medyum aslan
Nis
21

Mistik Alem Varlıkları

By medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Mistik alem varlıkları cinler, periler, ruhaniler vb. manevi varlıklardır. Mistik konusunda yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Medyum Aslan hocanız tüm manevi varlıkların üzerinde yönetme gücü vardır. Sizlerin sorunlarına her şekilde hizmet vermeye devam ediyorum. Büyülerin daha da güçlenmesi için mistik alem varlıklarının da gücünü kullanarak yaptığım çalışmalardan en kısa zamanda sonuç alıyorum. Bana ulaşan kardeşlerimizin sorunlarına hızlı çözümler üretmeye devam ediyorum.

Mistik alemden haber getiren ve bu haberleri de medyumlara ileten varlıklar cinlerdir. Medyumların cinleri olduğu her zaman söylenir ve bu zaman zaman bizlere ilginç gelir ancak doğru bilgi olduğunu rahatça söyleyebiliriz çünkü medyumlar cinlerle iletişim kurma konusunda üstad kişilerdir. Medyumlar İslam dininin gerektirdiği şekilde yaşamayı başarabilmiş kişilerdir ve televizyonlarda gördüğünüz gibi gövde gösterisi yapan birçok medyum aslında sahtekar kişilerdir ve bu kişiler medyumların gerçek kimliğini karalamaktadır. Medyum Aslan hoca olarak bu konuda oldukça hassas davranıyorum ve çok fazla ön plana çıkmak yerine görevini en iyi şekilde yaparak insanlara hizmet etmeyi tercih ediyorum. Mistik alem konusunda oldukça tecrübeli ve bilgiliyim. Medyum Aslan hocanız büyü ve vefkler konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyor ve insanlara musallat olan cinleri de uzaklaştırıyorum.

Cinler her zaman insanlara musallat olmaz ve kendi alemlerinden bizim alemimize geçiş yapmaları da çok kolay değildir ancak cinlerle çok fazla uğraşırsanız ve sürekli olarak adını zikrederseniz sizinle uğraşma ihtimalleri de çok fazladır. Bu noktada sizlere yardım elimi uzatıyorum ve musallat olan varlıkları bedeninizden söküp alıyorum. Büyü yapma konusuna gelince yine güvenilir medyum olarak sizlere yardımcı oluyor ve iyi niyetinizi gördüğü takdirde sizlere bu konuda da hizmet veriyorum. Kara büyü gibi güçlü büyüleri çözmek ve bozdurmak için de hizmet alabileceğinizi de belirtmek istiyorum. Büyü tam anlamıyla etkili yapıldığı zaman çok kısa zamanda sonuçlarını görebiliyorsunuz. Mistik alem varlıkları büyü yapılan kişinin üzerine giderek okuma, dua, yönlendirme işlemlerini yapmaktadır. Bunun sonucunda büyü yapılan kişinin beyni ve kalbi sizin kontrolünüz altına geçiyor. Buradan şunu anlıyoruz ki büyü yapılan kişiyi artık siz kontrol ediyorsunuz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan