medyum aslan
"Cinlerin Musallatı" Kategorisindeki Yazılar
Kas
10

Cinler Hakkında Bilinmeyenler

Yazar: medyum  //  Cinlerin Musallatı  //  Yorum Yok

Cinler; hacmi ve kütlesi olmayan, bu âlemde ama başka bir boyutta bulunan varlıklardır. Normal insanlar cinleri gözle göremez, onlara dokunamazlar. Cinler de insanlar gibi doğar, büyür ve ölürler. Aynı bizler gibi yer, içer, yıkanırlar. Dinimiz gereği cinlerin, meleklerin ve şeytanların bizimle birlikte bu dünyada ancak insan gözüyle görülemeyecek başka bir boyutta olduklarına inanıyoruz. Cinlerin Allah’a inanan rahmani ve inanmayan şeytani cinler olmak üzere ikiye ayrıldıkları kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’de belirtilmiştir. Allah insanların gözüne bir perde indirdiğinden, insanlar onları göremezler. Cinleri görememeleri insanlar açısından oldukça iyi bir durumdur çünkü onları görebilselerdi akıllarını kaçırabilirlerdi. Bu varlıklarla sadece medyumlar ve işinin ehli medyum hocalar irtibat kurabilir. Bunun sebebi de bu hocaların sahip oldukları sezgiler ve yüksek manevi güçleridir. Cinler hakkında bilinmeyenler, durumları ve belirtileri bana ulaşarak anlatabilirsiniz.

Bazı insanlar kendilerine yapılan kötü büyünün etkisinde kalarak; tıp dilinde depresyon olarak bilinen ancak gerçekte cin çarpması ya da cin musallatı olarak bilinen bir olaya maruz kalabilirler. Cinler hakkında bilinmeyen konularda kafası karışık ve bu tür sorunlara muzdarip kalan kardeşlerim Medyum Aslan Hoca iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Tedavi edilemeyen baş ağrıları, kulaklarda sesler ve uğuldamalar, damar ağrıları, beyinde duyulan hiç susmayan sesler, aşırı derecede mutsuzluk, kendini yalnız hissetme, uykusuzluk, korku ve ölme isteği ile ortaya çıkan bu durumun tek çaresi psikologlar gibi görünmekle beraber aslında medyum hocalardır.

Böylesi içinden çıkılmaz durumlarla Medyum Aslan Hoca olarak bana geldiğiniz takdirde, cin musallatından kaynaklı ruhsal sorunlarınızı ve size yapılan büyüleri çözebilecek yetki ve ilme sahip olduğumu görebilirsiniz. Bugüne kadar işin içinden çıkamadığınız halde, benim yapacağım kişiye özel çalışmalar sayesinde huzura ve mutluluğa kavuşacak, yaşadığınız tüm kötü olayları unutacaksınız kardeşlerim. Kendinizi güçsüz hissettiğiniz, başa çıkamadığınız her durumda güvenilir ve işinin ehli bir hocaya, yani bana bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın. Sizin gibi aynı sorunlarla bana gelmiş binlerce kişi gibi yaşadığınız bunalımlara sebep olan, sizi hayattan soğutan cin musallatı büyüsünden kurtarabilecek yüksek ilmi bilgilere sahibim. Devlete vergisini ödeyen, resmi ruhsatlı ve cin büyüsü bozabilen ender hocalardan biriyim ve Allah’ın izniyle ilmim ve irfanımla sizleri de bu beladan kurtarabilirim.

Medyum Aslan Hoca olarak sizleri içinde bulunduğunuz kötü ve karanlık durumlardan, ruh halinden çıkarıp; kendine güvenen, mutlu ve hayat dolu kişiler haline çevirebilecek ilme, bilgiye ve sezgilere sahibim. Cinler hakkında bilinmeyenleri merak ediyorsanız Aslan Hoca bir telefon kadar yakındadır.

Eki
31

Depresyon ve Ruhi Bunalımdan Kurtulmak

Yazar: medyum  //  Cinlerin Musallatı  //  Yorum Yok

Depresyon ve ruhi bunalımdan kurtulmak için Medyum Aslan tarafından yapılan şifa vefkleri ve manevi iksir tedavisi ile mümkündür. Depresyon bir ruh sağlığı problemidir ve günümüzde en çok rastladığımız bir rahatsızlıktır. Daha çok cinlerin, şeytanların, karabasanların, vesveselerin insana musallat edilmesinden kaynaklanır. Fakat tıp dilindeki ismi depresyon olarak bilinmektedir. Tıbben tedavisi olamayan ve teşhisi koyulamayan baş ağrısı, beynin hiç susmaması, sebepsiz sesler duyma, kulak, damar ağrıları, ilgisiz hissetme, değersiz hissetme, cinler tarafından takip edilme hissi, hayattan zevk alamama, yalnız hissetme, yaptığı her işte başarısız olma, suçluluk hissi, kaygılı hissetme, uyuyamama, korku gibi hisler depresyon olarak tanımlanır. Depresyon yaşayan çoğu kişi soluğu önce psikologlarda, daha sonra cinci hocalarda alır. Ancak, bunun çözümünü sadece medyumlar da bulabilir. Nitekim, son zamanlarda yaşanan tecrübelere dayanarak, gerçek bir medyum olan Medyum Aslan Hoca’ya başvuranların paylaşımlarından söz etmek gerekirse, her rahatsızlığa uğramış kişiyi iyileştirmiş mutlu bir sonuca ulaştırmış olduğunu görürüz. Siz de buhrana uğramış ve bir türlü kurtulamamışlar arasındaysanız, size rahatsızlık veren kuvvetli cinlerdir ve siz doğru yerdesiniz. Medyum Aslan Hocanın emin ellerindesiniz.

Ruhsal açıdan sağlıklı her hangi bir kötü büyüye, ruhani varlıklara uğramayan insanlar, problemlerle başa çıkmak için savaşır ve her güne mutlu uyanırlar.

Siz hiç bir şey ile başa çıkamıyorsanız, artık gücünüzün kalmadığını hissediyorsanız, “Ben boşuna yaşıyorum, niye yaşıyorum ki, yaşamama gerek yok, her şey üstüme geliyor, intihar edeceğim. Hayat o kadar manasız ki, insanlar o kadar manasız ve gereksiz ki, yoruldum artık, hiçbir işim rast gitmiyor!” diyorsanız, sürekli halüsinasyonlar görüp, cinler yani ruhani varlıklarla konuştuğunuzu söylüyorsanız; evet depresyondasınız. Ruhi bunalımdan kurtulmak istiyorsanız diğer medyumlar tarafından olumsuz sonuç aldıysanız Aslan Hoca sizlerin bir telefon kadar yakınındadır. Olumlu sonuç alacaksınız ve siz de şifa bulacaksınız. Halk dilinde cin hastalığı da denir. Bunun sebebi ise maalesef ruhani varlıkların yani cinlerin size uğramasından ya da kötü büyüdendir.

Cinlerin size neden musallat olduğuna gelecek olursak, bu söylediğimiz gibi tamamen kara büyüdendir. Mesela; etrafınızdaki kabul etmediğiniz insanların bedenine sizi kötü göstermek için girerler. Hayatı ve o insanları size kötü gösterir. Cinler bunları uygulamak zorundadırlar. Eğer uygulamazlar ise size büyü yapan tarafından büyük ceza alacaklardır. Eğer sizden gitmiyorlarsa ömür boyu sizinle yaşarlar ve hayatınızı kâbusa çevirirler. Allah’ın izni olmadan hiçbir şey olmaz tabi ki, ama bu musibetten kurtulabilmeniz için medyumlar veya Aslan Hoca’ya başvurmanız gerekecek.

Bu durumdan kurtulabilmeniz için, Medyum Aslan Hoca’ya muhakkak ulaşın. Aslan Hoca, önce problemin teşhisini tespit edip sizi eskisi gibi mutlu, hayattan zevk alan, rahat uyuyabilen, huzur dolu hayatınıza kavuştursun.

Tedavi edilmeyen bu cin hastalıklarında, maalesef kendisine ve çevresine zarar vermeler başlar. Buna da tıbben ileri şizofreni denir. İleri şizofreni maalesef ki; tıbben iyileştirilemez. Bu gibi hastalar sadece gerçek medyumlar tarafından tedavi edilebilir. Medyum Aslan Hoca uygun Ayet-i Kerimeleri okuyarak kendine has ve farklı yöntemleriyle kesin çözüme kavuşturan, konusunda oldukça başarılı ve deneyimleriyle kendisinden iyi sonuç alınan tek gerçek medyumdur. Uygulamış olduğu yöntemlerle size rahatsızlık veren, ruh halinizle oynayan, size hayatı zindana çevirip bir canavara dönüştüren varlıkları kesin ve kesin sizden tamamen uzaklaştır. Hatta tamamen iyileşme sonucuna kadar her zaman temiz, yardımsever ve iyi niyetiyle yanınızda olacaktır. Türkiye de kişiye özel çalışan resmi ruhsatlı medyumlar içerisinde fark yaratan Aslan Hoca depresyon ve ruhi bunalımdan kurtulmak için çalışmalar yapmaktadır. Korkmayın! Artık Aslan Hoca farkındalığınızı arttırarak, öz güveninize tekrar kavuşup rahatlamanızı sağlayacaktır. Medyum Aslan Hoca güvenilir çalışmaları ile çok kısa sürede sizi çözüme kavuşturacaktır ve bunun garantisini vermektedir. Tamamen İslami teknik ve usullere uygun hareket ederek sizi kötü büyülerden kurtarıp, musibetlerin tamamen sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Büyüleri çözdürmek ve bozma konusunda uzman olan Aslan Hoca ayrıca mistik varlıkları uzaklaştırma konusunda da oldukça tecrübe sahibidir. Medyumlar içerisinde kendisini ispatlayarak herkesin takdirini ve güvenini kazanmış ilim adamı Aslan Hoca sizlerin yanındadır. Resmi ruhsatlı medyumlar içerisinde Aslan Hoca çalışmalarında safran ve misk kullanarak fark yaratmaya devam etmektedir.

Kas
13

Cin Musallatı Belirtisi

Yazar: medyum  //  Cinlerin Musallatı  //  1 Yorum

Cin musallatı belirtisi olarak cinler rüya anında yada gözünüzün önünden ışık patlaması şeklinde geçerler.

Genel olarak herkes cinin bir insana musallat olması hakkında bilgiye sahiptir fakat bu bilgiler gerçekten pek aydınlatıcı değildir. Bu yüzden bu konu hakkında az da olsa birkaç bilgi vermem gerektiğini düşünmekteyim.

Cinin bir insana musallat olması normal şartlar altında pek mümkün değildir. Genel geçer hurafelerde ilk sırayı çeken olay ise tabii ki de incir ağaçlarının yanında dolanmaktır. Bunun asıl sebebi ise incir ağaçlarının altında cinlerin oturmasıdır. Herkesin bildiği gibi cinler de insanlar gibi iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. İncir ağacı altında oturan cinler ise kötü cinler olarak adlandırılırlar çünkü ağaç altında alkol sofralarının olduğu dile getirilir. Bu yüzden küçük erkek çocuklarına hep incir ağacından uzak durması söylenir fakat bu sebepten dolayı cin musallatı asla ve asla olmaz. Cin musallatı olacağı durumlar gerçekten büyü veya lanet gibi durumlarda gerçekleşmektedir.

cin-musallati-belirtisi

Herkesin de bildiği gibi bazı insanlar cinler ile iletişime geçebilmektedir ve onlarla çok rahat bir şekilde, tıpkı insanların konuştuğu gibi konuşabilmektedir. Bu gibi insanlar bizim başımıza kötü cinleri musallat edebilirler. Musallat olmasına örnek verecek olur isek; herhangi gündelik zamanlarımızın birisinde hiçbir şey yokken, evde öylesine oturuyor iken sebepsizce irkilmemiz ve bir şekilde içimizin kötü bir hisle dolmasıdır. Bu cin musallatına örnek olarak gösterilebilir, bunun dışında da birçok cinin musallat olma örneği mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Dua Okumanın İnsanlara Verdiği Faydaları makalesini okuyabilirsiniz.

Kas
12

Cinler

Yazar: medyum  //  Cinlerin Musallatı  //  Yorum Yok

Cinler ve medyumlar birbirlerini tamamlayan meslek erbablarıdır desek yeridir.

Dünya üzerinde sadece insanlar alemi olmadığı gibi dinimiz ve inancımız gereği meleklerin, şeytanların ve cinlerin de bizimle beraber var olduklarına inanıyoruz. Cinlerin varlığını kimse inkar edemez ve varlıklarıyla ilgili ters bir şey söyleyemez. Çünkü yukarda da bahsettiğimiz gibi inancımız gereği buna inanırız. Kutsa kitabımız Kuran-ı Kerim de de cinlerin varlığı ile ilgili birçok ayet ve sure vardır. Cinlerin bilinen iki çeşidi vardır. Bu cinlerin bazıları rahmani yani inanmış cinler iken bazıları ise inanmayan şeytani cinlerdir. Rahmani cinler Allah’ın varlığına, birliğine, Allah’ın tek olduğuna inanırlar. Şeytani cinler ise Allah’ı inkar eden ve kendilerini Allah yolundan ayıran cinleridir.  Cinler her şeyi görebilir ve duyabilir.

cinler-ve-medyumlar

İnsanların bütün hareketlerini, bütün yaşayışlarını ve hissettiklerini anlayabilirler. Cinler dünyanın bir ucundan bir diğer ucuna istedikleri zaman ve istedikleri şekilde rahatlıkla gidebilirler. Ayrıca cinler istedikleri her şekle girebilirler. İstedikleri her boyutta görünüme sahip olabilirler. Bu onların yapısı gereği gerçekleşen bir özelliktir. Normal bir insanın bir cin ile karşılaşması ve onu görmesi aklını bile kaçırmasına sebep olabilir. Ancak Allah’ın insanların gözüne indirdiği perde yüzünden insanlar cinleri göremezler. Cinlerle konuşan ve irtibata geçen kişiler istisnai kişilerdir. Cinleri sadece medyumlar ve çok güvenilir medyum hocalar görüp iletişime geçebilir. Çünkü medyum hocalar cinler alemi ile temasa geçebilen manevi gücü yüksek insanlardır.

Bir önceki yazımız olan Aslan Hoca Özellikleri makalesini okuyabilirsiniz.

Kas
11

Cinler Alemi

Yazar: medyum  //  Cinlerin Musallatı  //  1 Yorum

Medyumlar ve cinler alemi hakkında bilmek istediğiniz her şey Medyum Aslan hocada saklıdır.

Medyumlar ve cinler alemi iki sıkı dost desek sanırım yanlış bir cümle ile karşınıza çıkmış olmayız! Birçok medyum cinler ile irtibat halindedir ve birçoklarının cinleri de vardır. Ön sezgileri kuvvetli olan medyumlar zaman zaman cinlerinden yardım alır ve onları kullanırlar. Sıradan insanların da cinleri olabilir ancak iletişim konusunda yaşanacak problemler büyük sıkıntılar doğurabilir. Cinlerle iletişim kurmak çok zor değildir bunu unutmayın fakat az önce de belirttiğimiz gibi yapılacak bir hata olumsuz sonuçlar doğurabilir. Medyumlar ve cinler hakkında çok fazla bilgi var ve bu bilgilerden en ilginç olanları da medyumların cinlerle aynı yerde yaşadıklarıdır. Bu bilgiye sahip olduğumda şaşkınlığımı gizleyemedim ancak gerçekten günlük hayatta birlikte vakit geçirmelerinin bile mümkün olduğunu gördüm.

medyumlar-cinler-alemi

Özellikle büyü yapmak ve yaptırmak için araç olarak kullanılan cinler medyumlara sahibi gözü ile bakıyor ve onların sözünü dinliyor. Bu ruhani varlıklar özel güçleri olan varlıklardır ve havas ilmine sahip olan birçok kişi cinlerle iletişim kurma konusunda sorun yaşamamaktadır. Cinler medyumlara da musallat olabilir ancak medyumlar nasıl korunacaklarını çok iyi bildikleri için bu tarz bir sorunla çok fazla karşılaşmaz! İki yakın arkadaş gibi olmasa da patron işçi ilişkisi örneği doğru örnek olacaktır çünkü bazı şeyleri öğrenmek ve haber almak için medyumlar cinlerini kullanır ve cinlerin özel yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanırlar.

Bir önceki yazımız olan Etkili Canbar Aşk Büyüsü yazısını okuyabilirsiniz.

Kas
8

Hocalar ve Cinler Arasında ki Bağ

Yazar: medyum  //  Cinlerin Musallatı  //  1 Yorum

Medyumlar ve cinler arasında ruhani bir bağ bulunmaktadır. Medyum cinleri kullanır.

Medyum bir konuya yaklaşım da 6. his ve derin sezgi kullanırlar. Tabi insanların geçmişte yaşananları haber alması gibi bir durum yine de mümkün değildir. Medyumlar bir problemi çözerken mutlaka cinler tarafından destek almaktadırlar. Onların enerjisi olmadan geçmişten haber vermeleri mümkün değildir. Örneğin ortada kayıp bir eşya problemi var ise bunu cinler bulma imkanları vardır. Çünkü onların yapısı bizden çok farklıdır. Uzun ömürlüdürler ve bizlerden kat kat daha hızlı hareket ederler. Biz onları göremezken onlar bizleri görebilirler. Geçmişimize inebilir ve kayıp eşyaları da böylelikle bulabilirler. Hatta geçmişinize ait tüm olayları en ince ayrıntısına kadar aktarabilirler. Medyumlar da bu enerjisi yüksek varlıklar ile iletişime geçerek bizlere yardımcı olurlar. Cinlerle irtibata geçmek beş duyu organımız ile yapabileceğimiz bir şey değildir. Bunun ötesine geçebilmemiz lazım. Bu da 6. hissimizin kuvvetli olmasını gerektirecektir. Gerçek bir medyum olabilmek için bu altın kuraldır.

medyumlar-ve-cinler

 

Medyumlar 6. hislerini çok iyi kullanan insanlardır. Sezgileri ve 6. hislerini bütünleyip bizlerin göremediklerimizi görebiliyorlar. Tabi cinler den alınan enerji kadar doğadan alınan enerjinin de tedaviler de büyük rol oynadığı söylenmektedir. Doğanın enerjisinden, taşlardan ve bitkilerden enerji alarak da yorum yapar medyumlar. Aslında bu yetenek tüm insanların içerisinde vardır. Fakat bunu törpülemek gerekir. Kendiliğinden gelişen bir yetenek değildir. Her konuda olduğu gibi insanın bu konuda da kendisini ilerletmesi gerekir. 

Bir önceki yazımız olan Hoca Efendilerin Özellikleri isimli makalemizi okuyunuz.

Kas
7

Cinlerin Musallatı ve Çözümleri

Yazar: medyum  //  Cinlerin Musallatı  //  1 Yorum

Cinlerin musallatına karşı etkili çözümler üreten medyum karşınızdadır.

Ruhani varlıklardan bir tanesi olan cinler biz göremesekte kendi yaşam alanlarında varlıklarını sürdürüyor. Cinler insanlar gibi cinsel yaşama sahip olan varlıklardır ve kendi dünyalarında insanlar gibi hareket etmektedirler. İnsanlarla dialog halinde olan cinler vardır ve özellikle büyücüler bu canlılarla sürekli olarak konuşurlar. Şehir efsanesi olarak bildiğiniz cinlerin musallatı aslında gerçek olaylar silsilesidir çünkü cinler insanları rahatsız edebilir ve onlara huzursuzluk yaratabilir. Hoşlandığı ya da zarar vermek istediği insanın sürekli olarak karşısına çıkar ve gerçek hayatta onu rahat bırakmaz. Cinlerden çocuğu olan kadınların varlığından söz etmek gerekiyor çünkü bu tarz şeyler mümkün ancak inançlı biriyseniz ve İslam dinine uygun yaşıyorsanız cinlerin musallatı gibi bir durum söz konusu değildir.

cinlerin-musallati-cozumu

Cinlerin musallatı sıranda bir durum değildir ve bir hayatı sona erdirebilir ancak onlarla uğraşmazsanız ya da çok fazla ilgilenmezseniz sizi rahatsız etmezler. Cin çağırma gibi eylemler sonrasında başınıza bela olmaları muhtemeldir ve günlük hayatınızda sizleri sürekli olarak rahatsız etmenin yanı sıra öldürmeye kadar da gidebilir. Cinler genellikle nemli alanlarda yaşar ve özellikle ağaçlık alanlar onların en doğal ortamlarıdır. Köy halkı genellikle bu ruhani varlıklarla içli dışlıdır ve birçoğuna sorarsanız onları gördüklerini de söyleyeceklerdir. Allah(c.c) bu dünyanın dışında farklı dünyalar olduğunu da Kuran-ı Kerim’de belirtiyor ancak farklı dünyalara müdahale etmediğiniz takdirde zarar görmeniz mümkün değildir.

Bir önceki yazımı Büyü Nedir yazısını mutlaka okuyun.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan