medyum aslan
"Vefk" Kategorisindeki Yazılar
Oca
2

Medyum Vefkleri

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Vefk ilminin birçok çeşidi ve türü bulunmaktadır. Vefk yaptırmak için gelen kişilerin isteklerine ve amaçlarına göre vefkin türü değişmektedir. Genel anlamda vefkler hayatınız boyunca karşınıza çıkabilecek sorunları ve sıkıntıları sizin üzerinizden alan ve sizin yararınıza olacak olan kapıları sonuna kadar açan şifreleri barındırmaktadır. Aşk, evlilik, maddi ve manevi sorunlar için çeşitli etkili vefkler bulunmaktadır. Vefklerin eğer etkili ve kalıcı olunması isteniyorsa gerçek ve uzman bir medyum tarafından hazırlanmış olması gerekir. İlmi ve yetenekleri üst seviyede olan medyumlar tarafından hazırlanan vefkler oldukça tesirli olup, ömürlük özellik taşımaktadır.

Kısmeti kapalı olup bir türlü evlenemeyenlere yapılabilecek bir işlem ve uygulama olduğu gibi aynı zamanda evli olup evinde sıkıntı ve problem yaşayanlar içinde çeşitli tesirli vefkler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda parasının bereketini göremeyenler, rızk kapıları kapalı olanlarda vefk ilminden faydalanabilir.

 Vefk nasıl yapılır diye merak edenler için belirtmek gerekir ki;  Vefk yapabilmek için Arapça ve ebced hesabı bilmek gerekir. Aynı zamanda vefk ilmine hakim olmak için bedensiz varlıklara hükmedebiliyor olunması şarttır. Yani Arapça bilen herkes etkili vefk hazırlayamaz. Bu yüzden etkili ve gerçek vefkler ancak uzman ve tecrübeli medyumlar tarafından hazırlanır. Vefk sorun için gelen kişiye özel yapılmaktadır. Bu kişiye özel ebced hesabı çıkartılır aynı zamanda Allahın adları ve sıfatları da kullanılarak bir tılsım, dua oluşturulur. Bunlar Arapça olarak bir kağıda yazılır ve medyum tarafından tılsımlanır.

Medyum vefkleri; vefk  Allahın isimlerinin yanı sıra esmalar ve çeşitli farklı dualarda yazılmaktadır. En önemlisi de vefk yaptıran kişinin ebced hesabına göre hesaplanmış özellikleri ve şifrelerini içerir ve böylelikle tesirli ve kuvvetli olur, kişilerin iradelerini etkiler.

İyi ve uzman medyumlar tarafından yapılan vefk işlemleri kısa süre içinde etkisini göstermektedir. Kalıcı ve doğru bir vefk işlemi yağılabilmesi için ebced hesaplamalarının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Aksi takdirde vefk etkili olmaz ve işe yaramaz. Bu yüzden ebced hesaplamasını en iyi şekilde bilen medyumlardan yardım alınmalıdır. Vefkleri ile uzman olan Medyum Aslan sizlere hizmet verecektir. Ayrıca özel vefkleri ve dualarına sahip olmak için medyumaslan.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Hayatta her şey her zaman yolunda gitmeyebilir. Bunun için oturup düzelmesini beklemek yerine yardım talep etmek daha doğru olacaktır. Çünkü sorunlar bekledikçe daha da büyür ve karmaşık, içinden çıkılamaz bir hal almaya başlar. Bunun gibi maddi ve manevi sorunlarınız olduğunda ve içinde çıkılmaz bir hal almaya başlamadan önce uzman medyumlardan faydalanmak en doğru karar olacaktır.

  Vefk nasıl yapılır alanında oldukça tanınmış ve itibar gören Medyum Aslan hoca efendi vefk ilminde de oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Yetenekleri ve ilmini kullanarak en etkili vefk çalışmalarına imzasın atmış olan bir medyumdur. Yaptığı vefkler etkili ve tesirli olduğu gibi ömürlüktür. Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı medyumları arasında yer alan Medyum Aslan hocadan rahatlıkla ve güvenle yardım talep edebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Medyum Aslan’a Güvenin Sorunlarınızdan Etkili Vefkleri ile Kurtulun.

Ara
31

Etkili Vefkler

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Etkili Vefkler hayatımız boyunca karşımıza çıkabilecek birçok kötülük ve sıkıntıları bizden uzaklaştıran, iyilik ve yararımıza olacak tüm şeyleri bize yaklaştıran, hayırlı ve olumlu kapıları açacak olan şifreleri içermektedir. Etkili vefkler kişiye özel olarak yapılmaktadır. Üstün yeteneklerim ve ilmim sayesinde en etkili vefklere imza atmaktayım. Birçok vefk türleri vardır. Yapacak olduğum vefk yardım için gelen kişinin isteklerine ve amacına göre değişkenlik göstermektedir. Etkili vefkler arasında kısa süreli olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük yaptıklarımda olmuştur. Vefkin zamanını ve süresini yardım alacak olan kişinin istekleri doğrultusunda değiştirmekteyim.

En etkili vefkleri ancak gerçek ve tecrübeli medyumlar yapabilir. Bu yüzden önüne gelen herkes bu işlemi yapamaz, yapsa da tutmaz.

Etkili ve kalıcı vefkler sayesinde hem aşk, hem sosyal hem de ekonomik hayatınızda huzura erecek ve aradığınız mutluluğu bulacaksınız. Umduğunuz şeyleri size altın tepside sunacak olan en etkili vefk çalışmaları yaparak sizlere ulaştıracağım. Vefkler kafanızdaki olumsuz ve kötü düşüncelerden arınıp pozitif düşünmenize yardımcı olacaktır. Böylelikle hayattan istediklerinize daha çabuk ve kolay ulaşacaksınız.

Vefk birçok amaç için hazırlanmaktadır. Bana yardım için gelenlerin sorunlarına göre çalışmalarımı yapmaktayım. Kısmeti kapalı olup bir türlü evlenemeyenler için yaptığım ve hazırladığım kısmet açma vefkleri olduğu gibi aynı zamanda boşanmak isteyip de bir türlü boşanamayanlar içinde soğutma vefki  çalışmasını da sizler için hazırlamaktayım. Sevgili veya eşler arasındaki huzursuzluk veya ayrılıklar için, aynı zamanda evinde geçimsizlik olanlar içinde bağlama vefki çalışmaları da yapıyorum.

Vefkler sadece manevi sorunlar için hazırlanmaz. Maddi, ekonomik sıkıntısı olanlar içinde vefk çalışmaları yapmaktayım. Birçok kişiyi rızk kapalılığından, bereketsizlikten kurtardım. Yeteneklerim ve ilmimi sonuna kadar kullanarak rızık ve bereket vefkleri sayesinde kişilere istediklerini kısa sürede elde etme şansını vermiş oldum.

  Medyum Aslan olarak birçok kişinin derdine derman olmaya halen devam etmekteyim. Bu işi ancak gerçek medyumlar layıkıyla yapabilir. Medyum olunmaz, doğulur sözü tam da bizim için söylenmiştir. Bazı sahtekarlar işimizi kirletmeye çalışsa da siz onlara itibar etmeyiniz. Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı medyumlarından olduğum için rahatlıkla ve güvenle bana ulaşabilirsiniz.

Ara
21

Sonsuz Aşk için Etkili Vefkler

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Her insan ömrünün kimi zamanlarında maddi veya manevi sorunlar ile baş başa kalabilir. Sorunlarınızın geçmesini oturup beklemek size hiçbir şey kazandırmaz aksine sizi adım adım felakete götürür. Bunun için de üstesinden gelemediğiniz sorunlarınızın geçmesini beklemek yerine uzman medyumlardan yardım alabilirsiniz. Alanında oldukça tecrübeli ve birçok kişinin derdine derman olmuş medyumlar insanların huzura ermelerini sağlamaktadır. Etkili ve kalıcı büyüler ancak gerçek medyumlar tarafından yapılabilir. Sahtekarlar tarafından yapılan büyüler etkili olmaz, sorunlarınızı çözmediği gibi sizin başınıza yeni sorunlar çıkarabilir. Bu yüzden sahtekar olan kendini medyum sananlardan uzak durmalısınız.

Medyum Aslan hocaya en çok yardım için gelenler aşk hayatlarını yoluna sokmak için gelmektedir. Aşk acısı, ayrılık acısı gibi sorunlar için gelindiği gibi aile içi şiddetli geçimsizlik ve sıkıntılar içinde birçok yardıma gelen kişi vardır. Hepsinin sorunu ile yakından ilgilenip, aşk büyüleri ya da bağlama büyüleri ile yardımcı olmaya çalışılmakta ve bu işi gönüllerinden geldikleri için yapmaktalar. İşlerini gönülden yapıp, yeteneklerini sonuna kadar kullanarak en etkili büyüler ve tesirli vefkler konularına imza atılabilirler.

Etkili vefk yaptırmak için MedyumAslan.com sitemden bana ulaşabilirsiniz. Aşk hayatında sorun yaşayan sevgili veya evli çiftler için çeşitli çalışmalar ve etkili bağlama büyüleri işlemleri yapılmaktadır. Gelen kişinin sorununa ve amacına uygun olarak yapılan çalışmalar değişkenlik göstermektedir. Yardım için gelen kişinin öncelikle yıldız namesine bakarak sorunun tam olarak ne olduğunu ve neden kaynaklandığını anlamaya çalışarak işe başlanır. Daha sonra ise sorunu anladıktan sonra yardıma gelen kişinin isteklerini ve amacı sorulur ve buna göre büyü veya vefk yapılır. Aşk acısı çeken, ayrılan, evinde huzursuzluk ve geçimsizlik yaşayan çiftler için sonsuz aşk büyüleri yapmaktadır. Yapılmış olan tılsımlar ve uygulamalar neticesinde oldukça etkili ve kalıcı büyülere imzamı atılmaktadır. En etkili vefkler hiç şüphesiz ki gerçek medyumlar tarafından yapılabilir.

Medyum Aslan adından sıkça söz ettiren aşk büyüleri konusunda oldukça tecrübeli ve uzman bir medyum hoca efendidir. Şimdiye kadar yapmış olduğu aşk büyüleri ve bağlama büyüleri hususunda büyük bir kısmında başarılı olmuş ve insanların sıkıntı ve dertlerini çözüme kavuşturmuştur. Yapmış olduğu aşk büyüleri ile çiftlerin sonsuz aşk yaşamalarını sağlamaktadır. Özellikle de etkili vefkler hazırlayarak çiftlerin bir ömür kalıcı ve etkili aşk yaşamaları için çeşitli çalışmalar yapmakta ve oldukça başarılı olmaktadır.

Ara
2

Medyum Aslan Hocanın Koruyucu Vefkleri

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Vefk nedir konusu çok merak edilen konular arasındadır. Biraz bundan bahsederken bir yandan da vefkler ne işe yarar konusuna da değineceğim. Vefk, kendine özgü şifreleri bulunan ve ancak bilen bir medyum tarafından doğru ve amacına uygun olarak yazıldığında fayda sağlayabilecek işlemlerdir. Vefk çeşitleri de epeyce fazladır. Neredeyse her vefk bir amaç için yazılır. Bunca zaman içinde ihtiyacı olan kişilere yazdığım etkili vefkler sayesinde kimileri kötülüklerden korundu, kimilerinin ise istedikleri oldu ve hayatlarında ciddi değişiklikler oldu.

Yaptığım korunma vefkleri ile zor durumda olan ve kötü niyetli insanların yapacakları kötülüklerden korunmak isteyenler çare buldular. Çünkü koruyucu vefkler insanları koruma amaçlı yazıldığı için doğru etki ederler.

Ayrıca kaza beladan koruyan vefkler de bulunmaktadır. Bu tesirli vefkler sayesinde başınıza gelebilecek herhangi bir kaza beladan kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabiliriz. Şeytanlardan korunma amacı ile de yazdığım vefkler vardır. Medyum Aslan Hoca Vefkleri olarak yazdığım yüksek etkili vefkler etki ediyor çünkü bunları ilmini bilerek yazıyorum. Medyumlar arasında bahis konusu olan vefk nasıl yazılır hususu eskiden beri süregelmektedir. Aslı şudur ki, vefk yazmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Kötü niyetle yapılan büyüden korunma vefkleri ve cin musallatı vefkleri ancak kendi içerisinde bilinmesi gereken kurallar ve dualar ile yazıldığında doğru tesir eder. Aksi takdirde yazdıracağınız ve yüksek tesirli vefk sandığınız işlemin size ya da sevdiklerinize hiçbir yararı olmayacaktır.

Koruyucu vefkler insan hayatında ciddi derecede önemlidir. Bu vefkler ile korkularınızdan kurtulabilirken; bir yandan da günlük yaşamda karşınıza çıkabilecek kötülüklerden kurtulursunuz. Üzerinizde doğru yazılmış bir etkili vefk taşıdığınız takdirde cin musallatı, şeytandan korunma ve belalardan korunma sağlamış ve bu gibi kötü durumların size yaklaşmasını da engellemiş olursunuz.

Cin musallatı konusu ayrı bir yazımda anlatacağım kadar detaylı olmasına rağmen kısaca bahsetmem gerekirse; bu durum başınıza gelmeden korunma yolunu bir an önce bulmalı ve uygulamalısınız. Cin musallatından korunma ve şeytandan korunma denince de akla gelen ilk şey yüksek etkili vefkler ile korunmaktır. Medyum Aslan hocanın koruyucu vefkleri ve duaları hakkındaki bilgilere www.medyumaslan.com resmi sitemden detaylıca ulaşabilirsiniz. Sizlerle dua paylaşımı yaparak ve vefklerin etkisi yüksek olacak garantisi vererek bana bu tarz konularda ulaşmanızı tavsiye ederim. Hayatlarınızı sorunsuz hale getirmek için Medyum Aslan size yardım etmeye her zaman hazırdır.

Kas
23

Kısa Zamanda Vefk Tutturan Hoca

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Kısa zamanda vefk tutturan Aslan Hoca bir telefon kadar yakındır. Vefk işlemleri ile sorunlarınıza etkili çözümler sunulmaktadır. Eğer siz de sorunlarınızın çözümü noktasında vefkin kısa zamanda tesir etmesini istiyorsanız Medyum Aslan hoca ile iletişim kurabilirsiniz. Gizli ilimler uzmanı olarak bana bahşedilmiş doğaüstü güçlerim, ilmi bilgilerim ve derin sezgi yeteneğim sayesinde manevi anlamda zor durumda kalan kişilerin tüm sorunlarını çözmek için hizmet verdim ve hala medyumluk mesleğimi devam ettirmekteyim. Sahip olduğum donanımları ihtiyaç sahibi olan insanlara faydalı olabilmek için tam 26 yıldır çalışıp çabalamaktayım kardeşlerim. İçinde bulunduğum piyasada sayısız medyum tanıdım haliyle. Aralarında en az benim kadar işinin ehli olanlar da vardı, aksine bu işi kişisel kazançları ve hırsları uğruna kullanmak için yapanlar da. Bu vesileyle işiniz bir medyum hocaya düştüğünde mutlaka onun geçmişteki çalışmalarını, ortamdaki yerinin güvenilirliğini, kendisinin çalışma ruhsatıyla çalışıp çalışmadığını araştırmadan hizmet almamanızı tavsiye ederim.

Günümüzün şartları ne yazık ki insanlara olan güveni fazlasıyla kaybetmemize sebep olan sayısız olayla sınıyor bizleri. Özellikle medyum olmak, insanın omuzlarına çok daha ağır bir sorumluluk yüklüyor. Ancak benim Allah’a olan inancım, ruhsal anlamdaki gücüm, manevi dünyaya ait derin tecrübelerim, kuvvetli sezgi yeteneğim ve ilmi bilgilerim; adımı tüm medyumlar arasında en üst mertebelere taşımama sebep olmuştur. Bugüne kadar neredeyse sayısı on binleri aşan insanla görüşüp çalışmalar yaptım ve onlara ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel formüle ettiğim hizmetler verdim. Yaptığım çalışmalar sadece kişilerin ruh sağlığını kazandıracak, şifa niteliğinde ya da her konuda onların iyiliğine yarayacak özel hizmetlerdi.

Medyum Aslan adının bugün bulunduğu yer asla tesadüf değildir dostlarım. Bana duyulan güveni, yaptığım çalışmalarda gösterdiğim başarılarla olduğu kadar; iyi niyetli, inançlı ve gücümü sadece olumlu çalışmalarda kullanmamdan kaynaklandığını söylemek isterim. Bunun bir başka ispatı da yıllardır resmi ruhsatımla çalışıyor olmam ve devlete vergi vermemdir. Kısa zamanda tutan iş rızık açma vefki sizlere öneriyorum. Eğer işlerinizde bir durgunluk ya da bağlılık varsa mutlaka iş rızık açma vefkini yaptırmalısınız.

Ayrıca vefk ile kapalı kısmetlerin açılmasını sağlayabilirsiniz ve siz de muradınıza erebilirsiniz. Manevi sorunlar yaşayanların çok kolay kandırılabileceğini aklınızdan kesinlikle çıkarmayın kardeşlerim. Ben Medyum Aslan olarak sizlere verdiğim her hizmetin arkasındayım. Bana vereceğiniz kişisel bilgilerden yola çıkarak yıldızname bakımı yapar, üzerinizdeki sorunu çözmeye çalışırım. Arkasından ilmi bilgilerimi, sezgilerimi ve doğaüstü güçlerimi de kullanarak mevcut sorununuzun en kısa zamanda çözmek için özel çalışmalar yaparım. Çeşitli büyüler, hesaplamalar, vefkler sayesinde derdinize derman olup en başta hayır dualarınızı almak isterim. Medyum Aslan olarak bana dilediğiniz zaman ve dünyanın neresinde olursanız olun bir telefon ya da mail ile ulaşabilir, fayda sağlayabilirsiniz. Kısa zamanda vefk işlemlerinde başarı sağlayan hoca sizlerin yanındadır.

Eki
29

Vefkler İsteklerimize Karşı Yardımcımızdır

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Tesirli dua manasına da gelen vefk, genel anlamıyla uyumluluk ve dengeyi de simgelemektedir. Kısa tanımıyla vefkler, dörtgen şeklinde yapılan ve bu dörtgen içerisine belirli kurallara uygun olarak yazılan rakamları, şekilleri, ayet ve hadisleri içeren bir takım şekillerden oluşan dualardır. Bir vefkin hazırlanma aşamaları farklılık gösterir. Bu nedenle her bir vefkin hazırlama amaçları farklı olacağından, pek çok etmenler dikkate alınarak hazırlanması gerekmektedir.

Vefkler sizlerin isteklerinin olması için yardımcı görev sağlayan bir nevi mekanizmadır. Bu mekanizmayı çalıştıran ise Medyum Aslan hocanın gizli teknikleridir. Arapça olan her bir harf aynı zamanda bir rakama tekabül etmektedir. Vefkler ise bu rakamlar kullanılarak hazırlanmaktadır. Rakamların yer aldığı vefkler de ebced hesabı kullanılmasının nedeni buradan gelmektedir. Bunun yanı sıra vefklerin,  konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından hazırlanması çok önemlidir. Aksi taktirde yansımaları farklı olabilmektedir. Kişilerin istenmeyen durumlarla karşılaşması ve hastalıkların yaşanması muhtemeldir.

Vefkler de, Kur’an-ı Kerim’den ayetler, hadisler bulunduğu gibi Allah’ın isimleri de yer almaktadır. Vefkler hazırlanmadan önce, gök yüzü durumları da dikkate alınmak durumundadır. Gece ve gündüz hesabı, yıldızların ve gezegenlerin özellikleri, güneş ve ayın konumları göz önüne alınarak tam vaktinde ve gerekli şartlar çerçevesinde hazırlanması ciddi bir önem taşımaktadır. Dörtgen şeklinde bulunan vefklerin ayrıca üçgen ve daire şeklinde olanları da vardır. Fakat dörtgen şeklinde olan vefkler, üçgen ve daire şeklinde olan vefklere göre daha çok tercih edilmektedir.

Çeşitli problemleri bulunan kişilerin üzerinde taşımaları için hazırlanan vefkler, önce Allah’ın izni, sonra hazırlayan kişinin bilgisi ile etkili olabilmektedir. Sağlık sorunları, dertler, maddi ve manevi problemler yaşayan kişilerin üzerilerinde vefk taşımaları durumunda ve dua ederek Allah’ın izni ile emellerine ulaşmaları mümkündür. Bir vefkin kesinlikle konu hakkında ilim ve irfan sahibi olmayan kişilere hazırlatılmaması gerekir. Bu konuya özellikle dikkat edilmeli ve vefk hazırlatmak istediğiniz kişinin iyice araştırılması gerekmektedir. Günümüzde sıkça karşılaşılan bir diğer olumsuz konu ise, yanlış şekillerde vefk veya muska hazırlayarak insanları kandıran kişilerdir. Bu kişilere itibar edilmemeli ve özellikle uzak durulmalıdır.

Vefkin hazırlanması veya üzerinde taşınması ile alakalı olarak insanların aklında pek çok soru işareti bulunmaktadır. Sizlere açıklamak istediğim vefkin bilinmeyen yönleri oldukça aşikardır. Bunlardan bir kaçının yanıtını şu şekilde verebiliriz. Öncelikle en büyük korkulardan bir tanesi, vefkin bir büyü olup olmadığı sorusudur. Şundan emin olabilirsiniz ki, vefk kesinlikle bir büyü değildir. Sadece dualardan oluşan ve insanları üzerinde taşıdıkları bu dualar sayesinde korumaya yardımcı olan şekillerdir. Bununla birlikte dinimizce vefkin günah ya da haram olup olmadığının açıkça belirtilmemiş olmasıdır. Bilindiği gibi Peygamber Efendimiz (S.A.V.) hastalara şifa olması için Allah Teâlâ’ya dualar etmiş ve ondan şifa dilemiştir. Bu bakımdan vefklerde yazan şifa niyetine olan dualar kesinlikle dinimizce günah ya da haram sayılmamıştır. Aksine üzerinde dua taşıyan kişilerin emellerine ulaşmalarında Allah yol göstererek, hayırlı dileklerini kabul etmiştir.

Bir vefk ve muska aynı şey değillerdir. Bu da sıklıkla akıllara takılan diğer bir sorudur. Muska içerisinde de yer alan dualar bulunmaktadır ve muskalar da insanların üzerilerinde taşımaları için yapılmaktadır. Vekfler ise, dualardan farklı olarak çeşitli şekiller ve rakamlar da içermektedir. Muskaya göre etkisinin daha uzun sürdüğü ve etkili olduğu medyumlar ve alimler tarafından söylenilmektedir. Kişiye özel vefk yapan medyum hoca bulmak adeta biçilmiş kaftan gibidir. Hastalıklarınıza şifa bulmak veya dertlerinizden, sıkıntılarınızdan, maddi ve manevi problemlerinizden kurtulabilmek için, sizler de vefk hazırlatabilir ve üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte niyetinizin önemli olduğunu unutmamalı ve dua etmeyi eksik etmemelisiniz. Vefk gibi şifa veren ve sizi yaşadığınız sıkıntılardan kurtulmanız konusunda yardımcı olan dualar için, uyguladığı pek çok şifa yöntemi ile adını duyuran Medyum Aslan Hoca‘ya başvurabilirsiniz.

Eki
25

Vefkin Bilinmeyen Yönleri

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Sözlük anlamlarında denge ve uyumu işaret eden vefk, aynı zamanda etkili dua anlamına gelmektedir. Vefkin bilinmeyen yönleri ve pek çok çeşidi bulunmaktadır. En çok kullanılan şekli dörtgen şeklinde olanlarıdır. Bunun yanı sıra üçgen ve daire şeklinde yapılan vefkler nadir olarak kullanılmaktadır. Her konuda olduğu gibi, vefklerin yapılması da tamamen konu hakkında ilim sahibi kişiler tarafından olmalıdır.

Vefk, en çok hastalıklara şifa için kullanılan tesirli bir duadır. Diğer taraftan kişiyi olumsuz durumlardan kurtarmak veya kötü olaylar yaşamaması için de hazırlanabilmektedir. Muska ile sıkça karşılaştırılan vefkin, muskalardan farklı olarak içerisinde yer alan rakamlar, harfler ve kelimeler ile etkisi süreklilik arz etmektedir.

Arapça’da her harfin bir sayı değeri bulunmaktadır. Vefkler bir dörtgenin içerisine, birbirlerini kesen çizgilerin belirli zaman ve şartlara uygun olarak, bir takım kurallar çerçevesinde harflerin, sayıların ve kelimelerin yazılması ile ortaya çıkan şekillerdir. Medyum Aslan hocanıza vefk yaptıranların yorumları hakkında gelen referanslarına bakabilirsiniz. Bununla birlikte ateş, hava, su ve toprak şekilleri de bulunan vefk, bu şekillerin değiştirilmesi ile de yapılmaktadır. 3’lü yapılan vefklere, 11’li şeklinde yapılana kadar devam edebilir. Vefklere yazılan sayıların toplamları eşit olmalıdır. Öyle ki; ister yukarıdan aşağıya, isterse sağdan sola olsun yazılan tüm rakamların toplamı birbirinin aynısı olması gerekmektedir.

Vefk, ebced hesabı kullanılması nedeniyle rakamlara da yer verilmektedir. Ebced hesabı, Arapça harflerin her birinin ayrı ayrı bir rakama tekabül etmesi sonucu kullanılmaya başlanmıştır. Bunun dışında vefklerde, Kur’an-ı Kerim ayetleri, Allah’ın isimleri de yer almaktadır. Bir vefk hazırlanması için, hazırlayacak olan kişinin gerekli tüm ilmi vecibelere sahip olması gerekmektedir. Vefkin hazırlama aşamalarında yıldızların, gezegenlerin, burçların, günler ve gecelerin, saatlerin özellikleri gibi pek çok bilginin, vefk yapacak olan medyum hocalarda bulunması gerekir. Bunun yanı sıra tüm bu özelliklerin arasında bulunan dostluk ve düşmanlıkların iyi hesaplanması ve vefkin derece hizmetlilerinin iyi tayin edilmesi gerekmektedir. Aksi halde hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından hazırlanan vefkler, yeterli gelmemekte veya etkisi tersine olabilmektedir.

Vefk çalışmaları, Kur’an-ı Kerim ayetlerinden, dualardan, hadislerden, Allah’ın isimlerinden başka bir şey içermemektedir. Bu nedenle üzerinde vefk taşımanın hiç kimseye bir zararı bulunmamaktadır. Tabi ki; hazırlanan ve kişinin üzerinde taşınan vefk, belirli kurallara uygun olarak yapılmalıdır. Belirli kurallara uygun olarak, gezegenlerin hareketleri, ay ve güneş konumları, gece ve gündüz uyumları, yıldızlar ve gökyüzü uyumları dikkate alınarak tam saatinde ve gününde hazırlanmalıdır.

Çeşitli ayetlerden ve isimlerden hazırlanan vefklerin şifa verici özelliği bulunmaktadır. Bu bakımdan sağlık problemleriniz için şifa ya da arzu ettiğiniz amaçlara ulaşmada doğru kimseler tarafından hazırlanan ve dua edilen vefkin faydası büyüktür. Ciddi anlamda yapılan bir vefk ile kapalı kısmetlerin açılmasını sağlayabilirsiniz ayrıca sorunlarınıza da çözüm bulabilirsiniz. Vefk hazırlatmak isteyen kişilerin akıllarına takılan önemli bir soru, vefk taşımanın veya hazırlatmanın günah olup olmadığıdır. İslam dinimize göre, üzerimizde dua taşımak haram sayılmamaktadır. Vefkler ayetlerden ve esmalardan oluştuğu göz önüne alındığında, vefk taşıyan kişiler için günah sayılmamaktadır. Vekflerdeki şekiller, Arapça harflerin sayılarına tekabül ettiğinden, her bir harfin etkisi farklı olabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında niyetiniz çerçevesinde, üzerinizde taşıdığınız dualar Allah’ın izniyle sizlere yardımcı olacaktır.

Diğer bir konu ise, vefklerin hazırlanmasında anlamı bilinmeyen simgelerin kullanılmaması gerektiğidir. Vefklerin bilinmeyen yönleri hakkında bilgilere uzman Medyum Aslan hoca sayesinde ulaşabilirsiniz. Bilgi sahibi olabilmek için iletişim kurabilirsiniz. Vefklere yalnızca, dua, hadis, ayet, sure veya bunların manalarını taşıyarak bir anlam ifade eden işaretler kullanılmalıdır. İlim irfan sahibi kişiler tarafından hazırlanan vefki üzerinde taşıyan kişinin, emellerine ulaşması ve şifa bulmasının; yalnızca Allah tarafından geldiğine inanması ve O’nun dışında kimseden medet ummaması gerekmektedir.

İslam dini açısından vefk veya muska taşımanın herhangi bir sakıncası bulunmadığı gibi, dualar ile desteklenen hastalıklar ve problemler Allah tarafından hayırlı bir şekilde gerçekleşir.

Konusunda bilgi sahibi olan Medyum Aslan Hoca, vefklerde yer alan her bir işaretin anlamını bilmekte ve vefk hazırlanması konusunda titizlikle çalışmaktadır.

Tem
17

Dualı Vefk ve Tılsım Ayrımı

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Dualı vefk ve tılsım ayrımı konusunda Medyum Aslan hocanın kişiye özgü hazırlamış olduğu el yazması vefklerle hayatınızın değişmesi sağlanmaktadır. Dualı vefk; kişinin olmasını istediği olayların kendi lehine çevrilmesini sağlayan ve Medyum Aslan hocanın ağzından çıkacak duaların vefk üzerine sıkı bir şekilde etki etmesiyle meydana gelen işlemlerdir. Vefkler oldukça fazladır ve her konuda özel vefk yapılmaktadır. Örnek verecek olursam bağlama büyüsü vefki benim en çok yaptığım vefk çalışmasıdır. Ayrılan ya da sevgilisi tarafından terk edilen çiftlerin bir araya gelmesini sağlayan bağlama büyüsü vefki oldukça başarılı sonuçlar göstermektedir. Kısa zaman içerisinde dualı vefkin tesiri altında kalan ayrılan sevgili tekrar dönmeye çalışacaktır. Rüyasında ve manevi dünyasında gördüğü haller değişecek, ayrıldığı sevgilisine karşı büyük bir sevgi ile bağlanarak geri dönecektir.

Medyum Aslan tılsım çalışmalarının neticelerini en kısa zamanda alan ilim adamıdır. Tılsım yazmak her önüne gelen “medyum” ya da hoca efendinin yapacağı bir iş değildir. Aynı zamanda yapılan bir tılsımı bozmak da medyumlar için marifet isteyen bir durumdur. Dualı vefk uygulamalarında aldığım başarılı sonuçların yanında özellikle tılsım gibi çekim gücü yüksek çalışmalarda da kısa zamanda sonuç aldığımı beyan etmek istiyorum. Yazdıracağınız tılsımlar ve dualı vefkler kesinlikle Medyum Asla tarafından el yazısı ile yapılan çalışmalardır. Asla fotokopi ya da kopyalı değildir. Dualı vefkler ya da tılsımlar kişinin durumuna, gezegen vakitlerine, haftanın hicri günlerine ve anne adına göre yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalardan kısa zamanda sonuçlar aldım. Sizlerinde sorunlarına ciddi yardımlarda bulunacağım.

Dualı vefk ve tılsım ayrımında dikkat edilecek en önemli etkenler; çalışmaların ebced değerine göre çıkartılan havas ilmi şemasına göre yapılmasıdır. Kişiye özel anne adları içermeyen tılsım ya da vefk işlemlerinden kimseye fayda gelmez. En doğru vefk için resmi ruhsatlı medyum Aslan Hoca sizlerin bir telefon kadar yakınınızda bulunuyor. Uzmanından kişiye özgü vefk başarıları için güvenilir medyum sizlerin hizmetindedir.

Nis
20

Vefk ile Kapalı Kısmetlerin Açılmasını Sağlayabilirsiniz

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hocanın yapacağı vefk ile kapalı kısmetlerin açılmasını sağlayabilirsiniz. Kısmetinizin kapalı olduğunu hissediyorsanız yaptıracağınız vefk işlemleri sayesinde bu durumun tam tersine sonuçlanarak kısmetlerinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Vefk işlemi yaptırdığınız zaman aniden gelişen olaylar karşısında siz de etkileneceksiniz. Çünkü bu zamana kadar yaptığım kısmet açma vefkleri kapsamında bütün vatandaşlarımızdan olumlu sonuçlar aldım. Bu durumda vefk yaptıran kişilerin yorumlarına göz atmak isteyen kardeşlerimiz web sitelerimde bulunan gerçek referanslara bakabilirsiniz.

Kısmet açma vefki; yaşı geçmesine rağmen evlenemeyen erkek ve kadınların bir an önce hayırlı şekilde evlenmelerini sağlayan bir çalışmadır. Medyum hocaların son derece etkili yaptığı takdirde yaşı bir hayli geçmesine rağmen karşısına evlenebileceği bir partnerinin çıkması sağlanmaktadır. El yazması vefk ve tılsımlarımla sizlere en doğru ve kuvvetli hizmeti vereceğim. Karşınıza sizi sevecek ve değer verecek bir insanın çıkması için manevi bir reçeteye ihtiyacınız var demektir. Bu reçetenin de sizlere karşı yaptığım kısmet açma vefki olduğunu söylemek istiyorum.

Vefk ile kapalı kısmetlerin açılmasını sağlayabilirsiniz ve üzerinizdeki manevi engellerin kalkmasını istiyorsanız Medyum Aslan hocanıza kişiye özel vefk yaptırabilirsiniz. Kişilere özgü hazırladığım vefkler ve tılsımlarımla sorunlarınızın çözülmesini sağlıyorum. İş rızık açma vefki ile iş yerinizin müşterilerinin artmasını, kazançlarınızın bollaşmasını, ummadığınız yerlerden maddi paraların gelmesini sağlayabilirsiniz. Bana ulaşan kardeşlerimizin bir diğer sorunu ise iş yerinde hiçbir şekilde işlerin düzenli olmamasıdır. Bu olumsuz durumlardan kurtulmak için güvenilir medyum tarafından yapılan el yazması iş yeri rızık açma çalışmasıyla mümkün olmaktadır. Dükkanınıza ya da ticarethanenizin duvarına asacağınız vefk sayesinde müşterileriniz çoğalacak, borçlarınızı kolaylıkla ödeyeceksiniz ve bereketiniz artacaktır. Kapalı olan kısmetlerinizin açılmasını isterseniz iletişim kurmanız yeterlidir.

Nis
18

Yaptırana Özgü El Yazması Vefk ve Tılsım

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Medyum Aslan hoca sadece yaptırana özgü el yazması vefk ve tılsım işlemi ile manevi huzursuzluk yaratan başta sevdiği tarafından terk edilen, eşiyle arasına soğukluk giren veya var olan bir büyüyü bozmak isteyenlere en isabetli yöntemlerle yardımcı olmaya devam ediyor. Zaferan ve kokulu kalemlerle sadece yaptırana özel olarak hazırlanan el yazımı tılsım ve vefkler sayesinde olmasını istediğiniz olayların sizin lehinize sonuçlanmasını sağlamaktayım. Binlerce kişiye manevi huzursuzluk oluşturan aşk büyüsü vefkini en iyi şekilde yaparak olması imkansız görünen olayların bile çevrilmesini sağladım.  Bağlama büyüleri içerisinde kullandığım “el yazması vefk – tılsım” çalışmasıyla güçlü şekilde etkileşim ve birleştirme yaptım. Sevenlerin kavuşması için medyum hocalara vefk yaptıranların yorumlarına kendi web sitem üzerinden bakabilirsiniz. Dünyanın çeşitli noktalarına kargo ile kişiye özgü tılsımlar ve kendi el yazımla hazırlamış olduğum vefklerimi gönderdim binlerce kişinin sorunlarını çözdüm.

Ebced ilmi ile bir kişinin isminin ve anne adının Arap alfabesine göre çetelesini çıkartarak en uygun şekilde tılsım, büyü, vefk, rukye duaları yapmaktayım. Bu şekilde kişiye özgü çalışmalardan kat kat daha hızlı sonuç alınmaktadır. En başta belirttiğim şekilde bana ulaşan ayrılan sevgililerin sorunlarının çözümü içinde her iki tarafın kendi isimlerine ve anne isimlerine göre yaptığım ebced hesabı sonucunda en uygun kişiye özel aşk büyüsü çalışmasını hazırlıyorum. Yaptıran kişilere özel hazırladığım el yazması vefk ile aşk celbi mükemmel şekilde uyum sağlayarak ayrılan sevgilinin ayrıldığı sevgilisine dönmesini sağlamaktadır. Yorumlara göz atarak resmi medyum hocanıza en uygun vefk işlemini gönül rahatlılığı içerisinde yaptırabilirsiniz. Havas ilminin bizlere en büyük olanak sağlayan yanı kesinlikle vefk çalışmalarıdır. Safran katarak çalışmalarımı kişilere özgü nitelikte hazırlıyorum ve bu şekilde de en kısa zamanda sonuç alıyorum. Değerli kardeşlerim her köşe başında bulunan ve bu işten anlamayan ilimden yoksun insanlara asla müracaat etmeyiniz.

Kişilerin birbirine göre uyumunun hazırlanması noktasında kullandığım tekniklerin en başında vefk tılsımları gelmektedir. Vefkler sayesinde hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Evlilik aşamasına gelen çiftlerin ayrılmaları beni çok üzüyor ve onlara buradan sesleniyorum; eşinizin geri gelmesini istiyorsanız sizlere özgü hazırlayacağım formüllerim sayesinde sorunlarınızı ortadan kaldıracağım. Kendi el yazımla yaptığım meşhur vefklerimi web sitemde bulunan telefon numaramla irtibat kurarak siz de yaptırabilirsiniz.

 

Nis
17

Gizli Teknikler Kullanılarak Yapılan Büyüler

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Gizli teknikler kullanılarak yapılan büyüler içerisinde kara büyü, papaz büyüsü, celb-i aşk bağlama büyüleri ilk sırada gelmektedir. Çünkü bu tür büyülerin çok gizli teknikleri kullanarak hazırlanması en mantıklısıdır. Diğer bir değişle gizli ilimler teknikleri demek her çalışmanın kişilere özgü yapılmasıdır. Medyum Aslan, büyü konusunda uzman ve tecrübeli bir ilim insanıdır. Yaptığım çalışmalardan da kazandığım tecrübeler sayesinde sorunlarınıza en mantıklı ve doğal çözümlemelerin yapılmasını sağlayacağım. Aşk büyüsü olarak bilinen ve ayrılanların çok sık yaptırdığı bir celbi muhabbet tılsımı olan çalışmanın asıl amacı kişiye özel ve gizlilik prensibi içerisinde yer alarak yapılmasıdır. Gizlilik prensibi dikkate alınarak yapılan aşk büyüsü çalışmasından medyum hocalar başarı sağlarlar. Fakat hem kişiye özel olarak hazırlanmayan hem de gizlilik tekniğinin kullanılmaması sonucunda yapılan savsata işlemlerden maalesef herhangi bir etki beklenemez.

Bazı gizli ilimler teknikleri vardır ki bunların öğrenilmesi neredeyse on yılları almaktadır. Çünkü havas ilmi gibi sırlı bir ilimi kapsayan vefk dünyasında yapılacak olan çalışmalar kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu farklılığı en iyi şekilde medyumlar bilerek dengeli davranmalıdır. Vefk terimin ilk anlamlarından birisi de zaten uyumluluk ve denge sağlamaktan gelmektedir. İki sevgilinin bir araya gelmesi için en uyumlu ve dengeli vefk işleminin yazımı için gizlilik prensibi dikkate alınarak bazı özel teknikler kullanılarak büyüler hazırlanmalıdır. Zaman ve özellikle yıldız saatlerine göre ebced değerlerinin çıkartılmasıyla yapılan ve kişiye özel tekniklerle hazırlanmış bir aşk büyüsü çalışması çok kısa zamanda netice verecektir.

Sevgilinizi celp etmeniz için yapılacak tılsım, büyü, vefk gibi işlemlerin kişiye özel olarak hazırladığımı neredeyse tüm makalelerimde yazdım burada da yazmaktan çekinmiyorum. Gizlilik ve güven içerisinde tüm sorunlarınıza en iyi gizli ilimler tekniklerini kullanarak büyüler yapacağıma dair sizlere söz veriyorum. Çünkü bu işte 26 yıl boyunca gece gündüz araştırmalar yaptım, tecrübeler kazandım ve binlerce kardeşimizin sorunlarına karşı en etkili çalışmaları hazırladım. Siz de hayallerinize kavuşmanız için doğru adreste bulunmaktasınız. Gizlilik ve güven esasına dayanarak büyü çalışmaları yaptırmak istediğiniz zaman sizlerin yanındayım kardeşlerim beni telefonla arayınız.

Eki
23

Türkiye’nin Hocası

Yazar: medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Türkiye’nin medyum hocası resmi ruhsatlı Medyum Aslan sizlerin sorunlarınıza çözüm üretmek için gece gündüz çalışmalarına ve gizli ilimler araştırmalarına devam etmektedir. Türkiye de binlerce kişinin manevi ve psikolojik sorunlarına verdiği büyü çözümleriyle yardımcı olmuştur. Çalışmalarında kullandığı safran ve miski amber ile sorunları alt üst etmiştir. Türkiye’nin medyum hocası olarak bir telefon kadar yakınım sizlere. Havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi gibi gizli ilimler sayesinde on binlerce kişinin ayrıldığı sevgilisiyle tekrar geri birleşmesini sağlamıştır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü çalışmalarıyla ayrılan sevgililerin, evini barkını terk eden kişilerin, arasına soğukluk giren nişanlıların sorunlarını etkili şekilde çözmüştür.

Medyum Aslan kişiye özel olarak safran ve miski amber kullanarak hazırladığı el yazması vefkleriyle olayları sizlerin istediği şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Mahkemenin sizin lehinize çevrilmesi için vefk tılsımıyla bu sorunu sizin lehinize çevirebilirsiniz. Sevgilinizi kendinize bağlama büyüsü vefki ile etkili şekilde bağlayarak size aşk ve sevgi duymasını sağlayabilirsiniz. El yazması koruyucu vefkler sayesinde her türlü cinler âlemi veya musibetlerden kurtulabilirsiniz. Medyum Aslan hoca olarak vefk çalışmalarını kendi özel tekniklerimle kişiye özel olarak hazırlamaktayım. Asla fotokopi vefk ile çalışma yapmıyorum ve bu tür çalışma yaptığı zanneden medyum hocalara da aldırış etmemeniz konusunda sizleri uyarıyorum.

Türkiye'nin Medyum Hocası

Türkiye’nin Medyum Hocası

Türkiye’nin medyum hocası yıllardır yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ve güven duyulan ilim adamı olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Büyü çözümü ile özellikle kara büyü gibi büyülere maruz kalanlara yardımcı oldum. Yaptığım büyü çözümü çalışmaları tamamen İslami usullere göre yapılan işlemler olup asla ters tepki yapacak çalışmalar değildir. İnternet âleminde ve Türkiye’nin medyum hocası olarak dünyadaki manevi sorunları bulunan tüm kardeşlerimizin sorunlarına etkili çözümler sağladım. Resmi ruhsatlı medyum hoca islami usullere göre büyü çözümü yaparak sizlerin rahatlamasını sağlamaktadır. Binlerce kişiyle karşılaştım ve binlerce manevi sorunların üzerinden geldim. İster büyü çözümü ister de aşk bağlama büyüsü ile sorunlara çözüm üretmeye devam ediyorum.

Evlilik büyüsü; sevgilisiyle bir türlü evlenemeyen kişilerin hayırlı yönde evlenmesi için yapılan bir tılsım ve büyü uygulamasıdır. Her iki tarafında isteyip ortada neden de yokken evlenilemiyorsa mutlaka profesyonel medyum hizmeti alınması gerekmektedir. Bu durumda yapılacak olan evlilik büyüsü sayesinde her iki tarafında hayırlı yönde evlenmesi mümkün olmaktadır. Resmi ruhsatlı medyum Aslan hoca sayesinde sevgilinizle hayırlı yönde evlenebilirsiniz.

Bir önceki Hoca Ararken Dikkat Etmeniz Gerekenler makalesinde Türkiye de Medyum Aslan hocanın medyum ararken uyarılarına göz atabilirsiniz.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan