medyum aslan
"Çalışma Makaleleri" Kategorisindeki Yazılar
May
14

Medyum Papaz Büyüsü Yapıyor mu?

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  Yorum Yok

Papaz büyüsü en etkili bağlama büyülerinden biridir. Sevgili veya evli çiftler arasında oluşan sorun ve sıkıntıların, uyumsuzluk ve soğukluk gibi sorunların çözümü için başvurulan bu büyü, bağlama ve birleştirme büyüleri arasında ne etkili ve kalıcı olanıdır.

Papaz büyüsü yalnızca papazlar tarafından yapılmaz. Yıllar öncesinde bir papaz tarafından yapılan bu büyü oldukça etkili olmuştur ve daha sonrasında medyum tarafından da uygulanmaya başlamıştır. Günümüzde de halen uygulamaya devam etmektedir. Papaz büyüsü yapmak da bozmak da oldukça zor bir işlemdir. Ancak gerçek medyumlar ve bu alanda tecrübeli ve uzman olan medyum kişiler tarafından yapılabilir.

Papaz büyüsü, bağlama büyüsü olarak da kullanılmaktadır. Bazen adet kanı ile işlem ve uygulama yapılırken bazen büyü yapılacak kişinin saç teli veya herhangi bir kıyafeti ile de işlem yapılmaktadır. Bu büyünün etkili ve kalıcı olması için doğru ve gerçek bir medyum tarafından yapılmış olması gerekir. Zor bir büyü olduğu için herkes yapamaz. Papaz büyüsü yapılan kişi de birçok etki gözlenmiştir. Sevmeyen veya terk eden taraf için yapılan işlem sayesinde siz nerede olursanız olun sizi bulur ve siz isteseniz bile sizi terk edemez, ayrılamaz. Kapıdan kovsanız bacadan girecek bir kıvama gelir. Aşkından yanar, tutuşur. Bu büyü ayrılan sevgilileri veya eşleri birleştirmek için yapıldığı gibi var olan ilişkinin de ömürlük ve kalıcı olması içinde başvurulan yöntemlerden biridir. Eğer siz de bu veya buna benzer sorun ve sıkıntılar yaşıyorsanız ve çözüm arıyorsanız mutlaka iyi bir medyumdan yardım almalı ve derdinize derman olmasını sağlamalısınız. Papaz büyüsü yalnızca iyi niyetle yapılmaz. Kötü niyetle yapılanı da vardır. Yapılan işlemler ile beraber karşıdaki kişinin işlerinin bozulması, rızkının kapanması sağlanır. Kısmetinin kapanması ve bereketsizlik gibi sorunları elde etmek içinde başvurulan yöntemlerden biridir.

Medyum Papaz Büyüsü Yapıyor mu

Medyum Papaz Büyüsü Yapıyor mu

Medyum Aslan hoca efendiye başvurarak ve yardım isteyerek sorunlarınızı kısa süre içerisinde halledebilir ve refaha kavuşabilirsiniz. Kendisi en kuvvetli kötü niyetle yapılmış büyüleri bile kısa süre içerisinde çözmektedir. www.medyumaslan.com sitem üzerinden papaz büyüsü yaptırabilirsiniz. Oldukça yüksek ilme ve yeteneklere sahiptir. Birçok kişiyi sorun ve sıkıntılarından kurtarmış ve huzura ermesini sağlamıştır.

Papaz büyüsünün yalnızca adı papaz büyüsüdür. Dünya’daki tüm medyum hocalar tarafından bilinmekte ve uygulanmaktadır. Oldukça da etkili ve kalıcı bir büyüdür. Papaz büyülerinin kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük etkiye sahip olanları da vardır. Büyünün etkili olma derecesi yardım için gelen kişinin istek ve amaçları ile alakalı olduğu kadar yapan medyumun ilmi ve yetenekleri ile de doğrudan alakalıdır.

Bir önceki Büyü Bozan Medyumlar makalesinde papaz büyüsü ve büyü çözümü yapan Medyumlar hakkında detaylara bakabilirsiniz.

Ara
5

Çaresizliklere Son Verin!

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hoca ile çaresizliklere son verin. İnsanlar hayatının her döneminde çeşitli sebeplerden dolayı kendilerini çaresiz hissedebilirler. Bunun sebebi bazen ailevi sorunlar olabilir, bazen sevgiliyle yaşanan sorunlar olabilir, bazen de maddi sorunlar olabilir. Böyle çaresiz kalınan dönemlerde medyumlar yardım alınacak kişilerdendir. Ancak elbette ki; bu her medyum derdinize çare olabilir demek değildir. Bu işi meslek haline getirerek buna yoğunlaşmış pek çok kişi vardır. Ben Medyum Aslan, bu kişiler arasından dürüstlüğüm, güvenilirliğim, kuvvetli ilmi bilgim, yaptığım etkili bağlama büyüleri, kalıcı aşk büyüleri ve ailenizde bolluk rüzgarları estirecek olan yüksek tesirli bereket büyüleri ile sıyrılmış ve geniş bir kitlenin de güvenini kazanmış olmamla gurur duyuyorum.

Kişiler arasındaki bağlar zaman içinde kendiliğinden ya da başka kişilerin etki etmesi sebebiyle güçsüzleşebilir. Tam da bu durumlarda bendeniz Medyum Aslan’a başvurmak en doğru seçim olacaktır. Çünkü medyumluk mesleğinin zirvesinde olmak bana daha güç veriyor. Resmi internet sitem olan medyumaslan.com sizlere her zaman hizmet vermektedir. Bugünlere gelene kadar çok yollardan geçip, çok hayatlara ve tabii ki sorunlara şahit oldum. Bu sorunları çözüyor olmam ve yaptığım etkili büyüler ile insanların yüzündeki mutluluğu, huzuru ve gülümsemeyi görüyor olmam gücüme her zaman daha da güç kattı. Ben sizlerin yüzünü güldürdükçe sizin de bana güveniniz arttı. Benimle tanışıp çalıştıktan sonra, diğer medyumlar ile bir daha asla çalışmayacağını söyleyen dostlarımın sayısı oldukça fazladır. Aşk büyüleri ile kavuşturduğum sevgililerin ya da bağlama büyüleri ile kurtardığım evliliklerin sayısı belli değildir. Yaptığım her işlemin sonucunda aldığım haz tamamen sizlerden kaynaklıdır.

Mesela Medyum Aslan olarak bana gelen ve maddi sıkıntılarının, borçlarının olduğunu anlatıp, parasal konularda büyük sıkıntılarını dile getiren kişileri yaptığım etkili bereket büyüsü ile kısa sürede refaha kavuşturup, borçlarını ödemesini sağlayarak mutlu ediyorum. İşte dostlar, böyle bir sorununu hallettiğim bir kişinin yüzündeki teşekkür tebessümü her şeye değer.

Sizlerin de aşk konularında yaşadığınız sorunlar ya da evliliğinizle ilgili problemleriniz varsa bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü yaptırarak devamlı ve bitmez bir aşka kavuşmanız mümkün. Sizlerin sorunlarına deva olmam için size bir telefon kadar uzak olduğumu unutmayınız.

Kas
26

Etkili Geri Getirme İşlemleri

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  Yorum Yok

Büyü, sizin sevdiklerinizden kopmamak için yaptırmak istediğiniz bir ilimdir. Bu ilmi yerine getirmek ise her zaman en iyisini bilen medyumlar ile mümkün olacaktır. Daha iyisini ve detaylısını yapmak için bendeniz Medyum Aslan ile dertlerinize çözüm arayabilirsiniz. Bağlama büyüleri ile sevdiğinizi kendinize tekrar bağlama fırsatı elde edebilirsiniz. Bu yapılan bağlama büyüsü kişiyi tekrar size getirmek amaçlı uygulanan en etkili büyüler arasında yer almaktadır. Her zaman en iyisini yapabilmek adına iyi medyumlar tarafından kesinlikle destek alınması gerektiği en önemli konulardan birisidir. Geçmişten günümüze kadar uzanan ve hala etkilerini günümüzde yaşadığımız oldukça geniş kapsamlı büyüler yer almaktadır. Bunların arasında sıkça hayatlarımızda yer verdiğimiz bağlama büyüleri çeşitlilikleri ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Aralarında sıkça uyguladığım işlemlerin arasında aşk büyüleri, kilit büyüleri gibi işlemler ile kolaylıkla sevdiğiniz, size gideni geri getirme duası ile kavuşmanızı sağlıyorum.

En etkili bağlama büyüleri ile uzun yıllardır siz sevgili dostlarıma hizmet verebilmek için bütün emeklerim ile destek oluyorum. Yaptığım büyüler sayesinde birçok dostum giden sevgilisine, eşine ya da ilişkilerinin daha iyisi olabilmesi adına çeşitli uygulamalar ile yaptığım büyülerin geri dönüşleri çok kısa süre içerisinde etkisini gösterdi. Çeşitli araştırmalarım ve ilmi bilgilerim sayesinde döktüğünüz gözyaşlarını sizler için silmeyi hedefleyen bir medyum olarak, işimin en iyisini yaparak sizlerin hayatlarına bir parça da katkı sağlamayı kendime yol olarak çizdim. Bugüne kadar en iyi medyum olarak bana gelen bütün dostlarım, bu konulara ne kadar hassasiyet ile yaklaştığımı ve olumlu sonuçları elde etmek adına gecemi gündüzüme kattığımı çok iyi bilirler. Şükürler olsun ki; onların yüzüne bakarken, vicdan namına hiç huzursuzluğum olmuyor, nedeni ise yaptığım büyüler ile olumsuz hiçbir sonuç almadığımdan yüzümü yere eğdirmedim. Ben Medyum Aslan olarak Allah’ın izni ve benim yeteneklerim, ilmi bilgilerim ile dertlerinize derman olmak için burada sizlerin huzurundayım.

Bağlama büyüleri, yapımında kişinin ne amaç için istediği işlemin önemini arttırmaktadır. İstenilen bilgiler doğrultusunda hata yapma gibi bir şansım söz konusu olamaz. Daha önceden anlattığım gideni geri getirme büyü çalışması tam size göre bir işlemdir. Sevgilinizle birleşmeniz ve giden sevgilinizin büyü yapılarak geri gelmesini sağlamaktadır. Durumun bilincinde olup emeklerimi iki katına çıkartıyorum. Yapılan en ufak bir yanlışı toparlamak ve düzeltmek ise epey zaman alır. Bunların olmaması adına Medyum Aslan olarak, yapılması gerekenin her zaman fazlasını yaparak sevenleri birbirine kavuşturmayı, gideni geri getirme büyüsü, bağlama büyüleri ile çok kısa zaman içerisinde tekrar eskiye döneceğinizi biliyorum. İşini bilerek yapan medyumlar tarafından yapılan işler kolay görülebilir. Ancak sanıldığı kadar kolay değildir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler ile emeklerin karışmasıyla ortaya eskisinden daha iyisinin çıkacağından hiç şüpheniz olmasın. Kesin geri getirme büyüleri ile artık üzülmeyeceksiniz ve mutluluğun kapısına doğru yürüyeceksiniz. Sizleri seviyor ve kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.

Kas
18

Aslan Hoca Her Zaman Hayır Dua Almıştır

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  Yorum Yok

Medyum Aslan Hoca yaptığı çalışmalarla her zaman kendisi hakkında hayır dua almış ve kardeşlerimizin gönlünde yer edinmiştir. Gerçek ve uzman olarak gizli ilimleri kullanmaya devam ediyorum. Bu işi en iyi medyum olarak sizlere sunmaktan çok mutluyum. Büyü, tılsım, vefkler, medyum çalışmaları ile sizlerin her zaman yanınızdayım.

Medyum kelimesi Latince kökenli olup; insan doğasında mevcut olan sezgileri doğru kullanabilen, ilmi bilgiler açısından donanımlı, İslami kurallara hakim, güvenilir kişilerin birikimlerini çeşitli formüller kullanarak insanların hizmetine sunan kişilerdir. Medyumlar ruh bilimine göre sadece gelecekten haber almakla kalmaz, eterik yani dünya dışından varlıklarla yaşadığımız dünya arasında ilişki kurabilen, bağlantıya geçerek köprü vazifesi gören konusunda uzman kişilerdir. Medyumlar bu bağları trans yöntemi kullanarak kurabilirler. Medyum Aslan hoca da sezgileri kuvvetli, özel yeteneklere sahip, ilmi bilgileri son derece iyi olan bir medyum olarak 26 yıldır medyumluk mesleğini sürdürmektedir.

Medyumlar zaman zaman modern falcılar olarak itham edilseler de bunu kesinlikle gerçek payı yoktur. Eğlence ve vakit geçirme amaçlı yapılan işler fal olabilir ancak medyumların yaptığı hizmetler bunlardan çok daha ciddi formüller üzerine kurulu kişiye özel çalışmalardır. Medyum, ihtiyaç sahibinin kendisine verdiği kişisel bilgiler ile o kişinin hayatına dair çeşitli hesaplamalar yapar. Elde ettiği sonuçlara göre kişinin hayatındaki olumsuz gelişmeleri tespit eder ve bunların çözümüne dair formüller hazırlar. Medyum Aslan Hoca uzun yıllar boyunca yaptığı çalışmalar ile ihtiyacı olan kişilere şifa dağıtmış, sevenleri kavuşturmuş, cin musallatı yaşayanları kurtarmış bir medyum olduğunu her hizmetinde bir kere daha ispatlamış özel bir kişiliktir.

Gerçek bir medyum bu ilme doğuştan sahiptir, sonradan kazanılması mümkün değildir. Medyum Aslan da doğuştan sahip olduğu bu güç ve ilim sayesinde insanların yaşadığı ruhsal sorunlara çareler bulmakta ve onları ortadan kaldırmak için çalışmalar yapmaktadır. Yaptığı çalışmalar arasında eşini, sevgilisini terk edenleri geri getirme, cin çarpması sonucu kendini kaybetmiş durumda olan kişileri normale döndürme, her konuda kapatılan kısmetleri açma işleri gelmektedir.

Medyum Aslan 26 yıllık medyum işi süresince; sahip olduğu kuvvetli ilmi bilgileri, sezgisel güçlerini insanların iyiliğine kullanarak büyüler hazırlamıştır. Yıldızname, vefk ve çeşitli büyüler konusundaki uzmanlığını yıllar boyunca ihtiyaç sahibi olan kişilerin lehine kullanmış, onların dertlerine derman olmuştur. Medyum Aslan uzun yıllara dayanan tecrübelerini manevi sorunu olan kişilerin hizmetine sunmakta onların hayır dualarını almaktadır.

 

Kas
8

Medyumluk ve Gerçek Büyüler

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  Yorum Yok

Büyü ve medyum kavramları tarih boyunca insanların ilgisini çekmiş paranormal kavramlarla harmanlanmış, iletişimin dünya üzerindeki doğaüstü varlıklarla da kurulabileceğini göstermeye çalışan eylem ve eylemi yerine getiren kişiler olarak adlandırılabilir. Bilinmez olan her zaman insanoğlunun ilgisini çekmiş olmasına rağmen, normal insan ruhunun kaldıramayacağı ağır yüklerden dolayı; bu tip sezgi ve iletişim güçleri medyum olarak adlandırdığımız özel kişilere verilmiştir. Medyumluk neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir meslektir. Medyumlar aracılığıyla normal insanların iletişim kuramayacağı doğaüstü güçlere ulaşılmış; bazen iyi niyetle güzele doğruya yönlendiren büyüler yaptırmış ya da kötü niyetle insanları ayırmış, savaş çıkarmış hatta insanların ölümüne sebep olmuştur insan denen aciz varlık.

Yıllarını bu mesleğe adamış olan Medyum Aslan olarak, ben de neredeyse tüm hayatım boyunca sahip olduğum doğaüstü güçlerimi, ilmi bilgilerimi özel teknikler ve formüllerle kişilere yönlendirmiş, sadece onların iyiliği için çözümler üretmiş bir medyumhocayım. Bugüne kadar yaptığım on binleri aşan büyü çalışmalarım sayesinde bir o kadar insan sevdiğine kavuşmuş, aile kurmuş, iyi bir iş sahibi olmuş ya da kaybettiği ruh sağlığını geri kazanmıştır. Tecrübelerimi ihtiyacı olan insanların hizmetine sunarken güvenilirliğimin kanıtı devlete verdiğim vergi ve resmi ruhsatımla çalışıyor olmamdır.

Özellikle son zamanlarda, insanların zor durumlarından faydalanmak isteyen medyum sıfatıyla ortada pek çok şarlatan peyda olmuştur. Sizlerden ricam manevi sorunlarınız olduğunda bir medyum hocadan destek almadan önce onu detaylı bir şekilde araştırmanız, yaptığı büyü ve çalışmaları incelemeniz ve ondan sonra kendisiyle iletişime geçmenizdir. Uzun yıllardır Medyum Aslan isminin bu derece güvenilir ve aranılır olmasının yegâne sebebi benim Allah yolundan ayrılmadan, dua ve ayetler eşliğinde, kişiye özel çalışmalarım ve hizmetlerimdir.

Yaptığım aşk büyüsü, bağlama büyüsü, başarı, sağlık ve cin çıkartma çalışmalarının ve büyülerinin insanlara ne kadar fayda sağladığını internet sayfamdaki gerçek yorumlardan ve çevrenizdeki daha önce benden destek almış kişilerden bizzat öğrenebilirsiniz. Ceviz ile yaptığım bağlama büyüsü neticesinde sizlere eşinizle veya sevgilinizle tekrar geri birleşmeniz ve onun size büyük bir aşkla bağlanmasını sağlayacağıma dair beyan veriyorum. Resmi ruhsatlı güvenilir Medyum Aslan sizlere gerçek büyüler konusunda hizmet vermektedir. Manevi sorunlar yaşayıp işin içinden çıkamaz halde bana gelen insanlar için yaptığım titiz hazırlıklar sonucunda, tamamen kişiye özel formüllerle ve kendime ait teknikleri birleştirip onlara çözümler sunmaktayım. Yaptığım yüksek etkili büyüler sayesinde uzun zamandır gülmeyi unutan insanların yüzünü güldürmüş, sevdiklerine kavuşturmuş, kısmetlerini açmış ve en önemlisi de ruhsal durumlarını iyileştirip, şifa dağıtmış bir hocayım. Bundan sonraki çalışmalarımda da aynı kararlılıkla sizlere en doğru medyum hizmeti sağlayarak sorunlarınızı bizzat ortadan kaldıracağım.

Eki
13

Kadını ve Erkeği Aşık Etme Büyüsü

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  Yorum Yok

Kadını ve erkeği aşık etme büyüsü denilince medyum Aslan hocanın yaptığı aşk büyüsü çalışması gelmektedir. Uzman medyum Aslan hocaya başvuran erkekler kadını kendine aşık etmek için ve başvuran kadınlar da erkeği kendine aşık etme büyüsü ile bağlamak için müracaat etmektedir. Aşık etme büyüsü çok çeşitli aşk büyüsü çalışmalarının içerisinde yer alan özel bir tılsım işlemidir. Kişiye özel olarak hazırlanan aşık etme büyüsü en az 5 gün içerisinde hazırlanmaktadır. Etkileri ise çok sağlam ve olumlu olmaktadır. Bu zamana kadar yaptığım çalışmalarla ve yanıma gelen bay ve bayanların aşk problemlerini olumlu ve güvenilir şekilde hallettim. Dünyanın neresinde olursanız olun erkeği ve kadını kendinize aşık etme büyüsü ile aşkla bağlamak istiyorsanız sizlerin bir telefon kadar yakınınızdayım.

Medyum Aslan hoca; papaz büyüsü yaparak erkeği kadına aşık ettiği gibi kadını da erkeğe aşık etmektedir. Aşk ve sevgi bağlama çalışmalarında kullandığı papaz büyüsü ile sorunlara etkili çözümler üreten Medyum Aslan hocanız olarak sizlerin bir telefon kadar yakınınız da manevi danışmanınız olarak bulunmaktayım. Buradan binlerce vatandaşımızı birleştirdiğimi ve evi bozulan kişilerin sorunlarıyla özel olarak ilgilenip rahata kavuşmalarını sağladığımı beyan ederim. Sevgilinizin size karşı aşk ve muhabbetle bağlanması için yapılan büyüler içerisinde en etkilisi papaz büyüsüdür.

aşk büyüsü, aşık etme büyüsü, papaz büyüsü

aşk büyüsü, aşık etme büyüsü, papaz büyüsü

Papaz büyüsü; aşk ve bağlama büyüleri içerisinde sonuçları çok kısa zaman içerisinde görülen büyü çalışmasıdır. Son derece etkili ve kuvvetlidir. Eşinizin ya da sevgilinizin size karşı aşık olup bağlanması için yapılan etkili bir işlemdir. Resmi ruhsatlı medyum Aslan hocanız olarak papaz büyüsü çalışmanızı en kuvvetli şekilde yapmaktayım. İnternette yazılan papaz büyüsü makalelerine aldırış etmeyiniz. Çünkü bazı makaleler var ki adeta papaz büyüsüyle alakasını bırakın yanından bile uğramamış yazılar ve resimler mevcut. Medyum Aslan hoca tarafından önceden yazılmış papaz büyüsü makalesini okumak için tıklayınız.

Kadını ve erkeği aşık etme büyüsü, papaz büyüsü ve aşk büyüsü hakkında detaylı bilgiler için Medyum Aslan hocanızı telefonla arayın sormak ve duymak istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Türkiye ve dünyanın neresinde olursanız olun eşinizle aranızdaki sorunlardan veya sevgilinizle aranızda bulunan soğukluk durumlarından kurtulmak istiyorsanız Medyum Aslan hoca olarak sizlere en doğru şekilde yardımcı olacağım. Öyle durumlar vardır ki eşinizle ya da sevgilinizle aranıza üçüncü kişiler tarafından soğukluk büyüsü çalışması yapılmış olabilir hatta ayırma büyüsü yapılarak da ayrılmış olabilirsiniz. Böyle durumlar da etkili sonuçlar almak ve hem ayırma büyüsü hem de soğutma büyüsü gibi büyülerin çözümü konusunda sizlere en doğru hizmeti vereceğimden hiç şüpheniz olmasın. Medyum Aslan hocaya güvenerek kadını ve erkeği aşık etme büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bir önceki Ayırma Büyüsü Yapanlar yazısını okuyarak ayırma büyüsü ve bozumu hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Şub
7

Sevgilinizi Döndürebilirsiniz

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  1 Yorum

Sevgilinizi döndürebilirsiniz Medyum Aslan hocanın aşk büyüsü ve bağlama büyüsü çalışmalarından herkes olumlu sonuçlar almaktadır.

Aşk büyüsü ayrılan kişilerin arasının düzelmesi ve terk edenlerin geri gelmesi için yapılan büyüye denir. Aynı şekilde bağlama büyüsü de aşk büyüsünün benzeridir. Her iki çalışma da medyum tarafından yapılır. Hem Aşk büyüsünün hem de Bağlama büyüsünün asıl amacı ayrılan sevgiliyi döndürmek için yapılmaktadır. Ayrılan sevgiliyi döndüren medyum hocaların en çok başvurduğu büyülerin başında aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gelmektedir. Bu büyüleri Türkiye’de en uzman şekilde yaparak ayrılan sevgiliyi döndüren Medyum Aslan sizlere bir telefon kadar yakındır. Harmura aşk celbi ve canbar bağlama büyüsü çalışmalarında etkili sonuçlar alarak ayrılan sevgiliyi birleştiren Medyum Aslan hoca hem resmi ruhsatlı medyumlar içerisinde yer alır hem de uzman, güvenilir medyum hoca olarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Sevgiliyi Döndüren Medyum

Sevgiliyi Döndüren Medyum

Medyum Aslan bir kişiyi kendinize aşık etmek için yapılması gereken büyü harmura aşk büyüsü veya canbar bağlama büyüsü adını verdiğimiz büyülerdir. Bu celbi tesir işlemleriyle yani büyü çalışmalarıyla karşınızdaki kişinin muhabbetini, aşkını, sevgisini kendinize çevirmeye yani celp etmeye yaramaktadır.  Havas ilmi kullanarak yapılan aşk büyüsü ve bağlama büyüsü medyum hocalar vasıtasıyla yapılmaktadır. Sevgiliyi döndüren medyum bulmak çok zor bir iştir. Çünkü Türkiye’de o kadar çok medyum hoca olarak bilinen kişiler vardır ki bunların hangisinin güvenilir hangisinin sahtekâr olduğu bilinmemektedir. Kısa zaman içerisinde etkisini gösteren sevgiliyi döndürme çalışması yani aşk büyüsü formülleri ayrılan kişinin geri dönmesini sağlamaktadır. Büyük bir aşkla, sevgiyle ve muhabbetle bağlanarak geri dönen sevgili bir daha sizden ayrılamaz sıkı sıkı size bağlı olarak kalır. Güvenilir medyum olarak yaptığım tüm çalışmalar ömürlüktür kesinlikle etkisi geçmez. Bir başka medyum hoca da benim yaptığım işi asla bozamaz. Sadece ben bozarım. Siz de kuvvetli bir aşk bağlama celbi yaptırarak ayrılan sevgiliyi döndürmek istiyorsanız hemen iletişim kurun sorunlarınızı ortadan kaldırayım kardeşlerim.

Bir önceki yazımız Harmura Aşk Celbi makalesini okuyarak ayrılanları döndüren Medyum Aslan hocanın harmura aşk celbi çalışmasına göz atabilirsiniz.

 

Ağu
24

Kısmet Açma

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  1 Yorum

Kısmet açma işlemini Medyum Aslan hocanıza yaptırarak evlilik kısmetinizi ve rızık, iş kısmetinizi güvenilir bir şekilde açtırabilirsiniz.

Medyum Aslan hocanın yapmış olduğu kısmet açma tılsımları sayesinde ister evlilik kısmetiniz açılır isterseniz de işlerinizin rızkınızın açılması için iş rızık açma kısmetiniz açılır. Kısmet açma, kısmeti her yönden kapalı olan manevi sorunları bulunan kardeşlerimize yapılan çalışmadır. Kısmet açma ile kapalı kısmetinizi açtırabilirsiniz. Eğer evlenemiyorsanız kısmetiniz kapalıdır, kısmetiniz açıldığı taktir de hayırlı bir evlilik yaparsınız. Yaşı geçmiş, evlilik yaşının üzerinde olan bu zamana kadar evlenemeyen bay ve bayanlar hiç dert etmeyin Allah’ın izni ile sizlerin yanındayım. Evlilik kısmet açma tılsımları sayesinde kapalı olan kısmetiniz tamamen açılır ve karşınıza sizi sevecek hayırlı bir kısmet çıkar. Ayrıca resmi ruhsatlı Medyum Aslan hoca olarak iş rızık kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız da sizlerin işlerinizin, bereketinizin açılmasını sağlarım. Rızık celbi ismini verdiğimiz çalışmalarla işleriniz yoluna girer kapalı olan rızkınız açılır. İşlerinizde tılsımların ve duaların etkisiyle bolluk bereket meydana gelir. Ticarethanesi bulunanlar için müşteri celbi, işlerinin rızkının kısmetinin açılması için de iş rızık açma vefki ismini verdiğim çalışmalarla sizlere yardımcı olmaktayım. Kısmet açma medyumlar tarafından yapılan bir takım gizli ilimler çalışmalarından oluşmaktadır.

kısmet açma

kısmet açma

Kısmet açma, kapalı kısmetinizin açılmasını sağlayan kişiye özel havas ilmi çalışmalarından oluşmaktadır. Çok özel tılsımlar sayesinde yapılan çalışmalarla hem evlilik kısmetiniz hem de rızık kısmetinizin açılması sağlanmaktadır. Borç batağına mı battınız, kredi ve kredi kartı borçlarınızın içinden çıkamıyor musunuz bu konuda sizlere manevi bir destek sağlayıp borç ödeme kolaylıkları sağlamaktayım. Bu işlem için gizli yardımcılarımız olan vefk ve tılsımlar kullanılmaktadır. Vefk, rızık açma için yapıldığı gibi evlilik kısmeti kapalı olanların evlenmesi için de yapılan iki çeşit tılsımdan meydana gelmektedir. Birisi rızık kısmeti açmak için diğer vefk ise kapalı evlilik kısmetinizin açılması içindir. Her türlü sorunlarınıza güvenilir medyum hoca ile çözüm bulacaksınız kardeşlerim. Manevi sorunlarınıza karşı etkili ve güvenilir çözümler için Medyum Aslan hoca yanınızdadır.

Bir önceki yazımız olan Aşk ve Bağlama Büyüsü makalesini okuyarak kısmet açma yaptırıp da sevgilisini kendisine bağlama büyüsü ile bağlamak isteyenlere çözümlere bakabilirsiniz.

Tem
6

Evlilik Büyüsü

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  1 Yorum

Evlilik büyüsü yaparak sevgilinizle aranızdaki engeller kalkar sevgilinizle en kısa zamanda hayırlısıyla evlenirsiniz.

Medyum Aslan hocanın engin bilgileri ve tecrübeli çalışmaları sayesinde sevgilinizle hayırlı şekilde evlenip mutlu yuva kuracaksınız. Sevgilinizle evlenebilmeniz için hazırladığım muhteşem evlilik büyüsü çalışmasıyla sevgilinizle en kısa zamanda evlenip mutlu huzurlu bir yuvanız olacak. Büyü çalışmalarında celb-i muhabbet işlemlerini kullanarak sonuç almaktayım. Evlendirme büyüsü yapan medyum sayısı çok azdır ve herkes bu konuda doğru güvenilir bir ilim adamıyla karşılaşmak istemektedir. Bende sizlerin her zaman yanındayım kardeşlerim. Evliliğe rıza göstermeyen sevgilinin evliliğe yanaşması için yaptığım evlilik büyüsü çalışmasını güvenilir şekilde sizlere ulaştırmaktayım. Bu yapılan işlemlerin geneli havas ilminin sırlar hazinesinden olan vefk ilmi ile yapılmaktadır. Vefk çalışmaları yanında evlendirme büyüsü için kullanılan farklı çalışmalar da göndermekteyim. Siz bu çalışmaları kullandıktan sonra evliliğe yanaşmayan sevgiliniz bir anda tepe taklak olup sizinle evlenme kararı alacaktır.

evlilik-buyusu

Sevgilinizin ailesi tarafından evliliğinize rıza gösterilmiyorsa bu çalışmalar kapsamında sevgilinizin ailesi de bu evliliğe sıcak bakıp onay verecektir. Siz evlilik istiyorsanız ve sevgiliniz de sizin bu isteğinize olumsuz yanıt veriyorsa evlilik büyüsü tam size göre bir büyü çalışmasıdır. Evlilik büyüsü yapıldığı takdirde sonuçları kalıcıdır ve asla bir medyum tarafından öğrenilip bozulamaz. Bu konuda güvenebilirsiniz kardeşlerim. Yaptığım çalışmalar kapsamında evlenen binlerce çift tanımaktayım Allah’a şükür hepsi mutlu huzurlu bir şekilde devam ediyorlar Allah kimsenin yuvasını bozmasın. Sevgilinizle sizde evlenmek mutlu huzurlu bir yuva kurmak için hemen benimle iletişim kurun size en güvenilir şekilde yardımcı olayım kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Sınav Kazanma Vefkleri ve Hafıza Kuvvetlendirme Duaları makalesini okuyarak gireceğiniz tüm sınavları kazanmanız ve sınavlar da başarılı olabilmeniz için yaptığım vefk ve dua uygulamalarına göz atabilirsiniz.

Haz
30

Muska Kullanımı

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  1 Yorum

Muska ve muskanın kullanımı geçmiş zamanlardan günümüze kadar yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Muska içerisinde ayetleri barından bir çeşit gizemli sır niteliğindedir. Muskanın içerisinde ayetler haricinde tılsımlar da yazılabilmektedir. Tılsımlı muskalar insanlara kötülük vermek maksadıyla yapılmaktadır. Bu kötülüklerden bazıları iki insanın birbirine ters düşmesi ayrılmasına yol açması için yapılan muskalar olduğu gibi insanların işini bozmak için de yapılan muskalar bulunmaktadır. Halk arasında duyuyorsunuzdur eşi ile arasına soğukluk girip ayrılan eşlerin evlerinde yatak odalarında bir şeylere sarılmış halde bulunan kötülük ayırma maksadıyla yapılan muskaları hepimiz duyuyoruz görüyoruz. Bu muskaların amacı tamamen kötülüktür. İyilik amacıyla yapılan muskalar ise Medyum Aslan hoca tarafından yapılmaktadır. Bu muskaların yapılış amacı tamamen iyilik amaçlıdır. Örnek verecek olursak bir kişiye cin musallat olduğunda bu musallatın gitmesi için yapılan muska koruma amaçlıdır. Koruyucu muska sayesinde cin musallatı hastalığı gider. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan özel çalışmaları kapsamında en tesirli muskaları hazırlayarak sizlerin sorunlarına karşı çözüm bulmaktadır.

muska-kullanimi

Hemen siz de etkili bir muska çalışması yaptırmak için benimle iletişim kurun. Muska kullanımı hakkında detaylı bilgiler ve çalışmalar yaptırmak için sizlerin tüm sorunlarınız için Medyum Aslan hoca hizmetinizdedir kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Havas Çalışmaları makalesini okuyarak havas ilmi üzerine Medyum Aslan hocanın tecrübeli çalışmalarına göz atabilirsiniz.

Haz
6

Boylama Muskası (Hamayıl)

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  1 Yorum

Boylama muskası yani hamayıl birçok gizli ilimlerin birleşmesiyle yapılan en etkili çalışmalardan bir tanesidir.

Boylama halk arasında boy muskası olarak da bilinir. Gizli ilimler literatüründe ise hamayıl olarak telaffuz edilmektedir. Boylama muskası Medyum Aslan tarafından güvenilir şekilde yapılmaktadır.  Boylama içerisinde yedi ayetel kürsi vardır. Boylama içerisine güvenilir medyum tarafından gizli ilimler formülleri yazılır. Bu formüllerle boylama muskasıyla istediklerinize kavuşabilirsiniz. Boylama muskası yapan medyum hocalar hamayıl’ın içine her türlü gizlimler formülleri yazmalıdırlar. Bu formüllerle şirinlik, koruma, aşk muhabbet, şifa bulma, sıkıntıdan kurtulma, rızık kısmeti açma, evlilik kısmeti açma gibi işlemlerin tamamı boylama muskasının içerisinde bulunmaktadır.

boylama-muskasi

Medyum Aslan boylama muskasını en ince ayrıntılarına, saat ve zamanlarına dikkat ederek sağlam bir şekilde yazmaktadır. Boylama muskası çalışmasıyla istediklerinize kavuşacaksınız kardeşlerim. Bu boylama adı verilen çalışmayı her medyum yapamaz. Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere çalışma bir hayli uzun ve meşakkatlidir. Medyumlar boylama muskası yaparken tüm gizli ilimleri bilmelidir. Aksi halde hiçbir medyum hocayım diyen kişinin yaptığı çalışmalardan sonuç da alınmaz işe de yaramaz. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan hoca sizlere en doğru şekilde yardımcı olacaktır kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Büyü Çözümü makalesini okuyarak büyü nasıl çözülür, üzerinizde büyü var mı yok mu gibi konulara değinen Medyum Aslan hocanın büyü çözümü hakkındaki engin bilgilerine göz atabilirsiniz.

May
26

Aslan Hocanın Çalışmaları

Yazar: medyum  //  Çalışma Makaleleri  //  1 Yorum

Medyum Aslan hocanın yaptığı medyum çalışmalar resmi internet sitesi aracılığıyla sizlerin görselliğine sunulmuştur.

Medyum Aslan yılların verdiği gizli ilimler bilgisini sizlerin manevi sorunlarının çözümünde ve aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi ayrılanları birleştirme alanlarında kullanmaktadır. Ayrılanlar için çalışmalar yaparak onların kısa sürede ayrıldığı sevgilisiyle birleşmesine vesile olmaktadır. Bu yaptığı çalışmaların nasıl yapıldığını ve resimlerini içerdiği bilgilere bu sayfalardan ulaşabilirsiniz. Çünkü gerçek medyumlar yaptığı çalışmaları web sitelerinde paylaşmalıdır. Aslan Hoca, resmi ruhsatlı medyum mesleğini ircaa ederek yaptığı tüm çalışmaları sitesine eklemiştir. Bu çalışmalar kesinlikle başka sitelerde yer almaz. Eğer medyum Aslan Hoca haricinde başka bir sitede aynı resimleri, görselleri ve medyumluk bilgilerini görürseniz sakın inanmayın kopyalanmış içeriklerdir. Gizli ilimler uzmanı hocanızın yaptığı çalışmalar sayfasından çalışmalara ulaşabildiğiniz gibi kendisini telefonla arayarak da öğrenebilirsiniz. Her zaman güncellenecek olan çalışmalar sayfasını takip etmenizde fayda vardır. At nalı büyüsü çalışması, acı biber aşk büyüsü çalışması, tahta kaşık büyüsü, kişiye özel etkili vefk çalışmaları, bağlama işlemlerinde kullanılan ceviz büyüsü çalışmaları, aşk büyüsü çalışmaların da kullanılan ve çok etkili olan bakır levha büyüsü çalışmalarına ve binlerce çalışma örneğine ulaşmak için tıklayınız.

medyum-aslan-calismalar

Medyum, yaptığı tüm işlemlerin arkasında durduğu gibi çalışmalarının da resimlerini çekip internete koymalıdır. Yoksa gerçek bir medyum hoca efendi olup olmadığı tespit edilemez. Yılların verdiği bilgi birikimi sayesinde gerçek tecrübeli Medyum Aslan hoca sizlerin tüm sıkıntıları için yanınız da bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vefk Uzmanı makalesini okuyarak Medyum Aslan hocanın kişiye özel vefk ve vefkler hazırlaması ve bu vefklerden etkili sonuçlar nasıl aldığı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan