunan medyum hocalar içerisinde fazla yapılmaz. Oysa çok etkili bir yöntemdir. Medyum Aslan hoca efendi olarak eşinizin bir çamaşırını bana verin ben eşinizi size bağlayım sizin sözünüzden dışarıya çıkmasın. Eşinizle aranızdaki problemlerin son bulmasını ve sevgilinizi kendinize bağlatmak istiyorsanız benimle iletişim kurun size yardım edeyim. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü konusunda üstad medyum sizlerin yanındadır.

Eşinizin Çamaşırıyla Eşinizi Kendinize Bağlayın

Medyum Aslan hoca olarak onlarca bağlama büyüsü çalışması vardır ve ben hepsini yapmaktayım. Sizin sorunlarınızın çözüme kavuşması için eşinizin size karşı bağlanması için her türlü büyü çalışmalarını yapmaktayım. Eşinizin çamaşırına yaptığım tılsımlar sayesinde eşiniz size sım sıkı bağlanacak gözü dışarıya asla bakmayacaktır. Eşinizin çamaşırını bana gönderin ben üzerine en kuvvetli bağlama büyüsü tılsımlarını yazayım eşiniz size bağlansın.

çamaşırla bağlama büyüsü

çamaşırla bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü üstadı Medyum Aslan

Bağlama büyüsü ile ayrı olan eşler ve sevgililer birleştirilir. Binlerce kişinin ayrıldığı sevgilisiyle birleşmesine vesile oldum. Bu konuda bağlama büyüsü üstadı havas ve gizli ilimler uzmanı Medyum Aslan hoca efendi olarak sorunlarınızın her zaman yanındayım ve yanında olacağım. Çamaşırla yapılan bağlama büyüsü olduğu gibi cevizle yapılan bağlama büyüsü çalışması da mevcuttur. Bunların dışında onlarca bağlama büyüsü çalışması bulunmaktadır. Türkiye’nin gizli ilimler ve havas ilmi üstadı medyum Aslan Hoca bir telefon kadar size yakındır. Eşinizi kendinize aşkla sevgiyle bağlatmak için kapı kapı medyum aramanıza gerek yok sizlerin her türlü sorunlarına karşı güvenilir medyum yanınızda bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız Haber 7 de Aslan Hoca Röportajı makalesini okuyarak çamaşırla bağlama büyüsü uzmanı Medyum Aslan hocanın röportajına bakabilirsiniz.

Eki
16

Bağlama Duası

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  1 Yorum

Bağlama duası, sizi terk eden kişilerin okumalar sayesinde tekrar döndürülmesi amacıyla yapılan muhabbet celbi çalışmalarıdır.

Bağlama duası bir kişinin eşi evi terk ettiyse ya da aniden sevgilisiyle ayrıldıysa yapılmalıdır. Bağlama duası olarak bilinen çalışmalar ve okumalarla ayrıldığınız sevgilinizi kendinize döndürebilirsiniz. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan bağlama duası işlemlerinde bu zamana kadar hep başarı sağlamıştır. Çok çeşitli bağlama duaları yöntemleri vardır. Medyum Aslan hoca olarak yaptığım bazı bağlamalardan örnekler şunlardır; etkili bağlama duası okumaları, ceviz ile yapılan bağlama büyüsü uygulaması, at nalı celbi, bakır levha bağlama büyüsü, tahta kaşık bağlama büyüsü çalışmaları ilk sırada gelmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi bağlama duası sadece ayrılan kişilerin geri döndürülüp bağlanması için yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma havas ilmi üstadı Medyum Aslan tarafından yıllardır başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Aniden evli çiftler arasına soğukluk girer, bıçak gibi bir anda sevgililer birbirinden ters düşerek ayrılır, sevgiliniz sizi aldatırsa yapılacak tek çözüm bağlama duası ve büyü ile kendinize bağlatmanızdır! Eğer sevgilinizi veya eşinizi çok seviyorsanız bağlama büyüsü uzmanı olarak yaptığım çalışmalarla ayrıldığınız eşinizi size geri getirir bağlarım. Sizden başkasını gözleri görmez, sizden başkasına bakamaz hale getiririm.

bağlama duası

bağlama duası

Bağlama büyüsü diğer yapılacak bağlama duası ile birlikte yapıldığı takdirde çok etkili sonuçlar alınır. Bağlama duasını uzmanına yani resmi ruhsat sahibi güvenilir medyum Aslan hocaya yaptırın. Ayrıldığınız eşinizle, sevdiğinizle mutlu bir şekilde tekrar birleşmeniz gerçek Medyum Aslan hocanın bilgisi ve tecrübesinde saklıdır. Yılların verdiği dürüstlük ilkesiyle çalışmalarını yaparak binlerce kişinin ayrıldığı sevgilisiyle arasını düzeltip birleştirmiştir. Etkili ve kuvvetli bağlama büyüsü için benimle hemen iletişim kurun.

Bir önceki yazımız olan Medyum Yorumları makalesini okuyarak bağlama duası uzmanı Medyum Aslan hoca hakkında yapılan yorumlara göz atabilirsiniz.

Eyl
17

Ayrılanları Birleştirme

Yazar: medyum  //  Bağlama Büyüsü  //  1 Yorum

Ayrılanları birleştirme uzmanı Medyum Aslan sayesinde sizi terk eden sevgilinizle tekrardan birleşmeniz mümkün olacaktır.

Medyum Aslan hocaya her gün gelen mesajlardaki sebepsiz sevgilisinden ayrılanlar ortak sorun haline gelmiştir. Ortada herhangi bir sebebi olmadığı halde bir anda bıçak gibi kesilen ilişkiler artık günümüzün ortak sorunu haline gelmiştir. Her gün birçok kişi sevgilisinden, eşinden ya da nişanlısından aniden ayrılmaktadır. Ayrılanları birleştirme uzmanı resmi ruhsatlı Medyum Aslan hocanızın yaptığı aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi çalışmalarla tekrardan ayrıldığınız sevgilinizle birleşeceksiniz ve onun size dönmesini sağlayacaksınız. Aşk büyüsü ile ayrılan terk eden partnerinizin dönmesi sağlanmaktadır. Bu büyülere ilaveten bağlama büyüsü adını verdiğim genel celbi tesir işlemi de vardır. Kuvvetli yapılan bir bağlama büyüsü ile ayrıldığınız sevgilinizi tepe taklak çevirip tekrar kendinize döndürebilirsiniz. Ledunni ilmi, Gizi ilimler uzmanı ve Havas ilmi üstadı olarak binlerce ayrılan sevgiliyi geri birleştirdim. İnternette Medyum Aslan hakkında çıkan yorumlar da bu sabitlenerek herkesin güvenini ve takdirini kazandım. Ayrılanları birleştirme çalışmalarında en etkili sonuçları aşk büyüsü ve bağlama büyüsü ile almaktayım.

Sevgilisiyle Ayrılanlar Aşağıdaki Sorularla Karşılaşıyorsanız Hemen Beni Arayın.

 • Güzel giden birlikteliğinizde sebepsiz kavgalarınız ve tartışmalarınız mı meydana geldi?
 • Aranıza üçüncü kişiler dediğimiz şahıslar mı girdi?
 • Sevgilinizden ayırma büyüsü ile sizi ayırdılar mı?
 • Aileler yüzünden siz istenmediğiniz için sevgilinizi sizden soğuttular mı?
 • Sevgilinizin hayatına başka birisi mi girmeye çalışıyor?
 • Sebep olmadan sevgiliniz sizinle konuşmuyor mu?
 • Sevgilinizle bir küs bir barışık mısınız?
 • Sevgilinizin ayrılması büyü yüzünden mi oldu?
ayrılanları birleştirme

ayrılanları birleştirme

Ayrılanları Birleştirme ve sevgilileri bağlama çalışmalarında en etkili çözümler üreten resmi ruhsat sahibi ve güvenilir Medyum Aslan sizlerin bir telefon kadar yakınınız da bulunmaktadır. Terk edilen sevgililer, eşiyle ya da sevgilisiyle ayrılanlar, bir anda sevgilisi kendisinden soğuyup ayrılanlar, eşiyle arasına soğukluk girenler hemen benimle iletişim kurun aranızda tekrar büyük bir aşk yaşamanıza yardımcı olacak olan aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yapayım. Canbar bağlama büyüsü, tahta kaşık büyüsü, at nalı büyüsü, acı biber aşk büyüsü, ceviz ile yapılan bağlama büyüsü, bakır levha ısıtılarak yapılan celbi tesir işlemi, havas ilmi muhabbet çalışmalarında alanında uzmanlaşmış tek medyum olan gerçek Medyum Aslan Hoca sizlerin yanındadır kardeşlerim. Ayrılanları birleştirme duası uzmanı karşınızdadır.

Bir önceki yazımız olan Hoca oğlu Medyum makalesini okuyarak Medyum Aslan Hocanın hem dedesi hem de babasından aldığı hoca oğlu medyum mesleğine göz atabilirsiniz.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan