medyum aslan
"Büyü" Kategorisindeki Yazılar
Eki
27

Medyum Aslan Hocadan Kurt Derisi Büyüsü Nasıl Yapılır

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Kurt derisi büyüsü; aşk tılsımlarından elde edilen, iki kişi arasında yapılan ve onların tekrar birleşmesini sağlayan bir çalışmadır. Bu çalışma direk sonuca etki eder ve kısa zaman içerisinde ise olumlu geri dönüşler olur. Sevgiliniz, nişanlınız ya da eşinizin geri dönmesini istiyorsanız Medyum Aslan Hoca efendiye bu tılsımı kişiye özel hazırlatabilirsiniz. Sonucunda ise o ayrılıklar, terk etmeler olmamış gibi sevdiğiniz insanı yanınızda bulacaksınız. Çok etkili aşk bağlama işlemleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Uzman ve gerçek medyum hocalar tarafından yapıldığı takdirde kısa zamanda sonuç veren sağlam bir havas ilmi terkibidir.

Medyum Aslan Hocadan Kurt Derisi Büyüsü Nasıl Yapılıyor

Haksız yere terk edildiniz ya da eşinizden ayrıldıysanız bu güçlü tılsım yolunu kullanabilirsiniz. Umudu tükenmiş olan kişilerin aşk derdine çare yöntemidir. Bir çeşit aşk tılsımı diye adlandırılan bu büyü size aşık olmasını istediğiniz kişiye yapılır. Sonucunda ki olumlu tesirleri son derece memnun edicidir. Bu büyü cinsiyet ayırmaksızın kadına da erkeğe de yapılabilir. Söz gelimi; bu büyü bir erkeğe yapılırsa gözü artık o kadından başkasını görmez. Evlenmek istediği yanından ayrılmak istemediği tek kişi o kadındır. Sürekli onu düşünür her zaman birlikte olmak ister. Bitmiş olan ilişkileri kısa zaman içerisinde tekrar başlatan kurt derisi büyüsünün tek şartı kişiye özel hazırlanması. Kurt derisi büyüsü ebced değerleri ile yani ”Arap alfabesinin hatırda kalması için oluşturulan yazı dizisine göre” düzenlenen doğru tılsımın kişinin derisinin üzerine yazılması ile gerçekleşiyor. Kadın Erkek fark etmeksizin herkese yapılan son derece kuvvetli bir büyü çeşididir.  Kurt derisi büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman 27 yıllık tecrübeleri ve ilim bilgileriyle resmi ruhsatlı medyum sizlerin yanında olacaktır. Kişiye özel işlemlerin başında gelen bu havas ilmi işlemim sizlere uyguladığımda çok kısa zamanda sonuç alabileceksiniz. Hazırlama aşamaları bitip uygulamaya geçtikten sonra işlemin etkilerini yavaş yavaş görebileceksiniz. Uzakta olan sevgiliniz sizi arayacaktır, ayrılan sevgiliniz size geri dönecektir. Ayrıldığınız eşinizle geri birleşeceksiniz.

Medyum Aslan Hocadan Kurt Derisi Büyüsü

Medyum Aslan Hocadan Kurt Derisi Büyüsü

Büyü işlemleri arasında sizlere hizmet veren Aslan Hoca efendi Türkiye de nefesi kuvvetli hocalar ve metafizik uzmanları arasında güvenilirdir. Gizlilik prensibi içerisinde her türlü işlemlerinizi özellikle kurt derisi büyüsü çalışmasını yaptırabilirsiniz. Ebced değerlerine dikkat edilerek vakit, gün ve zamanlara bakılarak yaptığım nadir ve etkili bir işlemdir.

Medyum Aslan Hoca Kimdir?

Medyum Aslan Hoca ffendi 27 yıldır bu işi yapan ruhsatlı bir medyum dur. Psişik güçlerini insanların mutluluğu üzerine kullanır. Çok sık kullandığı kurt derisi büyüsü ile çaresizlerin aşkına çare olur. Kullandığı teknikler İslami kurallara uygundur ve olumsuz her şeyin giderilmesini sağlar. Medyum Aslan Hoca aynı zamanda aşk büyüsü, papaz büyüsü ve bağlama büyüsü gibi çeşitli büyüler üzerine de uzun yıllardır çalışma yapmaktadır. Resmi ruhsatlı olarak hizmet vermektedir.

Haz
2

Medyum Büyüleri Kişiye Özeldir

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Medyumluk hakkında bilinmeyen o kadar çok şey kulaktan kulağa yayılıyor ki, bu konuda uzman birisi olarak sizlere bu iş hakkında ki gerçeklerden bahsetmem gerektiği ve de aydınlanmayan konuları aydınlatmam gerektiği düşüncesindeyim. Ben öncelikle tüm medyum camiasında tanınan ve de bilinen referans olarak gerçek olaylara imzasını atan biriyim. Bu konuda şüpheleri olan insanlar için tüm başımdan geçen olayları ve de sizlere hangi konuda yardım edebileceğime dair çizdiğim yolu aşikar olmasına rağmen nokta nokta paylaşmayı umut ediyorum. Sizlere yardımcı olmak için başınızdan geçen olayları ve de başınızdan geçmemesi için çaba sarf ettiğiniz olayları sizlerle birlikte çözüme kavuşturarak, ruhunuzu sakinleştiriyoruz.

Bilinmeyen Medyumluk Özellikleri

Medyumlukla alakalı benimle geçireceğiniz zaman, konuşacağımız şeyler ve de sizlere sunacağım tüm imkanlar; ruhunuzu dinlendireceği ve de huzura kavuşturacağı gibi, sizi nazardan, kazadan, bakladan korumaya da yarar. Ayrıca; medyum büyüleri kişiye özeldir ve de her kişide farklı sonuçlar doğurur, farklı amaçlarla yapılır. Bu noktada başlayan bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak gerekiyor. Medyumunuz olarak size özel bir çalışma yürütüleceğine ve de sizin için farklı reçeteler ile yola çıkacağına ben şahidim. Kendiniz için veya başka bir tanıdığınıza dair yaptırmak istediğiniz büyü, muska ya da vefk işlemleri, sizi bütün olumsuzluklardan arındırmaya yeter. Bu noktada benimle günün istediğiniz saati konuşarak derdinizi anlatabilir, sizlere sunmayı planladığım manevi çözüm yollarını birlikte çözüme ulaştırabilir.

Medyum Büyüleri Kişiye Özeldir

Medyum Büyüleri Kişiye Özeldir

Medyumunuzun Özel Büyüleri

Medyumunuz olarak sizler için özel hazırlayabileceğim büyüler ve de diğer hususlar hakkında daha detaylı iletişime geçebileceğiniz adreslerim sayfamda yer alıyor. Bununla birlikte, verebileceğim desteklerden kısaca bahsetmek gerekirse; yumurta büyüsü, bağlama ve kara aşk büyüsü, soğukluk büyüsü, aşk büyüsü, boylama muskası, boy murtlağı, karabiber büyüsü, hamayıl, bereket ve rızk büyüleri benim uzman olduğum konuların bir kısmıdır. En çok yaptığım çalışmalar arasında ise; herkese özel olarak hazırladığım, 72 saatte birleştirme büyüsü, çıldırtan aşk muskası, tutsak etme büyüsü ile vefk çalışmaları, yıldız name çözümlemeleri geliyor.

Medyumunuzun Sizlere Sunduğu Hizmetler

Ben sizin özel duygu v de düşüncelerinizi inceleyerek yaptırmak istediğiniz büyü hakkında geniş çaplı bir araştırma yürütüyorum. Böylece sizin büyü yaptırırken asıl amacınızı da bilimsel bir şekilde ortaya koyabiliyorum. Bu da sizlerin büyü yapmam sırasında nelerle karşılaşacağınıza ve de sizlere ne yapmanız gerektiğine dair ipuçları verecek. Sizler için yapabileceklerim bunlarla da sınırlı değil. Daha detaylı bir görüşme gerçekleştirmek için bana ulaşmanızı tavsiye ediyorum.

Medyumunuzla İletişim Kurma Ve Ulaşılabilirlik

Medyumluk önemli olduğu kadar zor da olan bir danışmanlık konusudur. Sizin de danışmanınız bütün hayatınız boyunca, ne zaman ararsanız arayın sizlere yardımcı olan birisi olun istiyorsanız benimle konuşarak, yapmak istediğiniz büyüyü konuşmamızın vakti geldi.

Ara
13

Adet Kanı Büyüsü Yapılarak Sonuç Alınır mı?

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Adet Kanı Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer ve nasıl bir çalışma ile çıkar karşımıza. Bu sorunun cevabını vermek istiyorum değerli okurlarım. Sizler için hazırladığım büyü çalışmalarında, daha evvel pek çok konuda detaylı konuları konuştuk ve ön plana çıkardık. Bir kişiyi bağlamak adına yapılan ve özel olarak kendine bağlamak için detaylandırılan en kesin büyü ve en etkili büyü şeklinde yapılan bu büyüye, adet kanı büyüsü diyoruz. Adet kanı büyüsü ağır bir büyüdür değerli okurlarım. Bu yüzden kara büyü olarak da anılmaktadır. Oldukça ağır bir büyü olan bu büyü, karşıdaki kişinin iradesini etkisi altına alır ve hislerinde de diğer yaşam belirtilerinde farklı değişiklikler yaratır. Bu da oldukça ağır bir büyü olduğunu zaten bizlere gösteriyor.

Adet kanıyla yapılan bu büyü, kadınların erkekler için yaptırdığı bir büyüdür. Yani bir taraftan erkeği kadına aşık eder ve bağlar, diğer taraftan da kadını birlikte olduğu kadından ayırır. Yani soğutur. Bu yüzden kadınlar pek çok zaman bu tarz büyüler yaptırabiliyor. Hem avantajlı hale gelmek, hem de karşı tarafın yuvasını bozmak için bazı kadınlar bu büyülere başvurabiliyor. Hatta çoğu zaman, adet kanı büyüsü ile pek çok ailenin yuvalarının dağıldığını dahi söyleyebiliriz. Adet Kanı Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer sorusunun cevabına gelecek olursak, aslında bu sorunun net bir tarihi yoktur. Kadın emeline ulaşana kadar sürebilir. Çünkü adet kanı büyüsünün etkilerine baktığımız zaman, sonuçlar ortaya kısa sürece çıkacağı için, sonuç odaklıdır diyebilirim. Adet kanı büyüsü aynı zamanda aybaşı büyüsü olarak da bilinir. Hatta aybaşı kanı büyüsü diye de adlandırabilirim. Adet kanı büyüsü olarak yapılan büyünün, yapısal farklılıkları vardır. Yani kişinin vücuduna her hangi bir şey yedirilip içirilmeden yapılan ender büyülerden olan adet kanı büyüsü, gerçekten etkilidir. Çünkü kadınlığın ve dişiliğin en önemli simgesi olan bir detaydır adet kanı. Bu yüzden de özel bir noktada çıkar karşımıza. Kadınlara ait başka detaylar, bu büyünün yapıldığı süreç kadar güçlü ve sert sonuçlar vermeyecektir.

Adet kanı büyüsü ile ilgili olarak merak ettiğiniz konular var ise, bunlara dair pek çok bilgiyi sizlere bizzat sunmak istiyorum. Çünkü Aslan hoca olarak medyum hizmetleri konusunda derin araştırmalar ve çalışmalar yaptım. Pek çok hastam bu konuda benden destek istedi ve onlar için de gerçekten önemli çalışmalar sağladım. Adet kanı büyüsü ile ilgili halk arasında gerçekten yanlış bir anlatım var. Şöyle anlatayım. İnsanlar, adet kanı büyüsü ile ilgili konuşurlarken, adet kanının erkeğe yedirilmesi gibi şeyler söyleniyor. Hayır, bu doğru değildir. Bu durum külliyen yanlıştır. Zira adet kanı ile ilgili yapılan bu büyüde, söz konusu yeme ya da içme işi en son seçenek olarak bilinmektedir. Doğrudan uygulanmaz hiçbir zaman. Bu yüzden etkilerin gösterilmesi için çeşitli çalışmalar yapılmakta ve özel dualar ile desteklenmektedir. Bu yüzden adet kanı üzerine bazı etkiler ve destekler yükleyerek, işin ehemmiyetini ve gücünü artırıyorum. Bu sayede söz konusu dua ve büyü çok daha güçlü şekillerde çıkıyor ön plana. Bu tarz detayların ve durumların bizleri mutlu etmesi, ön plana çıkması için sizler de zaman kaybetmeyin ve adet kanı büyüsü ile ilgili detaylar için bana ulaşın.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Medyum Aslan hoca olarak yaptığım çalışmalarda, adet kanı büyüsü ile ilgili bütün güncel çalışmaları ve estetik noktaları ön plana çıkarıyorum. Bu sayede hem maneviyatın, hem de ilimin temel noktalarını ön plana sunmuş oluyorum. Halk arasında bu konuda gerçekten yanlış söylentiler olduğu için bu durumu izah etmek istiyorum. Kesinlikle kadınların eşlerine adet kanı ile ilgili bir şeyler yedirmesine ya da içirmesine gerek yoktur. Bu büyü farklı bir büyüdür ve özel ilim gerektirir. Bu konuda benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için gerçekten önemli bir çalışma yapmak istiyorum. Huzur sağlamak ve hayatınıza dair çok daha önemli kararlar almanız için sizlere ara yol göstermek istiyorum. Adet kanı büyüsünün etkileri ne kadar sürer derseniz, o konuyu yine aynı şekilde açıklayabilirim. Belirli bir tarihi yok. Kişiden kişiye ve büyüden büyüye değişebilir bu durum. Büyü oldukça etkili bir büyüdür bunu söylemek istiyoruz öncelikle. Kısa sürede etkin sonuçlar veren bu büyü, erkeğin kana dahil olmasından sonra hemen etkisini göstermeye başlayan bir büyüdür. Bu yüzden değişiklik durumunun kişi üzerinde hızlıca görünmesi ve gösterilmesi gibi durumlar ön plana çıkarılabilir. Birkaç haftada etkisinin net olarak ortaya çıkacağını söyleyebilirim. Bu yüzden erkeğin gözünü büyüleyen ve ön plana çıkaran bu büyü, bilinçli bir şekilde yapılmaz ise gerçekten farklı sonuçlar doğurabilir. Örneğin yuvaları yıkabilir ve aileleri dağıtabilir. Bu durumun önüne geçmek adına, gerçekten alanında uzman medyum hizmeti almanızı öneriyorum. Çünkü yıllardır bu konuda çalışmalar yapıyor ve doneler topluyorum. Medyum Aslan hoca olarak hizmet verdiğim için, bana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Adet kanı büyüsü ve benzer büyülerin, güçlü hallerini ve yoğun kullanım alanlarını sizlere anlatmaya çalıştım elimden geldiğince. Ayrıca kardeşlerim şunu da belirtmek istiyorum adet kanı büyüsü işlemlerini yapmak da bozmak da uzmanlık işi ve ilim gerektirdiğinden, özel dualar ve güçlü dokunuşlar çıkacaktır ön planda olmalıdır. Bu durumlara dair yapılan her türlü seçeneğin ve çelişkinin, güçlü noktalarda karşımıza çıkması gerekiyor. İşte burada, büyülerin bozulması, yapılması ve çok daha kuvvetli şekillerde ortaya çıkması için, Medyum Aslan Hoca olarak sizlere hizmet sunmaya devam ediyorum. İhtiyaçlarınıza dair ön plana çıkardığımız bütün seçeneklerin ve sonuçların, her zaman detaylı bir hal ile ön plana çıkacağını söyleyebilirim. Bu sayede büyünün tesiri de artacak ve etki ettiği alanlar da büyümüş olacak.

Güçlü büyülerin yapımı, güçlü yan etkiler getirebilir yanında. Bu tamamen bilinç işidir ve alanında uzman olan bir medyumun bileceği iştir. Bu yüzden kesinlikle güven konusunda rahat olacağınız medyumlara ulaşın. Ben bu konuda yıllardır çalışan ve pek çok hastam ile çözüme ulaştıktan sonra, rahatlıkla bu duyuruları ve söylemleri gerçekleştirebiliyorum. Sizin için de önemli dokunuşları ortaya çıkarmak istiyorum. Uzman bir büyü çalışması ile karşınızdaki erkeği kendinize bağlayabilirsiniz. Ama tabi iletişim halinde olduğunuz bir erkek olması çok önemli. Size yakın, ya da sizin yakın olduğunuz bir birey olmazsa büyünün etkisi olmayacaktır. Etkileşimde olduğunuz insana yapabileceğiniz bu büyü, uzman bir medyum tarafından yapıldığı taktirde karşılık bulacaktır. Bu yüzden kesinlikle size dair üretilen ve sizin için özel olarak hazırlanan büyüleri tercih edin. Medyum Aslan hoca olarak, her zaman bunu öneriyorum ve bu konuda bir duyuru yapmayı tercih ediyorum. Çünkü adet kanıyla bağlama büyüsü olarak yapılan büyülerin, pek çok tesiri var ve en etkili hali en doğru şekilde yapılanlarıdır. Bu yüzden alanında uzman medyum hizmeti almak için, bana ve ekibime ulaşabilirsiniz. Doğru, sağlıklı ve uzun vadeli büyü seçenekleri için her zaman en iyisini ortaya çıkarmak isterim. Sizler de bu konuda geç kalmayın ve bana ulaşın.

Ara
13

Kilitle Yapılan Aşk Bağlama İşlemleri

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Bu büyü eski kitaplarda genelde mühür büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Eskilerden beri kullanılan bu yöntem sayesinde birçok insan, sevdiği kişi ile mutlu bir birliktelik kurabilmiştir. Evlilik kararı veren kişiler bilirler ki, bu kararı alırken dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Kişiler bu kararı alırken, aralarındaki uyuma, ortak özelliklerine, kendi hassas oldukları konulara ve daha birçok konuyu araştırırlar. Tüm bunları aşan kişiler en nihayetinde evlilik kararı alabilmektedir. Evlenecek olan kişiler hayatlarının belki de en önemli kararlarında birini vererek evlilik için ilk adımı atarlar. Fakat bazen her şey istediğimiz gibi gitmez ve birbirinizi çok sevseniz de ayrılma gibi kötü bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Bu durum genelde hassas bir dönem geçiren çiftlerimizin yanlış anlaşılmalarından ya da kendilerini yanlış ifade etmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu dönemde insanlar maalesef ki başkalarının sözlerini de çok dikkate aldıkları için yanlış kararlar alabilmektedirler. Bana gelen kardeşlerimiz genelde bu olaydan yakınırlar. Gördüğüm kadarıyla çiftler birbirlerini çok seviyor, fakat araya giren bazı küçük sebepler bu çiftlerimizin arasını açabiliyor. Ben de siz değerli kardeşlerime yardım etmek ve mutluluğunuz devam etmesi için ban bahşedilen yetenekleri elimden geldiği kadarıyla kullanıp sizlere yardım etmeye çalışıyorum. Bu durumlar için kullandığım çeşitli tılsımlar ve büyüler kullanmaktayım.

Kilitle Yapılan Aşk Bağlama İşlemleri

Bildiğiniz gibi büyü işi oldukça kapsamlı bir şekilde icra edilmesi gereken bir iştir. İşin ehli kişiler ile bu işi yapmak en çok sizin yararınıza olacaktır. Yılların bana vermiş olduğu bilgi ve tecrübem ile söyleyebilirim ki, Kilit Büyüsü tüm büyüler arasında en etkili büyüler içinde yer almaktadır ve bu doğru yöntemlerle yapılırsa bozulması da bir hayli zor olacaktır. Benim yapmakta olduğum büyüler kendime has yöntemlerim ve bilgilerim ile icra edilmektedir. Bu sayede tılsımlarım, büyülerim etkisini çok uzun süre gösterebilmektedir ve kimse tarafından da bozulamamaktadır. Siz de etkili bir yönteme başvurmak istiyorsanız, ilim kapımın size her zaman açık olacağını unutmayın. Kapımdan girdikten sonra ben ve bana yardımda bulunan kıymetli yardımcılarım her daim yanınızda olacağız.

Başta da söylemiş olduğum gibi Kilit Büyüsü sadece âşık olan çiftler için yapılan bir büyü değildir. Bu büyünün etki alanı oldukça geniştir. Kilitle yapılan aşk bağlama celpleri medyumlar tarafından sıkça uygulanan bir formül haline gelmiştir. Şimdi sizin için bu büyünün hangi durumlarda kullanılabileceğinden bahsedelim. Genelde bahsettiğimiz gibi çiftleri birbirine bağlamak ve sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için kullanılabilmektedir. Farklı sebeplerden ya da yanlış anlaşılmalardan ötürü sizi terk eden sevdiğinizi geri getirmek için kullanılabilir. Evli çiftler arasındaki kaybolan muhabbeti ya da var olan sevgiyi arttırmak için de kullanılabilmektedir. Bildiğini gibi çocuklarımız zaman zaman zor zamanlar geçirirler ve büyümenin de vermiş olduğu etki ile söz dinlemeyebilirler. Bu durumda anne ve babalar evlatlarının kendisine zarar vermesinden haklı olarak korkarlar. Çocuklarınız üzerinde kullanılabilecek olan bu büyü sayesinde, sizler için pek kıymetli olan evlatlarınızı kendinize bağlayabilirsiniz. Ayrıca işlerinizde ki çalışanların çalışmaya yönelik olan isteklerini arttırmak için de bu büyü kullanılabilmektedir.

Size daha iyi yardımcı olmak adına açmış olduğum web sitemden benim ve yaptığım büyülerim hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Nis
20

Büyü Bozan Medyumlar

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Büyü yapmak kadar büyü bozmak da oldukça zahmetli ve ilmi yetenek, güç gerektiren bir mevzudur. Bazen insanlar ortada hiçbir sebep yokken eşinden veya sevgilisinden ayrılmakta, evinde huzursuzluk, geçimsizlik olmakta, parasının bereketini görememekte, kısmeti kapanmaktadır. Tüm bu sorun ve sıkıntılar bazen çeşitli sebeplerden ötürü olurken bazen ise durduk yere olmakta ve insanların hayatını zindana çevirmektedir. Durduk yere gelişen bu sorunların kökeninde genellikle maalesef kötü niyetle yapılmış kara büyüler yatmaktadır. Eğer üzerinizde bir kötü niyetli büyü varsa bu büyüyü bozdurmadan rahata ve huzura eremezsiniz. Büyü bozan medyumlar gerçek ve samimi olarak sizlere yardımcı olmalıdır. Ne yaparsanız yapın hayatınız yolunda ve istediğiniz gibi gitmez. Bu yüzden eğer ki üzerinizde bir büyü etkisi hissediyorsanız mutlaka uzman ve gerçek bir medyum hocadan yardım alarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmalı ve bu dertlerden kısa süre içerisinde kurtulmalısınız.

Üzerinizde bir kara büyü veya kötü niyetle yapılmış olan bir büyü olduğunu anlamak aslında o kadar da zor değildir. Bunu hayatınıza bakarak rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın hiçbir işiniz rast gitmez, sürekli dinmek bilmeyen baş ağrısı, halsizlik gibi sorunlar yakanızı bırakmaz. Sizde eğer üzerinizde büyü etkisi olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden uzman ve tecrübeli bir medyumdan yardım almalısınız.

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü Bozan Medyumlar

Gerçek medyumlar hiçbir zaman kötü niyetle büyü yapmazlar. Kötü niyetle yapılmış kara büyüleri ancak kendini medyum sanan, dolandırıcılar yapmaktadır. Bunlar tek amacı çıkarları ve menfaatleri olduğu için sonucunda biri veya birileri zarar görmüş pek umurunda olmaz. Gerçek medyum kara büyü yapmaz ama büyü bozma işlemi yaparak insanların hayatlarına eskisi gibi devam etmelerini sağlamaktadır.

Büyü bozan medyumlar bu işi tamamen Allah rızası ve insanların hayrı, iyiliği için yapmaktadır. Her büyünün yapımı farklı olduğu gibi çözümü de farklıdır.

Ayırma büyüsü yapılarak ayrılan sevgili veya eşlerin öncelikle aralarındaki bu kara büyü, kötü niyetle yapılmış olan büyü çözülür ve ardından aralarındaki aşkın eskisi gibi devam etmesi için aralarına aşk büyüsü veya tılsımı yapılarak kavuşmaları ve eski hayatlarına devam etmeleri sağlanır. Büyü çözümü aynı yapmak kadar zor bir işlemdir. Bu yüzden doğru ve etkili büyü çözümü için mutlaka doğru ve gerçek medyumlara başvurmalı ve yardım almalısınız. Yapılan kötü niyetli büyüler yüzünden eşler birbirinden ayrılmakta, evlerinizi huzursuzluk, soğukluk girmektedir. Bazı yapılan büyüler yüzünden ise evinde işinde bereketsizlik ve rızk kapalılığı yaşayanlar olmaktadır. Hatta bazı karar büyüler yüzünden oldukça şiddetli hastalığa yakalananlar, yatalak olanlar, ölüm döşeğine düşenler bile vardır. İnsanların hayatı ve kendileri gün gün erimekte ve felakete doğru yol almaktadır. Yapılmış olan bu kötü niyetli büyülerden bir medyumdan yardım almadan kurtulamazsınız.

 Medyum Aslan büyü çözümünde, bozumunda oldukça başarılıdır. Yapılan büyü ne kadar etkili ve kalıcı olursa olsun üstün yeteneklerini ve ilmini kullanarak kısa süre içerisinde tüm sorunları halletmektedir.

Bir önceki Medyum Hocanın Yaptığı En Etkili Büyüler Nelerdir? makalesini okuyarak Büyü bozan medyumlar içerisindeki en etkili işlemlere bakabilirsiniz.

Nis
18

Medyum Hocanın Yaptığı En Etkili Büyüler Nelerdir?

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Büyü insan iradesini etki altına alan, gizli ilimler arasında en başta yer alan, tarih boyunca var olmuş ve günümüzde de halen daha devam eden ilimlerden biridir. Büyülerin birçok çeşidi ve türü bulunur. Yapılacak olan işlemler ve uygulamalar yardım için gelen kişinin istek ve amaçlarına göre değişir.

Büyülerin kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Kısa süreli etkiye sahip olanlar birkaç güne kadar etkisini kaybetmektedir. Uzun süreli olanlar ise yapılan büyüye göre birkaç yıl içinde etkisini yitirir. Ömürlük yapılan büyüler ise bir ömür boyu etkili olmaya devam eder. Yapılacak olan büyünün süresini ise yardım için gelen kişi belirler.

Büyülerin etkili olabilmesi için doğru ve gerçek bir medyum hoca tarafından yapılmış olması önemlidir. Aynı zamanda büyü yaptıran kişinin medyuma inanması ve güvenmesi de oldukça önemlidir. Bir büyünü etkili ve kalıcı olma derecesi yapan medyumun yetenek ve güçleri ile de doğrudan ilgilidir.

  En etkili büyüleri elbette ki ancak gerçek medyum hoca yapabilir.

Bazı büyülerin etkileri diğerlerine göre daha fazla olabilmektedir. Bunlar arasında e etkili olan büyüler ise doğru medyum tarafından yapılması kaydı ile papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, bakır levha büyüsü, bağırsak büyüsü ve karabiber büyüsüdür. Bu büyüler oldukça etkili büyüler arasında yer almaktadır.

Papaz büyüsü hem iyi hem kötü amaçla yapılabilmektedir. Yapması da bozması da oldukça zor olan etkili ve kalıcı büyüler arasında yer alır. Adet kanı büyüsü de aynı şekilde eski zamanlardan beridir bilinen ve uygulanan yöntemlerden biridir. Kara büyüler arasında yer alan adet kanı büyüsü en etkili büyüler arasında gösterilmektedir. Ancak yapımı zor ve meşakkatlidir. Yanlış bir dua veya ayet okunduğunda oldukça kötü sonuçlar doğurabilir.

Bağırsak büyüsü ise en etkili bağlama, aşk büyüleri arasında yer alır. Kuru bağırsak ile yapılan bu büyü oldukça etkili ve kalıcıdır. En etkili büyüler nelerdir diye soracak olursanız www.medyumaslan.com sitemizden detayları öğrenebilirsiniz.

Medyum Hocanın Büyüleri

Medyum Hocanın Büyüleri

Hangi büyü olursa olsun eğer doğru medyum tarafından yapılmazsa tutmaz ve etkili olmaz. Bunun için yapılan büyünün etkili ve kalıcı olmasını istiyorsanız öncelikle alanında uzman olmuş gerçek bir medyum bulmalısınız. Aksi halde yaptığı hangi işlem veya büyü olursa olsun etkili olmayacaktır.

Büyüler kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Bu işlem için ise Ebced hesapları kullanılır. Bu hesaplama eğer doğru olarak yapılmazsa büyü etkili olmaz. Bunun için medyuma verdiğiniz bilgilerin eksiksiz olması ve büyüyü yapacak olan medyumun hesaplamayı tam ve doğru yapması önemlidir.

Medyum Aslan alanında oldukça başarılı işlere imza atmış olan bir medyumdur. En etkili ve kalıcı büyüler konusunda oldukça verimlidir. Birçok kişiyi maddi, manevi tüm sorunlarından kurtarmıştır. Siz de sorununuz ne olursa olsun kendisinden rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

Bir önceki Medyum Aşk Tılsımını Hangi Durumda Yapar makalesini okuyarak en etkili aşk büyüsü tılsımı yapan medyum hakkındaki görüşlere ulaşabilirsiniz.

Kas
19

Şirinlik Büyüsü

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Vefk; sözlük anlamı olarak denge ve uyum olarak bilinen, dini manada ise yüksek tesirli dua olarak kabul görmektedir. Vefk; sadece medyum hocalar tarafından yapılması gereken dua ve özel hesaplamalara dayanan çalışmalardır. Vefk çalışmaları; dünya dışı alemlerden kaynaklandığı düşünülen sorunların çözülmesi veya ihtiyaç sahibinin varmak istediği özel bir hedefe ulaşabilmesine destek amaçlı yaptığım özel formüllü ve hesaplara dayanan hizmetlerdir. Medyum Aslan olarak benim hazırladığım vefk çalışmaları sayesinde birçok kişinin ihtiyacı duyduğu konuda yolu açılmıştır.

Halk arasında şirinlik muskası olarak bilinen bu büyü aslında benim ilmi bilgilerim ve kişiye özel hesaplamalarla hazırladığım bir vefk çalışmasıdır. Bu tür vefk çalışmasını kadın veya erkek fark etmeksizin; iş ve özel hayatında çevresi tarafından sıcakkanlı, sempatik, uyumlu, şirin, sohbeti aranılan ve pozitif enerji veren bir kimse olarak algılanması için yapmaktayım. Yaptığım şirinlik büyüsü ile; kişinin çevresindekiler tarafından her ortamda tercih edilen, sevgi ve saygı duyulan bir insan olmasını sağlamaktayım. Bu vefk aynı zamanda; evlenme çağındaki kadın ve erkekler için iyi bir sevgili veya eş olmalarını sağlayabilecek, karşısındakine bunu hissettirecek bir ruh haline bürünmeleri konusunda da çok faydalı olmaktadır. Yüksek tesirli özel dualar ve formüller ile hazırladığım şirinlik vefki sayesinde bugüne kadar binlerce ihtiyaç sahibi bambaşka bir kişiliğe bürünmüş, herkes tarafından sempatik ve pozitif görülen bir insana dönüşmüşlerdir.

Bazı medyumlar şirinlik vefk çalışması adı altında çeşitli dualar yazarak muskalar hazırlamaktadır. Ancak bunun benim özel hesaplamalar ve formüllerle hazırladığım vefkler ile uzaktan yakından alakası yoktur. Daha önceden de anlattığım şirinlik duası hakkında olumlu sonuçlar alan kardeşlerimin sayısı binlerce kişiye ulaşmıştır. Şirinlik büyüsü vefk çalışmalarından ibaret olan etkili bir işlemdir. Şirinlik büyüsünü veya biraz önce de söylediğim gibi şirinlik duası çalışmalarını yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Medyum Aslan olarak şirinlik vefkini, karşı cinsle aranızda oluşabilecek derin sevgi hislerini pekiştirmek için ön çalışma yaparak hazırlamaya başlarım. Ardından kişilerin özel bilgileriyle çalışmalarımı dualar eşliğinde, yıldız hesaplamalarıyla devam ettiririm. Son olarak da şirinlik etkisini çoğaltacak ruhani hizmetlileri atarım. Şirinlik büyüsü bu şekilde tamamlanmış olur, yapılacak son şey kişinin bunu hayır duaları eşliğinde boynunda taşımaya başlamasıdır.

Sadece Türkiye sınırlarında değil, dünyanın neresinde olursanız olun her türlü sorununuzda bana yani Medyum Aslan hocanıza ulaşabilirsiniz. Size gereken çözümü birlikte araştırabiliriz ve sizi en kısa zamanda sonuca ulaştıracak hizmetlerimi size sunarım.

Kas
9

Ayna Büyüsü

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Ruhsal sıkıntılarınız sizi iyice bunaltıp zora sokmaya başladıysa, insan içine çıkmaktan kaçar hale geldiyseniz, kulaklarınız sürekli uğulduyor ve beyninizin içinde sesler duyuyorsanız mutlaka bir doktora gitmenizi tavsiye edeceklerdir. Tıp dilinde yaşadığınız bu teşhis konulamayan ve tedavi edilemeyen duruma depresyon adı verilmektedir. Ancak ne kadar uğraşırsanız uğraşın kesinlikle tam anlamıyla huzura kavuşamazsınız. Kısa dönemde iyileşmeler olsa bile bir süre sonra eskisinden beter bir hale gelmeniz kaçınılmazdır. Başınıza gelen aslında halk arasında adının bile söylenmeye çekinildiği üç harfliler olarak telaffuz ettikleri cin çarpması ya da cin musallatı olarak da bilinin kara büyüden başka bir şey değildir.

Doktorlardan medet uman ama hiç şifa bulamayan kişilerin ikinci adresi genellikle medyumlar olmaktadır. Bu gibi karanlık durumlardan sizi ancak ilmi bilgilerle donanmış, Allah korkusu ve inancı olan, sezgileri kuvvetli ve her konuda güvenilirliğini ispatlamış bir medyum hoca kurtarabilir. Medyum Aslan olarak sayısız tecrübelerim ve bana bahşedilen özel yeteneklerim sayesinde sizleri bu karanlık sokaktan çıkarabilir, gün yüzüne kavuşturabilirim.

Sizin kötülüğünüzü isteyen, yaşantınızı ve ilişkilerinizi kıskanan bazı art niyetli insanlar olabilir hayatınızın içinde. Ayna büyüsü ile içine düştüğünüz karamsarlık çukurundan çıkmanızı ve şifa bulmanızı sahip olduğum ilmi bilgiler, bildiğim ayet ve dualar ve size özel hazırlayacağım formüllerle huzura kavuşturabilirim. Adından da anlayacağınız gibi sizlerin bana vereceğiniz özel ve kişisel bilgiler ışığında evinizdeki aynayı kullanabileceğiniz özel bir büyü hazırlıyorum. Siz her aynaya baktığınızda size musallat olan cin rahatsız olacak ve sizden kurtulmak için o uğraşmaya başlayacak. Ayna büyüsü yapılacaksa resmi medyum hocalardan yardım almalısınız. Biraz sabır ve inançla benim yönlendirmelerime uyduğunuz takdirde bu musibetten en kısa sürede kurtulmanıza yardım ediyorum. Yüksek etkili ayna büyüsü size yapacağım en şifalı büyülerden biridir ve sizi etkisi altına alan kötü niyetli şeytani cinden kurtarabilecek tek çözüm yoludur. Kendinizi benim Allah yolunda yaptığım özel tesirli formüllere bıraktığınız takdirde cin çarpmasından kurtulacağınız gibi, bir daha hiçbir kara büyünün size tesir etmemesini de sağlamış olacaksınız.

Ayna büyüsü sadece benim uyguladığım özel ilim ve dualarım sayesinde en karamsar haldeki kişiyi bile huzura kavuşturup, kendine olan güvenini geri kazandıracak, yüksek tesirli bir büyüdür.

 

Kas
5

Aşık Etme Büyüsü

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Aşık etme büyüsü sevenlerin birbirine ısınması, aşk duyması, sevgi beslemesi, kavuşması için Medyum Aslan tarafından yapılan özel bir tılsım çalışmasıdır. Yıllarını güvenilir ve başarılarla dolu bir medyum olarak geçirmiş, mesleğiyle ilgili deyim yerindeyse nirvanaya ulaşmış ve ihtiyacı olan birçok kimseye yardımcı olmuş Medyum Aslan; her sıkıntınızda sizlerin sorunlarına ilmi ve irfanı bilgilerinin ışığında çözüm bulmaya devam etmektedir. Uzun zamandır sürdürdüğü medyumluk mesleği sayesinde on binlerce kişinin derdine derman olmuş ve kişilerin sorunlarını mistik bir yol izleyerek sonuca ulaştırmıştır. Medyum Aslan Hoca’nın yaptığı çalışmalar arasında en fazla kişiyle çalıştığı olan aşık etme büyüsü konusundaki başarıları dillere destan olmuştur. Diğer tüm büyü uygulamalarında olduğu gibi aşık etme büyüsü yaparken de kişiler üzerinde ebced hesapları, dini ve ayet kaynaklı bilgileri, fiziksel ve astrolojik kanunları esas alarak kendisine bahşedilmiş özel yetenekleri kullanan hocamız birbirinden ayrı düşen sevgilileri veya eşleri eskisinden de büyük bir aşkla kavuşturmayı ilke edinmiştir.

Kişiye özel formüller üzerinde zaman harcayıp, emek vererek yaptığı çalışmalar neticesinde binlerce kişiyi birbirine aşık etmeyi başarmış, terk edip giden sevgilileri daha yoğun bir aşk ve muhabbet duygularıyla geri döndürmüş; aşk büyülerinin kaynağı Medyum Aslan Hocanızdan başkası değildir. Başka medyumlar da aynı işi yaptıklarını iddia etseler de hocamızın ilmi bilgileri ve irfan sahibi olması, yıllar içinde marka olmuş güven veren bir profile sahip olması; kişilerin en zor zamanlarda kendisini tercih etmeleri ve ya yakınlarına önermeleri konusunda büyük rol oynamaktadır. Kendisine başvurulan en önemli sorunlardan biri de terk edilen sevgilinin geri döndürülmesir. Aşık etme büyüsü sadece gidenleri geri getirmek için değil, iki sevgilinin veya eşin eskisinden daha güçlü duygularla ve aşkla dolmalarını sağlayabilen özel bir büyü çalışmasıdır. Bunca yıldır kendisine güvenerek çaresizliğini dile getirmiş herkese yardımcı olmayı kendisi için bir görev ve bir amaç olarak algılamakta olan Medyum Aslan; kişilere tamamen kendilerine özel formüller vasıtasıyla çareler sunmaktadır. Birini kendinize aşık etmek istediğinizde ya da sizi terk eden sevgilinizi geri döndürebilmek için medyumlar arasında saygınlığıyla adından söz ettiren bir hocayı tercih etmenizden daha doğal bir şey olamaz elbette. Medyum Aslan Hoca, aşık etme büyüsü çalışmalarına başlamadan önce buna ihtiyacı olan kişiyle detaylı bir şekilde görüşür. Nasıl bir yol izleyeceğini kişiyle yaptığı istişareler esnasında kafasında şekillendiren hocamız, karşılıklı güven esasına dayanarak kişilerin özel bilgilerini, araştırmaları ve hazırlayacağı formüller için kullanmaktadır. Aşık etme büyüsü yaptırmak üzere Medyum Aslan’a danıştığınızda sizdeki inancı ve aşkı görmezse kesinlikle destek olamayacağını belirtir ve konuyu kapatabilir. Prensiplerine bağlı bir medyum olarak da tanınan hocamız, bu tür sahte hisleri içgüdüsel olarak algılar ve anında tavrını belli eder.

En Etkili Aşık Etme Büyüsü

En Etkili Aşık Etme Büyüsü

En etkili aşık etme büyüsü seanslarında Medyum Aslan’ın sarf ettiği emek ve zamanın değerinin paha biçilemez olduğuna, büyüyü yaptırmak isteyen kişiler birebir şahit olmaktadır. Aşık etme büyüsünün temelinde şemalı aşk tılsımı olarak da bilinen celb-i tesir işlemleri yer almaktadır. En Etkili Aşık etme büyüsü içinde çeşitli şekillere ve kollara ayrılan havas ilmi de büyüyü yapacak olan medyum hocanın ilmi bilgileri ve tecrübeleriyle başarılı sonuçlar alınabilen kişiye özel çalışmalardır. Terk edip giden sevgilinin geri dönmesi için hazırlanan büyü ve tılsımların hepsi özel ilim ve irfan gerektirmesinin yanı sıra, bunu hayata geçirecek olan medyum hocanın da İslami kuralların ışığında, Allah’ın izniyle yaptığı detaylı çalışmaları kişinin kendisine ve terk eden sevgiliye özel olarak hazırlaması sorunu çözüme ulaştırabilen yegane sebeptir. Bu yüzden de Medyum Aslan Hoca için yardımcı olacağı kişi ile arasında oluşacak güven hislerini daha ilk dakikadan hissetmesi gerekmekte ve karşısındaki kişinin yapacağı çalışmalara mutlak şekilde inanmasını beklemektedir. Aksi takdirde hocanızın aşık etme büyüsü gibi hayati önem taşıyan bir büyüyü içtenlikle hazırlayıp sunması imkansız hale gelmektedir. Medyum Aslan hocanızın hazırladığı büyüler konusunda kendinden emin olması, yıllarca edindiği tecrübeler sayesinde onun için çok normaldir. Ancak aynı frekansı karşısındaki kişide yakalamadığı anda ilmi bilgilerini kullanmayacak ve irfan sahibi yönünü ihtiyaç sahibine yansıtabilmesi pek mümkün olmayacaktır.

Medyum Aslan Hocanın; aşık etme büyüsü yaparken kullandığı bazı özel çalışmalardan söz etmekte fayda görüyoruz. Ayrılan eşlere uyguladığı ve her zamanki gibi kişisel olarak hazırladığı; yedili tılsım aşk vekfi, acı biber aşk büyüsü çalışması, kilit ve tahta kaşıklarla güçlendirilmiş bağlama celpleri; çalışmaları ve formülleri arasındadır. Bu detaylı işlemleri Medyum Aslan’ın yönlendireceği şekilde uygulamak sorunlu kişinin sorumluluğundadır. Tüm bunların sonucunda hocanızın döndürdüğü on binlerce kişi arasına katılacak olan eşiniz ya da sevgiliniz size eskisinden daha derin bir aşkla bağlanmış olarak geri dönecek ve sizi adeta başının tacı yapacaktır. Hocanız yaptığı çalışmalar sayesinde aşk acısı çeken ve terk edilen binlerce sevgiliye umut ışığı olmaktadır. Aşk ve gönül işlerinizde ki sorunlar sebebiyle yorgun düşen ruhunuz için de farklı çalışmalarıyla hocamız size yardımcı olmaya da çalışacaktır elbette. Tek başınıza çözemediğiniz manevi sorunlarınız varsa ve siz işin içinden ne yapıp ettiyseniz de bir türlü çıkamıyor, feraha kavuşamıyorsanız hemen Medyum Aslan ile iletişime geçmelisiniz. Maneviyatı yüksek ve ilim sahibi olan medyum hoca web sitesi yoluyla veya telefon yoluyla 7/24 kapısını çalabileceğiniz ender kişilerin arasındadır. Medyum Aslan yaptığı kişiye özel çalışmalarla başarılı olduğunu her fırsatta dile getirebilmenin de haklı gururunu yaşamaktadır. Hocamızın gönlünden geçen en derin his bugüne kadar olduğu gibi sonsuza kadar ayrı düşen sevgilileri birbirlerine kavuşturma arzusudur. Daha önce binlerce kişinin kocasını, karısını, sevgilisini geri döndüren Aslan Hoca’nın, bu mesleği icra eden medyumlar arasında oldukça özel bir yere sahip olması kesinlikle boşa değildir.

Medyum Aslan; aşık etme büyüsü için kişilerden aldığı özel bilgileri sahip olduğu ilim ve İslami kuralları irdeleyerek sadece kendisinin bildiği oldukça özel teknikler kullanmaktadır. Bu sayede geçen yıllar içinde yuvasına döndürdüğü, sevgilisine kavuşturduğu binlerce insan olmuştur. Hocamız sahip olduğu özel yetenekleri Allah’ın da izniyle, tecrübe ve deneyimleriyle harmanlayarak daha binlerce kişiye yardımcı olmaya devam edecektir. Hocamızın bildiği teknikleri öğrenmek neredeyse onlarca yıl almaktadır. Bunun sebebi de yapılan her çalışmanın kişiye özel olmasıdır. Yapılan formülün bir başkası için kullanılması kesinlikle imkansızdır. On binlerce kişiyi geri döndürebildiği düşünülürse Medyum Aslan hocanızın yaptığı çalışmalara siz de katılabilirsiniz kardeşlerim.

Aşık etme büyüsü için kullanılan çalışmaların başarılı bir çözüme ulaşabilmesi için ilk şart medyumların sahip oldukları yetenekler, ilmi bilgiler ve İslami kuralları uygulama konusundaki tecrübeli olmalıdır. Aşık etme büyüsü gibi ciddi çalışmaları uzman medyum yapmalı ve sizi asla yarı yolda bırakmamalıdır. Büyü yapmak kesinlikle basit bir iş değildir ve insanların ruhsal hayatlarını huzura kavuşturup aşklarını doyasıya yaşayabilmeleri ancak hocanın kişiye özel uygulamaları sayesinde mümkün hale gelebilmektedir.

Sevgilinizi veya eşinizi geri getirmek istiyorsanız Medyum Aslan’ın size özeller formüllerle derdinize derman olabilmesi için ona ve büyülerine yürekten inanmalısınız. 26 yıldır sürdürdüğü medyumluk mesleğinde on binlerce kişiyi eskisinden büyük bir aşkla geri döndürmüş olan hocamızın, deneyimlerine tecrübe de katarak, bu konuya ait tüm bildiklerini daha çok uzun yıllar sizlerin sorunlarını çözerken kullanacağından emin olabilirsiniz.

Eyl
14

Hera Büyüsü

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Hera büyüsü, sevgilisini 3. Şahıslara kaptıran kişilere yapılan bir geri getirme büyüsüdür. Hera büyüsü kuvvetli bir enerjiye sahiptir. Bu enerjisi sayesinde sizi bir başkasına terk eden sevgilinizin büyük bir pişmanlık duyarak geri gelmesini sağlar. Çok güzel giden bir beraberliğinizin ortasına giren bir erkek ya da bayanın sizi sevgilinizden koparmasına izin vermeyin. Yaptıracağınız hera büyüsü ile sevgiliniz görüştüğü kişilerden ayrılarak tekrar size geri gelecektir. Yunan mitolojisinde Zeus’un eşi Lamia’ya kıskançlığından dolayı Hera büyü yaparak onu geri getirmek istediği için bu büyünün ismi Hera Büyüsü olarak bilinmektedir. Çok uzun zamandır yapılan etkili ve mükemmel sonuçlarıyla dikkatleri üzerine çeken bu işlem sizlerin adeta bir can simidi gibi sorunlarını çözecektir.

Sevgilisi ile arasına giren bir başka kişilerin uzaklaştırılması ve sevgilinizin size aşkla bağlanması için hera büyüsü yapılmaktadır. Hera aşk büyüsü üzerine tılsım yazılan mum, kilit, ve kurdelelerin bir araya gelmesi ile yapılan bir çeşit mitoloji büyülerindendir. Uzun yıllar önce de bu büyü yapılarak sonuçları alınmıştır. Üçüncü şahısların sevgilinizle aranıza girmesinden sonra eğer sevgilinizin tarafınıza geri dönmesini istiyorsanız bu büyüyü Medyum Aslan hocanıza gönül rahatlılığı içerisinde yaptırabilirsiniz. Medyum Aslan hocanızın yapmış olduğu bu etkili ve geri dönüşleri mükemmel olan büyü çeşidini Türkiye’de neredeyse hiçbir kimse bilmemektedir.  Resmi ruhsatlı medyum hocanız hera aşk büyüsü ile sevgilinizi sizin önünüze tekrar getirecektir. Gideni geri getirme büyüleri içerisinde en etkilisi kesinlikle hera büyüsü diyorum. Aşkınıza engel olmak isteyen art niyetli kişilerin sizlerden uzak durmasını sağlamak istiyorsanız bir telefon kadar yakınınızda güvenilir medyum bulunmaktadır. Sorunlarınıza doğru çözümleri doğru adreslerde arayın.

Türkiye’nin önde gelen medyumları içerisinde yer alan Aslan Hoca, sevgililerin ya da evli çiftlerin arasına giren üçüncü şahıslardan dolayı ayrılıklarda hera büyüsünü kullanıyor. Hera büyülerinin etkilerine güvenim tam kardeşlerim. Özellikle bu tür sorunlar yaşıyorsanız hiç çekinmeden iletişim kurabilirsiniz. Etkileri ömürlük olan aşk ve bağlama büyüsü çalışmalarıyla sorunlarınıza tam çözümler sunuyorum. Hera büyüsü sonuçları bakımından diğer büyülere nazaran oldukça etkili ve kuvvetlidir. Sevgiliniz pişman olur, gözleri ile sizi arar, düşüncesinden bir an olsun çıkmazsınız, boğazı düğümlenir, kalbi sizin için yanar tutuşur ve hera büyüsü yapılan kişi terk ettiği sevgilisini arar, geri birleşmeyi ister. Hera büyüsü yaptırmak isterseniz Medyum Aslan sizlerin yanındadır.

Eyl
5

Kurdele Büyüsü

Yazar: medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Kurdele büyüsü olarak bilinen aslında yeşil, kırmızı veya siyah kurdelelerin üzerine yazılan celbi tılsım ayetlerinin sevgilinizin kalbine ve düşüncesine girmenizi sağlayan kuvvetli bir sevgi çekme işlemidir. Medyum Aslan binlerce çalışma içerisinden ebcedi kebir değerine göre hazırladığı bu tılsımlı ayetleri kurdelelerin üzerine yazarak sevgilinizin kalbinden bir an olsun çıkmamanızı sağlıyor. Çok uzun zamanlardan beri yapılan “kurdele büyüsü” hoca efendiniz sayesinde kişiye özel olarak hazırlanan aşk bağlama çalışmanızın hızlandırılmasını sağlamaktadır. Renkli kurdelelerin üzerine yazılan tılsım ayetleri sevgilinizin beyin dalgalarına sinyal göndererek bir an olsun düşüncelerinden sizin adınızın çıkmamasını sağlamaktadır. Gözlerinin bir yere takıldığı anda sevgilinizi sizi düşünür aklına ve gözlerinin önüne sizin portreniz adeta gelir dikilir karşısına… Ciddi anlamda yapılan tılsım ayetleri yazılan kurdele büyüleri sevgi çekiminin çok hızlı bir şekilde akışa geçmesini sağlamaktadır. Hasret çeken sevgililerin kavuşması noktasında yaptığım çalışmalarda resmi ruhsatlı medyum hizmeti sunmaktayım.

Medyum Aslan hocanızın yaptığı gizli ilimler araştırmaları neticesinde kuvvetli aşk büyüleri ile sevgililerin bir araya geri gelmesini sağladım. Eşini ve evini terk eden bay – bayanların evlerine geri dönmelerine vesile oldum. Tüm bu çalışmaları yaparken de tılsımlı celp işlemleri uyguladığım kurdele büyüsü işlemini de uyguladım. Benim gücümü ve kuvvetimi bilen biliyor bu zamana kadar binlerce kardeşimizin aile ve aşk sorunlarının çözümü noktasında ciddi şekilde sonuçlandırdım. Allah’ın izni ile dualar ve okuma yöntemlerim sayesinde sizlerin de en kısa süre içerisinde sorunlarınızı netliğe kavuşturarak sizin içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanızı sağlayacağım. Kesinlikle kurdele büyüsünü yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Kurdele Büyüsü Nasıl Yapılır

Kurdele büyüsü kişiye özel olarak Medyum Aslan tarafından hazırlanıp çalışması bitirildikten sonra uygulamayı yapacak kişiye verilir. Kişinin durumuna göre kurdele büyüsü çalışmasında kullanılan kurdeleler; gül dalına bağlanır, mezara gömülür, kapının altında bulunan paspasın altına konur, evin gizli bir yerine konur, denize – akarsuya atılır ya da dikenleri olan kalın bir ağacın dallarına bağlanır.

Kurdele büyüsü; yeşil, kırmızı veya siyah kaygan kumaş parçalarının üzerine kişinin anne adına göre ebced tılsımlarıyla çıkartılan ayetlerin yazımı ile yapılan etkili bir çalışma yöntemidir. Özellikle sevgililerin sıkça yaptırmış olduğu bağlama büyüsü veya aşk büyüsünün etkisinin artmasına ve olumlu sonuca doğru hızlı bir şekilde meyil etmesini sağlayan kişiye özel uygulamamdır. Türkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyorum. Sevgilinizin gönlünde taht kurabilmeniz için uyguladığım kurdele büyüsü son derece etkili ve hızlı sonuç doğuran işlemlerin arasında gelmektedir. Bu zamana kadar medyumlar içerisinde yer alarak aşk ve gönül işlerinde hazırladığım büyülerin içerisine mutlaka tılsımlı kurdele çalışmasını da eklemişimdir. Çok az güvenilir hoca efendinin bildiği bu işlem yeşil, kırmızı ya da siyah kurdelelerin üzerine safran veya boyalı mürekkepli kalemlerle yazılan tılsımlar sayesinde yapılmaktadır.

Nis
16

Hurma Çekirdeği Büyüsü

Yazar: medyum  //  Büyü  //  1 Yorum

Hurma çekirdeği büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere hurmanın çekirdeği ile yapılan bir çalışma türüdür. Medyum Aslan hocanızda çalışmaların ardı arkası kesilmez. Sizlerin sorunlarının düzelmesi için her türlü çalışmaları yapacağımdan şüpheniz olmasın. Sevgiliniz var ve sorunlu bir ilişki yaşıyorsanız hurma çekirdeği ile yapılan büyü çalışmasını tavsiye ederim. Bu büyü hurma çekirdekleri üzerine okunan tılsımlı dualar ve özel vefki ile yapılan bir bağlama işlemidir. Sevgilinizin ister geri dönmesi için yaptırın isterseniz de soğukluğun giderilmesi için yaptırın en kısa zamanda tutacaktır. Hurma çekirdeği büyüsü hakkında en etkili işlemleri medyum hocanız gönül rahatlılığı ile yapacaktır.

Hurma çekirdeği büyüsü kapsamında verilen hizmetler; sevgilinizle geri birleşmeniz, sevgilinizle aranızdaki soğukluğun giderilmesi veya eşinizi kendinize sıkı sıkıya bağlamaktır. Partnerinizin sizin sözünüzden çıkmaması için hurma çekirdeği büyüsünü öneriyorum. Çok kısa zamanda tesir gösteren bir büyü işlemidir. Büyü, bir insanın kalp ve beyin dalgalarını onun özgür iradesini bozmadan yönlendirme işlemi olduğunu hepimiz biliyoruz. Uyguladığım yöntemler ve teknikler doğrultusunda hiçbir zararı yoktur. En önemlisi de yaptığım vefk ve büyülerin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kişiye özel hazırlanan hurma çekirdeği büyüsü sadece size özel tılsımlı dualar ve vefkler ile yapılmaktadır.

Tılsımlı dualar olarak bilinen havas ilminin sırlar dünyası bizlere binlerce çeşit çalışmanın yapılışını göstermektedir. Havas ilmi çalışmalarından olan hurma çekirdeği ile yapılan aşk büyüsü işlemi de bu binlerce uygulamanın içerisine girmektedir. Şunu belirtmek istiyorum ki; binlerce arasına soğukluk giren kardeşlerimizin sevgilileri ile arasındaki problemleri ortadan kaldırdım. Sizin de sorunlarınıza çözüm bulabilmem için benimle iletişim kurmanız yeterlidir kardeşlerim.

Aşk büyüleri içerisinde en uygun bağlamaları yaptırmak tabiki de kişiye özel olarak yapılmasından geçmektedir. Eğer kişinin ebced değerine göre yapılmazsa kesinlikle hiçbir fayda etmemektedir. Bu tür faydasız işlemlerden de kişiler hem zaman hem de umutlarını kaybeder. Bu yüzden çalışma yaptıracağınız medyum kesinlikle ilim bilen birisi olmalıdır. Sorunlarınıza 26 yıl boyunca en etkili çalışmalarla müdahil olduğum için tecrübelerim oldukça fazladır kardeşlerim. Benimle iletişim kurun hem sevgilinize hurma çekirdeği büyüsü yapayım hem de sevgilinizin size geri dönmesini sağlayayım. Türkiye’de ve dünya da uzman ilim adamını arıyorsanız yanınızdayım.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan