medyum aslan
Kas
11

Nazar Değmesinden Sakının

By medyum  //  Parapsikoloji  //  1 Yorum

Nazar değmesinden sakının çünkü nazar çok etkili bir şekilde canlı cansız her şeye değer.

Nazara ülkemizde her 10 insandan dokuzu şüphesiz inanıyor. Ve nazardan dualar ile, mavi nazar boncukları ile ve medyum hocalara okunarak korunmaya çalışırız. En ufak şeylerden nazar olabileceğine inanlar bile vardır. Örneğin bir eşya alıp nazar olmaktan korkan bir çok insan vardır. En çok nazardan ve gözden sakınılan konu yeni doğan çocuklardır. Küçük bebekler yıldızları düşük olduğu için hemen göze gelmekteler. Bazen görürüz ki anne çocuğunun yüzünü örtmüş. Çocuğunu nazardan sakınmaya çalıştığı içindir. Tabi nazar ve göz sadece çocuklara değil büyüklere de değe bilmektedir.

nazar-degmesi1

Bazı insanların kötü enerjileri herkesi etkileye bilir. Nazar değmesi ile kendimizi güçsüz ve halsiz hissedebiliriz. Bunun çözümü için de medyumlara başvurabilirsiniz. Nazar engellemek için sureler vardır. Bunların okunuş sırası ile okuyarak tedavi yapılmaktadır. Üzerinizde olan kötü enerjinin atılması içinde medyumlar tarafından farklı tedaviler yapılmaktadır. Eğer nazara geldiğinizi düşünüyorsanız bununla ilgili destek almalısınız. Medyumların yaptıkları çalışmalar ile nazarın insan üzerinde büyük etkilerinin olduğu sonuçlanmıştır. Bunlara örnek vermek gerekirse kızgın, sinirli, kıskanç, halsiz, huysuz v.b. istenmeyen hallere insanları büründürebilir. Aynı zamanda insanların göz değme oranı sinirli ve kıskanç oldukları zaman daha yüksek olduğu savunulmaktadır. Özellikle renkli gözlü insanların normal göz renklerine göre nazarı daha çok değdiği ve daha tehlikeli olduğu söyleniyor. Nazarın etkileri daha tehlikeli de olabilir. Bu nedenle kesinlikle önlem almalısınız.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Açma İşlemi makalesini okuyunuz.

1 Yorum : “Nazar Değmesinden Sakının”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan