medyum aslan
"Yıldızname" Kategorisindeki Yazılar
Kas
21

Yıldızname Bakımı Hakkında Detaylı Bilgi

Yazar: medyum  //  Yıldızname  //  Yorum Yok

26 yıl gibi oldukça uzun zamandır güvenilir ve en doğru şekilde yıldızname bakımı yapmaktayım. Yaptığım bu özel çalışmanın anlamını ve önemini daha iyi kavramanız açısından önce sizlere yıldızname hakkında biraz bilgi vermek istiyorum kardeşlerim.

Yıldızname; kişinin doğum tarihi, saati, anne adı ve kendi ismi ile yıldızların dizilişleri, konumları ve yörüngelerini esas alarak yapılan ebced hesabı çalışmasının en doğru şekilde yorumlanma biçimidir. Yıldızname bakımı; özel ilmi bilgiler ve uzmanlık ister, Medyum Aslan olarak ben de bu donanıma fazlasıyla sahip olduğumu yıllardır verdiğim hizmetlerle gösterdiğimi düşünüyorum. Bazı medyumlar yıldızname bakımı hakkındaki bilgisizlikleri yüzünden, bu çalışmanın fal gibi algılanmasına sebep olmuşlardır. Halk arasında oluşan bu yanlış algıyı düzeltmek ise; benim gibi resmi ruhsatıyla çalışan, güvenilir medyum hocalara kalmıştır. Yıldızname bakımı herkesin doğru şekilde yorumlayabileceği basit bir işlem değildir kardeşlerim. Yıldızname bakımında yanlış hesaplama yapıldığında, sizin geleceğinize dair bilgilerin de yanlış değerlendirilmesi kaçınılmaz bir durumdur. Yıldızname sizin doğduğunuz andan öleceğiniz ana kadar başınızdan geçen veya yaşayacağınız tüm önemli olayların görünebildiği bir bakım türüdür. Oldukça ciddi bir ebced hesabı gerektiren yıldızname konusunda, işinin ehli olmayan medyum hocalara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Medyum Aslan olarak, bana vereceğiniz kişisel bilgileri özenle hesaplamaktayım. Çıkan sonucu ilmi bilgilerimin süzgecinden geçirerek, yıllardır kazandığım tecrübeyle yorumlamaktayım. Geleceğinizle ilgili ya da şu anda yaşadığınız tüm manevi ve ruhsal sorunları bu çalışmalar sayesinde ortaya çıkarmak benim uzmanlık alanım kardeşlerim. Sizin de isteğiniz doğrultusunda bu sorun ya da sorunları çözmek, sizlere şifa vermek, ruhunuzu hafifletmek için kişiye özel yaptığım çalışmalar ise işimin ikinci etabıdır. Sorunu bulmak yetmez, önemli olan doğru büyü, vefk, tılsım ve doğaüstü güçleri kullanabilmektir aslında sorunun tam olarak çözülmesi. İşte bu noktada karşılıklı güven esasına dayanarak yaptığım yüksek etkili büyüler, şahsıma özel dualar sayesinde dertlerinize derman olabilmekteyim kardeşlerim.

Medyum Aslan adına hazırladığım web sayfasını incelediğinizde göreceğiniz gibi yıldızname bakımı iyi bir medyum için en önemli ilimdir. Bu ilme sahip olmayan medyumlar konusunda titizlenmeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

 

Kas
1

Yıldızname Bakan Uzman Medyum

Yazar: medyum  //  Yıldızname  //  Yorum Yok

Yıldızname kişinin doğum tarihi, ismi, anne adı ve buna benzer kişisel bilgileri kullanılarak; yıldızların yörüngesine ve dizilişine göre yapılan bir yorum şeklidir. Yıldızname bakan uzman medyum Aslan Hoca resmi ruhsatlı olarak çalışmaktadır. Günümüzde birçok kişi fallara inanmamakta, gelecekten haber verilemeyeceğini düşünmektedir. Ancak Kuran-ı Kerim’de bile yıldızlardan söz edilmekte ve bizlere geleceğe dair işaretler gösterilmektedir. Burada yıldıznamenize bakacak medyum kişinin, doğru ilme sahip olması ve gösterilen işaretleri bu sayede iyi anlayıp yorumlayabilmesi önem kazanmaktadır.

Ben de Medyum Aslan olarak; yıldıznamenizi size yorumlarken, doğumunuzdan ölümünüze dek başınıza gelmiş ve gelecek önemli olayları anlatırım. Sahip olduğum deneyim ve yıllarımı verdiğim Ebcet hesabı ile yıldıznamenize bakabilecek ve en doğru şekilde size yorumlayabilecek hocaların başında geldiğimi belirtmek isterim. Yıldıznamenin gelecek hakkında her şeyi göstermesi ya da uyarması elbette mümkün değildir. Ancak buna rağmen sahip olduğum ilimler sayesinde, kainatın bize sunduğu şifreleri layıkıyla okuyup yorumlayabildiğimden oldukça derin detaylara inip; sizi ihtiyacınız doğrultusunda geleceğinizle ilgili bilgilendirebilirim. Yıldızname bakan uzman medyum telefonun ucundadır.

Yıldıznamenize baktırarak merak ettiğiniz her konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Medyumlar yüzyıllardır yıldıznameye bakarak geleceğe dair yorumlar yapmaktadırlar. Bu noktada önemli olan gerçek yıldızname okuyucusu olan medyum kişiyi bulabilmektir. Temelinde burçlar ve gezegenler olan yıldıznamenin işinin ehli olmayan, gerekli ilmi bilgilere ve yorumlama yetisine sahip olmayan medyumlar tarafından bakılması durumunda ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Yıldızname fal ile aynı kefeye konmamalıdır, çünkü faldaki eğlenceli ve sıradan yorumlar yıldızname için kesinlikle yapılamaz. Yıldızname bakımı son derece ciddi bir yorum işi olup; insanın hayatındaki hastalık, evlilik, boşanma, kaza, ölüm gibi ciddi olayları tahmin edip bakılan kişiyi gerekli görüldüğünde uyarma ve yönlendirme ilmidir. Özellikle ruhsal hastalıklarınızı tespit edebilmek ve çözüm getirebilmek için baktığım yıldızname sayesinde birçok kişinin sorununu çözmüş, tedavisinde yardımcı olmuşumdur. Nazar değmesi, cin çarpması, büyü etkisinde kalma konularında Allah vergisi yeteneğim ve yıllardır edindiğim tecrübelerle kişiye özel formüllerim sayesinde insanlara iyiliğim dokunmuştur. Hazırladığım vefkler, tılsımlar, rukye okumaları, büyüler, doğal ve bitkisel karışımları verdiğim talimatlar doğrultusunda uygulayan ihtiyaç sahipleri, ruhsal sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulmuş ve eskisinden daha sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler. Verdiğim bitkisel karışımlar tamamen doğal olup tedavi esnasında kişiye asla zarar vermeyecek şekilde kullanılmaktadır.

Medyum Aslan Hoca olarak yıldızname bakmamdaki en önemli sebep; hayatınızdaki bazı şeylerin kötü gittiğini, ne yaparsa yapsın bir çözüme ulaşamayacağını düşünen kişilerin ruhsal durumlarını; bu konularda sahip olduğum ilmi bilgiler doğrultusunda onarmak ve tedavi etmek istememdir. Detaylı yıldızname bakımı yaparken dualar ve ilmi bilgilerim ışığında ihtiyaç sahibinin içine düştüğü zor durumdan kurtulması için onu yönlendirmeye çalışırım. Değerli kardeşlerim yıldızname baktırmak isterseniz www.medyumaslan.com resmi internet sitemde bulunan telefon numarası ve e-mail ile bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Telefonda yıldızname bakımı yapılmaktadır ve ücretlidir.Üzerindeki nazardan, varsa cin etkilerinden ve uygulanan büyülerden bahsederek, bana ihtiyacı olan kişilerin en kısa zamanda bu musibetlerden kurtulması için deneyim ve tecrübelerimden faydalanabilmeleri kapısını açarım. Yıldızname baktırmak istediğinizde size bir telefon uzaklığındayım…

Kas
13

Yıldızname Yorumları

Yazar: medyum  //  Yıldızname  //  1 Yorum

Medyum Aslan tarafından yapılan etkili yıldızname yorumları yaptırmak istiyorsanız iletişime geçin.

Geleceğimizi yorumlayabileceğimiz veya yorumlatabileceğimiz o kadar çok yöntem var ki, listeye döksek yüzlerce madde uzunluğuna ulaşır. Bu yöntemlerin içinde en çok bilinenlerden ve en çok tutulanlarda biri ise yıldızname.

Yıldızname, kişinin ismi, doğum tarihi, doğum saati gibi kişisel bilgileriyle, geleceği hakkında yorum yapabilme yöntemidir. Kişinin, doğumundan ölümüne kadar başından geçecek kilit yani önemli olayları bize gösterir. Yıldızname, kesinlikle bir fal türü değildir. Fal gibi eğlence amacı güdülerek bakılmaz. Yıldızname bakmak, çok zor ve bir o kadar da uğraş gerektiren ciddi bir iştir.

Yıldıznamenin tarihi Antik Mısır’a kadar dayanmaktadır fakat en parlak ve en rağbet gören dönemini Osmanlı İmparatorluğu zamanında geçirmiştir.

yildizname-yorumlari

Yıldızname, bilgi verme konusunda en gelişmiş olan yorumlama türüdür. İnsanın yıldıznamesinde; geçmiş ve gelecek hakkında tahminler hatta hastalıkların çözümü, tedavisi değil çözüm yolu, vardır. Bu yorumlara türü araçsız yapıldığı için faldan farklıdır ve çok daha ciddidir. Günümüzde fal ile aralarında fark kalmamış gibi görünse de işin aslı öyle değildir. Falda, kahveden tutun tarot kartlarına kadar eşyaları kullanıyorken, yıldızname de kişinin dinsel ve kişisel bilgileri kullanılır. Günümüzde yıldızname baktıranların neredeyse hepsi aslında fal baktırtmaktadırlar.

Yıldızname, bize gelecek ve geçmiş hakkında kesin bilgiyi vermez. Bizlere geçmiş ve gelecek hakkında tahminde bulunarak yorumlamamızda ve aydınlanmamızda yardımcı olur. Unutmayın; falın temel taşı “Fala inanma, falsız da kalma”iken, yıldıznamede yorumlayarak sonuca ulaşma amacı vardır.

Bir önceki yazımız Vefk Çalışmaları isimli makalemi okuyabilirsiniz.

Kas
11

Yıldızname Falı

Yazar: medyum  //  Yıldızname  //  1 Yorum

Yıldızname falı için Medyum Aslan sizlere sadece bir telefon kadar yakındır kardeşlerim.

Birçoklarımız fallara inanmama konusunda ısrarcı ancak Kuran-ı Kerim’de bile yıldızlar hakkında bilgiler yer alıyor ve bazı işaretler de bizlere geleceği gösteriyor. Kimse geleceği göremez diye bir durum söz konusu değil, eğer doğru ilim alınırsa ve işaretler gerçekten iyi değerlendirilirse gelecek hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Ebced hesabı ile bunu en iyi şekilde yapan isimlerden birisi de Medyum Aslan hocadır. Aslında her şey Kuran-ı Kerim’de yer alıyor ancak doğru ilimi bulamadığımız için fikir sahibi olma konusunda geride kalıyoruz. Kişi hakkında bilgi veren ve onun geleceğini gözler önüne süren birçok fal türü olduğunu da belirtmek gerekiyor ve bu fal türlerinden bir tanesi de yıldızname falıdır. Bu fal genellikle medyumlar tarafından bakılır ancak işini gerçekten iyi yapan falcılar da işaretleri takip ederek bu fala bakabilmektedir. Ailevi sorunlarınız, gelecekte sizleri nelerin beklediği ve daha birçok şey yıldızname falı ile ortaya çıkar.

yildizname-fali

Genellikle yıldızların yörüngesine ve dizilişine göre yorumlanan bu fal türünü farklı şekilde ele alan medyumlar da vardır ancak şunu bilmelisiniz ki doğru bakıldığında en etkili fal türüdür. Gelecek hakkında her şeyi göstermesi ya da söylemesi elbet mümkün değildir ancak yıldızname bakımlarına ve ilme tam sahip olanlar çok detaya inerek sizler hakkında bilgi verebilir. Basit bir fal türü değildir ve gerçekten kainatın bizlere sunduğu şifreleri ortaya çıkaran özle bir fal türüdür. Yıldızname falı baktırmak için ihtiyaç sahiplerinin vazgeçilmezi Medyum Aslan sizlere her konuda yardım ettiği gibi özellikle detaylı yıldızname bakımları için de yanınızdadır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Çözümü için Etkili Yöntemler sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kas
8

Yıldızname Hakkında Bilgiler

Yazar: medyum  //  Yıldızname  //  1 Yorum

Yıldızname falı hakkında detaylı bilgiler için Medyum Aslan hocayı telefonla arayın.

Yıldızname; temelinde burçlar ve yıldızlar yatar. Baktıracak kişinin doğum tarihi, doğum saati ve ismi gibi bilgiler ile bakalabilen bir yorum tipidir. Medyumlar tarafından bu bilgiler ile doğumdan ölüme başına gelecek önemli olayların habarcisidir. Medyumlar yıldızname için gerçekçi ve kesin bilgilerin elde edildiği bir yorum şekli olduğunu savunurlar. Yıldızname fal ile karşılaştırılmamalı. Bu yorum şeklinde kesin bilgiler konuşulur. Bilir kişiler tarafından yaptırmalısınız.Şuan günümüzde bir çok kişi bu işi yapabildiğini savunuyor fakat bu işi yapabilmek emek gerektirir. Bilir medyumlar tarafından ciddiye alınarak bakılmalıdır. Yıldıznamede ortaya çıkan bilgilerin bi çözüm aşaması vardır. Bunu da gerçekten bu iş için emek vermiş insanlar yorumlaya bilir. İşi bilmeyenler tarafından bu tarz uygulamalara başvurulduğu için yıldızname günümüzde eski değerini kaybetmiştir. Yıldızname bakımları için Medyum Aslan Hoca!

yildizname-hakkinda-bilgiler

Tarihimizde büyük ilgi görmekteydi. Çünkü bilir medyumlar tarafından bakılırdı. Günümüzde de bu işi yaptıracak güvenilir bir medyuma başvurmalısınız. Sadece gelecek habercisi değildir. Bir hastalığa bile yıldızname ile tedavi yolu bulmak mümkündür. Bu hastalıkların başında ruhsal rahatsızlıklar gelmektedir. Örneğin nazar, cin çarpması, büyüye uğrama gibi rahatsızlıklardır. Yıldızname ile hastalıklarınıza çözüm arıyorsanız size doğadan belli otlar ve bitkiler önerilir. Bu bitki ve otlar ile karışımlar yapılarak kullanım talimatı verilir. Kesinlikle hiç bir zarar verici tedavi uygulanmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yıldıznameyi tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız Üzerinizde Büyü Var mı? makalesini okuyabilirsiniz.

Kas
6

Yıldızname Baktırın

Yazar: medyum  //  Yıldızname  //  1 Yorum

Medyum Oğuz Aslan hocaya duymak istediğiniz her konu hakkında yıldızname baktırın.

Yıldızname baktırarak merak ettiğiniz her konu hakkında en ince ayrıntılara kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüzyıllardan beri öte gelen yıldızname bakımları günümüzde oldukça sık yapılmaktadır. Medyum hocalar yıldızname bakarak karşısında bulunan kişinin geçmişte yaşadıkları hakkında bilgiler verdiği gibi şuan ki durumu ve kesin olmamak şartıyla da gelecek hakkında bir takım bilgiler vermektedirler. Medyum Oğuz Aslan yaptığı yıldızname bakımları ile herkesin sorunlarını bilmiş buna göre çözüm üretmiştir. Yıldızname ile insanların üzerinde bulunan medyum çalışmaları gerektirecek sorunları tespit etmekteyim. Sizlerde sizi rahatsız eden her konu için benimle iletişime geçin sizlere yardımcı olayım kardeşlerim. Türkiye’nin ünlü yıldızname bakan ismi Medyum Oğuz Aslan web sitesine hoşgeldiniz. Bu web sitesi aracılığıyla Medyum Aslan ile iletişim kurup yıldızname baktırabilirsiniz kardeşlerim. Allah’a emanet olun.

Bir önceki yazım olan Danışmanlık Hizmetleri makalesini okuyabilirsiniz.

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan