medyum aslan
Eki
30

Medyum’un Kabul Görmüş Gizli İlimleri

By medyum  //  Medyum  //  Yorum Yok

Fazla kimseler tarafından bilinmeyen ve bu nedenle gizli ilimler olarak adlandırılan etkili ve tehlikeli bilgiler bulunmaktadır. Kimilerine göre yapılması son derece korkunç olan bu ilimler, yalnızca belirli kişiler tarafından yapılmaktadır. Medyum’un kabul görmüş gizli ilimleri vardır ve bunlar sadece ilim adamı medyum tarafından bilinmektedir. İnsanların ilk ortaya çıkmasından bu yana, her çağda ve her coğrafyada gizli ilimler yapılmaya devam etmiştir. Her ne kadar eski zamanlarda yapıldığı ve üzerinde durulduğu söylenilse de, günümüzde hala gizli ilimlerle uğraşan insanlar bulunmaktadır. Medyum, gizli ilimler üzerine tecrübe ve bilgi sahibi olmuş kişilere denir. Gizli ilimlerin bilinen birçok çeşidi bulunmaktadır. Fakat henüz bilinmeyen veya zaman içerisinde unutulan veya unutturulmaya çalışılan bir takım bilgilerin olduğu da söylenilmektedir. Aslında zaman zaman herkesin bilgi sahibi olduğu ve normal karşılanan insanların fiziksel özelliklerine ve burçlara bakılarak yapılan gizli ilimler bulunmaktadır. Bunlar artık insanlardan tarafından kabul görmüş ve olağan karşılanmıştır. Diğer taraftan çok az kimse tarafından bilinmektedir.

En bilindik gizli ilimlerden birisi olan astroloji ve burçlar kuşağıdır. Günümüzde artık astroloji kabul görmüş bir bilim dalı olarak sayılmaktadır. Yıldızların ve gezegenlerin hareketlerini inceleyerek geleceğe dair kehanetlerde bulunulması astroloji sayesinde olmaktadır. Yıldız haritalarına ve doğum günlerine göre kişilik özelliklerine sınıflandırılma yapılarak burçlar meydana gelmiştir.

Yine bilinen gizli ilimlerden birisi olan kişilerin fiziksel özelliklerine göre kişiliklerini tespit etme sanatıdır. Buna kıyafetname denilmektedir. İnsanların dudak yapılarından, yürüyüşlerine, el ve ayak büyüklüklerinden, alın yapısına kadar pek çok etmen bireylerin kişilikleri hakkında kehanet ortaya koyulmasına neden olmaktadır. Her türlü ilimleri ezbere bilen medyumlar kişilerin fiziki ve manevi durumlarına karşı da önlem almalıdır.

Diğer gizli ilimler, hüddam ya da cin ilmidir. Adından da anlaşılacağı gibi, insanlar arasında ve çevrede cin, hüddam, peri ve meryama gibi varlıkların dolaştığı iddaa edilmektedir. Bu varlıkların insanlar tarafından kontrol altına alınabileceği söylenilmekte ve kimi hüddamlar insanlar için köle haline gelebilmektedir. Medyum hocalar her türlü hüddam ve cinlere sahip olan ve söz geçiren kişilerdir. Hüddamların erkek, meryemaların ise kadın olduğu bilinmektedir. Hüddamlar genç kadınlara aşık olurlar ve yanlarından ayrılmazlar. Meryamalar ise genç ve güzel kadınlardır. Genelde yılda birkaç kez evlere girdikleri söylenir. Siyah elbiseli ve uzun saçlı olan meryemaların elbiselerine bir erkek tarafından iğne batırılırsa o erkeğe aşık olacağı diğer rivayetler arasındadır.

Yüz okuma sanatı adı da verilen fizyognami, insanların yüz hatlarına, göz çevrelerine ve renklerine bakarak onlar hakkında bilgi sahibi olunması için yapılan kehanetlerdir. Bu tür ilimlere vakıf olan medyum hocaların sayısı neredeyse tükenmek üzeredir. Bu gizli ilim uzak doğu’ya dayanmaktadır. Fizyognamiye göre, mavi gözlü insanların zeki olduğu söylenirken, kaşları birbirine yakın olanların öfkeli ve kontrolsüz oldukları söylenilmektedir.

Havas ilmi, kuran-ı kerim ilimlerinin en bereketlisi olarak dikkat çekmektedir. Özellikle havas ilmi ile yapılan vefk ve büyüler olumlu yönde sonuç vermektedir. Yüzyıllardan beri yapılan çalışmalarla havas ilminin kişiler üzerindeki etkileri gün yüzüne çıkmıştır. Medyum’un kabul görmüş gizli ilimleri içerisinde adeta ilk sırada yer almalıdır. Medyum hocaların kesinlikle bilmesi gereken bir gizli ilim türüdür.

Günümüzde adını sıkça duyduğumuz spiritüalizm aslında paranormal iliminden gelmektedir. Paranormal demek, normal olmayan ve fizik ötesi alem olarak bilinen alandır. Hiphoz, ruhçuluk, parapsikolji gibi kavramlar paranormal ilminin sahip olduğu alanlardır. Paranolmal ilmi, pozitif bir takım bilimlerden yararlanıp, görünmeyen aleme doğru ulaşmayı hedefler. Şuanda Astral olarak tabir edilen ilim, paranormal ilimden kaynaklanmaktadır.

Maddeleri dönüştürmek olarak adlandırılan ilmi simya, daha önceleri duyulmuş olsa da unutturulmaya çalışılan gizli ilimlerden biridir. Geçmişte farklı nesneleri elinde tutarak, altın gibi değerli madenlere çevirebilen kimselerin olduğu söylenilmektedir. Hatta bazı simya uzmanı medyum hocalar, somut nesneler dışında insanları da başka varlıklara dönüştürebileceklerini iddia etmişlerdir. Diğer tarafdan bugün kullanılan kimya biliminin, simya ilminden ileri geldiğini söyleyen pek çok araştırmacı bulunmaktadır.

Kehanet ilmi, gizli ilimler arasında yüzyıllardır kullanılan ve halen pekçok kişi tarafından kullanılan bir ilimdir. Geçmişte devlet büyüklerinin sahip olduğu güç ve iktidardan kaynaklı gelecekte yaşanabilecek olan olayları kehanetçiler tarafından öğrendiği ileri sürülmektedir. Bu ilim hala bir takım kişilerin sıklıkla başvurduğu gizli ilimler arasında yer almaktadır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan