medyum aslan
Eki
17

Nar Tanesi Büyüsü ile Çocuk Sahibi Olabilirsiniz

By medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Nar tanesi büyüsü adın da anlaşılacağı gibi çoğalma büyüsüdür. Çocuk sahibi olmak için her yolu denediniz; hatta yapmadığınız kalmadıysa çare, gerçek bir medyum olan Aslan Hoca’dadır.

Medyum Aslan Hoca’nın sadece kişiye özel hazırlayacağı nar tanesi büyüsü ile çocuk sahibi olmanız kolaylaşacaktır. Hem de hayırlı ya da hayırsız olduğunu da kendisinden öğrenebilirsiniz. Çocuk sahibi olamamanız bir kaderse ve sizin için en hayırlı olan çocuk sahibi olmamanız ise size bunu açıkça söyleyecektir. Hayırsız bile olsa ısrarla çocuk sahibi olmak istiyorsanız Medyum Aslan Hoca sayesinde isteğinize kavuşabilirsiniz. Ya da çocuğunuz oluyordur; fakat üzerinize yapılan büyü yüzünden çocuk sahibi olamıyorsunuzdur. Size yapılan bu büyü eşinizle şiddetli tartışmalara, aile içi huzursuzluğa, hatta geceleri kâbus görmelere kadar ileri boyuta gelip sizi çıkmaza sokacaktır. Size yapılan büyü sadece medyumlar tarafından çözülebilir. Bu büyü her medyum tarafından uygulanamaz. Sadece kalitesi ve başarısı kanıtlanmış olan Aslan Hoca cesaret edip yapabilir. Tarihte çok eski insanların yapabildiği bir büyü şeklidir. Aynı zamanda çok etkili bir büyüdür.  Değerli takipçilerim en kısa sürede Medyum Aslan Hoca’ya ulaşmanız ve üzerinizdeki illetten kurtulup çocuk sahibi olup olamayacağınızı öğrenip yaşantınıza mutlu ve huzurlu devam etmeniz olacaktır.

İster kadın olsun, ister erkek olsun, inancınızı asla yitirmeyin ve hemen Aslan Hoca’ya ulaşın. Birbirinizi suçlamayın. Unutmayın ki; çocuk sahibi olamamak bir kader olabilir. O nedenle bu kaderi değiştirebilmek için çoğu insan medyumlara başvurur.

Nar tanesi büyüsü, nar bütün olarak Aslan Hoca tarafından özel okuma tılsımları ile hazırlanır. Aslan Hoca nara sadece kendisinin bildiği uygun ayetleri okur. Ve sadece kendisinin görebileceği kaderinizi narı parçalayarak bazı işlemlerden geçirerek okur ve sizinle 21 gün uygulayacağınız bir takım bilgiler paylaşır. 21 gün sonunda nasıl bir sevinç yaşayacağını duyar gibiyim. Üzerinizdeki kötü büyünün kalktığını aile içi huzurunuzun geldiğini ve çocuk sahibi olabilmenin gücünü ve etkisini göreceksiniz. Bu yöntem gerçek bir medyum olan Aslan Hoca tarafından daha önce birçok kişide kesin sonuç vermiştir.

Üzerinizdeki olumsuz etkilerden sizde şüpheleniyor, tıbben bir engeliniz bile yokken çocuk sahip olamıyorsanız büyü, sihir gibi bir durumla karşı karşıya olabilirsiniz. Unutmayın ki; size büyü yaptıranlar size en yakın olan insanlardan biridir. Büyü yapıldı ise bunu tespit edip, bozacak olan sadece medyumlar ve nefesi kuvvetli hocalardır. Büyü yapanlar sizin mutluluğunuzu çekemeyen, fesat, kinci, kıskançlık hırsından kalbi kararmış, kötü niyetli insanlardır. Bu insanlar sizi mutsuz edip hayattan kopmanızı isterler, yapayalnız kalırsınız. Size yapılan her ne büyüsü ise sizde, öncelikle depresyona, sinirlilik ve agresif bir ruh haline, hatta iktidarsızlığa kadar, bitkinlikten, hayattan zevk alamamaya kadar problemler yaşatır. Maalesef ki; çocuk sahibi olamamanız ya da çoğalamamanız diye yapılan büyüler tamamen kötülük yapmak için yapılan büyülerdir. Özellikle erkeklerde iktidarsızlığa, kadınlarda düşük yapma ya da hiç hamile kalamama gibi musibetlere yol açar. Bu sebeplerden dolayı da çocuk sahibi olamıyorsunuzdur.

Bu ruh hallerinde yaşamınızı sürdürmeyip, huzurlu, kısmetli, çocuklu, tabiri caizse dallı budaklı yaşayıp, çoluk çocuk sahibi olabilmek, çoğalmak istiyorsanız Aslan Hoca tüm kalbi ve becerisiyle, yapmış olduğu her işte kesin sonuç alabilmesi, manevi ve mistik becerileriyle her zaman size yardımcı olacak. Sizin mutluluğunuz için önce sorununuzun teşhisini koyacaktır. Şunu bilmeliyiz ki, nar tanesi büyüsü yapmak aynı zamanda da çiftlerin çocuklarıyla mutlu huzur dolu bir yaşam sağlamaları için yapılan bir büyüdür.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan