medyum aslan
"Gizli İlimler" Kategorisindeki Yazılar
Ara
4

Bereket Duaları

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Gizli ilimler çalışması olan bereket duaları ile bereketiniz artacaktır. Öncelikle söylemem gereken bir şey var ki; büyüler hakkında ne kadar bilginiz olursa olsun, sağdan soldan duyumlar ile kendi başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Aksi halde yanlış bir uygulama ile sonuçların gidişatını etkileyebilirsiniz. Asıl konumuza gelecek olursak da; bereket duaları büyüsü ile ilgili gerekli ve önem taşıyan birikimlerimi sizlerin huzurunda dile getirmek isterim. Maddi açıdan sıkıntı çeken dostlarıma genellikle bu büyüyü tavsiye ediyorum. Bazen kazançlar istenilen doğrultuda ilerlemiyorsa eğer bu büyü yapıldığı takdirde bir zaman dilimine yayılıyor ve etkisini zamanla görmüş oluyorsunuz. İyi bir medyum ile tanışıp destek aldığınız da maddi yönden durumunuzun rahatlamasını sağlamak amacıyla yapıldığında kesin çözümler elde ediliyor. Para kazanma büyüsü olarak da çok sık yaptığım bu uygulama sayesinde evlerinizin bereketi düzeliyor ve zaman içinde daha iyi paralar kazanarak maddi durumunuzun düzelmesi sağlanıyor.

Bereket duaları olarak da yapılan bu işlemim kişilerin geleceğini çok kısa sürede etkilediği görülmüştür. Uzun yıllardır kendimi geliştirmenin etkilerini olumlu yönde görüyorum. Medyum Aslan ne yapar diye sorarsanız, ne isterseniz onu yapar diyebilirim. İlmi bilgilerim ve yeteneklerim ile hayatınızın yolunda gitmesi ve gerekli kazancı elde etmeniz amacıyla uygulanan bu büyüler ile kesin sonuçlar çıkarıldığına birçok dostum bizzat şahit olmuştur. Maddi kazanç duaları günümüzde durumu olmayan birçok dostum için geliştirilen ve zamanla daha çok çeşitlilik ile uygulanması doğru bulunan bir büyüdür. Genellikle yapılan her büyüde olduğu gibi bunda da uzmanlığımı göstermiş bulunuyorum. Dünyanın dört bir yanında adımdan söz ediliyor ve bana ulaşmak için gerekli yollara başvuruluyor. Uzun yıllardır kendime hedeflediğim bilgilerim ile şükür ki birçok dostuma istedikleri doğrultular da yapılması gereken yüksek etkili dualar sayesinde, sonuçlarına çok kısa süreler de faydasını gördük. Bu yüzden içimin rahatlığı ile sizlere seslenebiliyorum.

Medyum Aslan olarak, siz sevgili dostlarımın derdine derman, huzursuzluğuna huzur ve bunun gibi sayamayacağım birçok sebeplerden dolayı yardım etmeyi kendime vazife bildim. Allah’ın bana verdiği en güzel yeteneği ile sizlerle paylaşıp mutlu olmanız için yapılması gerekenin hep daha fazlasını yaptım. Bu yüzden en iyi medyum olmayı başardım. Buraya gelene kadar çok mücadele ettim ve siz sevgili dostlarımın sevgisini kazanmayı başardım. Tesirli büyüler çeşitlilik göstererek günümüzde yaygın olmasını iyi medyumlar sayesinde başardık. İnternet sitemiz olan medyumaslan.com sizlerin hizmetindedir. Güveninizi kazanmak amaçlı yapılması istenenin her zaman daha iyi yapılması ile bu olanlara bizzat şahitlik yapıldı. Bu sayede bana referans olacak birçok dost, arkadaş ve aile kazandım. Elimden gelenin fazlasını gecemi gündüzüme katana katar yaptım ve yapmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Siz de hayatınızda yolunda gitmeyen konularda bir türlü işin içinden çıkamadığınızı düşünüp huzursuz oluyorsanız, henüz benimle tanışmadığınızı düşünüyorum ve zaman kaybetmeden iletişim kuralım istiyorum. Sevgi ve saygı ile kalın.

Kas
30

Gizli İlimler Gizli Kalmalıdır

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Gizli ilimler sadece çok az kişinin bilip kullandığı, fakat etkilerinden dolayı medyumlar dışındaki insanlardan saklanması gereken bilgilerdir. Gizli ilimler, insanlık tarihi kadar eskidir. Biraz düşünüldüğünde dünyamızdaki her şeyin basit kurallarla yürümediği görülmektedir. Gizli ilimlerin var olduğunu, daha doğrusu gizli âlemlerin bulunduğunu söyleyen sayısız konuşmalar yapılır ve buna en iyi şahit olanlar da benim gibi medyumlar olarak bilinir. Gizli ilimler kendi arasında da çeşitlilik gösterebilir. Bir amaç doğrultusunda uygulandığı ve yapıldığı takdirde sonuçlarını çok kısa sürede göstereceğinizi bilmelisiniz. Medyum Aslan da tam da bu noktada hayatınıza misafir olarak geliyor. Sorunlarınızın ortadan kalkması, bunlar için kesin çözümler ile kapılarınızın arkasında yaşadığınız sorunları artık yaşamayın diye yapılması gerekenin çok fazlasını yaparak sizlere hayat ışığı olmak adına ne gerekiyorsa onun doğruluğunda ilerliyorum ve kesin sonuçların etkilerini gün geçmeden fark edip çözümünü sağlıyorum kardeşlerim.

Çok eskilerden günümüze kadar uzanan gizemli ve uzman gizli ilimler ile en çok merak ettikleri şeylerden biri de zihin dünyasında neler olup bittiğidir. Karşımdaki insan ne düşünüyor acaba diye içinden geçirmeyen kimse yoktur herhalde. Zihninden geçenleri bilen kişiler bütün tarih boyunca var olmuşlardır. Büyük imparatorların hepsi yanlarında böylesine zihin okuyan insanları bulundurmuştur. Gelen elçilerin sahte olup olmadığını, düşmanının ve dostun kafasında neler olup bittiğini hep bu sayede öğrenme fırsatları olmuştur. Zihin okuma işlemi sayesinde birçok durumdan kendilerini kurtarmışlardır. Medyumlar genellikle bu gibi durumları sır olarak saklarlar.

Gizli İlimler gizli kalmalıdır. Çünkü her şeyin bilinmemesi gerekir ve her doğru her yerde söylenmez sevgili dostlarım. Sorunlardan kurtulmak için hayatınıza gizli ilimler ile yön verin siz de rahata kavuşun. Hayatımızda bile hala gizli ilimlerin yanı sıra bilmediğimiz birçok konu vardır. Mesela örnek verilmesi gerekirse atom bombasının nasıl yapıldığı hala sır olarak saklanır. Ya da insan yapısının haritasının nerede ve nasıl çıkarıldığını kaç kişi bilir ki? Bu da bu gibi durumlar için geçerlidir. Hayat boyu sır olarak kalması gerekir. Medyum Aslan olarak ben de bu sırra dahil olmak, bunların gerektirdiklerini yapmaktan gurur duyuyorum. Biz medyumların amacı insanoğluna en iyi şekilde hizmet edebilmek ve gerektirdiklerini en doğru şekilde başarmaktır. Gizli ilimlerin en güzel tarafı da istediğiniz şeye ulaşabilmeniz. Yapılan işlemin hangi sonuçlar elde edeceği bilinir. Ancak neler ile yapıldığı bilinmese de olur. Çünkü gizli ilimler bunu gerektirir.

Kas
24

Manevi İlimler ile Hayatınıza Huzur Gelsin

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Manevi ilimler kullanılarak yapılan çalışmalarla hayatınıza huzur gelmesini sağlayabilirsiniz. Manevi değerlerin gün geçtikçe hiçe sayıldığı, maddiyatın ön planda olduğu, teknolojik gelişmelere ayak uydurmaya çalıştığımız değişik bir çağ yaşamaktayız. Ben ve benim gibi medyumlar kaybolmaya yüz tutmuş manevi değerlerimize sahip çıkmaya çalışan ender bulunan kişileriz dostlarım. Medyumluk mesleğinin omzumuza yüklediği sorumluluklar maneviyatın hiç edildiği bu zamanlarda daha da büyük bir anlam kazanıyor.

Medyum Aslan olarak ben, 26 yıldır sahip olduğum manevi güç ve tecrübeleri ihtiyacı olan kişilere destek amacıyla çeşitli büyü ve vefk çalışmalarımla yaşatmaya çalışmaktayım. Bu konuda işinin ehli bir medyum hoca olarak sizler için uzun emekler vererek hazırladığım yüzük büyüsü ile hizmet vermeye devam ediyorum. Yüzük büyüsü ile aileniz, sevdikleriniz ve eşiniz ya da sevgiliniz sizin yayacağınız pozitif enerji alanından asla uzaklaşmak istemeyecekler. Uzun yıllardır ilmi bilgilerimi, sezgisel ve doğaüstü güçlerimi yüzük büyüsü üzerinde hayata geçirmeye çalıştım. Harcadığım tüm emek ve zaman sizler için helal olsun kardeşlerim. Bugüne kadar yaptığım tüm büyü çalışmalarını ve çeşitlerini web sayfamda inceleyebilir, onlar hakkında bir ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Manevi ilimler ile hayatınıza huzur verin. Güvenilir hoca Medyum Aslan olarak sizler için çok daha doğru, çözüme kısa zamanda ulaştıran büyü çalışmalarım yaşadığım sürece gelişecek ve eskilerine yenilerini ekleyeceğim dostlarım.

Manevi ilimler içerisinde en bereketli ve çalışması olumlu tutan havas ilmi Medyum Aslan tarafından profesyonelce hazırlanmaktadır. Yüzük büyüsü sayesinde hayatınız şimdiki yaşadığınız halinden çok daha huzurlu, sevgi dolu ve kolay geçecek. Üzerinizde hissettiğiniz baskı, karamsarlık, basiret bağlanması, kısmet kapanması gibi durumlar etkisini bu yüksek etkili yüzük büyüsü sayesinde sıfırlanacak. Bu kötümser ruh haline art niyetli birilerinin üzerinize yönlendirdiği kara büyü sebep olabileceği gibi, yaşadığımız çağın stres dolu yaşam şartları da yol açıyor olabilir. Sizden alacağım kişisel bilgilerinizle önce yıldızname bakımı yaparak sorun nereden kaynaklanıyorsa onu bulmaktayım. Sorunu bulmak çözümün yarısını bana sunmaktadır zaten. Yılların kazandırdığı engin tecrübelerimle, doğaüstü güçlerim ve ilmi bilgiler ışığında ve en önemlisi de Allah yolunda bazı özel hesaplamalar ve formüller çıkararak kişiye özel yüzük büyüsü çalışmamı tamamlamaktayım. Sizden isteyeceğim tek şey sahip olduğunuz ve en çok sevdiğiniz yüzüğü parmağınızdan çıkarmamak olacak. Çünkü sizin için hazırladığım formülleri kendime özel kanallar, bağlantılar ve dualarla sizdeki yüzüğe aktarmış olacağım kardeşlerim. Manevi ilimler içerisinde yüzük büyüsü havas ilmi ile yapılan bir çalışma şeklidir. Her türlü büyü çalışmalarını uzman şekilde yapan resmi ruhsatlı medyum hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

Güvenilir ellerde olmanın huzuruyla, Medyum Aslan hocanıza dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz her an ulaşabilir, yüksek etkili yüzük büyüsü ve diğer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hayatınıza huzur gelmesi için kesinlikle manevi ilimler çalışmalarını yaptırınız.

Kas
16

Tesirli Havas İlmi Formülleri

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Havas ilmi, Kur’an ve sünnetler sayesinde yapılan manevi bir tedavi şeklidir. Diğer bir ismi de rukye ilmidir. Bu tedavi, normal insanların göremedi mana aleminin doktorlarından ve mürşidlerinden alınan himmet ile yapılabilir. Havas ilmi, “gizli ilimler olarak da anılmaktadır. Bu ilme sahip olabilmek için çok uzun bir eğitim sürecinden geçip başarıya ulaşmak gerekmektedir. Havas ilmi, rahmani olan melekler, hüddamlar ve manen güçlü olan mümin cinlerle irtibata geçerek kafir cinlerle mücadele etmek için Allah tarafından çok az sayıda kişiye verilen bir ilimdir. Medyum Aslan hoca da bu ilme vakıf olan, çalışmalarında ve hizmetlerinde bu ilimden faydalanabilen az sayıdaki medyum hocadan biridir.

Havas ilmi uzmanı Medyum Aslan sizlere sadece bir telefon kadar yakındır. Havas ilmi elde edilmesi çok güç ve meşakkatli bir ilimdir. Havas ilmine haiz alimlerin görevi bedene giren, insanlara musallat olan kafir ve kötü cinleri o bedenden çıkarıp, kişinin ruhsal huzura kavuşmasını sağlamaktır. Havas alimlerini bir nevi mana alemi doktorları olarak da görebiliriz. Onlarında kendilerine özgü formül ve metotları mevcuttur. Bugün piyasada bulunan bir çok medyum ne yazık ki bu ilimden yoksunlardır ve çok iyi araştırılmadan bu kişilerden hizmet almak sakıncalıdır. Medyum Aslan çok uzun yıllar boyunca bu ilim için çalışmalar yapmış, tecrübelerini her geçen gün daha arttırarak hizmetlerine devam etmiştir. Havas ilmi alimleri gibi Medyum Aslan da, sahip olduğu bu ilmi hazırladığı özel formüllü büyü ve vefk çalışmaları için kullanmaktadır.

Ruhani alemle irtibat kurmak, konuşulduğu kadar basit bir durum değildir. Havas ilmi konusunda güçlü bilgilerle donanmış olmak ilk şarttır. Dünyevi hayatta Allah yolunda olmayan, inancı zayıf ve İslami kurallardan bihaber olan medyumlar bu ilimde kesinlikle başarılı olamaz. Medyum Aslan ise gerekli deneyimi uzun yıllar boyunca yaptığı çalışmalarla pekiştirmiş, konusunda alim sıfatını gönül rahatlığıyla taşıyabilen ender hocalardandır. Allah rızası alarak girdiği her işten yüzünün akıyla çıkan Medyum Aslan bugüne kadar binlerle sayılabilecek kişiyi cin musallatından kurtarmış, ruhsal sağlıklarına kavuşmalarını sağlamıştır.

İçinden çıkamadığınız manevi sıkıntılarınız varsa, ruhsal sorunlar yaşıyorsanız resmi ruhsatlı çalışan Medyum Aslan hocanın sizler için yapacağı hizmetler sizin çözüm yolunuz olacaktır. Dertlerinizden kurtulmanızı yüksek tesirli havas ilmi formülleri eşliğinde ve özellikle havas ilmi sayesinde sağlayan Medyum Aslan sizlere bir telefon kadar yakındır.

Kas
12

Büyü Uzmanı Medyum

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Büyü uzmanı medyum sizlerin sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır. Büyünün temel düşüncesi telkin ve iletişimdir. Bilimin ulaşamadığı boyutlara ulaşmak, normal ötesi yani paranormal olarak adlandırdığımız kavramları normalleştirmek ve iletişimi evrenselleştirmek büyü ile mümkün olabilmektedir. İnsanlar ilkçağdan bu yana bilinmezliğin kapılarını zorlamış, yaratılışın, yaşam ve ölümün sırlarını çözmek istemiş ve doğa üstü güçlere hakim olmak istemiştir. Yapılan büyü işlemlerinin tamamı etnik ve ahlaksal değer yargıları ile değerlendirildiğinde kendi içinde ikiye ayrılır. Bizim güncel hayatta tek kelime ile ifade ettiğimiz büyü, aslında ak büyü ve kara büyü olarak iki çeşitten oluşmaktadır. Ak büyü yani büyü ile uğraşan medyum kişi temiz ruhlu, iyi niyetli ve dindar biridir. Büyünün amacı şifa ve destektir. Kara büyüde ise amaç kötülüktür, zarar vermektir ve sonu ölüme varan durumlara sebep olabilir. Kara büyü ile uğraşanlar kibirli ve fırsatçıdır, Allah’a inanmakla kalmayıp her şeye kendisinin hakim olduğunu düşünür.

Medyum Aslan olarak; 26 yıllık deneyim ve tecrübelerimi, ilmi bilgi birikimlerimi Allah’ın gösterdiği İslami kurallar ışığında inançlı ve güvenilir bir medyum hocayım. Beni diğer medyum kişilerden ayıran özelliklerimin başında tamamen kendime özel yüksek etkili formüllerle çalışmamın yanı sıra, Allah yolundan şaşmamam ve devlete vergisini ödeyen, resmi ruhsatlı bir medyum olmamdır.

Bugüne kadar on binlerce kişiye uyguladığım ve her zaman başarılı çözümler sunduğum çeşitli büyüleri kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda yapmaktayım. Bana telefon ya da internet aracılığıyla kolayca ulaşabilen, ruhsal anlamda çöküntüler yaşayan, eşleri ya da sevgilileri tarafından terk edilen, uzak durulan sorunlu kişilere uzun yıllardır şifa dağıtmaktayım. İşinin ehli, güvenilir ve doğru çalışan bir büyü uzmanı medyum arıyorsanız sizin her zaman yanınızdayım. Türkiye’nin önde gelen medyumlar ve hocaları arasında anılmam, sahip olduğum özel sezgilerim, ilmi bilgilerim sayesinde başı zora düşen insanlara yaptığım yardımlardan kaynaklanmaktadır. Büyü yapmak herkesin harcı olmadığı gibi, doğa üstü güçlerini iyi niyetle kullanabilecek olgunluk ve yüksek bilince ulaşabilmiş ender medyumlar ve hocalardan biriyim. Sahip olduğum ilmi sadece iyiliğe ve insanların hayrına kullanırım ve bu yüzden onların hayır dualarını her zaman üzerimde hissederim.

Medyum Aslan Hoca olarak yaşadığınız tüm sorunlarda size kalıcı çözümler üretebilir, sadece size özel formüllerle ruhunuzu kötü etkilerden arındırabilirim. Sevdiklerinizle huzurlu ve aşk dolu bir ömür sürmenin anahtarını sizlere engin tecrübelerim eşliğinde ben sunmaktayım.

Eki
18

Hayatınıza Gizli İlimler ile Yön Verin

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Olmasını istediğiniz herşeyin sizin lehinize sonuçlanmasını istemezmisiniz ? Hayatınıza gizli ilimler ile yön verin ve sonsuz saadete kavuşun. Adından da anlaşılacağı gibi az sayıda insan tarafından bilinen gizli ilimler bulunmaktadır. Gizli ilimler geçmişten bu yana gizliliğini korusa da, bazıları toplumlar tarafından kabul görmüş, bazıları ise zaman içerisinde unutulmuşlardır. Gizli ilimlerin genelde kahinler, medyum hocalar, bilginler ve ermiş kişiler tarafından yapıldığı bilinmektedir. Bu kişilerin bir takım ruhani güçlere sahip olduğu ve doğuştan gelen içsel yeteneklere sahip oldukları söylenilmektedir. Bazıları zararsız gibi görünse de, gizli ilimlerin bir çoğu tehlikelidir. Bu bakımdan yanlış kişiler tarafından uygulanmaması gerekmektedir. Aksi halde kötü sonuçların meydana gelmesine neden olmaktadır. Bazı büyülerin, gizli ilimlerden faydalanılarak yapıldığı söylenilmektedir. İnsan tarihinde büyüler her zaman var olmuştur. Öyle ki, büyük imparatorlukların gizli ilimlere başvurarak geleceklerini tayin ettikleri tarih kitaplarında yer almaktadır.

Gizli ilimlerin birçok kişi tarafından kötü olarak tabir edilse de, insanlar için faydalı olanları da bulunmaktadır. Faydalı olarak insanlara hizmet veren medyumlar gizli ilimler üzerine çalışmalarda bulunmaya devam etmektedir. Özellikle bir medyum hocayı güvenilir medyum yapan konulardan en başında sahip olduğu gizli ilimler bilgileri yer almalıdır. Aynı zamanda bu ilimler, sadece ruhani güçlere sahip olan kişiler tarafından yapıldığından herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Gizli ilimlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Her gizli ilimler herkes tarafından uygulanmadığı unutulmamalı ve bu doğrultuda hareket edilmelidir.

Letrizim ya da diğer adıyla hurufilik olarak adlandırılan gizli ilimde, konuşma esnasında kullanılan bazı kelimelerin ve yazı yazma sırasında yazılan kelimelerin tılsımlı olması anlamına gelmektedir. Bu ilimde usta olan bir kişi, karşısında konuşan birinin ağzından çıkan her kelimeden aslında içinden ne geçtiğini anlayabilir. Ayrıca konuşma yaptığı kişinin seçtiği cümlelerine bakarak, o kişinin geleceği hakkında kehanetlerde bulunabilir. Bazı sözcüklerin olağanüstü etkilere sahip olduğu hurufilikte, sözcüklerin doğru yer ve zamanda kullanılması sonucunda, bu kişiler gizli güçlerle iletişime geçebilmektedir. Böylece bu üstün varlıklarla iş birliği yapılarak, sorunların ana kaynağına ulaşılabilmektedir.

Sözcüklerin büyüsü olduğu anlayışını benimseyen hurufiliğin, batıdaki adı Letrizmdir. Letrizm hem bir sanat akımı, hem de toplumsal bir sistem olarak meydana gelmiş bir öğretidir.

Diğer bir gizli ilim olan kabala ise, Yahudi simgeciliğine verilen isimdir. Aslında Arapların ‘kalb’ ve Türklerin ‘kabul etmek’ sözcükleri kabaladan türemiştir. Kabala zamanla tüm Orta Doğu dillerine girerek kullanılan bir sözcük haline almıştır. Kabala Kudüs şehrinin kurulmasında duvar ustası olarak çalışan Hiram ve arkadaşlarının kendi aralarında oluşturdukları fikir sistemine verilen isimdir. Buna göre Hiram ve arkadaşları yer yüzünün tüm sırlarına hakim olmuşlar ve bu sırları bir sandığa kilitlemişlerdir. Günümüzde bu sırlar sadece seçilmiş insanların bildikleri sırlardır ve dünya bu sırlar çerçevesinde yönetilmektedir.

Havas ilmi ise İslam dini gelenekleri ile oraya çıkan bir gizli ilimdir. Bunun yanı sıra arkaik büyülerinin karışımı olarak da meydana gelmektedir. İlmi havasın iki türü bulunmaktadır. Havas üstadı medyum hocalar Türkiye de özellikle büyük şehirlerde ve internet dünyasında bulunmaktadır. İlk olarak İslam dinine uygun olarak yazılan duaların, ayetlerin ve esmaların sesli olarak okunması ve söyletilmesidir. İkincisi ise, bunların bir kağıda yazılarak kişilerin üzerilerinde taşımasıdır. Buna muska adı verilmektedir. Muskalar ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yazılmaktadır. Hastalara şifa veren, maddi ve manevi sıkıntı içerisinde bulunan her kişiye özel olarak yazılan dua, ayet ve esmalar bulunmaktadır. Kişiler bunları üzerilerinde taşıyarak kendilerini kötülüklerden korumaktadır. Fakat her konuda olduğu gibi, muskaların da konusunda usta olan kişilerin yazması gerekmektedir.

Gizli ilimlerden bir diğeri bilinç okuma ve bilinç yönlendirme ilmidir. Bilincin bazı olağan üstü varlıklardan yararlanılarak yönlendirilmesi yapılmaktadır. Bununla birlikte nail ve konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından da yapılabilen bu eylem, aynı zamanda kişilerin bilinçlerini okuma konusunda da fayda sağlamaktadır.

Bahsedilen gizli ilimler ve daha bilinmeyen birçoklarının sırlarına nail olan Medyum Aslan Hoca, bilgi ve yeteneklerini insanların faydası için kullanarak bugüne kadar pek çok kişinin hayatına iyi yönde dokunmuş ve dualar almıştır. Hayatınızın şekil alması ve içerisinde bulunduğunuz durumlardan kurtulmanız için gizli ilimler üstadı Medyum Aslan hoca ile iletişim kurabilirsiniz. Türkiye’nin uzman gizli ilimler üstadı Medyum Aslan bir telefon kadar sizlerin yakınındadır.

Ağu
12

Medyum Araştırmasını Doğru Yapın

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Her makalemde olduğu gibi bu yazımda da medyumlar hakkında doğru bir araştırmanın nasıl yapılacağını sizlere anlatmak istiyorum. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan olarak bu zamana kadar yaptığım binlerce çalışmadan sonuç aldığımı belirtmek istiyorum. Medyum araştırmasını doğru yapın ve sonuç alacağınız ilim adamları ile çalışın. Büyü ve nazar değmesinin etkilerinin kaldırılması, ailesi ve evi dağılanların düzelmesi, işi gücü kısmeti kapalı olanların kısmetlerinin açılması ve sevgilisi tarafından terk edilen ve ayrılan sevgililerin bir araya gelmesi için aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi çalışmaların üstadı olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyorum.  Hazırlamış olduğum kişiye özel büyü, vefk ve dua işlemlerinden Allah’ın izni ile her zaman sonuç aldım. Sizlerin de her türlü manevi sorunlarının ortadan kalkmasını sağlayıp içinde bulunduğunuz çıkılmaz durumlardan kurtaracağım.

Medyum, araştırmasını doğru yaparak sonuca ulaşmak çok kolaydır. Emin olun ki her gün bana gerek telefon gerek de e-posta yolu ile ulaşan kardeşlerimin ortak sorunu medyumlar tarafından kandırılmaları ve hayallerinin boşa çıkmasıdır. Bu konuda sizlerin sorunlarının çözümü için yanınızda yer almak istiyorum. Değerli kardeşlerim medyum araştırmasını doğru yaptığınız takdir de manevi sorunlarınızın da yarıdan yarıya düzeleceğinin garantisini veriyorum. İlk başta çalışma yaptıracağınız hoca efendi resmi ruhsatlı bir belgeye sahip olmalı ve referanslarının gerçek kişiler tarafından yapılan yorumlar olması en dikkat edilecek husustur. Üzerinizde bulunan karanlık durumlardan ve içinden çıkılmaz hallerden kurtulmanız için medyum hoca efendinin nefesinin ve kaleminin keskin olmasına özellikle dikkat ediniz.

Medyum Aslan hoca efendi olarak araştırdığınız takdirde yaptığım çalışmaların referanslarına ve kendi web sitelerimde bulunan çalışma resimlerine bakabilirsiniz. Yapmış olduğum ve sizlere örnek olarak sunduğum büyülerin ve duaların resimlerine göz atabilirsiniz. Kendi iç sesinize ve bana güvendiğiniz zaman olaylar sizin istediğiniz şekilde yön bulacaktır. 26 yıl araştırmalar ve referanslarla sizlerin hizmetinde yer aldım. Güvenilir ve gerçek ilim adamı medyumlar içerisinde en çok çalışması tutan hoca efendi olarak elhamdülillah yer aldım. Sizlerin ve sevdiklerinizin vefk, dua, büyüler, tılsımlar gibi konularda sorunlarının aşımı için mücadelemi vermeye devam ediyorum. Özellikle büyük şehirlerde medyum araştırmasını doğru yapın çünkü nüfus bakımından büyük olan kentlerde her köşe başında bir hocaya rastlamak mümkündür. Fakat bunların çoğu da bu işi bilmeyen ve eline yüzüne bulaştıran tecrübesiz kişilerdir. Sizlere vermiş olduğum önerileri göz ardı etmeden iletişim kurun ve iç sesinize güvenin. Sizleri asla yarı yolda bırakmayacağım.

Nis
23

Havas ilminin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Havas ilminin kişiler üzerindeki etkileri yapılan büyüler ve dualara göre farklılık göstermektedir. Gizli ilimler içerisinde büyüler, havas ilmi kullanılarak yapılmaktadır. Havas ilmi sayesinde manevi bir destekle medyum Aslan hocanız yanınızda olarak sorunlarınızı kaldıracaktır. Sevgilinizle aranızdaki problemlerin odak noktası haline gelen durumların düzelmesi için havas ilmi dua uygulamalarına ihtiyacınız var demektir. Fakat her yapılan havas ilmi çalışması kişiden kişiye farklı etkiler meydana getirmektedir. Kişiler üzerinde farklı etkiler meydana getiren havas ilmi ile kısa zamanda çok güvenilir sonuçlar almak mümkün olabilmektedir.

Havas ilmi, kuran ilimleri ve gizli ilimler içerisinde yer alan hem bereketli hem de etkili bir ilimdir. Kendisini tabiri caizse her medyum olarak tanıtan kişiler asla bu ilme sahip değildir. Yıllarımı verdim ve araştırmalarıma hâla devam ediyorum. Gece gündüz havas ilmi üzerine yaptığım çalışmalar ve kazandığım tecrübelerimle sorunlardan kurtarmaya devam ediyorum. Çok hızlı ve etkili bir biçimde bu ilmi kullanıyorum ve uyguluyorum. Yaptığım büyüler ve duasal tılsımlardan meydana gelen çalışmalarımdan her zaman olumlu sonuçlar aldım. Çalışmalarınızı güven içerisinde bana yaptırabilirsiniz. Havas çalışmaları hem kişilere özgü hem de kısa sürede sonuç vermektedir.

Medyum Aslan havas ilmi vefkleri ve büyüleri ile çözüme ulaşıyorum. Kısa zaman içerisinde yaptığım büyüler ve dualar tutuyor. Havas ilminin kişiler üzerindeki etkileri kapsamında düşünce yoğunluğu, rüyasında görme, sık olarak aklına gelme, kalben ve ruhen yönlenme durumları meydana gelmektedir. Bu anlattıklarım kişilerden kişilere farklılık göstermektedir. Aşk büyüsü ile yapılan bir havas ilmi çalışması hem kişiler üzerinde hem de aşk büyüsü üzerinde etkili ve olumlu sonuçlar bırakır. Kısa zaman içerisinde aşk büyüsü yapılan kişi, yaptıran kişiye bağlanır ve aşık olur. Düşüncesinden bir saniye çıkmaz, gözü bir yere takıldığında karşısına o kişi gelir, rüyasında sık olarak görür, devamlı karşılaşma meydana gelir ve kısa zamanda birliktelik hasıl olur.

Nis
18

Ruhsal Tedavi Reçetesi

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Ruhsal tedavi reçetesi, yalnızca ruhi bunalımları bulunan kardeşlerimize Medyum Aslan hocanız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Ruhi bunalım gösteren kişilerin içinden çıkamadıkları durumlardan kurtulmaları için duasal tılsımlar kullanarak ruhsal tedavi reçeteleri hazırlamaktayım. Stres, depresyon gibi insanları olumsuz yönden etkileyen ruhi bunalımlara karşı yapılacak rukye okumalarım ve manevi tedavi reçetem sayesinde şifa bulmanızı sağlayacağım. Değerli dostlarım, içinden çıkılmaz hal alan manevi sorunlarınızın dua ile çözülmesi ve feraha çıkmanız için tek yol medyum hocanızla iletişim kurmanızdır. Bu zamana kadar manevi tedavi uzmanı olarak hastalarıma şifa dağıttım ve ruhi sıkıntılarından kurtardım.

Ruhsal hastalıkların kaynağı stres, depresyon veya ruhi çöküntü hali olmasının yanında büyü ve nazar değmesinden dolayı da olabilmektedir. Her hal ve hareketimize özen göstersek de maalesef kimi zaman bir başkası tarafından yapılan büyü işlemleri ya da hasetten kaynaklanan nazar değmesi ile ruhsal bunalıma girmemize neden olabilmektedir. İlim deryasında yaptığım çalışmalar sayesinde sizleri içerisinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtaracağım kardeşlerim. Güvenerek ve inanarak benimle iletişim kurunuz. Ruhsal tedavi reçetesi içerisinde bulunan dualar, tılsımlar, vefkler, okuma işlemleri ile feraha kavuşacaksınız. Stres, sıkıntı, ruhsal darlık, ruhi bunalım gibi insanı rahatsız eden manevi sorunların tamamından Allah’ın izni ile kurtulacaksınız. Bu reçeteyi Medyum Aslan hocanız ebced ilmine dayanarak kişiye özel olarak hazırlamaktadır.

Rukye okumaları yapılarak cin musallatına maruz bırakılan kişilerin kurtulması sağlanmaktadır. Rukye okumaları Kuran-ı Kerim, dualar, aşr-ı şerifler, kasideler kullanılarak yapılmaktadır. Medyum Aslan tarafından yapılacak olan bu okumaların sayesinde cinlerin musallatından ve zararlarından biiznillah korunup kurtulacaksınız. Bu anlattıklarım cincilik ya da muskacılık şeklinde düşünülmesin çünkü bir kişiye musallat olan cinlerin uzaklaştırılması için dualar ve ayetler kullanıyorum. Faaliyetlerime resmi ruhsatlı devam ediyorum ve profesyonel şekilde hizmet veriyorum. Manevi tedavi reçetenizi alarak sıkıntıların üstesinden geleceksiniz kardeşlerim. Havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi kısacası tüm gizli ilimler alemini çok iyi derece biliyorum ve uygulamalarım tecrübeyle sabittir.

Mar
27

İlişki Uzmanı Astrolog

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

İlişki uzmanı astrolog problemli evlilik hayatınızda sizlere yardımcı olacaktır. Evliliğinizin büyüler yüzünden sıkıntıya uğradığınız düşünüyorsanız Medyum Aslan sizlere doğru hizmet verecektir. İlişkinizi kurtarmak için yapılacak olan tılsımlı dualar ve celpler sayesinde sorun ortadan kalkacaktır. Özellikle evli çiftler son zamanlarda kendisini ilişki uzmanı astrolog gibi terimlerle adlandıran kişilere müracaat etmektedir. Astroloji bir bilim dalı olup bu işi uygulayanlara da astrolog denir. İlişkiniz üzerinde kötü ve negatif etkileri ortadan kaldırmak mümkündür. Gezegen saatleri konumuna göre hareket eden astrolog medyum Aslan hoca bir telefon kadar yakınınız da bulunmaktadır. İlişkinizin durumu hakkında sizleri tedirgin eden tüm manevi sorunlarınızı gizlilik prensibi içerisinde paylaşabilirsiniz.

İlişki uzmanı astrolog yapmış olduğu vefk ve büyü ilimleri sayesinde sorunları yok etmektedir. Yılların verdiği ilim bilgileri ve araştırmalarım sonucunda tılsım, vefk, büyü, sihir, astroloji hizmetleri kapsamında sizlere yardımcı olacağım değerli dostlarım. Yardımcı olduğum konulardan memnun kalan kardeşlerimin web sitelerime yazmış olduğu olumlu yorumlar beni çok mutlu ediyor. Sizler de bu zincirin bir halkası olmak isterseniz telefonla Medyum Aslan hocayı arayabilirsiniz. Arayın görüşelim ilişki sorunlarınızın çözümünü en etkili biçimlerde ortadan kaldırayım kardeşlerim.

Astrolog medyum hizmeti kapsamında kullandığım kişiye özel uygulamalardan çok şükür her zaman olumlu sonuçlar aldım. En ince ayrıntılara kadar önem vererek sorunları ortadan kaldırma gayretine giriyorum. Yaptığım çalışmalarla halkımızın güvenini kazanmış olmak beni çok sevindiriyor. Manevi problemlerinize karşı ya da nazar değmesine maruz kalanlara yıldız yükseltme formüllerimle sizlerin yanında yer almaktayım. Türkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun iletişim kurduğunuz zaman sizin ilişkinizi sekteye uğratan ne varsa hepsinden kurtulacağınızı beyan ediyorum. Üçüncü kişilerin tespiti ve sizden uzaklaştırılması noktasında yaptığım büyüler hızlı sonuç vermektedir. Bu konuda telefonla sizleri daha detaylı bilgilendireceğim.

uzman astrolog

uzman astrolog

İlişkinizde ki Sorunlar İçerisinde Aşağıdakiler Varsa;

  1. Sevgilinizle sebepsiz tartışmalarınız mı oluyor?
  2. Eşinizin bir anda sizden soğuduğunu söylüyor?
  3. Üçüncü kişilerin eşinizle aranıza soğukluk mu yaptığını düşünüyorsunuz?
  4. Evinizde gizli bir yerde muska vb. mi buldunuz?

Hemen benimle iletişim kurun ortadan bu sorunları kaldırayım. Doğru ve güvenilir bir çalışma ile ilişkinize astrolog medyum güvencesi ile yaklaşacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Dünyanın her tarafına hizmet vermeye devam ediyorum.

Nis
1

Maneviyatı Yüksek Medyum

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Maneviyatı yüksek medyum Aslan hocanıza yaptıracağınız çalışmalarla siz de bir daha medyum hoca arayışında olmayacaksınız.

Maneviyatı yüksek medyum, gizli ilimlerin tamamını bilen onlarla alakalı tecrübe ve emek vermiş kişilere denir. Doğaüstü güçler olarak bilinen rahmaniler ve cinleri kullanarak olması gereken olayların sizlerin istediğiniz şekilde yönlenmesini medyum hocanın kendisi sağlamaktadır. Maneviyatı yüksek medyum özellikle ledunni ilmini kullanarak sırlara mazhar olabilmektedir. Bu sırlara mazhar olan medyum için artık kapılar tamamen açık olmaktadır. Bir manevi sorunun çözüme kavuşmasını sağlayan medyum son derece etkili ve kuvvetli olmaktadır. Diğer insanların yapacağı şekilde okuma ve dua ile ledunni ilmine mazhar olan medyum hocanın yaptığı okuma ve dualar arasında dağlar kadar fark bulunur. Tecrübeli ve güvenilir medyum hoca sizlerin sorunlarınızı en ince ayrıntısına kadar inceleyip ledunni ilmini kullanarak sorunlara müdahale etmektedir.

Ledunni ilmi, yüce yaratıcı tarafından bazı insanlara doğuştan verilen büyük bir güçtür. Ledunni ilmi kullanarak çalışma yapan medyum hocanın yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlar ortadan kalkmaktadır. Nefesi kuvvetli olan ledunni ilmi uzmanı medyumlar son derece etkili ve sayıları da çok azdır. Bulunduğumuz boyuttan farklı olan başka bir boyut ile ilgili bilgiler kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim ‘de de geçmektedir. Yani bulunduğumuz boyut soyut varlıklarını görmese de varlıklarından bahsetmiştir. İşte bu konu da uzmanlaşan belli bilgi birikimi ve alışmalar sonucu bu boyut geçişini ve enerjiyi yönetebilen kimseye medyum denilmektedir. Ülkemizde de uzmanlaşmış çok sayıda medyum mevcuttur. Ancak bu konuda destek almak için maneviyatımızın yüksek olması gerekir. Maneviyatı eksik, inanmayan kişiler bu konuda fayda alamazlar. Hiçbir şekilde de uygulama gerçekleştiremezler.

maneviyatı yüksek medyum

maneviyatı yüksek medyum

Maneviyatı yüksek medyum hocanın ledunni ilmi uzmanı gerekmektedir. Zaten ledunni ilmine mazhar olan bir medyum hocanın maneviyatı diğer insanlara göre kat kat yüksektir. Büyü konularında ledunni uzmanı medyum hoca en doğru sonucu almaktadır. Büyü yaptırmak veya büyü bozmak için medyumdan destek almanız gerekir. Peki, büyü nedir? Büyü bir anlamda enerjinin belli olgu içerisinde yoğunlaşmasıdır. Bir çok çeşitte yapılan büyüler farklı amaçlara hizmet etmektedir. Genel olarak kötülük yapmak için büyü yaptıran kimselere yardımcı olan medyumlar etik davranmamış olurlar. Medyumlar dendiğinde, büyüler ve muskalar ilk olarak akla gelmektedir. İnsan için doğal olan yeteneklerin dışındaki olaylar olağan üstü olarak tabir edilir ve normal bir kişi bu konuyla ilgili çok fazla bilgi ve yeteneği olmadığı için ayrı özellikte olduğu düşünülürler. Büyüler ile ilgili de bilgi verecek olursak sizlere, sadece medyumların yapabildiği bir olgu olduğunu ve enerji yoğunlaşması sonucunda oluşan bir vukuat olduğunu söyleyebiliriz.

Medyumlar manevi yönü ağır basarsa olayları istediği gibi yönlendirir. Manevi yönü ağır basan kişiler metafizik alanında başarılı olabilirler. Hatta benzerlik gösteren diğer uygulamalar da önceden bir diyet gerektirir. Buradaki diyetten kasıt olarak yaşam Tarzı ve diğer alışkanlıklardan arınmaktır. Aslında insanoğlunun bünyesinde bu tür enerji bulunur. Bu enerjinin üzerine uzun yıllar çalışan kişiler medyum olurlar. Az önce de belirttiğimiz gibi birikim gerektiren bir aşamanın sonucu olarak oluşur medyumluk. Bu aşama kolay bir alan değildir. Bu yüksek enerjiye sahip olan medyumlar, özel yeteneklere de sahip olurlar. Bu enerjiyi yetenek haline dönüştüren kişiler, paranormal güçlere sahip olurlar. Bu bahsedildiği kadar kolay değildir bilgi birikimi ve özel yeteneklerin gerçekleştirmek için uzun bir zamana ihtiyaç vardır. İşte bu doğaüstü yeteneğe sahip olan kişilere medyum denilmektedir. Yine de kısmen bilgi edinebileceğimiz bu konuda özellikle destek almadan önce iyi bir araştırma yapmamız gerekmektedir.

Bir önceki Büyüler makalesini okuyarak maneviyatı yüksek medyum Aslan hocanın yaptığı büyüler ve çalışmalara göz atabilirsiniz.

Haz
28

Havas Çalışmaları

Yazar: medyum  //  Gizli İlimler  //  1 Yorum

Medyum Aslan özellikle gizli ilimlerden havas ilmi üstadı olarak çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarla istediklerinize çözümler sunulmaktadır.

Havas ilmi gizli ilimler hazinelerinin en bereketli ve verimli ilimlerinden birisidir. Havas ilmi ile yapılabilecek binlerce çalışma vardır. Bu çalışmaları hazırlayan en iyi medyum hocanız sizlerin içinde bulunduğu durumlardan hayırlısıyla kurtaracaktır. Medyum Aslan hoca havas ilmi ile ayrılanların birleştirilmesi için bağlama çalışmaları yapmaktadır. Yapılan bağlama büyüsü çalışmalarıyla ayrıldığınız sevgiliniz de pişmanlık duygusu artacak, sizi özleyecek size karşı bağlanıp geri gelecektir. Büyük bir aşkla bağlandıktan sonra geri gelen sevgili bir daha asla ayrılmamaktadır. Havas çalışmaları kapsamında her türlü sorunlarınıza en etkili çözümler sunulacaktır. Medyum Aslan güvenilir kimliği ile dikkatleri üzerine çeken Türkiye’nin uzman medyum hocasıdır. Sizlerde içinizde bulunduğunuz durumdan kurtulmanız ve hayırlısıyla istediklerinize kavuşmanız için hemen arayın.

 

Gizli ilimler yüzyıllardır bilinen ve medyumlar tarafından yapılan bilgi hazineleridir. Bu bilgi hazinelerine medyum hocalar kendisine gelen varlıklar tarafından ve bir takım tecrübeler sayesinde öğrenir ve böylelikle insanlara faydalı olurlar. Medyum Aslan hocaya havas çalışmaları yaptıran binlerce kişi olumlu sonuçlar almaktadır. Her türlü problemlerinizin çözümü için hemen arayın Allah’ın izni ile yardımcı olayım kardeşlerim.

Havas ve ledunni ilmi üstadı Medyum Aslan sizlerin olmasını istediği her türlü çalışmalarla sizlerin yanındadır kardeşlerim. Tüm sorunlarınız için hemen iletişim kurarak yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Rızık Açma Vefki makalesini okuyarak işlerinizin açılması için havas ilmi ile yapılan çalışmalara göz atabilirsiniz.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan