medyum aslan
"Parapsikoloji" Kategorisindeki Yazılar
Ara
27

Medyum Aslan ile Su Bakımı

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Su bakımı doğaüstü varlıklar aracılığı ile yaptığım ve kesinlikle yanıltmayan bir bakım şeklidir. Uzman medyumlar tarafından yapıldığı takdirde etkili sonuç alınabilir. Aksi takdirde su bakımı hiçbir anlam ifade etmez. Su bakımı işlemi cinler yada rahmaniler aracılığı ile yapılır. Öncelikle cinler ya da rahmaniler olarak bilinen benzeri varlıklarla ilişki kurmak üzere tılsımlar hazırlanır. Tasa su koyulur ve belirli şifreler telaffuz edilir. Belirli sayılarda okunması gereken bu şifreler okunduktan sonra tasın içine herkes tarafından görülemeyen varlıklar gelir. Su cinleri olarak da adlandırılan bu varlıklar kesinlikle zararlı değildir.

Su bakımı yaptıran kişi tarafından hayatı ve geleceği ile ilgili merak edilen sorular su bakımı yapan medyumlar tarafından bu cinlere sorulur. Alınan cevaplarda kesinlikle yanılma payı yoktur. Ama işin özü benim gibi uzman ve su bakımı konusunda da deneyimli ve bilgili bir medyum tarafından bu işlemin yapılıyor olmasıdır.

Dünya üzerinde bilinen en zor bakım türlerinden olan su bakımı yapabilmek için öncelikle işlemi yapan medyum kişinin kalbinin temiz olması ve ilminin çok kuvvetli olması gerekmektedir. Eğer bu şartlar tamam ise su bakımı yaptırmak isteyen kişinin her sorusuna yanıt alınabildiği gibi, isimlerin baş harfleri, yaşanacak olaylarla ilgili zaman bilgisi alabilme gibi detaylara ulaşılabilinir. Dolayısıyla da bu bakımı yaptıran kişi bu bilgilere güvenerek hayatına o şekilde yön verebilir. Başına gelecek olan iyi ya da kötü olayları önleyebilir ya da önünü açabilir. Kişinin etrafında bulunan hatta belki çok yakın çevresinde olan ancak kendisine kötülük yapma kapasitesi bulunan tanıdıklarını da su bakımı sayesinde öğrenebilme şansı vardır.

Medyum Aslan adım ile yıllardır yapmakta olduğum su bakımı işlemleri ile pek çok kişiyi aydınlatmış ve hayatına yeniden yön vermesini sağlanmışlığım vardır. Sizler de eğer geleceğinizle ilgili bazı şeyleri merak ediyorsanız ve su bakımı yaptırmak istiyorsanız bana her daim ulaşabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken en önemli şeyi tekrar ediyorum ki; su bakımı ile geleceği görebilmek her medyumun işi değildir. Yanılmamak ve doğru bilgiler alabilmem adına Medyum Aslan’ın ilminden faydalanmanız sizlerin yararına olacaktır.

Ara
7

Aşk ve Gönül İşlerinize Çözümler

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Aşk büyüsü sevgililer ve eşler arasındaki soğukluğu giderilmek için yapılır. Sevgililer veya evli çiftler çeşitli sebeplerden ötürü ayrılırlar. Bazen bu büyü yapmak ile olabileceği gibi bazen de sebepsiz yere ayrılıklar yaşanabilir. Bu ikili ilişkileri huzura erdirmek ve çiftleri birleştirmek adına aşk büyüsü yapılır. Aşk büyüsü sayesinde çifteler bir daha ayrılmaz ve hayatları boyunca beraber olurlar. Son zamanlarda bana başvuran kardeşlerimin çoğunun ortak sorunlarından biri ev içinde olan huzursuzluklar ve soğukluk olmuştur. İlmim ve İslami bilgilerim ışığında sorunlarınıza çözüm bulacak ve size istediğinizi elde etme şansı sunacağım. Resmi ruhsatlı belgelerim ile vergi levham bulunmaktadır. Bu gibi işlerde tecrübe ve referanslar önemlidir. Bu yüzden de sahte medyumlardan uzak durunuz ve tedbirli olunuz. Birçok kişi bana gelerek veya telefon ile arayarak sorunlarını bildirmektedir. Bu sorunların en başında olan ve sıklıkla çözüm yolu için bana başvurulan konu ise eşler arasındaki ayrılıklar ve soğukluktur. Tecrübelerim ışığında birçok kişinin sorununa çözüm bulmuş ve çiftlerin arasındaki sorunları çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

Aşk büyüsünü yaptıktan sonra daha etkili olabilmesi için bazı malzemeler oluşturuyorum ve siz değerli kardeşlerime ulaştırıyorum. Gönderdiğim malzemeler değişkenlik gösterebilir. Bazen bakır bir levhanın üzerine dua yazdığım gibi bazen de acı biber üzerine uygulamalar yapmaktayım. Resmi internet sitem medyumaslan.com üzerinde bulunan benim iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz. Malzemeleri uygulamanız en fazla bir haftayı bulmaktadır. Bazı uygulamalar için ise 3-4 gün yeterli olmaktadır. Bu uygulamaların amacı çiftler arasındaki aşkın yeniden canlanmasını ve devam etmesini sağlamaktır.

Etkili aşk büyüsü yapmak her medyumun harcı değildir. İlmi ve İslami bilgilerim ışığında size en iyi ve en etkili aşk büyüsü yapacak ve sizi istediğiniz sonuca ulaştıracağım. Medyumluk konusunda birçok dolandırıcı ve sahtekar bulunmaktadır. Bunlara dikkat edin kardeşlerim, tedbirli olun ki sizleri kandırmalarına izin vermeyin. Gerçek medyum kendini her yerde belli eder. Medyum Aslan ismime ait bu internet siteme bakarak referanslarımı kontrol edebilirsiniz. Resmi ruhsatlı belgem olup aynı zamanda vergi levham bulunmaktadır. İşimi resmi çerçeveler neticesinde yapmaktayım. Güvenle bana başvurabilir ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Kas
11

Kolanya ile Yapılan Yüksek Etkili Büyü

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Kolonya büyüsü; sizi yaşadığınız ruhsal sıkıntılardan kurtaracak, üzerinizde hissettiğiniz baskıyı kaldıracak, kötü niyetlerle bağlanmış olan kısmetinizi açacak ve sizi sevdiğinize kavuşturacak çok kapsamlı ve yüksek etkili büyü olarak nitelendirebileceğim sadece şahsıma özel tekniklerle hazırladığım bir büyüdür.

Normal bir insanın günümüzde iyice zorlaşan yaşam şartlarıyla başa çıkması yeterince zorken, bazı art niyetli kişilerin kıskançlık ve hasetleri sonucunda kötülük etmek amacıyla yaptırdığı kara büyüler; hayatı iyice içinden çıkılmaz hale getirebilmektedir. Baş edemediğiniz, kendinizi bedenen ve ruhen çökmüş hissettiğiniz bu gibi durumlara maruz kaldığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken bana en kısa zamanda ulaşmak olmalı. Size bir telefon kadar yakın olan hocanız Medyum Aslan, her türlü sorununuzu çözmeye ve yardım etmeye hazırdır. Piyasadaki medyumlar yerine neden beni tercih etmeniz gerektiğini de yeri gelmişken hatırlatmak isterim. Kolanya büyüsü sıkıntıya düşenler için medyum tarafından havas ilmi kullanılarak yapılan çok etkili bir çalışmadır. 26 yıllık medyumluk mesleğim süresince kazandığım tecrübeleri ve deneyimleri Allah’ın çizdiği yolu takip ederek, devletime vergimi vererek, resmi ruhsatlı olarak çalıştım. Kolonya büyüsü gibi daha birçok büyü çalışmalarım ve özel formüllerimle sizlerin dertlerine derman oldum. Bugüne kadar on binlerce kişinin mutlu bir hayat sürmesindeki desteklerimi araştırdığınızda ne kadar güvenilir ve ilmi bilgilerle donanmış, işinin ehli bir hoca olduğumu görebilirsiniz. Uzun lafın kısası yinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz diyelim.

Kolonya ile yapılan yüksek etkili büyü bugüne kadar yaptığım tüm çalışmalar arasında özel bir yere sahip detaylı bir büyü çeşididir. Tek bir büyüyle çektiğiniz sıkıntıların tümünden kurtulabilir, bu büyü sayesinde işlerinizi yoluna koyabilir ve güzel bir hayata adım atabilirsiniz. Zaman zaman herkes dara düşebilir, ancak bu özellikle yapılıyorsa art niyetli kişilerin ve medyumların oyununu bozmak benim işimdir. Doğru yoldan ayrılmadan tamamen güven ve iyi niyete dayanarak yaptığım kolonya büyüsü sayesinde kötü niyetli kişiler, kem gözler size bir daha diş geçiremeyeceklerdir. Bildiğim özel ayet ve dualarla güçlendirdiğim özel tekniklerimi yansıttığım kolonya büyüsü sayesinde dertlerinden kısa sürede kurtulmuş ve mutlu bir yaşantısı olan birçok kişiyi düşündükçe içimi kaplayan huzuru anlatmakta zorlanıyorum kardeşlerim.

Kolonya büyüsü için kullandığım özel dua ve ayetlerin yanı sıra, size özel formüllerim sayesinde umduğunuzdan çok daha kısa sürede tüm sorunlarınızı geride bırakacak ve huzur bulacaksınız.

 

Kas
3

Nazar Değmemesi için Yüksek Tesirli Vefk

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Gözler beyin gücünü ve ruhi işlevleri en iyi yansıtan organdır. Bilim adamlarının da kabul ettiği gibi göz vasıtasıyla karşıdaki kişiyi bir nevi hipnoz etkisine almak mümkündür. Aynı durum bazı hayvanlar için de geçerlidir, örneğin yılan avını gözlerinden yolladığı bir sinyal ile hareketsiz hale getirir ve avlar. Yılanla bir an göz göze gelen diğer hayvan çoğu zaman bunu hayatıyla öder. Aynı durum insanlar için de geçerlidir, bazı insanlar gözleriyle karşı taraftaki kişiye zarar verebilir. Özellikle kıskançlık ve kötü niyetle başkasına bakıldığında çok daha fazla zarar verdiği bilinmektedir. Göz değmesi ve nazar değmesi hakkındaki hadisler; bunun gerçek ve hak olduğunu açıkça belirtmiş, nazara karşı yapılması gerekenleri de ortaya koymuştur. Yani nazar değmesi, bazılarının zannettiği gibi batıl bir inanç değil, hak ve gerçektir. Ancak batıl olan kısım nazar boncuğu ile nazardan korunmaya çalışmaktır.

Nazar değmesi sorununa karşı korunmanın en doğru yollarından biri Medyum Aslan tarafından kişiye özel hazırlanan vefklerdir. Yüksek tesirli vefk anlamına gelen dua, genel anlamıyla uyumluluk ve dengeyi simgelemektedir. Vefkler kişilerin isteklerinin olması için hazırlanan; dörtgen şeklinde olan ve bu dörtgenin içine belirli kurallara uygun olarak yazılan rakamlar, şekiller, ayetler ve hadisleri de içeren dua mekanizmasıdır. Anlaşılacağı üzere hazırlanması birçok etmenin incelenip, ilmi bilgiler ışığında kişiye özel formüllerle olmalıdır ve bunun da ancak Medyum Aslan gibi tecrübesini ve ilmi birikimlerini uzun yıllardır kanıtlamış bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Bu tür konulara vakıf olmayan kişiler tarafından hazırlanan vefklerin yansımaları da ona göre olup, kişiler üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Hatta kişilerin bu olumsuz etkiler yüzünden istenmeyen durumlarla karşılaşması ve ruhsal hastalıklar ve ruhi bunalım sorunu yaşaması kaçınılmazdır. Nazara karşı hazırladığı vekfler bugüne kadar pek çok kişiyi, üzerlerinde biriken kötü enerjiden kurtaran ve huzur içinde yaşamlarına devam etmelerini sağlayan Medyum Aslan Hoca, bu konudaki uzmanlığını yıllardır sizler için kullanmaktadır. Vefklerini önce Allah’ın izniyle daha sonra ise kendisine bahşedilen özel yetenek ve yıllardır sahip olduğu ilmi bilgiler ışığında kişiye özel hazırlayıp kişilerin kullanımına sunan hocamız, taşıdığı büyük sorumluluğun bilinciyle kişileri nazardan korumaya, onların hayır dualarını almaya devam etmektedir. Yeri gelmişken vefk ile muskanın karıştırılmaması hususuna da değinmek lazım. Günümüzde duyulan ruhsal sıkıntı ile çare aramak için gidilen medyumlar, çoğu zaman kişilere muskalara yazıp göndermektedir. Muska da hayır işi için yapılmakta olup her ne kadar dualar içerse de vefk ile kıyaslanması doğru değildir. Nazara karşı muskayı her hoca yazıp çizebilir, ancak vefk için çok özel ilim gerekmektedir. Ebced hesabına varana kadar kişi hakkındaki ince detaylı araştırma yapılması, ki bu incelemenin de gezegenlerin konumlandığı zamanlar açısından önemi büyüktür. Ancak Medyum Aslan gibi ilim ve irfan sahibi bir medyum hoca sayesinde kişiyi doğru çözüme ulaştırabilir.

Bu noktadan yola çıkarak hocamızın nazar konusunda hazırladığı vefkler; kişideki olumlu enerji yoğunluğunu yok etmek ve ritmini bozmak için yapılan negatif bir enerjiyi yok etme amacıyla karşısındaki insanın üzerine yollayarak, vücuttaki enerji akışının düzensiz olarak çalışmasına sebep olan ilmi bir araçtır. Nazar değmesi için yüksek tesirli vefk işlemini Medyum Aslan hoca efendiye kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Yani Medyum Aslan tarafından nazara karşı yapılmış bir vefki üzerinizde taşıdığınızda size yöneltilebilecek tüm kötü enerjiyi, kem gözü bunu yapan kişiye geri çevirmiş olacaksınız. Nazar değmemesi için yüksek tesirli vefk yaptırabilirsiniz.  Medyum Aslan hocanın sahip olduğu ilim ve irfan sayesinde kişiye özel formüllerle hazırladığı vefkleri boynunuzda taşımak, huzurlu bir hayat yaşamanıza vesile olacaktır. Kötü enerjiler size zarar veremeden size kem gözle bakan kişiye geri dönecektir.

Eki
17

Nar Tanesi Büyüsü ile Çocuk Sahibi Olabilirsiniz

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Nar tanesi büyüsü adın da anlaşılacağı gibi çoğalma büyüsüdür. Çocuk sahibi olmak için her yolu denediniz; hatta yapmadığınız kalmadıysa çare, gerçek bir medyum olan Aslan Hoca’dadır.

Medyum Aslan Hoca’nın sadece kişiye özel hazırlayacağı nar tanesi büyüsü ile çocuk sahibi olmanız kolaylaşacaktır. Hem de hayırlı ya da hayırsız olduğunu da kendisinden öğrenebilirsiniz. Çocuk sahibi olamamanız bir kaderse ve sizin için en hayırlı olan çocuk sahibi olmamanız ise size bunu açıkça söyleyecektir. Hayırsız bile olsa ısrarla çocuk sahibi olmak istiyorsanız Medyum Aslan Hoca sayesinde isteğinize kavuşabilirsiniz. Ya da çocuğunuz oluyordur; fakat üzerinize yapılan büyü yüzünden çocuk sahibi olamıyorsunuzdur. Size yapılan bu büyü eşinizle şiddetli tartışmalara, aile içi huzursuzluğa, hatta geceleri kâbus görmelere kadar ileri boyuta gelip sizi çıkmaza sokacaktır. Size yapılan büyü sadece medyumlar tarafından çözülebilir. Bu büyü her medyum tarafından uygulanamaz. Sadece kalitesi ve başarısı kanıtlanmış olan Aslan Hoca cesaret edip yapabilir. Tarihte çok eski insanların yapabildiği bir büyü şeklidir. Aynı zamanda çok etkili bir büyüdür.  Değerli takipçilerim en kısa sürede Medyum Aslan Hoca’ya ulaşmanız ve üzerinizdeki illetten kurtulup çocuk sahibi olup olamayacağınızı öğrenip yaşantınıza mutlu ve huzurlu devam etmeniz olacaktır.

İster kadın olsun, ister erkek olsun, inancınızı asla yitirmeyin ve hemen Aslan Hoca’ya ulaşın. Birbirinizi suçlamayın. Unutmayın ki; çocuk sahibi olamamak bir kader olabilir. O nedenle bu kaderi değiştirebilmek için çoğu insan medyumlara başvurur.

Nar tanesi büyüsü, nar bütün olarak Aslan Hoca tarafından özel okuma tılsımları ile hazırlanır. Aslan Hoca nara sadece kendisinin bildiği uygun ayetleri okur. Ve sadece kendisinin görebileceği kaderinizi narı parçalayarak bazı işlemlerden geçirerek okur ve sizinle 21 gün uygulayacağınız bir takım bilgiler paylaşır. 21 gün sonunda nasıl bir sevinç yaşayacağını duyar gibiyim. Üzerinizdeki kötü büyünün kalktığını aile içi huzurunuzun geldiğini ve çocuk sahibi olabilmenin gücünü ve etkisini göreceksiniz. Bu yöntem gerçek bir medyum olan Aslan Hoca tarafından daha önce birçok kişide kesin sonuç vermiştir.

Üzerinizdeki olumsuz etkilerden sizde şüpheleniyor, tıbben bir engeliniz bile yokken çocuk sahip olamıyorsanız büyü, sihir gibi bir durumla karşı karşıya olabilirsiniz. Unutmayın ki; size büyü yaptıranlar size en yakın olan insanlardan biridir. Büyü yapıldı ise bunu tespit edip, bozacak olan sadece medyumlar ve nefesi kuvvetli hocalardır. Büyü yapanlar sizin mutluluğunuzu çekemeyen, fesat, kinci, kıskançlık hırsından kalbi kararmış, kötü niyetli insanlardır. Bu insanlar sizi mutsuz edip hayattan kopmanızı isterler, yapayalnız kalırsınız. Size yapılan her ne büyüsü ise sizde, öncelikle depresyona, sinirlilik ve agresif bir ruh haline, hatta iktidarsızlığa kadar, bitkinlikten, hayattan zevk alamamaya kadar problemler yaşatır. Maalesef ki; çocuk sahibi olamamanız ya da çoğalamamanız diye yapılan büyüler tamamen kötülük yapmak için yapılan büyülerdir. Özellikle erkeklerde iktidarsızlığa, kadınlarda düşük yapma ya da hiç hamile kalamama gibi musibetlere yol açar. Bu sebeplerden dolayı da çocuk sahibi olamıyorsunuzdur.

Bu ruh hallerinde yaşamınızı sürdürmeyip, huzurlu, kısmetli, çocuklu, tabiri caizse dallı budaklı yaşayıp, çoluk çocuk sahibi olabilmek, çoğalmak istiyorsanız Aslan Hoca tüm kalbi ve becerisiyle, yapmış olduğu her işte kesin sonuç alabilmesi, manevi ve mistik becerileriyle her zaman size yardımcı olacak. Sizin mutluluğunuz için önce sorununuzun teşhisini koyacaktır. Şunu bilmeliyiz ki, nar tanesi büyüsü yapmak aynı zamanda da çiftlerin çocuklarıyla mutlu huzur dolu bir yaşam sağlamaları için yapılan bir büyüdür.

Nis
21

Mistik Alem Varlıkları

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Mistik alem varlıkları cinler, periler, ruhaniler vb. manevi varlıklardır. Mistik konusunda yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Medyum Aslan hocanız tüm manevi varlıkların üzerinde yönetme gücü vardır. Sizlerin sorunlarına her şekilde hizmet vermeye devam ediyorum. Büyülerin daha da güçlenmesi için mistik alem varlıklarının da gücünü kullanarak yaptığım çalışmalardan en kısa zamanda sonuç alıyorum. Bana ulaşan kardeşlerimizin sorunlarına hızlı çözümler üretmeye devam ediyorum.

Mistik alemden haber getiren ve bu haberleri de medyumlara ileten varlıklar cinlerdir. Medyumların cinleri olduğu her zaman söylenir ve bu zaman zaman bizlere ilginç gelir ancak doğru bilgi olduğunu rahatça söyleyebiliriz çünkü medyumlar cinlerle iletişim kurma konusunda üstad kişilerdir. Medyumlar İslam dininin gerektirdiği şekilde yaşamayı başarabilmiş kişilerdir ve televizyonlarda gördüğünüz gibi gövde gösterisi yapan birçok medyum aslında sahtekar kişilerdir ve bu kişiler medyumların gerçek kimliğini karalamaktadır. Medyum Aslan hoca olarak bu konuda oldukça hassas davranıyorum ve çok fazla ön plana çıkmak yerine görevini en iyi şekilde yaparak insanlara hizmet etmeyi tercih ediyorum. Mistik alem konusunda oldukça tecrübeli ve bilgiliyim. Medyum Aslan hocanız büyü ve vefkler konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyor ve insanlara musallat olan cinleri de uzaklaştırıyorum.

Cinler her zaman insanlara musallat olmaz ve kendi alemlerinden bizim alemimize geçiş yapmaları da çok kolay değildir ancak cinlerle çok fazla uğraşırsanız ve sürekli olarak adını zikrederseniz sizinle uğraşma ihtimalleri de çok fazladır. Bu noktada sizlere yardım elimi uzatıyorum ve musallat olan varlıkları bedeninizden söküp alıyorum. Büyü yapma konusuna gelince yine güvenilir medyum olarak sizlere yardımcı oluyor ve iyi niyetinizi gördüğü takdirde sizlere bu konuda da hizmet veriyorum. Kara büyü gibi güçlü büyüleri çözmek ve bozdurmak için de hizmet alabileceğinizi de belirtmek istiyorum. Büyü tam anlamıyla etkili yapıldığı zaman çok kısa zamanda sonuçlarını görebiliyorsunuz. Mistik alem varlıkları büyü yapılan kişinin üzerine giderek okuma, dua, yönlendirme işlemlerini yapmaktadır. Bunun sonucunda büyü yapılan kişinin beyni ve kalbi sizin kontrolünüz altına geçiyor. Buradan şunu anlıyoruz ki büyü yapılan kişiyi artık siz kontrol ediyorsunuz.

Nis
17

Duasal Tılsımlarla Evlilik

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Medyum Aslan duasal tılsımlar uzmanı ve gizli ilimler araştırmacısı olarak hizmet vermektedir. Duasal tılsımlar bir çok konuda insanların sorunlarını halletmek ve ortadan kaldırmak için yapılan manevi işlemlerdir. Manevi konular kapsamında evlilik ön plana çıkan bir sorun haline gelmeye başlamıştır. Çünkü sevgilisi ya da nişanlısı ile ortada bir sorun olmadığı halde bir türlü evlenemeyen kişilerin problemlerini duasal tılsımlarla ortadan kaldırdım. Duasal tılsımlarla evlilik çalışmalarımdan elde ettiğim başarıyı web sitelerimde bulunan yorumlar sayfalarından okuyabilirsiniz. Evlilik celbi işlemi sayesinde sevgilinizle ortadan sorunları kaldırıp hayırlı şekilde evliliğe doğru adım atabileceksiniz. Medyum Aslan evlilik büyüsü hakkında bir çok kişiye çalışmalar yaparak sorunlarını ortadan kaldırmıştır. Duasal tılsımlarla evlilik akabinde gerçekleşecek ömür boyu birliktelik yaşayacaksınız. Herhangi bir sorunla kesinlikle karşılaşmayacaksınız kardeşlerim.

Duasal tılsımlarla evlilik çalışmasını yaptırmak için Medyum Aslan hoca sizlere bir telefon kadar yakın mesafededir. Evlilik çalışmalarında ve duasal tılsımlarla yapılan uygulamalarda başarı oranımla hiç evlenmesine olur gözle bakılmayan çiftlerin bile işini sorunsuz bir şekilde hallettim. Evlilik çalışmasında duasal tılsımlar tekniğini kullanarak bir çok vatandaşımızı gizli ilimler ve büyüler sayesinde evlendirdiğime web sitemde bulunan yorumlar sayesinde göz atabilirsiniz. Evlilik büyüsü son derece etkili düzeyde hazırladığım ve muhteşem bir sonuçla karşı karşıya kalacağınız büyü çalışmamdır. Tılsımlar özenle hazırlanarak karşı tarafın gönlünün ve kalbinin evlilikle celp olunması sağlanmaktadır.

Türkiye de evlilik büyüsü adı altında medyumlar olur olmadık veya yalan yanlış bir çok çalışma yaptığını zannediyor. Fakat medyum Aslan hocanız her türlü büyü ve sihir işlemlerinde kişiye özgü tekniklerle uğraşarak sorunları ortadan kaldırıyor. Yıllar boyunca gece gündüz çalışmalarım ve araştırmalarım oldu. Havas ilmi ve Allah’ın bana nasip etmiş olduğu Ledunni ilmini çok iyi şekilde kullanmaktayım. Aile içerisinde bulunan huzursuzlukların giderilmesi noktasında yaptığım çalışmalarla evliliği bitme noktasına gelen binlerce vatandaşımızın aile sorununu çözdüm. Evlenmek isteyen bay ve bayanların sorunlarına en doğru tılsım teknikleriyle müdahale ederek ortadan kaldırdım.

Mar
25

Hayatı Akışına Bırakarak Zaman Kaybetmeyin

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Hayatı akışına bırakarak zaman kaybetmeniz sizin olmasını istediğiniz olayların olmamasına neden olmaktadır. Hayatın akışına bırakarak monoton bir hayat sürmek demek adeta içinden çıkılmaz bir sorun oluşturmaktır. Tevekkül etmenizi tavsiye ediyorum. Tevekkül bir problem karşısında her türlü sorunsal önlemlerin alınarak gerisini yüce Allah’a havale etme işlemine denir. Tevekkül dinimizde farzdır. Sevgilinizle her türlü manevi ve maddi sorunlarınıza karşı yapacağınız çözümler olmalıdır. Yoksa sevgilinizle ya da eşinizle aranıza giren ufak tefek soğukluklara karşı büyü, koruma, bağlama büyüsü, vefk, tılsım gibi işlemler yaptırmazsanız güzel giden beraberliğiniz bozulur. Eşinizle tartışmalarınıza karşı kuvvetli bir çalışma yaptırdığınız takdirde sonuçlarını en kısa zamanda görmelisiniz.

Eşler arası muhabbet ve soğukluk işlemlerinin kesinlikle kişilere özgü olmalıdır. Kişiye özel hazırlanan vefk işlemlerinden kısa zaman içerisinde sonuç alınır. Fakat uyduruk ya da fotokopi çalışmalardan herhangi bir sonuç beklenmesi mümkün değildir. Bunlara karşı dikkatli davranmanızda fayda vardır kardeşlerim. Safran ve miski amber konusunda çok iddialıyım. Her çalışmamda kesinlikle bunları kullanmaktayım. Bu malzemeler vasıtasıyla yapılan işlemler etkili sonuçlar vermektedir. En iyi şekilde sonuç almak istediğiniz zaman benimle iletişim kurabilirsiniz.

Hayatı Akışına Bırakarak Zaman Kaybetmeyin

Hayatı Akışına Bırakarak Zaman Kaybetmeyin

Hayatın bizlere ne getireceğini elbette bilemeyiz. Geleceği bildiğini iddia eden kişilere de aldırış etmeyin. Bu falcıların kimi zaman söyledikleri çıksa da emin olun ki yalan konuşmaktadırlar. Hayatı akışına bırakarak zaman kaybetmeyin ve önleminizi başta alın. Her işte olduğu gibi bu konuda da en tecrübeli hocaları tercih edin. Bundan önce belirtmiş olduğum makalelerimi gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Türkiye ya da dünyanın her yerinden telefon numaramı arayarak benimle görüşme yapabilirsiniz. Sorunlarınıza ideal ve doğru çözümler üretmekten dolayı mutlu olmaktayım. Manevi tedavi uzmanı medyum hoca efendiniz durumlarınızı en ince ayrıntısına kadar elekten geçiriyor ve doğru hizmeti veriyor.  Bu zamana kadar on binlerce insanımıza ayrım gözetmeksizin yardım ettim ve binlerce sorunla karşılaştım.

Gönül muradınızın ihsanı için yaptığım celp ve büyüsel işlemlerde başarı oranım çok şükür %100’lere dayanmaktadır. Her vatandaşımıza ayrı ayrı kişiye özel olarak malzemeler hazırlamaktayım. Eğer siz de kendiniz ya da sevgiliniz için etkili bir işlem yaptırmak istiyorsanız uzman Medyum Aslan hocanıza ulaşabilirsiniz. Hayatınızı akışına bırakarak zaman kaybetmeyin önlemlerinizi hemen alın. Niyetimiz hayır olursa sonucumuz da hayır olur biiznillah.

Kas
22

Medyum ve Placebo

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Placebo; bir inanç etkisi anlamına gelmektedir. Placebo inanışına uygun hareket eden medyum çok az sayıda bulunmaktadır. İnsan doğası gereği güzel şeyler duymaya meyilli ve istekli bir varlıktır. Çoğu zaman medyumlar bu amaç için tercih edilirler. Gerçek yaşamda karşılaşılan bütün olumsuz şeylerin yanında insanın içinde bir umut tohumu durabilmektedir. Bu da yaratıcının insana vermiş olduğu büyük bir velinimettir.

Bu umut bazen daha fazla desteklenmeye ihtiyaç duyar ve bu ihtiyaç da insanları medyumlara götürür. Bu umudun inançla desteklenmesi halini de bu kişiler sağlamaktadır. Psikolojide sahte ilaç etkisi denen placebo etkisi adı altında bir inanç vardır. Bu inancın etkisiyle insan umuda yolculuğu da çıkarabilir çöküntülere haberci de olabilir. Bu içi boş ilaçlarla insanlara hastalıklarını tedavi edecekleri inancı verilerek hasta iyileştirilmektedir. Benzeri bir hal de falcılıkta medyum için geçerlidir.Medyumun söyledikleri bize sundukları içi boş bir kapsül gibi olsa da oraya gitme isteği insanda bir tür iyileşme inancı umudu oluşturmaktadır.

Medyum ve placebo etkisini kullanan hocaların olumlu yöndeki telkinleri neticesinde bu telkinlere itibar eden insan bir iyileşme sürecine girmiş demektir. Bu saatten sonra o zihninde o yönde düşüncelerle devam edecek ve aslında hayatında bu durumları çekecek şekilde yaşayacaktır. Daha sonra da böylesi bir enerji ve düşünceyle medyumların söyledikleri şeyleri kendilerine doğru çekmektedirler.

 

Mar
28

Büyüler

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Medyumlar ve büyüler birbirinden ayrılmaz. Büyü yapan medyumlar arayışından olanlar metafizik ve parapsikolojik konularına hakim olmalıdır.

Metafizik ve parapsikoloji konularda sorgulanan en önemli konulardan biri büyülerdir. Büyünün inanış sonucunda ortaya çıkan bir istenilerek ve uygulanarak gerçekleştiren bir olgu olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Peki bu aşamalar ne şekilde gerçekleşir bu sorunun cevabını yazımızın cevabında bulabilirsiniz. Paranormal enerjiye sahip olan ve bunları yönetebilen kimselere medyum denilmektedir. Medyumlar denildiğinde akla ilk gelenlerden biri de özel yeteneğe sahip olmalarıdır. Bu özel yeteneğe sahip olmaları ise belli aşamalar sonucunda gerçekleşmektedir. Bu konuda sağlam bir bilgi birikimine sahip olan kişiler uzun yıllardan sonra bu yeteneği edinebilmektedir.

Büyüler çok çeşitli ve yapılış amacına göre çeşitlilik gösteren doğa üstü çalışmalardır. Bir kişinin beyninin ve kalbinin size karşı yönlendirilmesi için büyü çalışmaları kullanılmaktadır. Bu çalışmaları ve büyüleri yapan ilim sahibi kişilere medyum denir. İlim sahibi olan medyumlar genellikle büyü ve büyüler yaparken havas ilmi, ledunni ilmi gibi gizli ilimler verilen teknikler kullanmaktadır. Bazı büyücü medyumlar ise cinler vasıtasıyla çalışma ve büyüler yapmaktadır. Bu tür büyücü medyumların yaptığı çalışmalarla sorunların üstesinden gelmek yerine adeta sorunların içerisinden çıkamıyorsunuz. Yapılan büyüler tamamen size veya ailenize karşı ters dönerek geri geliyor ve sizin hayatınız mahvoluyor. Bilinen 72 bin alemden varlıklar sizin üzerinize okumalar, çalışmalar yaparak sizin rahatsız olmanızı sağlıyorlar. Böyle durumlarla karşılaşmamak için resmi medyumları tercih ediniz. Resmi ve ruhsatlı çalışan Medyum Aslan sizlerin bir telefon kadar yakınındadır. Medyum Aslan hoca efendi hem metafizik hem de parapsikolojik konularına son derece hakim ve bilgili bir hocadır.

Doğa üstü yetenekler olarak da nitelendirilse bu bir yetenektir nihayetinde ve bu yeteneği edinmek için kişiler uzun yıllardır bu konu üzerinde durmaktadırlar. Metafizik konusu genelde geniş kapsamlıdır fakat bizi ilgilendiren konulardan biri büyüdür. Büyüler medyum aracılığı ile gerçekleşir. Medyumun asıl Latincede geçen sözlük anlamı da oradan gelmektedir ortada olan yani iki boyut arasında bulunan kişilere orta çağ da verilen isimdir. Medyumlar büyüler ile ilgili destek vererek pozitif yönlerde insanları yönlendirmeyi amaçlarlar. Genel olarak kötülük yapmak için büyü yaptıran kimselere yardımcı olan medyumlar etik davranmamış olurlar. Büyüler ve muskalar karşılıklı inanç ile etkili olan olgulardır. Örneğin eşinizin eve geri dönmesi için büyü yaptıracaksanız, hem bu boyutta hem de diğer boyuttan yoğun bir enerji bu düşünce üstünde toplanır ve bu şekilde istediğiniz bir şey gerçek olur. Her zaman için çok iyi etkiler gerçekleşmeyebilir.

medyumlar, büyüler

medyumlar, büyüler

Medyumlar, negatif olarak kullananlar ise kara büyü gibi negatif enerjilerle yoğunlaşan kimselerdir ve bu kişilerle ilgili diğer medyumlar da genel olarak tepkilidir. Yani her hangi bir konuda kişinin yeteneğini  olumlu yönde kullanmalıdır, aksi takdirde negatif etkilerin , negatif geri dönülmez tepkileri olmaktadır. Bu nedenle yardım almak isterseniz, önce pozitif yaklaşım gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır. Medyumların özel yetenekleri ve yüksek enerjileri diğer boyuttaki zaman akışının farkını hissederek ve bağlantı kurarak gelecek ile ilgili bilgiler verebilmektedir. Ancak bu konuda hizmet almak istiyorsanız özellikle de niyetinizin pozitif olduğunu belirtmeniz gerekir. Medyumlar arasında negatif işler yapan kimseler eleştirilmektedirler.

Bazı Büyü Çeşitleri

  1. Kara büyü
  2. Kırmızı büyü
  3. Odkara büyüsü
  4. Papaz büyüsü
  5. Aşk büyüsü
  6. Bağlama büyüsü
  7. Canbar Aşk Büyüsü
  8. Yumurta Büyüsü
  9. Kilit Büyüsü
  10. Evlilik büyüsü

Kara büyü; bir kişinin ölmesi, felç geçirmesi ya da trafik kazası yapması için yapılan çok etkili ve zararlı bir büyüdür. Kara büyü çözümü de zor olup çok güvenilir medyum tarafından kara büyü bozumu sağlanmalıdır. Kara büyü yaptıran kişilerin amacı karşısındaki kişi ya da kişilere zarar vermek onların işlerini güçlerini bozmaktır. Kara büyü yapılan bir kişinin isterse milyoner olsun tek kuruşa muhtaç duruma gelmesi içten bile değildir. Ne Kadar tehlikeli ve zararlı bir büyü olduğunu az çok beni arayan kişilere aktarmaktayım. Kara büyüler diğer büyü çeşitleri gibi içinde kollara ayrılmaktadır. Mesela kırmızı büyü olarak bilinen odkara büyüsü kara büyünün kendisidir. Kara büyü yapıldığını düşünüyorsanız ve kurtulmak istiyorsanız Medyum Aslan sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir önceki yazımız olan Metafizik Uzmanı makalesini okuyabilirsiniz.

 

 

Kas
15

Medyumlar Ne Yapar?

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  1 Yorum

Büyü çözümü, büyü yapımı, aşk büyüsü, vefk, dualar, muskalar yapanlara medyumlar denir.

Medyumlar aslında birçok iş ile birlikte ilgilenmektedirler. Genel olarak profesyonel bir medyum normal hayatınızı hem düzeltebilir, refaha erdirebilir hem de başınıza ya da başkasının başına çeşitli musibetler getirerek birçok hayat karartabilir. O yüzden yanlış medyumlara aslında çok bulaşmamak gerekiyor çünkü hangi medyumun hangi duyguları besleyerek hareket etme düşüncesinde olduğunu bilmediğimiz için kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. Bu yüzden her makalemde olduğu gibi resmi ruhsatlı medyumlar ile iletişim kurmanız sizin için en faydalısı olacaktır kardeşlerim.

Genel olarak medyumlar büyü yapabilirler. Hem iyi anlamda hem de kötü anlamda birçok büyü mevcuttur ve bu büyüleri yaparak hayatınızın işleyişini açabilirler ya da tek bir büyü ile ebediyete kadar kapatabilirler.

medyumlar-ne-yapar

Cinlerini kullanarak yapılması gereken işleri onlara yaptırarak sizin hayatınızda daha başarılı ve daha iyi bir insan olmanızı sağlayabilir. Bunun yanında medyumlar diğer tarafla iletişim haline de geçebilirler ve bu sayede diğer tarafta olup konuşmak istediğiniz birisi var ise size ondan haber getirebilir ya da sizden ona haber götürebilmektedir. Tabii ki bu ve bunun gibi işleri kendi başına halledemez, iyi ve kötü cinlere sahip olması gerekmektedir. Bu iletişimi sağlamak için de cinlerini kullanır. İnsanlar cinler gibi çok daha fazla şeye muktedir olmadıklarından dolayı bizim bunları anlamamız gerçekten kısıtlıdır, o yüzden de hemen beynimiz reddederek inanmamayı tercih eder fakat inanarak bu ölçüde yaşamak bizim hayrımıza olacaktır. Medyuma gitmeden önce neler yapılacağını bilin kardeşlerim. Selametle kalın Allah’a emanet olun.

Bir önceki yazımız olan Nedir Ne Değildir isimli makalemi okuyabilirsiniz.

Kas
13

Manevi Sorunlar için

Yazar: medyum  //  Parapsikoloji  //  1 Yorum

Her türlü cin musallatı, büyü gibi manevi sorunlar için medyum hizmetinizdedir kardeşlerim.

Hayatta gerçekten insanın başına ne geleceği belli olmuyor. Gerek fiziksel olarak gerekse duygusal olarak etrafımızdaki olaylardan dolayı ve kendi yaşayışımız, aldığımız kararlar doğrultusunda oldukça yıpranıyoruz. Bu yıpranmada, gerek fiziksel olsun gerek duygusal, bizde bir takım manevi sorunlara sebep oluyor.

Bu manevi sorunların başka bir sebebi de üzerimizde herhangi bir büyü olması, başka birisinin, genel olarak bizi kıskanan ve hayatımıza imrenen birisinin büyü yapması olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı hayatımızda birçok şey ters gidebilir ve en sonunda da bir medyuma danışmak zorunda kalabiliriz. Eğer çözemediğimiz sıkıntılar mevcutsa ve bunlardan hiçbir şekilde, maddi ve fiziksel durumumuz ne olursa olsun kurtulamıyorsak tek çözüm medyum gibi durmaktadır. Medyum hocaya giderek gerekli görülen sorunlarımızı anlattıktan sonra verdiği talimatlar doğrultusunda hareket etmek gerçekten yararımıza olacaktır çünkü şunu bilmeliyiz ki insan olarak her konunun çözümüne maalesef haiz değiliz ve bu yüzden de bazı profesyonellere danışarak tavsiyeler almak zorundayız.

manevi-sorunlar-icin-medyum

Bu tavsiyeleri hayatımızda uygulayıp uygulamamamız tamamen bizim kendi irademize aittir fakat eğer uygularsak kesin olarak hayatımızda pozitif yönleriyle katkıda bulunacağından emin olabiliriz. Manevi sorunlar için medyum çözümü genel olarak işe yaramaktadır fakat gittiğiniz medyum hocaya bağlı olmak kaydıyla da değişebilmektedir tabii ki. Bu tarz sorunlarınız varsa genel olarak medyum yerine, gerçekten profesyonel bir medyuma gitmeniz sizin oldukça yararınıza olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Cin Musallatı Belirtisi makalesini okuyabilirsiniz.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan