medyum aslan
Kas
22

Sevgilimle Barışmamı Sağladı

By medyum  //  Yorumlar  //  Yorum Yok

Son birkaç ay, gözümün yaşı hiç durmadı desem abartmış olmam. 3 yıldır birlikte olduğum, evlenme planları yaptığım sevgilim bir gecede buhar olup kaybolmuştu sanki. Bir hafta boyunca tüm aramalarımı karşılıksız bıraktığı için sonunda dayanamayıp kapısına gitmiştim. Fakat komşuları 4-5 gündür onu hiç görmediklerini söylediler. Ne yapacağımı şaşırmış ve kendimi kaybetmiş bir halde yürürken uzun zamandır görmediğim bir arkadaşıma rastladım. Benim o perişan halimi görünce bir yerlerde oturup konuşmayı teklif etti. Sağ olsun, yakınlardaki bir kafeye oturduk ve ben neredeyse hiç susmadan yarım saat konuşup olanları anlatıverdim ona. Elini uzatıp elimi tuttu ve önce sakinleş ve beni iyi dinle şimdi dedi. Ağlamaktan şişmiş gözlerimi ona diktim ve dinliyorum dedim. Bana ‘’senin üzerindeki olumsuz etkiyi ben bile bu halimle anlayabildim, yapmamız gereken seni hemen Medyum Aslan Hocamla tanıştırmak’’dedi ve bana bilinen medyumlar arasında en başarılı, yüksek etkili büyüleri yapan, inancı kuvvetli, ilim ve irfan sahibi Medyum Aslan’ın telefon numarasını verdi. Anlamsızca yüzüne bakakalmıştım, çünkü bugüne kadar medyum, medyumluk ve büyü hakkında çok fazla detaylı bilgiye sahip olmamıştım. Duyduklarım ise hep olumsuz şeylerdi işin doğrusu. Arkadaşımla vedalaşıp eve döndüm, elimde hiç tanımadığım bir Medyum Hoca telefonu, göğsümde bir sıkıntıyla kendimi koltuğa attım. Ne kadar öyle oturdum bilmiyorum, bir anda telefona Medyum Aslan’ın numarasını tuşladım. Karşıma çıkan sakin ve hoşgörülü ses tonunu duyunca içimi bir huzur kapladı. Kendisine durumumu anlattım, sözümü hiç kesmeden beni önce dinledi. Yaşadıklarımı ve son günlerimi anlatmam bitince bana bazı kişisel bilgiler sordu. Ve 2-3 gün içinde tekrar görüşelim dedi. Medyum Aslan’ın ruhumu rahatlattığını ve daha da iyi olmamı sağlayacağını o an çok güçlü bir şekilde hissettim.

Üç gün sonra hocamla tekrar görüştüğümüzde bana kendisinin sahip olduğu ilmi bilgiler sayesinde sevgilim ve benim ebced hesaplarımızı yaparak yıldızname çalışması yaptığını söyledi. Sevgilimin üzerindeki ayırma büyüsü olayından bahsedince, hemen ne yapmalıyım diye sordum. Bana sevgilimi geri getirecek ve beni eskisinden daha büyük bir aşkla sevecek birkaç çalışma yapacağından söz etti. Bunlardan birinin aşk büyüsü diğerinin de vefk olduğunu söyledi. Bana yapmam gerekenleri söyledi ve kendisinin de çalışmalar yapması gerektiğinden bahsetti. Merak etme sevgilin en kısa zamanda sana pişman bir halde dönecek ve af dileyecek dedi. Medyum Aslan hocamın dedi gibi de oldu her şey. Bir ay dolmadan sevgilim bir anda kapıma geldi ve ayaklarıma kapandı. Medyum hocamın yüksek tesirli aşk büyüsü işe yaramıştı. Benim için hazırladığı vefki boynumdan hiç çıkarmıyorum ve aynısından bir tane de sevgilime yaptırmayı düşünüyorum. Ben çok mutluyum, siz de mutsuz ve ruhsal çöküntü yaşıyorsanız; sebep ne olursa olsun kendinizi gönül rahatlığıyla Medyum Aslan’ın tecrübelerine teslim edebilir, onun eşsiz ilminden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan