medyum aslan
Mar
20

Metafizik Uzmanı

Medyum metafizik uzmanı Aslan hoca bio enerji ve büyüler konusunda tecrübeli medyum çalışmalarına devam etmektedir. Medyum metafizik uzmanı olarak sizlerin yanında.

Metafizik son zamanlarda medyum çalışmaları yapanlar içerisinde adı sıkça duyulan bir kavram haline gelmiştir. Manevi bir sorununuz varsa bio enerji yöntemleriyle sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Bio enerji kullanan metafizik uzmanı medyum sayısı ülkemiz de ne yazık ki çok azdır. Medyum metafizik uzmanı olarak manevi sorunlara karşı çözümler üretmekteyim.

Manevi yönü ağır basan kişiler metafizik alanında başarılı olabilirler. Hatta benzerlik Gösteren diğer uygulamalar da önceden bir diyet gerektirir. Buradaki diyetten kasıt olarak yaşam Tarzı ve diğer alışkanlıklardan arınmaktır.  Medyum metafizik uzmanı arayışında olan kişiler henüz ne aradığının da farkında değildir. Son zamanlar da üzerinde sıkça durulan doğa üstü güçler konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan medyum, metafizik ve bio enerji dalın da uzmandır. Çok çeşitli şekilde anlatılabilen metafizik ve bio enerji konuları birbiriyle bağımlı iç içe konulardır. Uzman bir medyum tarafından metafizik teknikleri uygulandığı takdir de sorunlara karşı tam bir çözüm sağlanmış olmaktadır.

İnsan doğada üstün bir varlıktır ve bu üstünlüğün zamanı geldiğinde bir çok şeyinden faydalanır. İnsanı üstün yapan özellikler beyinde toplanmıştır ve bu şekilde kişiler ne yönde kendilerini geliştirirlerse o yollarda başarılı olurlar. Bu enerjiyi yetenek haline dönüştüren kişiler, paranormal güçlere sahip olurlar. Bu bahsedildiği kadar kolay değildir bilgi birikimi ve özel yeteneklerin gerçekleştirmek için uzun bir zamana ihtiyaç vardır. İşte bu doğa üstü yeteneğe sahip olan kişilere medyum denilmektedir. Medyum bulunduğumuz boyut ile diğer boyutun ortasındaki kişidir. Bu arada durmak onlara bilgi akışı yapmalarına imkan tanır. Bu uygulamanın gerçekleşmesi için konsantrasyon gereklidir. Bu konsantrasyona sahip olan kişiler bilgi akışını ve negatif ya da pozitif alanda bu enerjiyi kullanmaya yetkili kişilerdir. Bir anlamda maneviyatı yüksek kişiler de denilebilir.

Medyum Metafizik Uzmanı

Medyum Metafizik Uzmanı

Aslında insan oğlunun bünyesinde bu tür enerji bulunur. Bu enerjinin üzerine uzun yıllar çalışan kişiler medyum olurlar. Az önce de belirttiğimiz gibi birikim gerektiren bir aşamanın sonucu olarak oluşur medyumluk. Bu aşama kolay bir alan değildir. Bu yüksek bio enerjiye sahip olan medyumlar, özel yeteneklere de sahip olurlar. Bu özel yeteneklerden örnek verecek olursak, diğer boyuttaki zaman akışı farkından faydalanarak yakın gelecek ile ilgili yorumlarda bulunurlar. Bunun dışında bizlerin de başına gelen telepati Dediğimiz olayı, medyumlar daha güçlü bir şekilde hissederek yorumlayabilirler. Bunlarda onların özel yeteneklerinden biridir.

İnsan için doğal olan yeteneklerin dışındaki olaylar olağan üstü olarak tabir edilir ve normal bir kişi bu konuyla ilgili çok fazla bilgi ve yeteneği olmadığı için ayrı özellikte olduğu düşünülürler. Büyüler ile ilgili de bilgi verecek olursak sizlere, sadece medyumlarım yapabildiği bir olgu olduğunu ve enerji yoğunlaşması sonucunda oluşan bir vukuat olduğunu söyleyebiliriz. Hayatımızda bir çok zor aşamayı kendimiz de bu tür konularda pozitif hizmet almamız için, medyumlardan destek almamız şart halini almıştır.

Metafizik konusunda tecrübeli olan bir medyum hoca her türlü manevi sorunlara bio enerji ve elektronik akımlar sayesinde tedavi edebilir. Bu tedaviden kasıt medyum tarafından yapılan bio enerji teknikleriyle sorunları bulunan kişinin şifa bulmasıdır. Doğal yeteneklerini kullanan medyumlar içerisinde bio enerji uzmanı medyum bulmak çok zordur. Bio enerji kullanımını çok iyi bilen metafizik uzmanı kişilerin yaptıkları bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. Metafizik bildiğini zanneden bazı medyum sitelerinde durum içler acısıdır. Çünkü bu medyum hocaların hiçbir şekilde metafizikle ya da bio enerjiyle uzaktan yakından alakaları yoktur. Sadece medyumlar sitesi aracılığıyla yalan – yanlış bilgi paylaşmaktan başka bildikleri bir şey yoktur. Metafizik uzmanı hem bioenerji konusunda hem de gizli ilimler konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Metafizik uzmanı olan Medyum Aslan hocanın yaptığı çalışmalara göz atabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan