medyum aslan
"Soğutma Büyüsü" Kategorisindeki Yazılar
Ara
14

Soğutma İşleminin Amacı ve En Sık Kullanılan Büyü Yöntemleri

Yazar: medyum  //  Soğutma Büyüsü  //  Yorum Yok

Büyü çok eski zamanlardan beridir medyumlar tarafından yapılan bir ilim dalıdır. Her insan ömrünün belli dönemlerinde maddi, manevi, aşk, sosyal hayatı ile ilgili sorun ve sıkıntı içine düşebilir ve tek başına sorunların üstesinde gelemeyebilir. Bu gibi durumlarda oturup geçmesini beklemek sorunların daha fazla büyümesinden başka bir işe yaramaz. Bunun için güvenilir ve gerçek medyum hocalardan yardım alarak huzura, refaha ve mutluluğa ulaşabilirsiniz.

Büyü çeşitleri arasında yer alan bir başka büyü ise soğutma büyüsüdür. Bu büyü başkası için terk edilen ve sevgilisinden, eşinden ayrılanlar yaptırmaktadır. 3. kişiye yapılan soğutma büyüsü sayesinde terk eden kişinin geri dönmesi sağlanır. Eğer alanında uzman ev deneyimli bir medyum tarafından yapılırsa oldukça etkili ve kalıcı olur. Soğutma büyüsündeki amaç var olan yuvayı yıkmak veya eşleri, sevgilileri ayırmak değildir. Var olan yuvasını, eşini, sevgilisini terk ederek 3. kişiye giden şahsı geri döndürmek ve pişman etmektir. Yani aslında kötü niyetli bir büyü gibi gözükse de iyi niyet içermekte, yuvaların, birlikteliklerin sonsuz ve sorunsuz olması sağlanmaktadır.

Soğutma işlemleri arasında sıkça kullanılan yöntemlerden birisi de tahta kaşıkla yapılan büyü çalışmalarıdır. Belki de en bilindik soğutma büyüsü olarak ters bağlanan tahta kaşıklar dememde fayda vardır. Tılsımlı ayetler tahta kaşığın her iki tarafına da yazıldıktan sonra ters getirilerek bağlanır. Böylelikle iki kişinin arasına soğukluk hissi girmesi sağlanır. Oldukça başarılı ve etkili bir çalışma yöntemidir.

  Medyum Aslan soğutma büyüsü anlamında oldukça başarılı olan bir hoca efendidir. Sizlerde eğer yıkılan yuvanızı, birlikteliğini kurtarmak isterseniz kendisine ulaşabilirsiniz.

Kas
2

Ayırma Soğutma Büyüsü Neden Yapılır

Yazar: medyum  //  Soğutma Büyüsü  //  Yorum Yok

26 yıllık tecrübem ile günümüzdeki en güvenilir medyumlar arasındaki yerim, başarılı çalışmalarım sayesinde her geçen gün sağlamlaşmaktadır. Yıllardır benden istenen soğutma büyüsü taleplerini, ihtiyaç sahiplerinin durumlarını titizlikle inceleyerek sahip olduğum yetenekler ve ilim sayesinde çözüme ulaştırmanın huzuru içinde çalışmalarıma devam etmekteyim. Bugüne kadar benden istenen soğutma büyülerini, üçüncü şahısların ikili ilişkilere verebileceği zararları önlemek için yaptım. Sevgiliniz ya da eşinizle gayet yolunda giden güzel bir ilişkiniz var olduğunu düşünelim. Fakat bir gün hiç hesapta olmayan birisi sevgiliniz ya da eşinizle aranıza girmeye kalktı. Bu durumdan rahatsız oldunuz ve yaptığınız detaylı araştırmalar sonucunda bu konudaki uzmanlığı dillere destan olmuş bana yani Medyum Aslan adına ulaştınız. İşte bu noktada sonuna kadar sizin yanınızda olup, sevdiğinizle aranızı bozacağını düşündüğünüz üçüncü kişiyi uzaklaştırmak için soğutma büyüsü yaparak o kişinin sizlerden uzaklaşmasını sağlarım. Ayırma soğutma büyüsü neden yapılır? Çünkü sevgilinizle sizi ayırmak isteyen üçüncü şahısların hem sizden hem de ilişkinizden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla yapılabilir.

Medyum hocaların çoğundan istenen soğutma büyüsü, ayırma büyüsü ile eş değerde bir büyüdür. Ayırma büyüsü yapılan iki sevgili ya da karı kocanın bu illetten kurtulmaları için, resmi ruhsatlı ve güvenilir bir medyum ile iletişime geçmeleri hayırlarına olacaktır. Bu gibi durumlarla uzun yıllardır karşılaşmaktayım ve bana gelen ihtiyaç sahiplerinin, onlara yapılan ayırma büyüsünü bozmak için kişilere özel formüllerimi hazırlayıp sunmaktayım. Sevdiğinizle aranıza ayırma ve soğutma büyüsü mü girdi, hiç vakit kaybetmeden bu işte ehil olan güvenilir Medyum Aslan Hocanızı, yani beni arayın. Sevenleri birbirinden ayırmak ve uzaklaştırmak için uğraşan ve büyüler yaptıran o kadar çok kişi vardır ki, uzun yılların bana kattığı deneyimler ve Allah’ın izniyle sizleri bu kötü niyetli insanlardan özel ilmi formüllerim sayesinde kurtarıyorum. Eskisinden daha huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşamanız için üzerinizdeki ayırma büyüsünü bozuyorum.

Piyasada bu konuda adını duyurmaya çalışan medyumlar varlıklarını sürdürmek için uğraş vermektedirler. Yapılan bu çalışmalar da yani ayırma büyüsü ve soğutma büyüsü uzmanı olmak her medyum hocayım diyenin harcı değildir. Bu konuya yıllarca emek vermiş olmak, Allah vergisi yeteneğe sahip olmak, ilmi bilgilerle donanımlı olmak ve her şeyden önemlisi güvenilir olmak şahsımın en önemli özelliği ve birikimidir. Ruhsatlı bir medyum olarak sizleri her zaman yaşadığınız karamsarlıktan, musibetlerden ve kötü ruh halinizden kurtarmak için kişiye özel çözümler üretmekteyim. Her konuda bana tam anlamıyla güvenebileceğinizi, içtenlikle sorunlarınızı anlatabileceğinizi bilmelisiniz. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan isminin samimiyet ve güven ile eş değer olduğunun bilincinde olan ihtiyaç sahipleri, her gün sayısız ayırma büyüsü ve soğutma büyüsü talebi ile bana ulaşmaktadır. Bu konulardaki ciddi bilgi birikimim, ilmi formüllerim ve kişiye özel çalışmalarım sayesinde Allah’ın da yardımıyla her seferinde alnımın akıyla kişileri huzura ve sevdiklerine kavuşturmaktayım. Bana ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar yakınınızda olduğumu hatırlatmak isterim. Ayırma büyüsü ve soğutma büyüsü için medyum yanınızda.

Mar
4

Soğutma Büyüsü

Yazar: medyum  //  Soğutma Büyüsü  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hocaya soğutma büyüsü hakkında çok müracaat gelmektedir. Soğutma büyüsü yaptıracak kişiler medyum hocanız tarafından bilgilendirilecektir.

Medyum Aslan soğutma büyüsü ve ayırma büyüsünde çok etkili ve güvenilirdir. Medyum Aslan soğutma büyüsü olarak bilinen gerçekten ayırma büyüsü ile eş değer olan büyü çeşidini 3. Kişilerin sizlerin ilişkilerine zarar vermemesi için yapmaktadır. Yani sevgilinizle güzel giden bir beraberliğiniz var fakat aranıza başka birisi girdi ve siz o kişiyi sevgilinizden uzak tutmak istiyorsanız soğutma büyüsü çalışmalarını Medyum Aslan hocanıza güven duyarak yaptırabilirsiniz. Soğutma büyüsü yaparak araya giren kişilerin sizin ilişkinizden uzaklaşmasını, soğumasını sağlamaktayım. Devamlı olarak medyum hocalara sık başvurulan konular içerisinde yer alan soğutma büyüsü belirttiğim gibi ayırma büyüsü ile eş değer niteliktedir. Yani soğutma büyüsü ile ayırma büyüsü neredeyse aynı etkiyi göstermektedir. Ayırma büyüsünde olduğu gibi soğutma büyüsü çalışmalarında da iki kişinin birbiriyle ters düşüp ayrılmaları söz konusu olabilmektedir. İster soğutma büyüsü isterde ayırma büyüsü yaptıracaksanız bu büyüleri usulüne göre güvenilir Medyum Aslan hocaya yaptırın. Çünkü Medyum Aslan hem ruhsatlı resmi medyum hem de 26 yıllık tecrübeleriyle herkesin sorunlarına çözüm bulmuştur.

soğutma büyüsü

soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü iki kişinin ayrılması için ve birbirlerinden buz gibi soğutulması için de yapılan bir çalışmadır. Sevgililerin çok güzel giden beraberlikleri bir anda bıçak gibi kesiliyorsa muhakkak ki bir başka kişi tarafından medyum hoca vasıtasıyla soğutma büyüsü yaptırılmıştır. Soğutma büyüsünün amacı ayırma büyüsü ile aynı olduğu için iki sevgili birbirinden bu büyüler sonucunda ters düşüp ayrılmaktadır. Bana müracaat eden kardeşlerimin neredeyse tamamı ayırma büyüsü konusundan muzdariptir. Bu kardeşlerim benimle iletişim kurduklarında gerek soğutma büyüsü çözümü gerek de ayrılmaları için yapılan ayırma büyüsü çözümünü İslami usullere göre yapmaktayım. Nifak tohumları serpilen sevgililerin tekrar bir araya gelmesi için çok etkili aşk büyüsü ve kuvvetli bağlama büyüsü yapıyorum. Türkiye’de aşk bağlama büyüleri uzmanı olarak tek medyum hoca efendi olarak dikkatleri çekiyorum. Değerli kardeşlerim soğutma büyüsü evinize yapıldığı takdirde eşinizle ve çocuklarınızla aranız bozulur, aniden olur olmadık ve ceviz kabuğunu doldurmayan sebeplerden dolayı kavga edersiniz. Aile içerisinde herkes birbiriyle ters düşer. Böyle durumlar ve daha kötüleriyle medyum hoca olarak yıllarca karşılaştım. Soğutma büyüsüne maruz kalan kişiler sevgilileriyle eski mutlu huzurlu durumlarına dönebilmek için medyumlar geze geze yorulmuşlardır. Cenabı Allah’ın izni ile her sorunun bir çözümü vardır diyen Medyum Aslan hoca olarak aşk ve gönül işlerinizde profesyonel hizmetlerim sayesinde çözüme kavuşturuyorum.

Medyum Aslan hocaya özellikle soğutma büyüsü ve evli çiftleri birbirinden ters düşürüp ayırmak için ayırma büyüsü hakkında bir çok soru gelmektedir. Binlerce kişinin ayrıldığı sevgilisiyle bir araya gelmesine aşk bağlama büyüsü üstadı medyum olarak vesile oldum. Sorunlarınızın gerçekten çözümü için profesyonel medyum hizmeti için benimle iletişim kurun. İki sevgilinin bir birleriyle çok güzel giden beraberliğinde aniden soğuyup ayrılmasında mutlaka bir soğutma büyüsü işlemi vardır. Öncelikle yapılması gereken bu ayırma soğutma büyüsünün çözülmesidir. Sevgililerin üzerine yapılan soğutma büyüleri çözüldükten sonra aralarına tatlı bir muhabbet gelebilmesi için aşk büyüsü yapılmalıdır. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra ayrı durumda bulunan iki sevgili bir araya gelir ve eskisinden daha güzel büyük bir aşkla birbirlerini severler.  Medyum Aslan hocaya soğutma büyüsü hakkında sorularınız ve sorunlarınız için iletişim kurarak yardım alabilirsiniz. Eğer sevgilinizle ilişkinizde herhangi bir büyücü medyumların yaptığı soğutma ayırma çalışmaları varsa ve şüpheleniyorsanız hemen güvenilir Medyum Aslan’ı bir telefonla arayın sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturayım kardeşlerim. Soğutma büyüsü, ayırma büyüsü yapımını ve bunların bozumu için büyü çözümü yapan ruhsatlı medyum sizlerin yanındadır.

Bir önceki yazımız Eşimi Kendime Bağlattım makalesini okuyarak soğutma büyüsü yaparak eşini başka kadından soğutarak kendine bağlatan kardeşimizin gerçek yorumunu okuyabilirsiniz.

Kas
6

Uzaklaştırma Büyüsü

Yazar: medyum  //  Soğutma Büyüsü  //  1 Yorum

Uzaklaştırma büyüsü yaparak sevmediğiniz insanların sizden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Uzaklaştırma büyüsü istemediğiniz birisini sizden yada sevgilinizden uzaklaştırmak soğutmak için yapılmaktadır. İnsanlar aileleri ile arasındaki ilişkiler konusunda sorun yaşadıkları zamanlarda, bu sorunları aşmak için çeşitli yollar tercih etmektedir. Büyü yaptırmak da bunlardan bir tanesi olmaktadır. İnsanlar aile ilişkilerini sürekli kılmak için dış güçlere karşı büyü yaptırmaktadır. Bu konuda en çok tercih edilen büyülerden birisi de uzaklaştırma büyüsü olmaktadır. Bu büyüyü yaptıran kişiler mutluluklarının devamı için medyumlardan yardım almaktadır. Bu büyü eve karışan kaynanalara, komşulara ve diğer üçüncü kişilere karşı yapılmaktadır. Uzaklaştırma büyüsü eşinin hareketlerinden rahatsız olan kişiler tarafından da yaptırılabilmektedir. Bu iyi için günümüzde en bilindik adresler medyumlar olmaktadır. Bu büyüyü veya başka bir büyüyü yaptırmak isteyenler bu kişilerden yardım almaktadır.

Bir önceki makalem olan Sevdiğinden Soğutma Büyüsü makalesini okuyabilirsiniz.

Kas
6

Sevdiğinden Soğutma Büyüsü

Yazar: medyum  //  Soğutma Büyüsü  //  1 Yorum

Sevdiğinden soğutma büyüsü yaptırarak aralarına soğukluk katıp ayırmak mümkündür.

Sevdiğinden soğutma büyüsü olarak bilinen çalışma etkisini kısa zamanda göstermektedir. Aşk konusu insanlar arasındaki ilişkiler de her zaman etkili olan ve kimi zaman kötü sonuçlar ortaya çıkarabilen bir duygusal hal olmaktadır. Özellikle iki arkadaşın aynı kişiye aşık olması durumu sık rastlanan durumlardan olmaktadır. Bu durumda bazen aşık olan kişilerden biri, diğer kişiye ya da sevdiği kişiye karşı arayı açmak ve sevgili olan arkadaşlarını arasını soğutmak için büyü yapmaktadır. Sevdiğinden soğutma büyüsü olarak bilinen bu büyü günümüzde medyumlar tarafından yapılmaktadır. Günümüzde büyü yaptırmak için birçok kişi medyumları tercih etmektedir. Sevdiğinden soğutma büyüsü için en çok kullanılan malzeme sarı köpek pisliği olmaktadır. Büyü yapılan köpek pisliği kurutulup büyü yapılan kişiye üç sabah yedirilir.

Bir önceki makalem olan Temas Büyüsü yazısını okuyabilirsiniz.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan