medyum aslan
"Medyum" Kategorisindeki Yazılar
Nis
12

Medyum Hocaları Ayıran Özellikler

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Medyum hocalar yüzyıllardan beridir var olan ve hissiyatını, bilgisini, ilmini kullanarak birçok kişinin sorununu çözüm bulan hoca efendilere verilen isimdir. Büyü yapma gibi işlemler yapıldığı gibi aynı zamanda büyü bozma gibi işlemlerde medyum hoca efendiler tarafından yapılmaktadır. Hiç ummadığınız biri tarafından, hiç ummadığınız bir anda size de büyü yapılabilir. Büyü yapılan kişilerde stres ve uykusuzluk gibi problemler gözükmektedir. Aynı zamanda paranın bereketinin olmaması, kısmetin kapanması gibi birçok olumsuz sonucu da beraberinde getirmektedir.

Medyum hocalar başvuracağınız zaman güvenilir ve gerçek ilmi bilgiye sahip olanları araştırıp ona göre gitmelisiniz. Günümüzde bu konuda birçok kişi muzdarip olmakta ve sorun yaşamaktadır. Eğer dolandırıcı ve gerçek medyum olmayan, insanları sadece para için kullanan, kendisini hoca efendi, gibi gören ama hiçbir sorunu çözüme kavuşturmayan kişilere başvurursanız sorununuzu çözmek yerine yeni sorunlar ile baş başa kalabilirsiniz. Bu işi kötü yönde kullanan kendi hoca, medyum gibi gören insanlar şeytanla ve kötü huylu cinler ile beraber işbirliği içindedir. Bunlardan da size asla yarar gelmeyecektir. Gerçek medyum bulmak istiyorsanız eğer resmi ruhsatlı belgeleri olan hocalara başvurunuz. Aynı zamanda yaptığı çalışmalar ile adını olumlu anlamda duyurmuş hocalardan yardım alın ki sorununuz kısa sürede hallolsun, sarpa sarmasın. Bu konuda birçok sitede adını duyurmuş hocalardan biri olan Medyum Aslan oldukça başarılı işler başarmış ve alanın uzmanlaşmıştır.

Medyum Hocalar

Medyum Hocalar

Bir medyumun gerçek medyum olup olmadığını anlamak aslında çok da zor değildir. Gerçek medyumlar her yerde kendisini belli etmektedir. Saygılı ve toplum tarafından itibar görmüş kişiler olmaktadır.

Gerçek medyumları öncelikle sahte medyumlardan ayıran bir diğer konu ise işlemlerini ve büyülerini sadece insanların hayrı ve iyiliği için kullanıyor olmasıdır. Sahte medyum hocalar ise sadece çıkarlarını ve menfaatlerini düşündükleri için kötü niyetle yapılan kara büyüleri de yapmaktan çekinmezler. Gerçek medyum hocalar,  yapılmış olan kara büyüleri ise bozmak için tüm yetenek ve ilimlerini kullanırlar. Siz de eğer üzerinizde kara büyü etkisi hissederseniz gerçek medyumlardan yardım alabilirsiniz.

Bir önceki Medyum Vefkleri makalesinde Medyum Hocaların yaptığı kişiye özel vefk çalışmalarına göz atabilirsiniz.

Ara
19

Sevgilisinden Ayrılanlara Etkili İşlemler

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Büyü çok eski zamanlardan beridir bilinen ve yapılan bir uygulamadır. Birçok çeşidi ve türü bulunmaktadır. Gerçek ve etkili büyüler ancak gerçek ve alanında uzman olmuş medyumlar tarafından hazırlanmaktadır. Büyüler kişiye özel olarak hazırlanan işlemlerdir. Bu yüzden biri için yapılan büyü bir başkası için işe yaramaz.

Büyünün birçok çeşidi bulunur. Yapılacak olan işlem veya uygulama yardıma gelen kişilerin isteklerine ve amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Aşk büyüleri, sağlık, maddi ve manevi tüm sorunların çözümü için büyü ilminde faydalanabilir. Herkes zaman zaman maddi veya manevi sıkıntılar içinde düşebilir. Sorunların geçmesini beklemek yerine uzman bir medyum hoca efendiden yardım almak daha doğru bir hareket olacaktır. Çünkü sorunlar ve sıkıntılar zaman geçtikçe daha çok büyür ve sizi felakete doğru sürüklemeye başlar. Bu gibi durumlarda oturup geçmesini beklemek yerine medyumlar aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Yardım almak için medyumlara başvuranların büyük bir çoğunluğu aşk acısı yüzünden gelmektedir. Bunun için ise aşk büyüsü veya bağlama büyüsü yapılmaktadır. Aşk büyüsü yapılarak sevgilisinden veya eşinden ayrılanları birleştirme veya eşler arasındaki soğukluk, geçimsizliği gidermek için çeşitli işlem ve uygulamalar yapılır. Aşk veya bağlama büyüsü yapılarak aradaki sorunların giderilmesi amaçlanır.

MedyumAslan.com sitem üzerinden benimle irtibat kurabilirsiniz. Özellikle de sevgilisinden ayrılanların yardım almak için geldiği medyumlar tarafından etkili bağlama büyüleri uygulanmaktadır. Bu uygulama sayesinde terk eden ve giden sevgili her nerde olursa olsun geri döner ve bir daha asla ayrılamaz. Deli divane olur, aşkından yanar. Ancak burada önemli olan nokta yapılan işlem veya büyünün gerçek ve alanında uzman bir medyum tarafından yapılmış olmasıdır. Aksi halde büyü tutmaz ve bir işe yaramaz. Çünkü gerçek birleştirme büyülerini ancak gerçek ve uzman medyumlar yapabilir.

Sevgilisinden ayrılanlar için yapılan aşk büyülerinin kısa süreli olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Bu tamamen yardım için gelen kişinin istek ve amaçlarına göre değişir. Alanında birçok başarılı işe imza atmış ve başarılı olmuş olan Medyum Aslan olarak bu konuda oldukça olumlu referanslarım bulunmaktadır.

Kas
25

Medyum Göremediklerinize Işık Tutuyor

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Gelişen teknolojinin hızlandırdığı sosyal hayatlar insanların mutsuzluklarını fark etmemelerine sebebiyet vermiştir. Mutsuzluklar biriktirilmeye, mutlu hayat yaşama istekleri ertelenmeye, bir insanın huzura olan ihtiyacı ise yok sayılmaya doğru yol almıştır. Hal böyle olunca da biriken sorunlar patladığında kişinin özel hayatında özellikle de insanlarla ilişkilerinde bomba etkisi yaratmaktadır. Medyumlar ise insanların maddi manevi sorunlarına çözüm bulmaya çalışan ve göremediklerini görmeleri için ışık tutan kişilerdir.

Medyum denince akla öncelikle o kişinin üstün yetenekleri gelir. Sonrasında da bir medyum ile iletişime geçildiğinde ya da onunla ilgili araştırma yapıldığında güven ile ilgili hiçbir sorunun yaşanmaması beklenir. Güvenilir insan olmak aslın da insanlığın temelidir. İnsan olmanın başlıca gereklerinden biri olan güven ve kişilerin mutluluğunu hayat amacı edinmek gibi meziyetler, herkesin tanımak isteyeceği, tanıdığında dertlerine çare bulacağı Medyum Aslan Hoca’da vardır.

Medyum Aslan, kendisine sorunları hakkında yardım almak için başvuran kişilerin bütün dertlerini samimiyetle dinler, öncelikle onların dostluğunu kazanmak ister. Zaten insanların arasındaki güven unsuru da bu şekilde oluşmaz mı? Sevgilisi ya da eşi ile problem yaşayan kişiler Aslan hoca’ya başvurduklarında kendilerini onun maneviyatına bırakırlar. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü sayesinde bir yandan ilişkilerindeki sorunlar çözülürken, bir yandan da iç huzuru bulurlar. Medyum göremediklerinize ışık tutuyor ve sizlerin ayrıldığınız eşinizle geri birleşmeniz için aşk büyüsü formüllerini en etkili şekilde yapıyor.

Üzerinde kıskanç gözler bulunan insanların karşılaştığı en kötü durumlardan biri de kara büyü olarak bilinen melanettir. Kara büyü sizi çekemeyenler, hayatınızdaki güzel şeyleri kıskananlar tarafından size yaptırılır. Bu büyüyü bozabilmek de Medyum Aslan tarafından gerçekleştirilen yetenek gerektiren işlerden sadece biridir. Güvenilir kişiliği ile bilinen medyum Aslan Hoca, öncelikle Allah inancıyla yaklaşır her şeye. Bu yüzden de Allah’ın yardımı sayesinde işleri daha da kolaylaşır. Eğer sizin de özel hayatınızda, iş hayatınızda, ruhunuzda, çevrenizdeki insanlarla ve sevdiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunlar var ise size bir telefon kadar yakın olan Medyum Aslan Hoca’ya ulaşmakta ve yardım istemekte geç kalmayınız. Her insan mutlu ve huzurlu yaşamayı hak eder. Hayatımızı çok daha güzel bir hale getirmek de bizim elimizde…

Eki
30

Medyum’un Kabul Görmüş Gizli İlimleri

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Fazla kimseler tarafından bilinmeyen ve bu nedenle gizli ilimler olarak adlandırılan etkili ve tehlikeli bilgiler bulunmaktadır. Kimilerine göre yapılması son derece korkunç olan bu ilimler, yalnızca belirli kişiler tarafından yapılmaktadır. Medyum’un kabul görmüş gizli ilimleri vardır ve bunlar sadece ilim adamı medyum tarafından bilinmektedir. İnsanların ilk ortaya çıkmasından bu yana, her çağda ve her coğrafyada gizli ilimler yapılmaya devam etmiştir. Her ne kadar eski zamanlarda yapıldığı ve üzerinde durulduğu söylenilse de, günümüzde hala gizli ilimlerle uğraşan insanlar bulunmaktadır. Medyum, gizli ilimler üzerine tecrübe ve bilgi sahibi olmuş kişilere denir. Gizli ilimlerin bilinen birçok çeşidi bulunmaktadır. Fakat henüz bilinmeyen veya zaman içerisinde unutulan veya unutturulmaya çalışılan bir takım bilgilerin olduğu da söylenilmektedir. Aslında zaman zaman herkesin bilgi sahibi olduğu ve normal karşılanan insanların fiziksel özelliklerine ve burçlara bakılarak yapılan gizli ilimler bulunmaktadır. Bunlar artık insanlardan tarafından kabul görmüş ve olağan karşılanmıştır. Diğer taraftan çok az kimse tarafından bilinmektedir.

En bilindik gizli ilimlerden birisi olan astroloji ve burçlar kuşağıdır. Günümüzde artık astroloji kabul görmüş bir bilim dalı olarak sayılmaktadır. Yıldızların ve gezegenlerin hareketlerini inceleyerek geleceğe dair kehanetlerde bulunulması astroloji sayesinde olmaktadır. Yıldız haritalarına ve doğum günlerine göre kişilik özelliklerine sınıflandırılma yapılarak burçlar meydana gelmiştir.

Yine bilinen gizli ilimlerden birisi olan kişilerin fiziksel özelliklerine göre kişiliklerini tespit etme sanatıdır. Buna kıyafetname denilmektedir. İnsanların dudak yapılarından, yürüyüşlerine, el ve ayak büyüklüklerinden, alın yapısına kadar pek çok etmen bireylerin kişilikleri hakkında kehanet ortaya koyulmasına neden olmaktadır. Her türlü ilimleri ezbere bilen medyumlar kişilerin fiziki ve manevi durumlarına karşı da önlem almalıdır.

Diğer gizli ilimler, hüddam ya da cin ilmidir. Adından da anlaşılacağı gibi, insanlar arasında ve çevrede cin, hüddam, peri ve meryama gibi varlıkların dolaştığı iddaa edilmektedir. Bu varlıkların insanlar tarafından kontrol altına alınabileceği söylenilmekte ve kimi hüddamlar insanlar için köle haline gelebilmektedir. Medyum hocalar her türlü hüddam ve cinlere sahip olan ve söz geçiren kişilerdir. Hüddamların erkek, meryemaların ise kadın olduğu bilinmektedir. Hüddamlar genç kadınlara aşık olurlar ve yanlarından ayrılmazlar. Meryamalar ise genç ve güzel kadınlardır. Genelde yılda birkaç kez evlere girdikleri söylenir. Siyah elbiseli ve uzun saçlı olan meryemaların elbiselerine bir erkek tarafından iğne batırılırsa o erkeğe aşık olacağı diğer rivayetler arasındadır.

Yüz okuma sanatı adı da verilen fizyognami, insanların yüz hatlarına, göz çevrelerine ve renklerine bakarak onlar hakkında bilgi sahibi olunması için yapılan kehanetlerdir. Bu tür ilimlere vakıf olan medyum hocaların sayısı neredeyse tükenmek üzeredir. Bu gizli ilim uzak doğu’ya dayanmaktadır. Fizyognamiye göre, mavi gözlü insanların zeki olduğu söylenirken, kaşları birbirine yakın olanların öfkeli ve kontrolsüz oldukları söylenilmektedir.

Havas ilmi, kuran-ı kerim ilimlerinin en bereketlisi olarak dikkat çekmektedir. Özellikle havas ilmi ile yapılan vefk ve büyüler olumlu yönde sonuç vermektedir. Yüzyıllardan beri yapılan çalışmalarla havas ilminin kişiler üzerindeki etkileri gün yüzüne çıkmıştır. Medyum’un kabul görmüş gizli ilimleri içerisinde adeta ilk sırada yer almalıdır. Medyum hocaların kesinlikle bilmesi gereken bir gizli ilim türüdür.

Günümüzde adını sıkça duyduğumuz spiritüalizm aslında paranormal iliminden gelmektedir. Paranormal demek, normal olmayan ve fizik ötesi alem olarak bilinen alandır. Hiphoz, ruhçuluk, parapsikolji gibi kavramlar paranormal ilminin sahip olduğu alanlardır. Paranolmal ilmi, pozitif bir takım bilimlerden yararlanıp, görünmeyen aleme doğru ulaşmayı hedefler. Şuanda Astral olarak tabir edilen ilim, paranormal ilimden kaynaklanmaktadır.

Maddeleri dönüştürmek olarak adlandırılan ilmi simya, daha önceleri duyulmuş olsa da unutturulmaya çalışılan gizli ilimlerden biridir. Geçmişte farklı nesneleri elinde tutarak, altın gibi değerli madenlere çevirebilen kimselerin olduğu söylenilmektedir. Hatta bazı simya uzmanı medyum hocalar, somut nesneler dışında insanları da başka varlıklara dönüştürebileceklerini iddia etmişlerdir. Diğer tarafdan bugün kullanılan kimya biliminin, simya ilminden ileri geldiğini söyleyen pek çok araştırmacı bulunmaktadır.

Kehanet ilmi, gizli ilimler arasında yüzyıllardır kullanılan ve halen pekçok kişi tarafından kullanılan bir ilimdir. Geçmişte devlet büyüklerinin sahip olduğu güç ve iktidardan kaynaklı gelecekte yaşanabilecek olan olayları kehanetçiler tarafından öğrendiği ileri sürülmektedir. Bu ilim hala bir takım kişilerin sıklıkla başvurduğu gizli ilimler arasında yer almaktadır.

Nis
17

Online Hizmetleriyle Medyumlar

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Online hizmetleriyle medyumlar arasında yer alan Aslan Hoca sizlere bir telefon kadar yakındır. Online hizmetlerden kastım internet üzerinden bakılan fal ya da tarot sayfası gibi çalışmalar değildir. Online medyum hizmeti olarak bilinen tanım; internet üzerinden hizmet veren hoca efendilere ulaşılacak web sayfası, mail adresi veya telefon numaraları olarak belirtilebilir. Aslan Hoca olarak binlerce vatandaşımızla gerek online gerek de yüz yüze görüşmeler yaparak sorunlarına en iyi çözümleri sundum. İnternet üzerinden mail atan kardeşlerimize her zaman cevap yazdım ve yönlendirmeler de bulundum. Her şehirden veya dünyanın hangi ülkesinden bana ulaşırsanız ulaşın sorunlarınıza en doğru hizmetleri vereceğimi garanti etmekteyim kardeşlerim.

Medyum Aslan; dünyanın neresinde olursanız olun http://www.medyumaslan.com online web sitemiz üzerinden bana ulaşabilir ve her türlü sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Telefon numaram ve mail adresim her zaman açıktır. Sizlere hak veriyorum internet üzerinden her medyum hocaya güvenmemeniz konusunda hem fikirim. Tecrübelerimle ve bilgimle söylemek istiyorum ki her türlü büyü ve dua işlemlerinden kişiye özel uygulamalarım ve gerçek çalışmalarımla üstesinden gelemeyeceğim hiçbir manevi sorun yoktur. Üçüncü kişileri ilişkinizden uzaklaştırmak istiyorsanız ya da sevgilinizle aniden gelişen soğukluklar baş gösterdiyse benimle iletişim kurduğunuz da yapacağım çalışmalar sayesinde sorunlarınızdan kurtularak feraha ulaşacağınızı beyan ediyorum.

İnternet üzerinden hizmet veren medyumlar bulunmaktadır ve bunların hangisinin güvenilir ya da gerçek olup olmadığını anlamak çok güç ve zor bir işlemdir. İç sesinize güvenin ve size en doğru hizmeti vereceğinden emin olduğunuz ilim adamı ile iletişim kurun. Medyum Aslan hocayla bu zamana kadar dünyanın neresinden iletişim kurarlarsa kursunlar herkesin işlerini hallettim. Kişiye özel vefk ve dua formüllerim sayesinde ve online hizmetimle binlerce vatandaşımıza ulaştım onların manevi sorunlarını ortadan kaldırdım. Rabbim sizlerinde sorunlarınızı kaldırma fırsatını bana versin.

Ara
25

Medyum Hizmeti

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

İnsanlar herhangi bir konuda çaresiz kaldıkları zaman genel olarak medyumlar akıllarına gelir. Geleceği görebilen medyum bulduğumuzda bizlere ciddi anlamda yardımcı olur. Medyumlar aile içi huzuru sağlamak amacıyla aile içi huzur büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü ve daha birçok büyüyü yapabilirler. Tabi her medyuma da inanmamamız bizim için en doğrusudur. Her şeyde olduğu gibi medyumda da kalite aramamız şart. İşinin ehli olan bir medyum bizim için gerçekten faydalı işler yapabilir. Farklı yollarla muska, dua vs. ziyaretçilerine yardımcı olan medyumlar genelde cüzü paralar alarak insanların mutluluğu için çalışırlar.

Kaliteli bir medyum her zaman paradan daha çok insanların hayır duasını almayı amaçlar. Kullandığı ilmi yöntemlerle ziyaretçilerinin sorunlarına en kısa ve en kesin çözümü bulurlar. Örneğin evde eşinizle huzursuzluk yaşıyorsunuz. Bu konuda ciddi anlamda yardıma ihtiyacınız var ve son çare olarak medyuma başvurdunuz. Gerçekten işinde iyi bir medyum tercih ettiğinizde eşinizle olan sorununuz kısa sürede çözülecektir. Hatta eşinizle eskisinden daha iyi anlaşacağınıza, evinizdeki mutluluğun eskisinden kat ve kat daha fazla olacağından ufacık bir şüphe duymanıza gerek yok. İnternet dünyasında pek çok medyum görüyoruz. Kendisine güvenen medyumlara gitmek ve onların engin bilgilerinden yararlanmak her zaman çok daha iyidir.

Geri dönmeyen sevgiliniz için, eşiniz için, anneniz ya da kaynananız için ve daha birçok konuda medyum Aslan hocanızdan yardım almayı deneyebilirsiniz. Medyum Aslan uzun zamandır gizli ilimlerle uğraşan kaliteli ve işinde oldukça başarılı bir medyum hoca olarak dikkatleri üzerime çektim. Sağlamış olduğum medyumluk hizmetleri arasında aşk, soğutma, gideni geri getirme, eşler arası muhabbet, ayırma, kısmet açma, çocuk sahibi olma, aileyi evliliğe ikna etme ve iki sevgiliyi bağlama büyüsü gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Ayrıca sağlamış olduğum, burada eklemediğim birçok hizmet de bulunmaktadır. İhtiyaç sahipleri, kendisiyle iletişim kurarak sorunlarını açıkladıkları durumda Medyum Aslan, gereken uygulamayı yerine getirecektir. Yaptığı işlerde paradan ziyade hayır duayı amaçlayan hocamızdan yardım almak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Unutmayın her şeyi bilen ve olduran Allah’tır, Aslan Hoca’da da olduğu gibi tüm medyumlar sadece kulun derdini Allah’a aktarmasında bildikleri gizli ilimlerle yardımcı olurlar.

Bir önceki Bağlama Büyüsü Tılsımı makalesinde Bağlama büyüsü yapan Medyum Hocaya göz atabilirsiniz.

Kas
17

Medyum Bir Aracıdır

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Astroloji  gezegen ve yıldızların hareketlerinin insan üzerindeki etkilerini inceleyen ve yorumlayan  bir bilim dalıdır. Medyum kelimesi de Latince bir kelime olup “ arada bulunan “ “aracı kişi” gibi anlamlara gelmektedir. Olağanüstü yetenekleri olduğu varsayılan gerçek dünya ile metafizik alem arasında ilişki kuran kişiye verilen isimdir. Medyum kelimesi on altıncı yüzyılda süreçte buluna şeyleri aktaran anlamında da kullanılmıştır. Işığın medyumu yani taşıyıcısı şeklinde kullanımlarda bulunulmuştur. Hatta iyi resim yapan bir kimsenin de resmin medyumu olduğu düşünülmüştür.

Günümüzde ise medyum ruhlarla irtibata geçebilen kişiye verilen isimdir. Ülkemizde büyücüler ve çeşitli falcılar tarafından kötü bir algılamaya sebebiyet verilmektedir ve eleştirilere yol açılmaktadır. Medyum gerçek dünyada cismi olarak var olmayan fakat yaratılmış varlığı bilinen çeşitli alemlerde yaşayan ruhani varlıklarla irtibat kurabilen kişidir. Medyumlar genellikle hislerine ve anlattıklarına güvenilen kimselerdir. Kişi hangi topluma ait olursa hangi statüde bulunursa bulunsun geleceği ile ilgili bu belirsizlikten rahatsız olur ve merak ile medyumlara başvurmaktadır. Bakılan falların ortak bir yönü vardır ki bu da bir yönde baktıran kişiye iyi şeyler söyleyerek olumlu bir enerjiyle birlikte umut verecek ya da umutsuzluğa ve olumsuz enerjiye yönlendirilecektir kişi. Bu iki yön neticesinde insan her iki türlü de karar vermede daha kolay olacaktır. Medyum sözlerine itibar eden kimse kararsız kaldığı durumda buna başvuracak ve bir seçim yapma şansı yakalayacaktır. İnsanoğlu genellikle kararsız olduğu emin olamadığı durumlarda medyum hocaya başvurmaktadır. Ne olursa olsun insan emin olduğu bir şeyden medyum hocanın söyleyeceği şey olumsuz da olsa vazgeçmeyecektir. Bu nedenle genelde insanlar bunalım içerisinde olduğu dönemlerde ve kararsız kaldığı durumlarda bir denge sağlayabilmek için medyum araştırmaları yapmakta ve onlara başvurarak bir karar vermeye çalışmaktadırlar.

Bir önceki Etkinlik Alanları makalesinde Medyum hocanın aracı çalışmalarına bakabilirsiniz.

Eki
5

Medyum ilmi

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Medyum ilmi

Medyum ilmi sayesinde insanların üzerine yapılan manevi sorunları kaldırmaktadır. Medyum ilmi her medyum hocaya doğuştan gelmesi gereken bir yetenektir.

Medyum ilmi, sonradan kazanılan bir ilim olmadığı gibi kesinlikle doğuştan gelen bir ilim olmalıdır. Medyum Aslan hoca doğuştan gelen ilim bilgisi sayesinde insanların üzerlerine yapılan manevi sorunları kaldırmaktadır. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan hoca 26 yıl boyunca ilmi bilgisini insanların şifa bulması için kullanmıştır. 26 yıl boyunca medyum ilmini kullanarak yaptığım çalışmalar arasında evi barkı dağılan kardeşlerimizin sorunlarını ortadan kaldırdığım, aşk büyüsü ile sevgilisiyle arasındaki sorunları bitirdiğim, büyü çözümü yaparak İslami usullere göre bir kişinin üzerine yapılan en etkili kara büyüleri temizlediğim, beş kişinin zapt edemediği delirmiş bir halde bulunan hasta kardeşlerimize ağzımdan çıkan dualar şifa olarak geri döndü o tür hastalarımı kurtardığım, işi rızkı kesilenlere yaptığım çalışmalar gösterebilir. Medyum ilmi başta da söylediğimiz gibi sonradan kazanılmayan ve medyumlara doğuştan gelmesi gereken bir ilim türüdür. Gizli ilimler içerisinde yer alan havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi gibi konuların medyum ilmi ile alakası yoktur. Çünkü o tür ilimler sonradan da öğrenilebilir. Aralarındaki tek fark medyum ilminin hoca efendiye doğuştan gelmesidir.

medyum ilmi

medyum ilmi

Medyum Aslan, yılların verdiği bilgi birikimini ve öğrendiği tüm ilimleri insanların manevi sorunlarının ortadan kalkması için kullanan güvenilir ve resmi ruhsatlı medyum hoca efendidir. Sevgilinize aşk büyüsü yaptırarak onun sizi daha çok sevmesini ve size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Eşinizle veya nişanlınızla aranızdaki sorunlara çözüm için kuvvetli bir bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum ilmi kullanarak çalışmalar yaptığını iddia edenlere fazla aldırış etmeyiniz. Tek yapmanız gereken biraz araştırma yaparak hangi medyum hocaya çalışmalarınızı yaptıracağınıza gönül rahatlılığı ile karar verebilmenizdir.

Bir önceki Medyum Aslan Hakkında Yorumlar sayfasına ulaşarak medyum ilmi yapan Aslan Hoca hakkında çıkan yorumları okuyabilirsiniz.

Eyl
19

Astrolog Medyum

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Astrolog Medyum

Astrolog Medyum Aslan manevi danışmanlığının yanında astroloji danışmanınız olarak derin detaylı yıldız ve gezegen hesapları ile astrolog medyum olarak hayatınıza yön veriyor.

Astrolog medyum hayatınıza hem iş hem de aşk olarak yön vermektedir. Yıldızlar ve gezegenlerin hesaplamasını yaparak manevi hastalıklardan kurtulma, işlerin ne zaman düzeleceğini, sevgilinizle problemlerin nasıl kalkacağını sizlere bir bir anlatmaktadır. Medyum Aslan hoca astrolog medyum hizmeti ile hayatınızın şekillenmesini sağlamaktadır. Bir medyum hoca hem manevi ilimleri hem de astroloji konularını çok iyi bilmelidir. Astroloji, burçlar, yıldızlar, gün hesaplamaları sayesinde insanlara her şekilde yardım etmeyi amaç edinmelidir. Astrolog medyum burç uyumları yaparak karşı cinsinizle ne kadar uyuştuğunuzu belirtebilir. Astrolog medyum dışında yaptığım manevi ilimler sayesinde büyüler, sihirler, nazar gibi konuları ciddi şekilde bozuyorum. Eşinizle ya da sevgilinizle aranıza giren soğukluğu ve ayrılığı ortadan kaldırıyorum. Astroloji hizmetlerim kapsamında da detaylı yıldızname bakımları yapıyorum. Su falı ile etkili bakımlar sayesinde tüm sorunlarınıza çare oluyorum. Astrolog medyum Aslan hoca sizlere bir telefon kadar yakındır.

Medyum Aslan, astroloji dalında engin bilgileri ile sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Kişilerin ebced değerlerine göre çıkartılan yıldızname haritaları sayesinde sorunları kökünden tespit edip müdahale ediyorum. İş hayatınızın gezegen hesaplamaları ve yıldız hesaplamalarıyla nasıl doğru yönde şekil alacağının sizlere çalışmasını yapıyorum. Kişiler arasındaki yıldız uyuşmalarına ya da yıldızların uyuşmamasına bakıyorum. Bu sorundan bir diğer manevi sorun ise yıldız düşüklüğüdür. Yıldız düşüklüğüne yaptığım çok etkili dualar ve vefkler sayesinde yıldızınızın yükselmesini ve sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlıyorum. Astrolog medyum hizmetlerimizi en doğru şekilde ulaşmak için iletişim bilgilerimi kullanabilirsiniz. Astrolog medyum olduğum kadar da kesinlikle resmi ruhsatlı medyum olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

Eyl
8

Büyüleri

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Medyum Aslan büyüleri son derece etkili olup tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Havas ilmi medyum hocası olarak büyüleri etkilidir.

Medyum Aslan büyüleri kişiye özel olarak hazırlanan tılsımlar ve çalışmalarla yapılan etkili havas ilmi uygulamalarıdır. Havas ilmi Kuran-ı Kerim ilimlerinden en bereketlisi ve güveniliri olan vefk, tılsım, dua, büyü, celbi tesir hazinesidir. Büyü çalışmalarında kullanılan teknikler tamamen havas ilmi ile uygulanan çalışmalardır. Uzman bir medyum hoca havas ilmi tekniklerini çok iyi bilmelidir. Gizli ilimler uzmanı hocaya ulaşarak en kuvvetli büyüleri yaptırabilirsiniz. Medyum Aslan büyüleri sayesinde hayatınızda olmasını istediğiniz olayların sizin lehinize sonuç vermesini sağlarsınız. Resmi ruhsatlı medyum olarak danışacağınız tüm bilgiler ve özel büyü istekleriniz gizlilik prensibi içerisinde kalacaktır. Büyüleri en etkili kılan bir diğer özellik ise medyum hocanın yaptığı çalışmalar üzerine yapmış olduğu gece – gündüz okumalarıdır. Sağlam, son derece güvenilir büyüler yaptırmak istiyorsanız Medyum Aslan ile iletişim kurunuz.

büyüler

büyüler

En Etkili Sonuç Veren Medyum Aslan Büyüleri;

  1. Aşk büyüsü
  2. Bağlama büyüsü
  3. Papaz büyüsü
  4. Kaşık Büyüsü ve Bağırsak Büyüsü
  5. Mum büyüsü, kilit büyüsü, tılsım büyüsü
  6. Ceviz ile yapılan bağlama büyüsü çalışması
  7. Acı biber aşk büyüsü tılsımları

Medyum Aslan büyüleri için medyum çalışmalar sayfasını ziyaret edebilir ya da bir telefon kadar yakın olan medyum hocanıza iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

medyum aslan büyüleri

medyum aslan büyüleri

Aşk büyüsü adından da anlaşılacağı üzere Medyum Aslan hoca efendi tarafından yapılan etkili ve sağlam bir geri getirme büyüsüdür. Ayrıldığınız sevgilinizin tekrar geri dönmesini istiyorsanız canbar aşk büyüsü, papaz büyüsü, acı biber aşk büyüsü çalışmaları tam sizin ihtiyacınız olacak büyülerdir. Büyü ve büyüler hakkında en detaylı ve güvenilir bilgilere medyum hocaya ulaşarak öğrenebilirsiniz. Hayallerinizi boşa çıkartan, sizlere olmadık ümitler veren, bu işi paraya döken medyumlar mutlaka vardır. Lütfen çok dikkatli davranın. Çalışmalarınızı yaptıracağınız medyumlar hakkında yorumlar ve yaptığı büyüler ile ilgili bilgiler öğrenin. Aksi halde diğer medyumlar tarafından umutlarıyla oynanmış o kadar çok insan var ki anlatamam. Değerli kardeşlerim Medyum Aslan büyüleri güvenilir ve etkilidir. Yılların verdiği emek ve tecrübelerimle sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyim. Bin bir türlü sorunlarınızın manevi reçeteleri için benimle iletişim kurun aşk büyüsü ve tüm sorunlarınızı birlikte ortadan kaldıralım. Havas ilmi ile yıllardır uğraşmaktayım bu zamana kadar olmaz denilen işlerin altından kalktım. Herkesin gönlünde taht kuran bir medyum olduğumu biliyorum. Sizlere yardım etmek benim hayat felsefem olmuştur. Allah’ın selamı ve huzuru hepimizin üzerine olsun.

Bir önceki Büyü ile Aşk Bağlama makalemizi okuyarak Medyum Aslan büyülerinin ne kadar etkili sonuçlar doğurduğuna şahit olabilirsiniz.

 

May
6

Gerçek Medyum

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Gerçek medyum hem gizli ilimler üstadı hem de resmi medyum çalışmaları yaparak manevi sorunlara çözüm üretenlere denir.

Gerçek medyum çalışmalarıyla manevi sorunlara çözüm üreten Medyum Aslan hoca bu konularda yaptığı çalışmalarla tam bir gizli ilimler üstadı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. 26 yıldır binlerce kişinin sorunlarına gerçek medyum hoca efendi olarak çözüm üreten ve onların şikâyetlerine manevi danışmanlık yaparak sorunları ortadan kaldıran yuva düzelten medyum sizlerin bir telefon kadar yakınınız da bulunmaktadır. İçinden çıkamadığınız aşk büyüsü ve bağlama büyüsü sorunlarınıza gerçek medyum tarafından el atılmasını, uğraşılmasını, çalışılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü yılların verdiği ilmi bilgisiyle gerçek medyum Aslan sizlerin binlerce sorunlarını bu zamana kadar ortadan kaldırmıştır. En zor çalışmaları ve içinden çıkamadığınız durumlarınız da sizleri kurtaran maneviyatı çok yüksek ilim adamı güvenilir Medyum Aslan gerçekten sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır.

gerçek medyum

gerçek medyum

Gerçek Medyum Aslan Hocamıza gelen gerçek bir yorum

“Bundan 3 ay öncesi kadardı. Aile sorunlarım vardı ve ben bu sorunların içerisinden asla çıkamıyordum. Sanki bir bataklığa batmış gibi hissediyordum. Evin içerisinde huzursuz ve asabiydim. Eşimle devamlı tartışmalarımız oluyordu. Bu tartışmalar sonucunda ben ve eşim çok üzülüyorduk. İnternette gerçek medyum hocalar arayışına girdim. Hem kendisi hem de internet sitesi beni etkileyen güvenilir medyum Aslan hoca ile iletişim kurdum. Kendisiyle telefonda konuştuğum da bana büyü yapıldığını ve huzursuzluk veren muskalara maruz kaldığımı anlattı. Kendisiyle İslami usullere göre büyü çözümü çalışması yapmaya karar verdim. Çünkü ben de biliyordum ki yapılan büyülerin sadece İslami usullere göre bozulacağı konusunda bilgiliydim. Çalışmalar elime geldiğinde hemen yapmaya başladım. Evin içerisine okunmuş sular döktüm, okunmuş şekerleri hem kendim hem de eşimin yemesini sağladım. Korumalarımızı hem evimize astık hem de üzerimde taşıyorum. Diğer bütün çalışmaları usulüne göre yaptıktan kısa bir zaman sonra değişmeler adeta muhteşem olmuştu. Çünkü eşimle aramızda ki sorunlar bitmişti ve içinden çıkılmaz bir hal olan sorunlarımdan kısa zamanda kurtuldum. Buradan gerçek medyum hocama sonsuz kere teşekkürlerimi sunarım.” Soner Evci – Kayseri

Bir önceki Kaşık Büyüsü makalesini okuyarak gerçek medyum Aslan hocanın yaptığı çalışmalara göz atabilirsiniz.

Nis
13

Aslan Hoca Referansları

Yazar: medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Medyum Aslan referansları ve hakkında yapılan medyum yorumları sayesinde kendisinin çok güvenilir işinin erbabı medyum olduğunu öğreneceksiniz.

Medyum Aslan referansları ve yorumlarını içeren bu yazımızda 2 ayrı kişinin medyum Aslan Hocaya yaptırdığı çalışmaların neticesinde hakkında gönderdiği mesajları okuyabilirsiniz. Medyumlar hakkında yorumlar sayfamız tamamen güncel ve gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır. Resmi ruhsatlı güvenilir Medyum Aslan hocayı arayarak hakkında yorum yapanların telefon numaralarını alabilirsiniz ve kendisi hakkında çalışma yaptıran kişilerle görüşebilirsiniz. İşinin erbabı gizli ilimler üstadı Medyum Aslan bir telefon kadar sizlere yakındır.

Medyum Aslan Ayrılan Eşimi Geri Getirdi

Ortada herhangi bir sorun olmadan eşimle devamlı olarak kavga ediyorduk. Bütün ailelerimiz bu durumdan rahatsızdı. Nedensiz ve özellikle aniden kavgalarımız çıkıyordu. Eşimle arama o kadar büyük bir soğukluk girdi ki anlatamam. Aynı evin içerisinde iki yabancı gibiydik. İnternette araştırmalarım sonucunda güvenilir ibaresi çıkan Medyum Aslan Hoca karşıma çıktı. Bende kendisini aradım durumu anlattım. Arada bulunan soğukluğu kaldırıp kocanı sana bağlayacağım dedi. Eskisi gibi mutlu ve huzurlu evlilik hayatınız devam edecek dedi. Kendisine çok inandım ve güvendim. Hiçbir zaman da güvenimi kaybetmedim. Çalışmaları yaptım ve dediklerini uyguladım. Aşk büyüsü sayesinde eşimi kendime bağlattım sonucunu beklemeye başladım. Allah sizi inandırsın 2 ay olmadan eşimle aramızdaki sorunlar ortadan kalktı. Eşim bana karşı çok saygılı ve sevgili oldu. Tartışmalarımız bitti ve sonunda bende rahata kavuştum. Evimin tekrar huzur bulmasında bana yardım eden güvenilir Medyum Aslan hocaya ne kadar dua etsem azdır. Gönül Demirel – Almanya Medyum hizmetleri

Medyum Aslan Referansları

Medyum Aslan Referansları

Cinlerden ve Sara Hastalığından Kurtuldum

Bu yaşıma kadar gitmediğim medyum hoca, hacı kalmadı. Şehir şehir gezdim. Türbelere gittim ama bir türlü derdimin çaresini bulamadım. Gözümün önüne gelen siyah bir surattan sonra aniden bayılmalarım meydana geliyordu. Bu bayılmalar sonucunda beynin sanki bomboş oluyordu. Kendimi her bayılmam da bir korku bir boşluk içerisinde buluyordum. Kendi kendime sabredip derman aradım. İnternet medyası aracılığıyla ünlü Medyum Aslan hocayı keşfettim. Kendisinin bu konuda yaptığı çalışmaları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra hemen iletişim kurdum. Kendi medyum sitesi aracılığıyla iletişim kurdum ve arama gereği duydum. İlk aradığımda bazı şüphelerim vardı çünkü ben bütün medyum hocalarla görüştüm derdime derman bulamamıştım. Kendisi beni o kadar etkiledi ki her şeyin cenabı Allah’tan geldiğini biz sadece aradaki vesileyiz yeter ki bana inan dedi bende inandım güvendim. Kargo ile bulunduğum yere malzemeler gönderdi. Bu malzemeleri usulüne göre yaptım. Dualar okudum. Gözümün önünde bulunan siyah surat gitti. Çalışmayı kullandıktan sonra bayılmalarım da azaldı. 1 Aylık bir çalışma yaparak kendisi beni bu zamana kadar hiç kimsenin kurtaramadığı cin musallatı belasından ve sara hastalığı denen illetten tamamen kurtardı. Artık ben de güven içerisinde yürüyorum, yemek yiyorum ve araba kullanabiliyorum. Öncelikle rabbime şükürler olsun. Medyum Aslan hocama her gece dua ediyorum ben onun hakkını asla ödeyemem. Allah razı olsun beni kurtardı teşekkür ederim. Selim Sevcan – Ankara Medyum Hizmeti

Bir önceki Yıldızname makalesini okuyarak aile sorunlarınızın neden kaynaklandığına yıldızname ile detaylıca bakım yaptırabilirsiniz.

 

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan