medyum aslan
Kas
3

Nazar Değmemesi için Yüksek Tesirli Vefk

By medyum  //  Parapsikoloji  //  Yorum Yok

Gözler beyin gücünü ve ruhi işlevleri en iyi yansıtan organdır. Bilim adamlarının da kabul ettiği gibi göz vasıtasıyla karşıdaki kişiyi bir nevi hipnoz etkisine almak mümkündür. Aynı durum bazı hayvanlar için de geçerlidir, örneğin yılan avını gözlerinden yolladığı bir sinyal ile hareketsiz hale getirir ve avlar. Yılanla bir an göz göze gelen diğer hayvan çoğu zaman bunu hayatıyla öder. Aynı durum insanlar için de geçerlidir, bazı insanlar gözleriyle karşı taraftaki kişiye zarar verebilir. Özellikle kıskançlık ve kötü niyetle başkasına bakıldığında çok daha fazla zarar verdiği bilinmektedir. Göz değmesi ve nazar değmesi hakkındaki hadisler; bunun gerçek ve hak olduğunu açıkça belirtmiş, nazara karşı yapılması gerekenleri de ortaya koymuştur. Yani nazar değmesi, bazılarının zannettiği gibi batıl bir inanç değil, hak ve gerçektir. Ancak batıl olan kısım nazar boncuğu ile nazardan korunmaya çalışmaktır.

Nazar değmesi sorununa karşı korunmanın en doğru yollarından biri Medyum Aslan tarafından kişiye özel hazırlanan vefklerdir. Yüksek tesirli vefk anlamına gelen dua, genel anlamıyla uyumluluk ve dengeyi simgelemektedir. Vefkler kişilerin isteklerinin olması için hazırlanan; dörtgen şeklinde olan ve bu dörtgenin içine belirli kurallara uygun olarak yazılan rakamlar, şekiller, ayetler ve hadisleri de içeren dua mekanizmasıdır. Anlaşılacağı üzere hazırlanması birçok etmenin incelenip, ilmi bilgiler ışığında kişiye özel formüllerle olmalıdır ve bunun da ancak Medyum Aslan gibi tecrübesini ve ilmi birikimlerini uzun yıllardır kanıtlamış bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Bu tür konulara vakıf olmayan kişiler tarafından hazırlanan vefklerin yansımaları da ona göre olup, kişiler üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Hatta kişilerin bu olumsuz etkiler yüzünden istenmeyen durumlarla karşılaşması ve ruhsal hastalıklar ve ruhi bunalım sorunu yaşaması kaçınılmazdır. Nazara karşı hazırladığı vekfler bugüne kadar pek çok kişiyi, üzerlerinde biriken kötü enerjiden kurtaran ve huzur içinde yaşamlarına devam etmelerini sağlayan Medyum Aslan Hoca, bu konudaki uzmanlığını yıllardır sizler için kullanmaktadır. Vefklerini önce Allah’ın izniyle daha sonra ise kendisine bahşedilen özel yetenek ve yıllardır sahip olduğu ilmi bilgiler ışığında kişiye özel hazırlayıp kişilerin kullanımına sunan hocamız, taşıdığı büyük sorumluluğun bilinciyle kişileri nazardan korumaya, onların hayır dualarını almaya devam etmektedir. Yeri gelmişken vefk ile muskanın karıştırılmaması hususuna da değinmek lazım. Günümüzde duyulan ruhsal sıkıntı ile çare aramak için gidilen medyumlar, çoğu zaman kişilere muskalara yazıp göndermektedir. Muska da hayır işi için yapılmakta olup her ne kadar dualar içerse de vefk ile kıyaslanması doğru değildir. Nazara karşı muskayı her hoca yazıp çizebilir, ancak vefk için çok özel ilim gerekmektedir. Ebced hesabına varana kadar kişi hakkındaki ince detaylı araştırma yapılması, ki bu incelemenin de gezegenlerin konumlandığı zamanlar açısından önemi büyüktür. Ancak Medyum Aslan gibi ilim ve irfan sahibi bir medyum hoca sayesinde kişiyi doğru çözüme ulaştırabilir.

Bu noktadan yola çıkarak hocamızın nazar konusunda hazırladığı vefkler; kişideki olumlu enerji yoğunluğunu yok etmek ve ritmini bozmak için yapılan negatif bir enerjiyi yok etme amacıyla karşısındaki insanın üzerine yollayarak, vücuttaki enerji akışının düzensiz olarak çalışmasına sebep olan ilmi bir araçtır. Nazar değmesi için yüksek tesirli vefk işlemini Medyum Aslan hoca efendiye kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Yani Medyum Aslan tarafından nazara karşı yapılmış bir vefki üzerinizde taşıdığınızda size yöneltilebilecek tüm kötü enerjiyi, kem gözü bunu yapan kişiye geri çevirmiş olacaksınız. Nazar değmemesi için yüksek tesirli vefk yaptırabilirsiniz.  Medyum Aslan hocanın sahip olduğu ilim ve irfan sayesinde kişiye özel formüllerle hazırladığı vefkleri boynunuzda taşımak, huzurlu bir hayat yaşamanıza vesile olacaktır. Kötü enerjiler size zarar veremeden size kem gözle bakan kişiye geri dönecektir.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan