medyum aslan
Kas
15

Nedir Ne Değildir

Her şeyin kendimiz için en iyi olmasını istiyoruz. İstediğimiz kişinin bize aşık olmasını, daha çok para kazanmayı hatta gelecekten haberler almayı. İşte bunlar için medyum denilen kişiye başvuruyoruz fakat medyum tam olarak nedir biliyor muyuz?

Medyum, Latinceden dilimize geçmiş bir kelimedir. Cinlerle, doğaüstü varlıklarla, zihin gücünün sağladığı elektriksel bağ ile iletişim kurabilirler. Bu bağı sağlamak için, tarot kartı, demir küre gibi cisimler kullanmazlar.

Medyumlar, trans denilen, odaklanması ve ustalaşması zor olan beceriyi kullanırlar. Beyin enerjisiyle, karşı taraf ile konu hakkında yoğun bir bağ kurarak gizemin parçalarını birleştirir. Doğaüstü varlıkları göremediğimiz, duyamadığımız gerçektir, bunun sebebi enerjimizi doğru şekilde kullanamıyor olduğumuzdan kaynaklanmaktadır.

Sahip olduğu gizemli gücü kullanan medyumlar, karşı tarafın yaşadığı olayı 3. bir kişi gibi izleyerek görürler. Bu odaklanma sırasında, elektriksel bağ kurulurken medyum madde ortamını kısa bir süreliğine terk edebilir.

medyum-medyumlar-nedir-ne-degildir

Medyumlar, güvenilir ve ahlaklı kişiler olmak zorundadır. Çünkü yaşadığınız olaylar zincirine kendisi de dahil olur ve ne gördüyseniz, ne duyduysanız o da aynısını görüp, duymuştur. Aynı zamanda bir medyum, karşısındaki kişiye saygılı olmalıdır. Yapamayacağı, bağ kuramayacağı olaylar üzerine “Ben her şeyi yapabilirim.” gibi bir cümle sarf etmemelidirler. Bu tez medyumluğun düşünce kavramı olan neo-spiritüalist düşünce ile desteklenir.

Kendinize güvenilir bir medyum arıyorsanız kesinlikle yukarıda yazılan özelliklerin olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ruhsatlı medyumlar, bu vasıfların hepsini barındırır ve istisnalar dışında hepsi güvenilir ve psişik güçlerini kullanabilir durumdadırlar.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü makalesini okuyabilirsiniz.

 

 

1 Yorum : “Nedir Ne Değildir”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan