medyum aslan
"Şifalı Dualar" Kategorisindeki Yazılar
May
19

Medyum Dualarla Şifa Veriyor

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  Yorum Yok

Kişiler dertlerine çare bulmak ve sıkıntılarından kolayca kurtulabilmek için medyum hocalara başvurmaktadır. Ancak bu işi piyasaya ve pazara çeviren kişiler yüzünden medyumlara olan inanç azalsa da bu konuda vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde sizlere güvenilir bir isim ile hitap etmekteyiz. Medyum dualarla şifa veriyor ve manevi reçeteler ile sizlere oldukça etkili çözüm önerileri sunmaktayım. İçinizde yaşadığınız tüm sorunlara en etkili çözüm önerileri ile karşılık vermekteyim. Sizlere sağlamış olduğum hizmetler hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse şunları dile getirebilirim:

Etkili yöntemler

Sizlere vermiş olduğum hizmetlerde prensip olarak etkili ve sonuç veren işlemler ile hitap etmekte ve bu çözüm önerilerini kullanmaktayım. Kesinlikle yan etkisi olacak veya size zararı olabilecek sonuçlardan tavsiyelerde bulunmayarak daha sağlıklı çözüm önerileri ile şifa vermeyi amaçlamaktayım. Yapmış olduğum özel tedavi yöntemleri sayesinde ile kesin sonuçlar elde edilmektedir. Çözümsüz olarak nitelendirdiğiniz ve çözümü olmadığını düşündüğünüz tüm sıkıntılara etkili çözüm yolları ile hitap etmekteyiz. İslami usulleri hedef noktası alarak size bu doğrultuda tedavi yöntemleri uygulamaktayım.

Medyum Dualarla Şifa Veriyor

Medyum Dualarla Şifa Veriyor

Eğitim ve yılların deneyimi ile hizmet

Vermiş olduğum tedavi yöntemlerinin hepsinde de eğitim almış ve bu konuda araştırmalar yapılarak sizlere uygulanmasına aracı olmaktayım. Bu konuda İslami usullere uygun olarak aldığım eğitim sonucunda gerekli tedavileri uygulamaktayım. Yıllardır bu alanda birçok vaka ve olay ile karşılaşmış ve sizlere bu olaylardan edindiği deneyimler ile hitap etmekteyim.

Olayların sonucunda edindiğim deneyimler ile sizlere tedavi aşamasında son derece kaliteli rehberlik sağlamaktayım. Maneviyat tekniklerle kişiye özel çalışmalar yürütmekteyim. Ruh ötesine ulaşılması gerektiğinden bu şifalı tedavilerde mutlaka ince eleyip sık dokunulması ve alanında deneyimli kişilere başvurulması önem arz etmektedir. Bu konuda herhangi bir tereddüt yaşamadan kolayca bana ve ekibime başvurabilirsiniz.

Manevi danışmanlık

Yapmış olduğum tedavi yöntemleri arasında bilinçaltınıza ve ruhsal aleminize hitap etmekteyim. Manevi danışmanlık konusunda sizlere herhangi bir yan etkisi ve zararı olmayan basit yöntemler ile şifa vermeye çalışmaktayım. Şifa vermek için bazen sadece dualar ile uygulama yapmak yeterli olurken bazı dönemlerde ekstra yöntemlere de başvurmaktayız. Bu başvurduğum yöntemler ise kesinlikle size ve ruhsal aleminize zararı olmayan bir faaliyettir.

Bu yöntemlerde şifa için okunmuş su ile yıkanma, okunan şifalı suyu içme veya okunmuş bir besini yeme gibi yöntemler ile derdinize şifa bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok yöntem ile fayda bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Şifalı dualar uzmanı olarak dikkat çeken medyum danışmanlığı yapmak oldukça zordur. Sizlerin her zaman yanında ve sorunlarınıza çözüm odaklı çalışmalar ve şifalı dualar yaparak sizlere yardımcı olmaktayım. Kısa zamanda çalışmalardan netice almak istiyorsanız her zaman yanınızdayım. Kişiye özel şifalı dualar kısa zamanda etkili bir şekilde sonuç vermektedir.

Güvenilir adres

Kişiler yaşadığı dolandırıcılık sıkıntılarından dolayı şifalı dua veren kimselere inanmamayı tercih etmektedirler. Ancak bu dualar ile sizlere verdiğim kaliteli hizmetten faydalanan diğer hastalarım ile iletişime geçerek hakkımda detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Adresim ve telefon numaralarım her zaman sabit bu şekilde güvenle bizlere iletişim kurabilirsiniz.

Kas
28

Kısmet Açma İşlemi ile Hayatınızı Değiştirin

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  Yorum Yok

Kısmet açma büyüsü ile sizleri bilgilendirmek isterim. Hayatımızın gidişatını belirlemek adına birçok denenmiş ve tecrübe edilmiş olan kısmet büyüsü, iş, aşk, evlilik gibi birçok özel hususunuzda kısmetsizlikten dolayı kapalılık durumları olabilir. İşinizde başarılı oluyorsunuz, ancak önünüze kötü zihniyette olan kişiler çıkıp sizin önünüze geçiyor ise, yapılması gereken şey bellidir. Medyum Aslan hocanızın kapısını çalmalısınız. Böyle kötü niyetli insanlara işinizi kaptırmanızı istemediğimden bu konuda size sonsuz desteklerimi göstereceğim. Sonunda iş hayatınızda sizin önünüze geçen kişileri ekarte ederek onların önüne geçmenizi sağlayacağım.

En etkili kısmet açma büyüleri ile sizlerin yardımcısı olacağım ve yapılması gerekenin fazlasını yaparak iş hayatınızda başarı elde etmenizi ve bunun gibi birçok sebepte kısmetinizin açılmasını sağlamış olacağım. En iyi medyum olarak hayatınızla alakalı elimde gelenin fazlasını yaparak emeklerim ve ilmi bilgilerim ile siz sevgili dostlarım için ortaya koyarak yeteneğimi de sizlere kanıtlamış olacağım. Kısmet açmak için yapılması gerekenler için size bir takım bilgiler verdikten sonra uygulamaya dökerek hedeflediğimiz şeye sahip olmanızı sağlayacağım. Aşk, iş, evlilik kısmet açma büyüsü için güvenilir medyum hoca sizlerin hizmetinde. Hemen sizde müracaat ederek kapalı kısmetlerinizi açın ve hayatınızı değiştirin. Geçmişten günümüze kadar süre gelen ve hala hayatlarımızda yer verdiğimiz büyü çeşitleri ile yapılacakların sonsuza kadar sürmesi adına gerekli çalışmalarım ve ilmi bilgilerim ile bunları başaracağımı ve başardığımı sizler de görmüş olacaksınız.

Kısmet Açma işlemi ile hayatınızı değiştirin ve bir daha olumsuz olaylardan sonsuza kadar kurtulun. Aşk hayatınızdan yeterlilik alamıyorsanız, hayatınıza giren insanlar çok kısa sürelerde arkasını dönüp gidiyorsa veya hayatınızı daha önce hiç kimse girmediyse çözüm bellidir sevgili dostlarım. Manevi ilimler hakkında uzman ve en iyi Medyum Aslan hoca olarak size gerekli aşk büyüsü çeşidini yaparak kısmet açma işlemi adına bütün bilgilerimi ortaya dökerek yapılması istenenlerin her şeyi fazlasıyla yapacağım ve çok kısa sürede hayatınıza biri girecek ve kısmetiniz açılacak. Kısmet açma büyüsü çok fazla çeşitlilikleri ile hayatlarımıza destek olan en iyi işlerden biridir. Yapılan uygulama doğru yapıldığında çok kısa süre içerisinde beklenenin üstünde tepkiler karşınıza çıkacaktır. Yeter ki; bana ulaşın ve güvenin. Sizden istediğim bilgilerin eksiksiz olması ve sizin bu yüksek etkili büyüler içerisinde yapılacak işlemler için aklınızda veya kalbinizde en ufak bir şüphe kalmaması gerekir. İnanmadığınız takdirde büyünün gidişatının kötü etkilenmesini sağlamaktan başka bir şey göstermeyecektir. Bu yüzden benim gibi iyi bir medyum ile çalışın ve güven duyun derim. Sevgi ile kalın.

 

Eki
26

İş Yerinde Terfi Alma Büyüsü

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  Yorum Yok

İş yerinde terfi alma büyüsü için müracaat edeceğiniz uzman Medyum Aslan sizlerin yanındadır. İş dünyasında yüzlerce kişiye uygulanan ve olumlu sonuçlar alınan iş yerinde terfi alma büyüsü çalışmalarını siz de yaptırabilirsiniz. Günümüz insanının ortak sorunlarından biri de çalıştıkları ortamlarda yeterince değer görememesi, hakkının yendiğini düşünmesi, iş yerinde çalışan mesai arkadaşlarının sürekli bir yerlere gelerek, kendisinin yerinde saymasıdır. Terfi almak için yapılan büyüler ve çalışmaların medyum hoca tarafından kişiye özel olarak hazırlanması gerekmektedir. Tüm bunlar kişinin ruhsal anlamda çöküşüne sebep olmakta ve sürekli düşündüğü için kişiyi oldukça zorlamaktadır. Kendisine haksızlık yapıldığını düşünen kişilerde, bir süre sonra umutsuz bir tutumla karşılaşılabilmektedir. İş yerleri günlük yaşantımızda en çok vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Bu gibi yerlerde yaşanan olumsuzluklar, kişinin verimsiz çalışmasına neden olmakta ve motivasyonunu düşürmektedir. Eğer bu sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız iş yeri terfi alma büyüsü yaptırabilirsiniz. Sizler de kendinize şu gibi soruları soruyorsanız, hayata ve insanlara karşı tümüyle ümitsiz bir şekilde yaklaşım sergilemektesiniz.

-Nasıl oluyor da, bu kadar çok çalışmama rağmen iş yerimde terfi veya zam alamıyorum?

-Benimle birlikte işe başlayan pek çok kişi terfi alarak güzel unvanlar sahibi olurken, ben neden hiçbir yere gelemiyorum?

-Kendinize büyü yapıldığını mı hissediyorsunuz?

-İş yerinde bana neden hak ettiğim değer verilmiyor?

-Daha ne kadar müdür ve üzeri üst düzey personelden emir alarak çalışmaya devam edeceğim?

-Yaptığım iş ile ilgili tüm donanımlara ve yeteneklere sahipken, neden üst düzey bir yönetici olamıyorum?

Bu ve bunun gibi nice soruların cevaplarını almak istiyorsanız, ilim ve irfan sahibi Medyum Aslan Hoca’ya başvurmanızı ve iş yerinizde terfi veya zam alamamanızın nedenlerini öğrenmenizi tavsiye ediyorum. İnsanın hayatında yaşadığı tek bir küçük problemin bile tüm hayatını etkilediği gerçeği unutulmamalı ve sorunlarınız ile başa çıkmak için mutlaka yardım almalısınız.

Medyum Aslan Hoca içinde yaşadığınız olumsuz durumları doğru bir şekilde tespit ederek, çeşitli maddi ve manevi şifa yöntemleri gerçekleştirir. Böylece çok kısa bir süre içerisinde beklediğiniz şeylere kavuşabilirsiniz. İş yerinizde hak ettiğiniz halde, siz yerine başkaları üst düzey yönetici konumlarına geliyorsa bunun pek çok nedeni olabilir. Geçmişte size gizli bir düşmanlığı bulunan biri tarafından kara büyü ile büyü yaptırılmış olma ihtimaliniz yüksektir. Bunun dışında kökü atalarınıza kadar dayanan bir takım olumsuz durumları sizlerin de yaşamanız mümkündür. Medyum Aslan Hoca, büyülerin iyi niyet ve iyileşme için yapılması gerektiğine inanarak, insanlara bugüne kadar ciddi faydalar sağlamış ve pek çok kişinin hayır duasını almıştır.

Yaşadıklarınız adeta bir kısır döngüden ibaretse ve gerek maddi gerekse manevi anlamda birçok sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka sorununuzun bir uzman tarafından tespit edilmesi gerekir. Soy ağacınıza kadar inilerek yapılan bu tespitler doğrultusunda uygulanan şifa yöntemleri oldukça başarılı olmaktadır. Fakat bu yöntemler herkes tarafından doğru bir şekilde uygulanmamaktadır. Bu nedenle dertlerinize deva olacağım diyen herkese güvenmemeli ve mutlaka doğru bir şekilde detaylı araştırma yapmalısınız.

Medyum Aslan Hoca efendiye başvuru yapanların en çok muzdarip olduğu konulardan bir tanesi, başta maddi problemler ve iş ile ilgili konulardır. Bugüne kadar yaptığı doğru tespit ve başarılı uygulamalarla, birden fazla kişinin yaşamlarına dokunmuş ve onları önce Allah’ın izni, sonra da kendinin uyguladığı şifa yöntemleriyle dertlerine derman olmuştur. Elinizden geleni yaptığınız halde, hala hakkınız olanı alamadıysanız, iş yerinizde bir üst konuma ulaşabilmek, çalıştığınız departmanda yönetici olmak veya çalıştığınız yerde üst düzey yönetici pozisyonlarından birine sahip olmak istiyorsanız Medyum Aslan Hoca’nın iş yerinde terfi alma büyüsü ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

İş yerinde sorun yaşayan kişilerin günlük hayatı, sosyal ve aile hayatı da oldukça kötü bir şekilde etkilenmektedir. Sorununuzun kaynağını tespit edip, bu yönde çalışmalara başlanılması gerekmektedir. Siz erteledikçe üzerinizde bulunan büyü veya bir takım musibetler gittikçe çoğalacaktır. Bu nedenle vakit kaybetmeden iş yerinde yaşadığınız sıkıntıları çözmek için Medyum Aslan Hoca’dan yardım almalısınız.

Nis
25

Medyum Aslan Büyü – Vefk – Dua Danışma Merkezi

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  Yorum Yok

Medyum Aslan yıllarca araştırdığı gizli ilimler üzerine yaptığı çalışmalarla halkımızın uğramış olduğu manevi sorunlara karşı büyü, vefk, dua gibi formüller üreterek içinden çıkılmaz hal bile alan durumlardan kurtarmıştır. Medyum Aslan halkımızın danışma merkezi haline geldiği gibi çözüme kavuşturduğu sorunlarla da halkımızın gönlünde taht kurmuştur. Çalışmalarından sonra kişilerin yaptığı hakkındaki yorumlar da şunu göstermektedir ki en etkili ve güvenilir hizmeti yalnızca Aslan Hoca vermektedir.  Manevi sorunların üstesinden gelmek öyle her kişinin hakkı değildir. Kesinlikle yapılan çalışmaların kişiye özel nitelik taşıması ve usulüne göre yapılması gerekiyor. Böylelikle çalışmalar ve yapılan manevi danışmanlık hizmetinden kısa zamanda sonuç almak mümkün hale gelmektedir. Büyü, vefk, dua için danışmanlık merkezi Medyum Aslan en iyisi ve güvenilirdir.

Dua, insanların hemen hemen her saat başvurduğu bir yöntemdir. Şifalı Dualar olmasını istediği olayların gerçekleşmesi için bir gereklilik halidir. Vefk işlerinde kullandığım miski amber mürekkebi ve safran baharatı ile vefkinizin en etkili bir biçimde hazırlanmasını sağlayarak kısa zaman içerisinde tutturuyorum. En çok vefk tutturan medyumlar içerisinde benden daha iyisi asla yoktur. Çünkü her şey usulüne göre ve nizami bir şekilde hazırlanarak uygulanmaktadır. Asla yalan yanlış ya da fotokopi malzemeler değildir. Kişilerin isimlerinin ve anne adlarının ebced-i kebir değerlerine göre çıkarttığım vefk tabloları ile kişiye özel olarak kendi el yazımla hazırlıyorum. Bu şekilde kısa zamanda sonuç alıyorum. Duasal tılsımlar olarak bilinen vefkler hayatımızı kolaylaştırma da ve bizlere gizli yardımcı görevinde bulunması nedeni ile çok önemlidir. Büyü, dua, vefk işlerinde başarılı ve gerçek işlemler için bana danışabilirsiniz ve benimle irtibat kurabilirsiniz.

Büyü, kişilerin istekleri üzerine yapılan manevi bir çalışmadır. Sırlı ve gizemli bir işlem olarak yaptırılmaktadır. Büyü yapılan kişinin kalp ve beyin nöronlarının ve dalgalarının büyü yaptıran kişiye karşı hareketlenmesini sağlamaktadır. Hazırlanmaları bakımından aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve papaz büyüsü en sık yaptırılan işlem türleridir. Çok hızlı büyü tutturan medyum sizlere sadece bir telefon kadar yakındır. Danışma merkezi olarak hizmet verdiğim büyü konusu oldukça önemlidir. Ayrıca size hiç ummadığınız tanıdıklarınız ya da akrabalarınızın büyü yaptırabileceği hususunun da altını çizmek istiyorum. Bu tür sorunlardan kurtulabilmeniz için büyü bozumu çalışmalarım da mevcuttur. Medyum Aslan büyü, vefk, dua danışma merkezi kapsamında her türlü manevi sorunlara karşı hizmet vermeye devam ediyorum. Eğer siz de danışacağız ya da yaptıracağınız çalışmalardan kısa zaman içerisinde olumlu sonuç almak istiyorsanız iletişim kurun yardımcı olayım.

Mar
15

Muhabbet Duaları

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  Yorum Yok

Medyum Aslan sayesinde muhabbet duaları yaptırarak sevgilinizle aranıza çok tatlı bir muhabbetin hâsıl olmasını sağlayabilirsiniz. Medyum Aslan muhabbet duaları yaparak muhabbet sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Muhabbet duaları adından da anlaşılacağı üzere arasında soğukluk bulunan kişilerin muhabbetle bağlanması için medyum tarafından yapılan çok etkili tılsımlı dualardır. Bu tılsımlı muhabbet dualarını ciddi anlam da Medyum Aslan hocaya yaptırabilirsiniz. Sevgilinizle aranıza çok tatlı bir muhabbetin gelmesini istiyorsanız güvenilir medyum hoca ile görüşün size en uygun muhabbet dualarını hazırlasın. Vefk ilmi ile yapılan muhabbet duaları Kuran-ı Kerim de bulunan muhabbet ayetleriyle hazırlanmaktadır. Dualı vefk uzmanı olarak gerçek bir muhabbet duaları çalışması yaptırmak istiyorsanız telefonla beni arayın. Çünkü dualı vefk kişiye özel yapılmalıdır ve sadece güvenilir medyum hocalar bu işi yapmaktadır.  Muhabbet duası, Kuran-ı Kerim de bulunan bazı surelerin ayetleriyle yapılan uygulamalara denir. Bu muhabbet dualarını kullanan kişilerin sevgilisiyle arası düzelir, mutlu beraberlikleri devam eder ve arasındaki soğukluk kalkar yerini güzel, tatlı bir muhabbete bırakır. Sevgilinizle aranıza muhabbetin hâsıl olmasını istiyorsanız hemen resmi Medyum Aslan hocayı arayın.

muhabbet duaları

muhabbet duaları

Muhabbet Dualarını Kullanın Sevgilinizle Aranız Düzelsin

Muhabbet duaları kişiye özel olarak safran ve miski amber kalemleriyle hazırlamaktayım. Böylelikle duaların ve tılsımların etkileri çok daha etkili olacaktır. Halk arasında bağlama duası olarak bilinen muhabbet dualarının yapılış amacı sevgilinizle aranızın düzelmesidir. Eşinizle aranızdaki soğukluk bağlama duası olarak bilinen celb-i muhabbet dualarıyla yerini sıcaklığa bırakacaktır. Çok etkili ve kuvvetli bağlama duası için sizlerin yanındayım. Kişiye özel muhabbet bağlama duası yapan güvenilir Medyum Aslan sizlere sadece bir telefon kadar yakındır. Muhabbet dualarını kullandıktan sonra sevgilinizle aranızdaki soğukluk düzelecektir.

Muhabbet Dualarını Hangi Medyum Yapar ve Nasıl Kullanılır?

Muhabbet dualarını Medyum Aslan hocanızı arayarak yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsü ve aşk büyüsü alanında güvenilir resmi olarak çalışan Medyum Aslan muhabbet duaları uzmanı olarak sizlerin yanındadır. Muhabbet dualarını güvenilir medyum hocaya sağlam bir şekilde yaptırabilirsiniz. Muhabbet duaları nasıl kullanılır derseniz hiç merak etmeyin çünkü medyum hocanız olarak nasıl kullanıldığını içine yazıyorum. Genellikle muhabbet duaları kişiye teslim edildikten sonra yakılır, suya atılır, taşın altına konur ya da bir şeker üzerine okuması yapılır arası soğuk olan sevgiliye yedirilir.  Eğer sevgiliniz uzakta ve görüşmüyorsanız yedirme işlemi yerine diğer uygulamalar yapılır. Muhabbet dualarının aşk büyüsü ve bağlama büyüsü ile ilgisi bulunmaktadır. Fakat her çalışma farklıdır. Bu farklı çalışmaların içerisinde muhabbet duası çalışmaları da farklı ve birbirinden bağımsız havas ilmi çalışmalarıdır. Muhabbet dualarını resmi Medyum Aslan hocanıza güvenerek ve gizlilik prensibi içerisinde, gönül rahatlılığı ile yaptırabilirsiniz.

muhabbet duası

muhabbet duası

Eşinizle Aşk Muhabbetinizi Tazeleyin!

Medyum Aslan hoca olarak yıllardır yaptığım dualı vefk işlemleri sayesinde kişilerin biten aşklarını tekrar tazeledim ve ilk gün olduğu gibi mutlu bir şekilde yaşamalarını sağladım. Sevgiliniz veya eşinizle aşk muhabbetinizi tazeleme mi ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen muhabbet duaları uzmanı Medyum Aslan hocayı telefonla arayın eşinizle biten aşk muhabbetinizi tekrar tazeletin. Dileğim ve dualarım sizlerin hiçbir medyum hocaya ihtiyaç duymadan yaşamanızdır fakat sevgililer ve evli çitler arasında yaşanan sorunlardan dolayı yuvalarınızın yıkılmaması için son derece etkili medyum hizmeti veriyorum. Her türlü problemlerinizin ve sevgilinizle, eşinizle aşk muhabbetinizin tazelenmesi için sizlerin yanındayım. Celbi muhabbet duaları sadece kuran-ı kerim de bulunan özel ayetlerle yapılan bir çalışma olduğu için güvenerek ve inanarak sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübelerimi sadece sizlerin eşlerinizle, sevgililerinizle sorunlarının düzelmesi için kullanıyorum. Muhabbet duaları geniş kapsamlı dualı vefk çalışmalarıdır. Etkili ve güvenilir bir çalışma yaptırmak istiyorsanız Medyum Aslan hoca ile iletişim kurun.

Bir önceki Medyum Aslan Yorumları makalesini okuyarak muhabbet duaları yaptıran kişilerin Medyum Aslan hakkında yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Kas
13

Dua Okumanın İnsanlara Verdiği Faydaları

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  1 Yorum

Şifalı dualar okumanın insanlara verdiği faydaları saymakla bitmez. En önemlisi dua okumak huzur verir.

Hangi dinden, hangi ırktan, hangi milletten ve hangi topluluktan olduğunuz kesinlikle fark etmez. Dua okumak her bünyede aynı reaksiyonlara sebep olmaktadır. Dua okumak insanın içini ciddi anlamda ferahlandıran bir durumdur diyebiliriz.

Bildiğiniz üzere dua sadece Müslümanlıkta olan bir şey değildir, diğer bütün dinlerde ve hatta hiçbir dine ait olmayan insanların da dua etme durumu mevcuttur. Allah olmaz Tanrı olur, Tanrı olmaz başka bir put olur fakat bir insan her şekilde kendisinden büyük bir şeye inanma ihtiyacı duyar ve bu ihtiyacın sonucunda da ona sığınmak ister. Sığınma ihtiyacını giderdikten sonra ise ona şükranlarını sunma ve ardından da dua etme kısmı mevcuttur.

sifali-dua-okumak

Dua ait olduğu dinin veyahut ait olmadığı dinin ritüellerine göre yapılabilmektedir ve her insanın içini rahatlatan bir durum haline gelir. Dua eğer gerçekten içten geliyorsa ve Allah’a sığınarak bu duayı ediyorsanız, gerçekten ona şükranlarınızı sunuyorsanız geri çevrilmeyeceğini bildiğiniz için ister istemez iç dünyanızda daha huzurlu bir insan haline dönüşürsünüz. Bu dönüşüm sonrasında ise gerçekten iyi şeyler yapmaya başlarsınız. Dua insanı en baştan itibaren düzelten bir sürecin başlangıcıdır aslında. Dua ile birlikte diğer hareket ve tavırlarınıza da dikkat edersiniz ve bununla birlikte gerçekten istikrarlı bir yaşamınız olur. Dua dinin gerekliliğinden değildir fakat her insanın dua etmeye ihtiyacı vardır çünkü her insanın sığınacağı kendisinden büyük bir şey vardır.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Hocalar Bulmak makalesini okuyabilirsiniz.

Kas
11

Kısmet Açma İşlemi

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  1 Yorum

Kısmet açma işlemi için Medyum Aslan hoca hizmetinizde.

Kısmet açma, Allah’ın kullarına uygun gördüğü yaşam şartlarıdır. Nasip ise oluru belli olmayan durumlardır. İnsanların kısmeti büyü yolu ile bağlanabilir. Sizi çekemeyen kişiler tarafından veya daha iyi yerlere gelmenizi istemeyen kişiler tarafından size kısmet bağlama büyüsü yapıla bilir. Bir çok konuda kısmet bağlanabiliyor. Sadece iş ve para olarak bakmayalım olaya. Evlilik konusunda dahi kısmet bağlama yapılmaktadır. Evlilik, iş ve rızk kısmetinizin kapandığını düşünüyorsanız kesinlikle bir medyuma başvurmanız gerekiyor. Kısmetiniz için yapılan bağlama büyüsünü bozdurmakta mümkündür. Bu işlemi yaptırmak için işi bilir medyum ile görüşmelisiniz. Özellikle medyum Aslan hoca ile görüşüp verdiği talimatları yapmanız durumunda kısmet bağlama büyüsü bozulacaktır. Size yapılan büyünün boyutuna göre tedavi yöntemleri ve tedavi süresi değişiklik göstermektedir. Söylenenleri birebir uygularsanız işleriniz olsun veya var ise farklı problemleriniz düzelip sıkıntılarınız ortadan kalkacaktır. Hatta nazara karşı korunmanız için bile seans verilmektedir.

kismet-acma-islemi

Medyumlar nazar olmadan da tarafınıza nazar olmamanız için koruma büyüleri yapabilir.  Kısmet açma ile birlikte işlerinizin yoğunlaşması bereketin artması gibi durumlara da da büyü yaptırmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken işi bilir bir medyum ile irtibata geçebilmektir. Ama unutmayın bu işi bilmeyip medyumum diyen bir çok kişi var bu nedenli araştırarak başvurmanız en doğru yol olacaktır. Doğru yolu takip edebilmek için ve net bir sonuç alabilmek için doğru medyumlar ile doğru işlemler yapmalısınız.

Bir önceki makalemiz olan Otomatik Medyumlar yazısını okumanızı öneriyorum.

Kas
8

Nazardan Korunma Yolları

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  1 Yorum

Nazardan korunma yolları olarak hıfz ayetlerinin okunması başta gelmektedir.

Nazardan korunmak için bir çok önlem almak mümkündür. Bunun bir çok yolu vardır. Güncel hayatta en çok alınan önlem nazar boncuğu takmaktır. Bunun nedeni mavi renkli nazar boncuğunun zararlı ışınları emmesinden kaynaklıdır. Bunun yanı sıra ayetler okuyabilir yada üzeriniz de bunları taşıyabilirsiniz. Böylelikle Kendimize bir kalkan oluşturmuş oluruz. Üzerinizde taşıyacağınız bu duaların bilir kişi tarafından yazılması da oldukça önemlidir. Peki hangi ayetler nazar için okunmalıdır. Salih bir mü’minin nazar ve göz değmesine karşı  Ayete’l Kürsi, Fatiha, İhlas, Felak, Nas, Kalem sûresinin 51. ve 52. ayetleri gibi sürelerin temiz nefes sahibi kişilerin dile ile okunması nazara karşı alına bilecek büyük bir önlemdir. Nazardan korunma yollarının başında hıfz ayetlerini okumak gelmektedir. Bu önlem Resulullah’ın müsade ettiği okuma ile tadavi şeklidir. Bu sebeple okunma yöntemi ile de korunmayı seçebilirsiniz. Peki kim nasıl okumalı?

nazardan-korunma-yollari

Yukarıda da belirtildiği gibi nefesi temiz bilir kişiler tarafından okunmalıdır.Bu kişi nazara uğrayan kişi ile karşılıklı oturarak tüm iyimserliği ile kişinin anne ve kendi adını öğrenir.

Ve niyet eder ki;

Niyet ettim falandan olma (anne ismi) falanın (okunanın ismi) derdinin define Ella Talu

ileyye ve tuni müslimin innehu min süleyman ve innehu Bismillahirrahmanirrahim..!

Ve okuması gereken sureleri 3er kez okur ve şifa arayan kişi tarafına üfler.

Okunan sureler;

FELAK SURESi

Bismillahirrahminirrahim

Kul e-uzu bi-Rabbil-felak. Min şerri ma halaka Ve min şerri gasikin iza ve kab. Ve min şerrin neffasati filukad. Ve min şerri hasidin iza hased.

NAS SURESİ

Bismillâhirrahmanirrahim

Kul e-uzu bi-Rabbin nâs. Melikin­nâs. İlâhin-nâs. Min şerril-ves vasilhan­nas. Elleziy yüves visü fiy sudürinnas. Minel-cinneti ven-nas.

Bir önceki yazımız Yıldızname Hakkında Bilgiler makalesini okuyabilirsiniz.

Kas
8

Şifacılık Nedir Şifacılık Hakkında Bilgiler

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  Yorum Yok

Her türlü manevi rahatsızlığa karşı çözüm üretilmesine şifacılık denir.

Şifacılık, doğada ki ve insan bedeninde ki enerji akımından yararlanma işlemidir. Şifacılık da gerek doğadaki bitkilerden gerek doğadaki taşlardan gerek de insan bedenindeki enerji merkezinden aldığı güç ile iyileştirme yöntemidir. Farklı metotlar daha çok tercih edildiğinden kullanımı az olan bir yöntemdir. Kısacası şifacılığı evrenin enerjisinden yararlanmak olarak da adlandırabiliriz. Gerçek bir şifacı medyum tedavi görecek hastanın astral bedeni ile yani fiziksel bedeni dışında olan varlık ile iletişim kurarak bu beden üzerinde ki enerji merkezine hareket verip tedaviyi uygulaya bilmelidir.

sifacilik

 

Şifacı medyumlar enerji göndermek istedikleri kişinin elini avucu içerisine alarak empati kurarlar. Okunması gereken dualar okunur ve karşı tarafa üfleyerek enerji aktarılır. Tabi enerji alışverişi bununla sınırlı değil. Günümüzde en çok uygulanan terapi şekli kurşun döktürmektir. Kurşun döktürme diğer tedavi yöntemlerine göre daha revaçtadır. Kurşun döktürülerek kişinin üzerinde olan göz, uğursuzluk veya negatif düşüncelerin kurşuna geçtiği savunulur. Kurşun döktürmek geleneklere göre değişiklik göstere biliyor. Fakat okunacak dualar çekilen Besmele sayıları tümünde aynıdır. Değişiklik gösteren unsurlar kurşunun döküleceği tasa koyulacak cisimler örneğin; iğne, taş , toprak v.b. Bunun dışında kimi geleneklerde de kurşunun döküldüğü sudan hastaya içirme gibi durumlarda söz konusu olabiliyor. Hiç biri için kesin olarak yanlış denilemez. Yapılan tüm işlemler tedaviyi gören hasta için faydalı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Şifacılar Kimlerdir makalesini okuyabilirsiniz.

Kas
7

Rızık Celbi Duaları

Yazar: medyum  //  Şifalı Dualar  //  1 Yorum

Rızık celbi duaları ile rızkınızı bereketinizi artırın.

Rızkı ve bereketi arttırmak için belli başlı rızık celbi dualar ile daha huzurlu bir hayata sahip olmak mümkün ancak bu duaların yanı sıra uygulamanız gereken şeylerin olduğunu da bilmeniz gerekiyor, bunlardan bazılarını da sizinle paylaşmak istiyorum.

  • Namazlarınızı emredildiği gibi kılmanız bereketi ve bolluğu arttırır. Dualarla süslenen namaz ailenizde huzura yol açar ve sizleri ferah bir geleceğe hazırlar. Namazı baştan savma kılmak sevabını azaltır bu yüzden nasıl kılınır konusunda daha fazla bilgi sahibi olmanız önerilir.
  • Zekatlerinizi fazlasıyla vermeniz de bolluğun ve huzurun temsilcisidir ancak gerçekten ihtiyacı olan kişilere vermeniz söylenir. Mümkünse belli dönemlerde onları mutlu etmeye gayret gösterin ve bu sayede işlerinizin açıldığını ve bereketin arttığını da fark edeceksiniz.
  • Sabah erken saatlerde uyanarak dualar okumak da evinizin huzurunu sağlar ve bereketi-bolluğu arttırır.
  • Duha namazlarını aksatmamak ve düzenli olarak kılmak.

rizik-celbi-duasi

Rızık celbi duaları ile bu eylemler desteklendiği takdirde huzurlu bir aile yaşantısı da sizleri bekliyor. Her insanın sorunları olabilir ancak bu sorunlardan Allah’a sığınarak kurtulmak mümkün! Allah kimseye kaldıramayacağı büyüklükte yük vermez ve bu yüzden sabırlı olmayı da öğrenmeniz gerekiyor. Dualarınızı hiçbir zaman eksik etmeyin ve kendinize, ailenize ettiğiniz dualar kadar yakın çevrenize de dualar edin! Başkalarına edilen dualar çok daha büyük sevaptır ve çok daha çabuk kabul olunur buyuruyorlar.

Bir önceki yazım Yıldızname Baktırın makalesini okuyun.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan