medyum aslan
Kas
8

Şifacı

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Şifacı medyum manevi rahatsızlıkları tedavi eden kişilere verilen unvandır.

Medyum kelimesi Latin kökenli bir kelimedir. Latincede anlamı arada bulunan kişi veya ortada bulunan kişi olarak geçmektedir. Fakat günümüzde medyum kelimesi denilince kişilerin aklına falcı, büyücü, üfürükçü gibi sıfatlar gelmektedir. Aslında medyum ruhlar ile temasa geçebilen aracı kişidir. Bunu yapabilmenin en büyük yolu 6. hislerini iyi kullanabilmekten geçiyor. Medyumlar için 6. his ve sezgilerini iyi kullanabilen insanlar da denile bilir. 6. his duyular dışı algılama anlamına gelir. Yani beş duyu organımızın ötesinde bir algılama türüdür. Sezgi ise her dalda farlı anlamlar taşıyabilen bir kelimedir. Şifacı medyum Aslan sizlerin yanında.

sifaci-medyum

Medyum için sezgi ise akıl yolu ile kavranamayacak düşüncelerin tefekkür yolu ile kavranmaya çalışmasına sezgi denir. Bu ikisinin bir arada kullanıla bilmesi de insan da üçüncü bir gözü açmaya yardımcı olur. İşte bu üçüncü göz sahipleri medyum olarak adlandırılır. Bir problemi çözerken veya bir konuya odaklanırken yüzeysel kalmazlar ve işin en derin en ince noktalarına inerler. Bu şekilde her insanın göremeyeceği ve algılayamayacağı yoldan konuyu kavrarlar. Geçmişimizden bugüne dek bedenleri olmayan varlıklar, duygu ve düşüncelerini medyum yolu ile açığa vururlar. Birde şifacı medyumlar vardır. Şifacı medyum olabilmek için bünyesinde şifa özelliğini taşıması gerekir. Gelelim şifacılığın kelime anlamına, insan üzerinde yapılan çeşitli araştırmalar sonucu insan bedeninde bir takım enerji merkezinin olduğu ortaya konmuştur. Bu enerji merkezinin duyu organlarımız ile keşfi mümkün değildir. Şifacılık da bitkilerden, doğada ki bazı unsurlardan ve insan içerisinde ki bu enerjiden yararlanarak iyileştirme yöntemidir.

Bir önceki yazımız olan Astroloji Nedir makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Şifacı”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan