medyum aslan
Nis
18

Ruhsal Tedavi Reçetesi

By medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Ruhsal tedavi reçetesi, yalnızca ruhi bunalımları bulunan kardeşlerimize Medyum Aslan hocanız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Ruhi bunalım gösteren kişilerin içinden çıkamadıkları durumlardan kurtulmaları için duasal tılsımlar kullanarak ruhsal tedavi reçeteleri hazırlamaktayım. Stres, depresyon gibi insanları olumsuz yönden etkileyen ruhi bunalımlara karşı yapılacak rukye okumalarım ve manevi tedavi reçetem sayesinde şifa bulmanızı sağlayacağım. Değerli dostlarım, içinden çıkılmaz hal alan manevi sorunlarınızın dua ile çözülmesi ve feraha çıkmanız için tek yol medyum hocanızla iletişim kurmanızdır. Bu zamana kadar manevi tedavi uzmanı olarak hastalarıma şifa dağıttım ve ruhi sıkıntılarından kurtardım.

Ruhsal hastalıkların kaynağı stres, depresyon veya ruhi çöküntü hali olmasının yanında büyü ve nazar değmesinden dolayı da olabilmektedir. Her hal ve hareketimize özen göstersek de maalesef kimi zaman bir başkası tarafından yapılan büyü işlemleri ya da hasetten kaynaklanan nazar değmesi ile ruhsal bunalıma girmemize neden olabilmektedir. İlim deryasında yaptığım çalışmalar sayesinde sizleri içerisinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtaracağım kardeşlerim. Güvenerek ve inanarak benimle iletişim kurunuz. Ruhsal tedavi reçetesi içerisinde bulunan dualar, tılsımlar, vefkler, okuma işlemleri ile feraha kavuşacaksınız. Stres, sıkıntı, ruhsal darlık, ruhi bunalım gibi insanı rahatsız eden manevi sorunların tamamından Allah’ın izni ile kurtulacaksınız. Bu reçeteyi Medyum Aslan hocanız ebced ilmine dayanarak kişiye özel olarak hazırlamaktadır.

Rukye okumaları yapılarak cin musallatına maruz bırakılan kişilerin kurtulması sağlanmaktadır. Rukye okumaları Kuran-ı Kerim, dualar, aşr-ı şerifler, kasideler kullanılarak yapılmaktadır. Medyum Aslan tarafından yapılacak olan bu okumaların sayesinde cinlerin musallatından ve zararlarından biiznillah korunup kurtulacaksınız. Bu anlattıklarım cincilik ya da muskacılık şeklinde düşünülmesin çünkü bir kişiye musallat olan cinlerin uzaklaştırılması için dualar ve ayetler kullanıyorum. Faaliyetlerime resmi ruhsatlı devam ediyorum ve profesyonel şekilde hizmet veriyorum. Manevi tedavi reçetenizi alarak sıkıntıların üstesinden geleceksiniz kardeşlerim. Havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi kısacası tüm gizli ilimler alemini çok iyi derece biliyorum ve uygulamalarım tecrübeyle sabittir.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan