medyum aslan
Kas
15

Medyumlar Ne Yapar?

By medyum  //  Parapsikoloji  //  1 Yorum

Büyü çözümü, büyü yapımı, aşk büyüsü, vefk, dualar, muskalar yapanlara medyumlar denir.

Medyumlar aslında birçok iş ile birlikte ilgilenmektedirler. Genel olarak profesyonel bir medyum normal hayatınızı hem düzeltebilir, refaha erdirebilir hem de başınıza ya da başkasının başına çeşitli musibetler getirerek birçok hayat karartabilir. O yüzden yanlış medyumlara aslında çok bulaşmamak gerekiyor çünkü hangi medyumun hangi duyguları besleyerek hareket etme düşüncesinde olduğunu bilmediğimiz için kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. Bu yüzden her makalemde olduğu gibi resmi ruhsatlı medyumlar ile iletişim kurmanız sizin için en faydalısı olacaktır kardeşlerim.

Genel olarak medyumlar büyü yapabilirler. Hem iyi anlamda hem de kötü anlamda birçok büyü mevcuttur ve bu büyüleri yaparak hayatınızın işleyişini açabilirler ya da tek bir büyü ile ebediyete kadar kapatabilirler.

medyumlar-ne-yapar

Cinlerini kullanarak yapılması gereken işleri onlara yaptırarak sizin hayatınızda daha başarılı ve daha iyi bir insan olmanızı sağlayabilir. Bunun yanında medyumlar diğer tarafla iletişim haline de geçebilirler ve bu sayede diğer tarafta olup konuşmak istediğiniz birisi var ise size ondan haber getirebilir ya da sizden ona haber götürebilmektedir. Tabii ki bu ve bunun gibi işleri kendi başına halledemez, iyi ve kötü cinlere sahip olması gerekmektedir. Bu iletişimi sağlamak için de cinlerini kullanır. İnsanlar cinler gibi çok daha fazla şeye muktedir olmadıklarından dolayı bizim bunları anlamamız gerçekten kısıtlıdır, o yüzden de hemen beynimiz reddederek inanmamayı tercih eder fakat inanarak bu ölçüde yaşamak bizim hayrımıza olacaktır. Medyuma gitmeden önce neler yapılacağını bilin kardeşlerim. Selametle kalın Allah’a emanet olun.

Bir önceki yazımız olan Nedir Ne Değildir isimli makalemi okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Medyumlar Ne Yapar?”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan