medyum aslan
Haz
30

Muska Kullanımı

Muska ve muskanın kullanımı geçmiş zamanlardan günümüze kadar yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Muska içerisinde ayetleri barından bir çeşit gizemli sır niteliğindedir. Muskanın içerisinde ayetler haricinde tılsımlar da yazılabilmektedir. Tılsımlı muskalar insanlara kötülük vermek maksadıyla yapılmaktadır. Bu kötülüklerden bazıları iki insanın birbirine ters düşmesi ayrılmasına yol açması için yapılan muskalar olduğu gibi insanların işini bozmak için de yapılan muskalar bulunmaktadır. Halk arasında duyuyorsunuzdur eşi ile arasına soğukluk girip ayrılan eşlerin evlerinde yatak odalarında bir şeylere sarılmış halde bulunan kötülük ayırma maksadıyla yapılan muskaları hepimiz duyuyoruz görüyoruz. Bu muskaların amacı tamamen kötülüktür. İyilik amacıyla yapılan muskalar ise Medyum Aslan hoca tarafından yapılmaktadır. Bu muskaların yapılış amacı tamamen iyilik amaçlıdır. Örnek verecek olursak bir kişiye cin musallat olduğunda bu musallatın gitmesi için yapılan muska koruma amaçlıdır. Koruyucu muska sayesinde cin musallatı hastalığı gider. Resmi ruhsatlı Medyum Aslan özel çalışmaları kapsamında en tesirli muskaları hazırlayarak sizlerin sorunlarına karşı çözüm bulmaktadır.

muska-kullanimi

Hemen siz de etkili bir muska çalışması yaptırmak için benimle iletişim kurun. Muska kullanımı hakkında detaylı bilgiler ve çalışmalar yaptırmak için sizlerin tüm sorunlarınız için Medyum Aslan hoca hizmetinizdedir kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Havas Çalışmaları makalesini okuyarak havas ilmi üzerine Medyum Aslan hocanın tecrübeli çalışmalarına göz atabilirsiniz.

1 Yorum : “Muska Kullanımı”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan