medyum aslan
Kas
15

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel medyum hizmetlerini sıralayamayabiliriz çünkü her medyumun ayrı uzmanlık alanları mevcuttur ve bunları da biz tam olarak bilemeyiz.

Genel olarak medyumlar cinlere iş yaptırtmaktan tutun da öbür tarafla iletişime geçmek, ölülerle konuşmak, büyü yapmak, muska yazmak, lanetlemek gibi işler de yapabilirler. Tabii ki herkesin yaptığı işin inandırıcılığı ve kalitesi farklıdır fakat şunu da belirtmek gerekir ki bunlar olabildiğince riskli şeylerdir. Özellikle profesyonel hizmet veren medyum hoca‘ya giderek geleceğiniz hakkında bir şeyler tahmin ettirmek doğru çıkacağını bildiğiniz için hayatınızı oldukça olumsuz yönde etkileyebilir ve bütün yaşam enerjinizi silip süpürebilir. Genel olarak medyumlar ilk gittiğinizde size birisinin büyü yapıp yapmadığını söyleyecektir ve eğer üzerinizde böyle bir büyü varsa bunu kaldırıp kaldırmak istemeyeceğinizi soracaktır. Siz de kaldırtmak istiyorsanız belirli bir ücret ödedikten sonra bu işlemi sizin için cinleri vasıtasıyla yerine getirecektir.

profesyonel-medyum-hizmetleri

Unutmayın ki cinler bizden kat kat daha fazla kapasiteye haiz olan varlıklardır. Her ne kadar biz onları göremesek de bu dünya içerisinde onlarla birlikte aslında aynı toprağı paylaşmak durumundayız, aslında zorunluyuz.

Profesyonel medyumlar da bazı işlerini daha hızlı ve çabuk olması açısından cinlere hallettirirler. Eğer üzerinizde bir büyü varsa iyi cinlerinden birisini sizi korumak için yanınıza verebilirler. Tabii ki bu tarz şeyler oldukça korkunç görünebilir fakat büyü gibi durumlarda bunların maalesef yapılması gerekmektedir.

Bir önceki makalemiz olan Güvenilir Çalışmaları yazısını okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Profesyonel Hizmetler”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan